• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany: tak přesně tuto otázku mi sestřička taky položila, když sem se objednávala. "Je to chtěné?" Sem myslela, že si dělá srandu. Ale chápu, že musí řešit oba případy...

Taky řeším, jestli to říkat na Vánoce aspoň našim, ale asi to říkat nebudu. Mám strach...
22. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Luss a Aji: gratuluju k dobrým zprávám :grinning:
22. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak v prvé řadě NANY-strašně moc ti gratuluji a přeji,aby všechno bylo v pořádku!!!! Jsem ti to říkala,že seš další na řadě :slight_smile: jo a jak se ti líbilo na Moravě? Určitě to bylo fajn,viď?? Holky,opatruj se.
Lussy-tobě taky gratuluji k dobrým zprávičkám!!!To bude dáreček!!
Myslím,že další na řadě je Lauri :wink:
Tak koukám,že teď vedu tabulku snažilek :sweat_smile: a vidím to tak,že ji budu taky zavírat,sakra :angry:

Jinak holky Vám všem přeji Krásné Vánoce,spoustu dárečků a splnění těch nejtajnějších přáníček! A do nového roku jen to nejlepší,abyste všechny byly šťastné maminky a dětičky,aby byly zdravé a dělaly rodičům jen radost!!!!
22. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Ahojky všem,
Luss, Aji-gratuluju ke krásným zprvičkám, taky už bych se u chtěla podobnými chlubit :wink: :dizzy_face:
Kal-mi to řekneme určiě (teda je mamce a tchánovcům) hlavně proto, že už teď se všichni ptají jestli už nečekáme druhý, no a kdybych pod různými záminkami na vánočních návštěvách odmítala pít, sejně by to bylo všem jasný...tak to si radši užiju to ofic. onámení pod stromečkem.Teda strach budu mít taky, ale kdo mi zaručí, že po 1. trimestru se už nic nesemele...?
Co se Vánoc týče, my zdobíme kvůli Domčovi až 24/12, zabaleno mám, uklizeno taky, tak už jen salát a kapra a může přijít ježšek
Jo a ještě dotaz-Dr. mi u utz řkal něco o cystě žlutého tělíska a že prý je to běžné, nevíte o tom některá něco, jsem se v tý rychlosti zapomněla zeptat a pak se mi to nějak rozleželo...
22. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
aja, lussyn: myslim, ze na tenhle vanocni darecek budete vzpominat jeste hooodne dlouho :wink: super zpravy, pak sem hodte kdyztak fotky :wink:

lauri: ja se budu taky snazit nakouknout, jak jsi dopadla..verim, ze dobre :sunglasses:

kali: ja zatim budu jako hrob :zipper_mouth: na Stedry den to reknu jen MM :wink: akorat je to blby s tim alkoholem..ve CT dopoledne cekam kamosky..pak rodina..musim neco vymyslet

lancy: jj, budu ti rikat Sybillo :grinning: na Morave super..sla jsem spat v pul pate rano..naprala jsem do sebe vino (ochutnavka), slivovici a 15ti letou whisky (kolega slavil 50tku) a v NE jsem nasla // hele, pryc s takovyma myslenkama, ze budes poslední apod...buhvi co bude u Tebe noveho pristi mesic :dizzy_face:

kopretina: ja nemam pripraveno nic, az do zitra pracuju a pekne me to sejri :angry:
ohledne cysty jsem nasla tohle:
Cysty žlutého tělíska - tvoří se žlutého tělíska, struktury vzniklé s folikulu vaječníku, které po ovulaci a uvolnění vajíčka nezanikne.Může samovolně zmizet.
22. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
nany, neboj, i s tím alkoholem se to dá... Já těhu tajila v podstatě do konce třetího měsíce a to jsem předtím pila alkohol docela dost a často a i tak jsem to utajila :grinning:

kopertina, bohužel jisté to nemáš ani v III. trim, vždycky se může něco stát.... :confounded:

Jinka musím si vám lehce postěžovat, byla jsem dneska v té porodnici, všechno ok, akorát sesgtřička jaksi neumlěa počítat týdny, takže jdu na první poradnu do porodnice asi o 14 dní později než bych správně měla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale absolutně jsem neměla sílu se s ní hádat....
22. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
blondy: porad, jak jsi to utajila :sweat_smile:

no, abys misto na kontrolu uz nesla rovnou k porodu :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
nany, i to mě napadlo :grinning:
Hele kde chceš rodit? :confused: Koukala jsem, akorát vedle mě se byla registrovat holčina na konec července a tu knížku kam se to píše už měli docela plnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Vždycky jsem měla nějakou výmluvu, jednou že beru léky, pak že jsem autem a tak a šlo to, nikdo mě ani nepodezříval... Nejlepší výmluva je to auto, to je super :sunglasses:
22. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Blondy, právě, takže když je příležitost, tak poč se s tím nepochlubi hned (navíc jsem si fakt 100% jistá, že by se to provalilo-o tomhle neumím ani nechci lhát, takže pokud by se mě někdo zeptal a on by se zeptal, tak by to bylo venku stejně..
tak jsem právě vytiskla přáníčka a oznáení o miminku po babičky a pro dědečka a už se začínám těšit, až ji to budeme dávat.... :dizzy_face:
Nany dík za info, no snad to není nic špatného, ale to by mi snad Dr. řekl, ne?
22. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
kopertina, ještě jsem si všimla toto tvého dotazu o cystě. To bych neřešila, cysty na vaječnících jsou naprosto běžná věc, buď se vstřebají a nebo prasknou. Jen vyjímečně se může stát že roste a pak začně obtěžovat, takže pak se musí chirurgicky odstranit a to i v těhu, ale orpavdu se to skoro nestává.... Ty prvbí dvě varinaty jsou mnohem pravděpodobnější :wink:
Když jsi si jistá, že by se to provalilo, není ssebemenší důvod to tajit :wink:
22. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Nany-nejlepší rada,jak utajit ranné těhu-udělát si rychlokurz v autoškole :grinning: :grinning: :grinning: :wink: jak říká blondy :wink:
22. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
blondy: tak nad tim jsem fakt jeste nepremyslela..zatim se modlim, aby ted bylo vse OK...nejbliz mam asi Krc, pak Podoli a Apoli, ale muj gyndar dela externe jeste v Motole..ale zatim je to fakt predcasny :wink:
hmm auto..ridicak by byl, ale auto zatim ne, takze smula..vymluvim se na ten muj zaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kopretina: to bude prekvapko :wink: das jim tam fotku nebo jen oznameni ?
22. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
nany, no ono až zas taolik času právě není.... Max do toho 10tt, to máš hned....
Hlavně ne podolí, horší porodnice snad neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hm, tak to je smůla, ale i žaludek se hodí :grinning:
22. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky nestíhám dočítat mám tu řvoucí dítě , velmi rychle si vypěstovala nutnost nošení takže ji to ted odnaučuji dokud jsem sama doma zatím se držím ale hlava už mi asi pukne takže ji stejně za chvíli půjdu vzít.
Dnes u mudr vše ok už mám 4kg rostem jak z vody :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Nan takový povídání s fotečkou :wink:
A je fakt, že u prvního jse taky mlčela celý 1. trim. a když něco, dalo se to okecat (taky vetšinou zafungovalo řízení, jenže to jse měli pár měsíců po svatbě, ak to nikdo neřešil... :wink: teď mi pomalu končí mateřská, takže moje případě těhotenstv je při sebemenším náznaku téma hovoru č. 1, zejména šagrovky jsou v tomhle třídy :wink: )
Tý jo za dva dn už budu pomalu rovnat dárky pod stromek, nejvíc se těším, na Domču jak bude valit očička a bude unešenej z dárečků :dizzy_face: No a na babičky samozřemě :wink: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
ahoj kočky,
tak jsem vás dočetla.....
nany: díky......no abyste nezapínaly ten net zbytečně holky, no uvidíme......
jinak stromek máme, krásnou jedli, sice za sedm kil, ale lepší než nic takhle dva dny před vánocemi....a taky jsme nakoupili nějaké rekvizity a kostýmy pro děti na focení, tak mám radost.....ale už jserm měla toho chození po městě plné zuby, pořád všude spousta lidí a ještě před obchodnákama se nedalo skoro zaparkovat.....
22. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
blondy: az mi Dr. potvrdi srdce a tak, zacnu resit porodnici..chapes :wink: jedna kamoska rodila v Krci, druha ted u Apoli a ta treti ted bude na Vinohradech (ale ma tam znamyho)..jeste pockam na Tebe co budes rikat :grinning:

sabi: ty mas teda veselo :sweat_smile:

kopretina: tak to jo :wink: tyhle otazky od pribuznych (zvlast od zenskych) taky miluju :sweat_smile:

lauri: to musi bejt masakr v kramech..ja byla vcera v lekarne na Flore a stacilo :rolling_eyes: vcera mi prisel postou posledni darek, takze ja jdu dnes s kamoskama na veceri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
nany: no je to masakr, my už naštěstí dárky máme dlouho, jen včera jsme ještě malýmu dokoupili takovou super hru.......a dneska jak jsme byli na ten stromek, tak u sparu stála tak dvacetimetrová fronta na kapry - no děs, ještě že my máme ryby na zahradě v rybníku...
ale ted ležím pod dekou na gauči a jsem úplně hotová, nějak jsem v posledních dnech strašně unavená, čekám, že každou chvíli usnu......a zase mě začalo píchat v podbřišku, tak odpočívám.......ale vyprala jsem prádlo, vyházela ho do koše a nechala to u pračky......čekám, až to manža přinese, jinak to nepověsím, nemám už sílu ani unést ten koš.........jsem fakt tak unavená.......ještě že máme napečeno, nakoupeno a vánoční dárek notebook jsme si dali předem, aspon s ním můžu ležet a nemusím sedět vedle u počítače.....
22. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
nany, jasnačka. Navíc ono bez těhu průkajdy to stejně nejde....
Určitě ti poreferuju, co a jak :sunglasses:

lauri, tak to já mám vyprané prádlo ještě v pračce, vůbec nemám sílu to vyndat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
blondy. já ho akorát vyházela do koše pod pračku, ale tot vše......prostě nemám sílu se zvednout......tak to jsme na tom podobně...... :grinning:
22. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
lauri, no já už jsem lepší, kaorát jsem to pověsila na sušák :grinning:
22. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
jé, tak to jsi dobrá....mně se fakt ještě nechce.....možná vyšlu manžu, at to udělá....
22. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
lauri, no mně se taky nechtělo, ale nic jiného mi nezbylo... Za mne to bohužel nemá kdo udělat.... :pensive:
22. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
holky, tak já dneska byla akční, nakoupila jsem jídlo, atd. abych se vyhla zítřejšímu návalu v obchodech, ozdobila stromeček (nemohla jsem to vydržet :dizzy_face: ), uklidila, vyprala povlečení a rozvěsila ho po topení a už je suché a povlečené zpátky v pelíšku, vyžehlila prádlo, co jsem prala včera a mám toho plné kecky...
dostala jsem brutální chuť na hamburger a hranolky (jídla který obvykle nemusím), tak jsem volala manželovi, aby mi to koupil až pojede domů a kupodiovu tu byl rychle, tak jsem teď sežrala malé hranolky a 2x cheeseburger :sweat_smile:
ale dle vážení u Dr. jsem ještě nenabrala ani kilo, tak jsem ráda :wink:

zítra ráno zajedeme koupit kapříka, zavraždím si ho, připravím salám, upeču vánočku a už se jen budu těšit na ježíška, a na štědrý den jen koukání na pohádky :sunglasses:
22. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
jo a ještě se vám pochlubím s těma rifličkama co jsem si koupila, mrkněte :slight_smile:

http://www.mimibazar.name/foto.php?id=16527032&tab=6
22. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
aja, ale tyy sis je koupila někde v obchodě, ne? :confused:
22. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
blondy: tak manža to fakt pověsil, ani jsem mu nemusela říkat.......
je zlatý.
aja: džíny hezký.....a dneska jsi docela kmitala, by si se měla spíš šetřit ne??
22. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
úterý 22. 12.

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm

těhulky:
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 6/1
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010, 1. kontrola 7.1
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, kyselina listová, TP ??. ??. 2010, 1. kontrola 4.1.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 15 DC,ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 5 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 1 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09........................................ 23 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Ahojky kočky.
Tak upravuju tabulku!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně MS dorazila a sama...jupíííí!!!!
Takže začínám s jeřábem, kontryhelem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To by bylo, aby se nezadařilo!! :wink:

Snad brzy budu těhulinka!! :dizzy_face:
22. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
ahoj eli,......no vida, jaký jsi dostala vánoční dáreček......gratuluju....
22. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Lauri: Děkuju!! Já mám takovou radsot, že když jsem to dostala, tak jsem se radovala, jako když jsem zjistila, že jsem těhule.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.