• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
jo jinak holky, ještě zítra a pak mám dovču :slight_smile: už se moc těším
17. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Cau zeny :slight_smile:

kali: supeeeeeer :wink: vcera jsme si tu psaly, ze Tvuj graf fakt vypada velmi nadejne a ono Ti to vyslo..lip sis to naplanovat nemohla :sweat_smile: takze ted jen zbyva nasadit "poker face" a delat pred manzelem ze jako nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jinak je ???

eli: koukam, ze pracujes na P-4 :wink: jste mely vcera vzruso, co :confused:

blondy: jeste par cviku a mala bude natocena jak ma byt :wink: budes rodit v Krci ?
hele, u me je to porad 50/50..tahle teplota je normalni...pak prijde 36,8 a jsem jasna :rolling_eyes:

aja: to budes az do konce roku doma :confused: bleda zavist :cry:

lancy: co babi ?

My ted v praci slavili naky narozky a mam totalni KOPR..par chlebicku, sampano a jsem KO :grinning:
17. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
nany, aha, no mě to přišlo po vysazení dphastonu jak dobrá teplota. Tak držím palečky :slight_smile:
Jojo, v Krčí :slight_smile: . No to nevím, dneska jí hodlám svítit i baterkou na cestu :grinning:
Tedy chlastat v práci? Že se nestydíš :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Kali, gratuluju, koukám, že se to tady fakt prolomilo... :dizzy_face:
já jdu a kontrlu UŽ v pondělí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale doufám, že pak mě vezme hned p N. roce znovu a už tu budu jásat ze sdíčka.. :sweat_smile: . ale, koukám Kal, jsme skro stejně-já zítra začíám 6tt, ta jme od sebe sotva pár dní...To budou prázdny...Na konci července Aja a Luss, pak konec srpna my, no holky, mám z vás (z nás) radost... :dizzy_face: :grinning:
Konečně jsem si kopila novou (bezdrátovou) klávesnici, tak mi funguje i mezerník, tak snad už nebudu sekat tolik chyb... :sweat_smile: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
kopertina, tobě nefungoval mezerník? :grinning:
To máš pravdu, to bude pěkné léto. To je super, že má to vyšlo všem takhle pěkně před vánoci. A to pak že je léto plodnější než zima :grinning:
17. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Blondy, fungoval, ale děsně mizerně-když jsem si jednou vzala Doču k počítači,těma mini prstíčkma (bylo mu cca něco málo přes rok) mi ten mezerník normálně vyrval a pak užv to nebylo ono... :wink::grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
kopretina, aha, tak už chápu :grinning: Tak to je docela šikula :wink:
17. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
blondy: no, uvidime (rekl slepej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), D. jsem vzala posledni vcera vecer..jeste zmerim zitra rano, pak zas jedem chlastat na vanocni vecirek :grinning:

zadna velka chlastacka se nekonala, mela jsem tak max. 2dcl, ale i tak me to pekne zahralo :sunglasses:

Jeste k tomu poceti zima vs. leto...to nam vzdycky daval pekny priklady prof.na statistiku.. :grinning:

Fakt Vam to vsem vyslo pekne na prazdniny a pristi Vanoce uz pekne ve 3 nebo 4 :sweat_smile: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky, díky moc za gratulace :wink: Ste zlaté :grinning:

Blondy: jak poznáš z grafíku, že to bude holka? Já si teda taky myslím, že to bude holka, ale jak ty to poznáš? :astonished: :astonished: :astonished: Příjde mi, že na těhu mám nízko teploty, prý by měly stoupat nad 37°C. Ale co, nejsem žádný průměr :grinning:

Nany: No, snad to vydržím tutlat :grinning: I když včera sem se málem prořekla :slight_smile: myslím, že za to překvápko to stojí. Jen nevím, jak to uhrajeme před zbytkem rodiny na vánočních obchůzkách :grinning:

Kopreti: když já nevím, od kdy to mám počítat, tak vlastně ani nevím, ve kterém týdnu jsem :wink: Ale snad mi to paní doktorka řekne v lednu :grinning: :wink:
17. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Kali, já to brala podle údajů tady v pase na MK :wink: Jinak tt, se podle mě pčítají od 1DC-to začínáš 1tt, když najdeš // seš většiou 4-5tt; doufám, že nekecám... :astonished:, já to teda tak počítám :wink:
Blody, to by mě taky zajímalo jak se z grafu dá tipnout pohlaví... :astonished: Co já-chci holčičku :wink: -jak to vypadá u mně?
17. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
nany, tak jsem zvědavá, třeba zlepšíš statistiku a když ne, hlavně příště trefit ovulku :dizzy_face:

kali, no protože poslední styk byl 2 dny pře ovu. Holčičí spermije jsou pomalejší, ale žijí déle, zato mužské rychlé ale moc dlouho nevydrží. Takže styk v den ovulky je skoro jasný chlapec a když je to delší dobu před ovu, je to holčička. Samozřejmě to není 100%, existují i vyjímky, ale 2 dny většina mužských spermii opravdu nepřežije a nebo je jejich počet tak malý, že je ženské "přeperou" :grinning: .
S těmi teplotami bych se hlavu nelámala, jsou adekvátní, ono hodně záleží na tom,j aké jsi měla teploty před ovu. A to že teplota nad 37 znamená těhu už je dávno přežitek :wink:
17. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Aha, tak mi sexíkovali 3 dny před ovu a pak v den ovu...Takže zas kluk... :wink: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
kopertina, nekecáš, je to přesně tak jak říkáš :wink: . akorát když je ovu výrazně jinak než 14DC, není to přesné a je to potřeba upravit.... :wink:
No jinka sis odpověděla sama :grinning: Tak schálně jestli to u váš holky vyjde. U mne to tedy vyšlo, když se koukneš do albíčka na graf....
17. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
kali: to bude bobrik :zipper_mouth: udrzet to pred pribuznejma :slight_smile:
s tou teplotou je to kravina..je to jak pise blondy..zalezi na hlavne na tom, jak ta krivka vypada..ja bych v tom pripade byla tehu kazdej mesic :sweat_smile: . pro klid duse mrkni do galerie na FF a uvidis, ze tehu muzes byt, i kdyz Tvoje BT je 36,6 a predovulacni mas dejme tomu 36,2 apod. :sunglasses:

takze udelame tipovaci soutez na pohlavi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Blondy: a ty v tom mojem grafíku vidíš styk? :astonished: :grinning: :slight_smile:
Kopreti: tak tady podle MK sem v 5tt a termín porodu je 27.8.10. To sme jen o týden od sebe :grinning:
17. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Andrejko všechno nejlepší k dnešní narozeninám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
17. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
no vy jste toho napsaly teda.........
kali: fakt mám z tebe radost, je t super zpráva, ted už jen nany, lancy, andrea, eliška a já.....
17. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
kali, jé já se asiblbě koukla, to jsem ale trubka :grinning: Já myslela, že to jsou ty křížky, tím je to fetility obvykle vyznačen. ale teď kuokám, že tam máš předtím jinou zkratku, tak nevím :sweat_smile:
17. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Aji-ty máš dnes narozky??Tak všechno nej nej nej!!!! :slight_smile: Myslím,že to ,co sis přála,se už splnilo,viď? :wink:
Nany-babi-je na tom lépe,ale celkově to není moc fajn,má vážnou srdeční vadu a v jejím věku,už to nechtěj operovat,takže nic moc :confounded: Takže pařbička v práci?Jen si dej holka,dokud můžeš.Si dám taky 2 decka :grinning:
Lauri-jj,už nás tam moc nezbývá,že?Já tam budu poslední,to nějak cítím. :angry:
17. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Blondy: už sem se lekla, co je to tam za údaje :grinning: To je zkratka pro medikamenty :grinning: :grinning: :grinning:
ale máš vlastně pravdu, poslední sexík byl dost dlouho před OVU. Doufám v holčičku :grinning: ale je mi to vlastně jedno, hlavně aby to bylo zdravé a všechno dopadlo dobře :grinning:
Může uzavřít sázky :grinning:
17. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
kali, ono to má stejnou značku, já na tu zkratku někoukala, otevřela jsem to tak narychlo...
Ale jak vidíš, jsem jasnovidka a uhodla jsme to i tak :sunglasses:
17. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky :wink:

kali: velká gratulace :wink:

teda já pokaždé jak nakouknu tak další těhule, tak holky jen tak dál, děláte mi radost :wink:

Jinak já pořád doma, oči už ok, akorát mě nějak začaly chytat chutě, tak se snažím to blbé cukroví nejíst :unamused:

koukala jsem na tu Vaši debatu ohledně pohlaví, tak u nás to je fakt asi 50 na 50 pořád i podle grafu (koukněte když tak do albíčka, mám tam grafík a ovu testíky) :grinning: No holt si budu muset počkat až do toho porodu, měla jsem takové tušení a pocit, že to bude kluk, ale teď už si tak jistá nejsem :wink: ale je to fajn těšit se na překvápko, snad se nějaký blbý doktor nějak blbě neprořekne :unamused:
17. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
kramli, ahoj. Už jsi byla ne velkém UTZ nebo tě teprve čeká? :confused:
Tak to jsem docela zvědavá, co nakonec budeš mít :confused: :grinning: . Já nebýt UTZ asi bych si pohlavím nebyla jistá, jednou jsem si myslela to a pak zas opak....
A jak ti vůbec je? Je všechno ok?
17. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Pátek 18. prosince

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm

těhulky:
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010, 1. kontrola 21.12
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, kyselina listová, TP ??. ??. 2010, 1. kontrola 4.1.

snažilky:
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 28 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 11 DC,ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 25 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 43 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09........................................ 19 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Dobré ránko kočky,

tak pro mě je dnešek posledním pracovním dnem před ježíškem, do práce jdu 28.12., ale to nevadí :slight_smile:
jinak ježíšek tu bude za 6 dní :slight_smile:

jo a slyšely jste tu zprávu, že v ostravském babyboxu našli 2 týdenní holčičku - tak snad se Libuška nerozhodla Laurinku odložit :grinning: :grinning: :grinning: ne to jsou blbé fórky, já vím, ale hned jsem si na Libušku vzpomněla, když to řekli
18. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
Pekne patecni rano :wink:

aja: tys mela vcera narozky :confused: Dodatecne vse nejlepsi :dizzy_face:

kramli: kdy nakouknes priste...treba mas nakou kouzelnou moc :grinning: Nenudis se doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja rano merila a najednou 36,4,tak panika, ze jsem pres noc dostala kramy, ale teplomer mi hlasil doslou baterku :angry: Navic jak jsem rano spechala, srazila jsem si taskou keramickou konvici. Proste k pos... :angry:
18. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
:grinning:
Ájo to jsem sice ještě neslyšela ale víš že mě to už dneska v noci napadlo? S tím že bych tam ale strčila obě dvě a byli bychom s michalem sami :sweat_smile:
Fakt už přemýšlím o tom že si strčím sirky do očí.
Ale naštěstí už se to začíná zlepšovat, tak snad ještě týden a srovnáme se.
Zítra jdem k našim už dopoledne a vezmeme sebou boby at může sabča bobovat mě by někdo mohl vzít laurinku a já se krásně vyspinkat :grinning:
A v neděli přijdou naši k nám oslavíme Michalovy narozky. A ted o víkendu máme mít i katku tak snad to přežiju ve zdraví a neodvezou mě do opavy.
A to chce michal jet v neděli večer zas do švýcar takže pokud nezešílím z kateřiny tak zešílím z toho že tu budu s holkama sama a nikdo mi nepomůže :confused:
18. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky,
my měli včera vánoční večírek, tak jsme to ted ještě dospávali.......no a jdu se vrhnout na úklid, nebot tady máme nějak neuklizeno - slušně řečeno......a taky musím vyprat a vyžehlit........

včera se nás všichni vyptávali, jestli už se snažíme o miminko, nebo plánujeme, nebo jak to máme......že by měli nějaké tušeníčko?
18. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,
Kali, velikánská gratulace, ať čárečka krásně sílí a všechno je v nejulepším pořádku.Teda to budou letos krásné vánoce :slight_smile: Vydrž to, bude to stát za to.
Ájo dodatečně všechno nej nej k narozkám - krásnej věk :wink: A jak ti je zlato?
Lauri, no tak to je super, tak jsem zvědavá za 14 dní, věřím, že tu budeš jásat se //.Moc moc moc držím palce.
Lancy, tak to ti spadsl kámen ze srdce, ˇviď.Hlavně, že je to jen zánět, ten se brzy vyléčí a manžu budeš mít zas fit.S babičkou je mi to moc líto, to je ale letos pech, snad už teď bude všechno o.k.Hlavně ať se z toho babička dostane :frowning2:
Libuško, teda holka, kdyby jsi nebyla tak daleko, tak bych ti hned přišla vozit, aby sis aspoň chvilku mohla odpočinout.Začátky jsou krutý, ale brzy se to všechno srovná neboj :slight_smile:
Nany, tak co, nepřivolávej pořád tu mrchu, já myslím, že už nedorazí a moc bych ti to přála.
Tak já jsem byla ve ST u paní dokrotky, byla moc příjemná, miminko nám krásně vyrostlo, krásně nám tlouklo srdíčko, oproti MS jsme o tři dny starší a odpovídáme velikostně přesně tomu jak jsme.Tak mi spadl jeden kámen ze srdce.V PO jdu znovu, tentokrát už ke svému dr, chci si říct o fotku, aby jsme ji mohli naplepit do vánočních přáníček pro rodiče :slight_smile: .Už se fakt těšíme, až to řekneme, páč už jsme asi podezřelý a pořád tutlat, když mi není dobře, tak to není nic příjemného.
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj lussyn: gratuluju k srdíčku.....
a díky........uvidíme, co se z toho u nás vyvrbí......
18. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.