• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussynko: ty fandíš komu ze superstar?
a manža ještě chrupká...? tak uvidíš no, zase jestli se to od kamarádů nedostane k vašim rodinám ta informace, tak by to zase až tak vadit nemuselo ne? aspon je vidět, jakou obrovskou z toho má radost.......
jinak zítra ti držím u dr. palce......
my máme dneska focení, přijede kámoška za chviličku, tak se těším.....akorát jsme ted opožděně poobědvali, měli jsme květák a bramborovou kaši, moje oblíbené jídlo, miláček vařil, ale ted je mi z toho tak špatně, že bych nejradši šla zase spát.....
20. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahoj holky moje,

nany potichoučku gratuluju :dizzy_face:

jinak já mám nějakou chřipajznu, tak jsem vlezla do naší domácí lékárničky, abych si ulevila nějakou tou chemií a skoro vše je pro těhule nevhodné, tak jsem si uvařila čajík, k obědu silnou česnečku :sunglasses: a před chvílí mi aktivní tchýně dovezla nějaké "propolki" polský výrobek, doplněk stravy, takové cucaví tablety z propolisu s vitamínem C, jenže u toho nebyl příbalový leták, tak jsem projela internet a nikde o těhulích nic nepíšou, tak snad to je OK, když je to přírodní, ne???
Já jdu na kontrolu v úterý v 7.00, taky už začínám mít trošku bobany :grinning:
20. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
nany, tak to je fakt dobrý :wink: . Já bych toho doktora na 30 klidně nechala, už by měl být krásně vidět gestační váček, možná ï srdíčko :wink: . Ono to není dobré moc odkládat, ne že bych ti to přála, ale je potřeba zkontrolovat, zda je to na správném místě :wink:

aja, bez příbalového letáku bych nic nejedla... A bohužel v prvním trimestru neexistuje žádná bezpečná chemie :confounded:
20. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojky holky.
Nany: Velká gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky já mezi Vás za chvíli už nebudu patřit, když tady budou samé těhule!! :frowning2: No, jo no.... :pensive:
20. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Luss dík, taky budu držet plečky a přznávám, že mám docela stach aby bylo vše ok... :sweat_smile:
Holk,zíta bych dle MS měla být 5+3-myslíte, že už by srdíčko mohlo být? Asi těžko, co? No hlavně ať je vše tam kde má a tak a má.Džte mi palečky...
Eli, neblázni, co nevidět budeš taky těhulka.. :wink:
Aji a kdybsme se tu zítra nepotkaly, tak taky tfuj, tfuj :wink:
20. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
eli, ale budeš. Jak jsi bůec na tom? Už MS přišla? :confused:

kopretina, no ono hodně záleží na kvalitě UTZ a rychlosti embryjka. Já měla v 5+3 náznak srdíčka, ale většinou to bývá vidět až později..... Palečky držím všechyn co mám :dizzy_face:
20. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
eli: ty si už jednou těhule byla, takže jen co dorazí MS, tak u tebe to bude další cyklus hračka.....věřim tomu...
20. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
holky, teplota stoupa, zatim to neni nic zavratneho, ale uz mam 37,4C , nic si necHci brat, tak mi drzte palce, abych do rana byla fit

blondy - ty cucave bonbony jsou prirodni extraKt z propolisu a ten krk mi ho hned vylepsilo, uz Muzu krasne mluvit a polykat...

hOlky, zitra dRzim pesti na ty kontroly :wink:

dobrou s kobrou
20. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
kopretina: Já neblázním to je realita! Po revizi mi tělo vůbec nefunguje! Už jsem měla mít 3 MS a měla jsem jednu a to po vyvolávačce, takže fakt super!! :cry:
blondy: MS nepřišla... Asi vyhraje zase vyvolávačka, jak jinka že... :frowning2:
Laurinka: ji, tak tomu moc nevěřím...To jsem si říkala po potratu, taky že otěhotním raz dva a ono nic!! :pensive:

Promiňte za ten negativní přístup, ale když po potratu nefunguje už vůbec nic, tak jsem z toho fakt špatná!! Nečekala jsem že se mi všechno pose.e.... :angry:
20. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
eli, neboj, to bude dobrý, chce to jen čas. Pro tělo je to občas rána a potřebuje se s tím vyrovnat....
A co práce? Ta je ok?
20. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Blondy: Práce je super!! Tam jsem naprosto spokojená!! :wink:

Pro tělo rána a pro mě také... Teď to budou přesně 3 měsíce!! :pensive:
20. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
eli, tak alespoň to.....
Já vím co to je, prožila jsme si to dvakrát.... Neboj ono to jednou vyjde :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já vím, že jednou to vyjde!!
Akorát jsem nečekala, že po té revizi to bude takhle na h......o :angry:
20. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
eli: musíš věřit, že to bude dobrý......třeba lussyn fungovaly cykly skvěle, ale na další těhu si musela počkat docela dlouho, blondy to nevyšlo dvakrát, tak to ber z té stránky, že jsi na tom ještě dobře.....
já když byla u dr. poprvé a poslechla jsem si diagnozu, tak jsem se taky málem zhroutila, ale pak jsem si řekla, že to určitě půjde spravit, že to bude dobrý, že to zvládnem, že se na nás usměje štěstíčko......a ejhle, aspon ovu mi prášky hned vyvolaly......takže ted počkáme, jestli to vyšlo nebo ne....když jo, budem hrozně štastní. a když ne? budem trošičku smutní, to je jasný, ale zase budeme věřit v další cyklus.......prostě nepropadat špatným pocitům a pořád věřit v to dobrý.......já takto žiju celý život a vždycky mi všechno vycházelo.....jak se říká, je to i o psychice
20. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Lauri: tak to já vím!
Já se snažím, ale občas to nejde!!!

Holky zase někdy sem zavítám!
Kdyby né před svátky, tak krásné Vánoce a hodně dárečků pod stromečkem, ale většina už ten nejkrásnější dáreček má!! Tak na sebe dávejte pozor :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Papa kočky :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
laurinka, to jsi napsala krásně...

eli, ale prostě to je život, bohužel.... Ne vždy jsou věci tak jak jsme si představovali.... Buď ráda, že máš po dlouhé době práci co je fajn a ten zbytek už přijde :wink:
20. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
eli: samozřejmě ti rozumím, každý má někdy špatný pocity, já se jich jen snažím vždy co nejdřív zbavit, protože mi akorát tak otravují život.....taky jsem na to špatné myslela často, ale pořídili jsme foták, zařídili ateliér a začali jsme dělat fotky.....takže ted nedělám nic jiného než ležím s notebookem na klíně a upravuju a upravuju......prostě si zaměstnávám mozek.....
blondy: díky, já to takto prostě beru.....je to pro mě super cesta, jak proplouvat životem
20. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
lauri, to věřím...
Já hold beru věci zas tak, že vždycky může být ještě hůř a to taky docela pomáhá. Zvlášť tenhle rok, ten byl hodně špatný. Ale zas mám svojí malou kočku, ono na tom špatném je i vždycky něco dobrého....
20. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
blondy: to je taky dobrý postoj.....my měli letošní rok zase moc moc fajn oproti těm dvěma předchozím, takže si ho vážím a přeju si, aby i ten další byl takto skvělý......
a ostatním at je jen a jen líp.......
a ty máš dáreček v bříšku nádherný, to je nad všechny radosti v životě.....
ale plně s tebou souhlasím.....hold nesmí být člověk krátkozraký a upnutý na maličkosti...
20. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
lauri, tak třeba ten rok bude ještě líp zakončený, moc bych ti to přála.... :dizzy_face:
To jsme tedy takhle v neděli večer filozofky :grinning:
20. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
blondy: děkuji moc, to by bylo fakt nádherné.....no necháme se překvapit, miláčkovi jsem řekla, že zkusíme testnout na silvestra, ale chci to zkusit už na štědrý den......kdyby náhodou.....
a už radši nebudem filozofovat.....at to holky zítra nemusí dočítat..... :grinning:
já jdu dodělávat fotky kámošky a sledujem superstar......
20. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
lauri, no taky si myslim, že už stačilo. Holky nás budou mít zítra rádi :grinning:
Jinka testovat toho 24 se mi zdá ještě brzy, lepší je fakt počkat alespoň těch 14 dní po ovulce... :wink:
20. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
blondy: ani tím rapidclearem? budu 10DPO, tak ten je na sedm až deset dní po ovu, tak jsem si říkala, že by aspon stíneček mohl být........ale ještě uvidím.....a vím, že je brzo, termín MS mám 27. prosince podle wunschkinder.....
20. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
lauri, na rapidclear úplně zapomeň, to je ten nejhorší těhu test, který může být. Sice je hodně citlivý, ale dává hodně často falešné výsledky a to na obě strany....
Navíc většina embryjí se uhnízďuje 6-11 DPO, minimálně 2 až 3 dny po nidaci trvá, než se HCG dostane do moče, takže si to spočítej... K tomu, i když se embryjku podaří zanidovat a začně produkovat HCG, i tak není vyhráno, až 60% těchto embryjek je spolu s MS nebo zpožděnou MS odplaveno z těla pryč (většinou je tam genetická chyba, nebo špatně zanidovali). A není nic horšího se těšit "že to vyšlo" a pak za pár dní zjistit, že to nevyšlo.... :confounded: . Proto se doporučuje testovat nejdříve v den očekáváné MS :wink:
20. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
blondy: aha.......mě se právě vždycky v lékárně ptají, jestli chci ten citlivější - rapidclear.....
ale jak to píšeš, tak je fakt asi lepší počkat.....a mamatesty jsou podle tebe spolehlivé? ty mám doma......
20. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
pondělí 21. 12.

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm

těhulky:
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010, 1. kontrola 21.12
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, kyselina listová, TP ??. ??. 2010, 1. kontrola 4.1.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 14 DC,ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 4 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 46 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09........................................ 22 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Ahojky holky, přeju pěkné pondělní ráno......
nemáte jít dneska některá k dr.? jestli jo, tak přeju samé dobré zprávy....
mně dneska teplota nějak poklesla, tak nevím, jestli je to uhnizdování a nebo znak, že nic nebude a brzo přijde MS......v podbřišku mě od včerejška tak trochu píchá a bradavky pořád bolí.....tak nevím.....
21. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Nany!!! gratuluju :grinning: fakt moc :grinning: vypadá to, že sme na tom opravdu skoro stejně :grinning: já jsem dneska asi 5+3 :grinning:
21. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky :wink:

nany: no teda, obrovská gratulace, teda to budou vánoční dárky :wink:
nany neboj já si žádné hrůzy nepředstavuju, jen mě to tak napadlo, ona taky žádné problémy neměla, prostě to přišlo jak blesk z čistého nebe :wink:

kopreti: já jsem měla srdíčko až 6+0....
21. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Ahojky,
Kali, já jsem taky dnes 5+3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jestli i Nany, tak to by byla fakt sranda... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak už se mi to krátí-12.30 za dveřma, skoro, na jednu stranu se děsně těším, že uvidím ten svůj pokládek, na druhou mám strach aby bylo vše ok, no ale ono to nějak dopadne... :wink: Tak mi držte, pak dám vědět
21. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Krásný den holky moje,
tak už jen tři dny já se tááák těším :slight_smile:
Lucí dnes na tebe budu myslet, určitě bude všechno v poho, a možná i to srdíčko už uvidíš.
ÁJo, pořádně se vypoť, ty pastilky by vadit neměly, když je to přírodní a není to žádná chemie a určitě necucáš 10 za den.Ale nejlepší je čaj s medíkem a citronem.Už jsi doma, ne?Tak se hezky poť.
Lauri, já bych teda na ten štědrý den určo testla, MS máš dostat 27 a já poprvé když byla těhotná testovala, čtyři dny před MS a čárečka slaboučká tam byla :slight_smile: ty tvoje příznaky, jsou dobré :wink:
Eliško :frowning2: neboj brzy se dočkáš, koukni na mě já si počkala třičtvrtě roku a dočkala, taky mě to občas mrzelo, ale nic mi neuteklo a dočkala jsem se, všechny se jednou dočkáme.
Blondy na tvojí otázku někdy z minulého týdne, úplně jsem zapoměla odpovědět:tak je tam opravdu jen JEDNO :grinning: Ptala jsem se na to asi třikrát, až se mi paní dr smála :wink:
Lauri, další věc co máme společnou, smažený květák je moje nej nej jídlo, ňamky úpně jsi mi udělala chuť :wink:
21. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.