• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
no já ten pocit moc dobře znám........teda s tou MS, ještě bych pozítří ráda poznala ten druhý pocit - s těhu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Poznáš neboj!! :dizzy_face: Je to nádhera!! Doufám, že v lednu to poznám znovu!! :dizzy_face: :wink:
22. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
eli: jj, doufám a ráda ti věřím........nejhorší je to čekání, už bych nejradši testíkovala......jsme fakt jak malá holka, co se nemůže dočkat ježíška..... :grinning:
22. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Lauri: Já se zas těším na Silvestra!! Mohla by být ovulka a jak se říká "Jak na Nový rok, tak pocelý rok !" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
eli: tak to budu držet palce...
22. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
laurinka: Děkuju! Já Ti už držím palečky.... :wink: :dizzy_face: Určitě to vyjde a když ne teď tak příští měsíc jo... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
taky díky.......a doufám, zítřek uteče rychle a štědrý den už je tady.....
22. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Držím palečky Lauri!! :wink:
22. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
blondy ty kalhoty jsem kUpovala tady v jihlave v jednom obchudku, co mA i eshop na netu, tak jsem vam je chtela ukazat a pochlubit se vam :dizzy_face:

eli gratuluju k MS :wink:
22. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak ještě pár hodin a je zítřek, vylovíme kapra, uklidíme, nazdobíme stromeček, zabalíme dárečky.......a hurá, štědrý den je za dveřmi.....letos se fakt extrémně těším......
22. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
středa 23. 12.

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm

těhulky:
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 6/1
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010, 1. kontrola 7.1
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, kyselina listová, TP ??. ??. 2010, 1. kontrola 4.1.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 16 DC,ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 6 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 2 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09........................................ 24 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Ahojky holky, krásný upršený den, teda aspon u nás.......
tak jsem večer včera zabalila dárečky, dneska je tady šedo, tma, hnusně, tak jsem doma......miláček jde na zahradu na ten výlov kaprů a pak už budem zdobit stromeček......
vždycky si takto říkám, jak ten rok rychle utekl, nedávno bylo léto a my měli svatbu a už je zase konec roku......
a co vy máte dneska v plánu?
23. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojte holky, já sem teď furt v práci - zase sem na dnešek sloužila, takže doma není hotového nic. Miláček prý včera setřel prach a vytřel podlahy, tak aspoň tak :slight_smile: Dneska něco málo došolíchám, dodělám cukroví, zabalím dárečky a víc asi nestihnu. Už se strašně moc těším na zítřek, jak to řeknu miláčkovi. Už v tom nebudu sama, budeme v tom spolu :grinning:

Eli: gratuluju k MS :slight_smile: Zní to divně, ale přes to :grinning: Ještě mě napadlo, mám doma nějaké neotevřené lahvičky jeřábu a kontryhelu, tak kdybys chtěla :slight_smile: A taky nějaké ovu-testíky :wink:

Jinak kdybysme se už neviděly, tak krásné Vánoce a všechna splněná přání v novém roce. :wink:
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj,
kali, ty budeš chodit do práce? Psala si že máš i noční, to není zrovna ideální....

aja, tak to jo. No budeš pak muset přikoupit, s jedněma si rozhodně nevystačíš :grinning: . Ale máš ještě čas, já je začala nosit někdy kolem 20tt, už to pak bylo pohodlnější.... :wink:
23. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj kali.....
ty jo, já tě teda obdivuju, že si to manžovi dokázala neříct.......já bych to asi nevydržela takovou dobu, den dva možná, ale víc teda ne........
a s vánocema a tím, že nemáš nic udělané, si nedělej hlavu, důležité je že budete s manžou spolu a on dostane ten nejkrásnější dáreček na světě...
23. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
aja: tehu kalhoty vypadaj dobre - jak barevne, tak strih a za ty prachy :wink: ty jedes jak motorova mys..kde beres tu energii ???

eli: no vidis MS je tu, takze vzhuru do noveho roku :wink:

lauri: ja jsem v praci, domu dorazim az vecer..snad to bude v poho, je tu vsude naledi :angry:

kali: jak Ti je ?
23. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
nany, ono to venku klouže? :confused: Mně to takhle ani z okna nepřijde. Ale musím po poledni někam jet, tak bych nerada, aby to bylo jak zrcadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
blondy: jj, mistama je to jak zrcadlo..pada tam nakej bordel (drobne prsi), takze opatrne..pred chvili mi volala kolegyne z Ruzyne, ze to dneska fakt nedava, ze se nemuze dostat z baraku.. Snad odpoledne bude lip, doufam :zipper_mouth:
23. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
já vím, že náledí hlásili, ale u nás teda nehrozí, je tady šest nad nulou a popršené.......jinak nic....
23. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
nany, jo to mi přijde, že tak jemně mží. Ale lidi tady u nás chodí venku úplně normálně.... A to nejsme od Ruzyně tak daleko, tak nevím :confounded:
Mně teploměr ukazuje půl stupně nad nulou
23. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
blondy: no, ono je hlavne blby, jak prsi na ten udusanej snih..to jedes ani nevis jak..mne rano bus normalne jel a metro taky :grinning: akorat ten chodnik do prace byl jak led..myslim, ze silnice budou OK :wink:
23. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
holky. mam dotaz (na ty kdo uz jste dele tehu): pred chvili me nepatrne zaclo bolet bricho-stridave vpravo, pak vlevo.., tak jsem z toho trochu vyplasena..je to normal ? nebo mam radsi zavolat Dr. ?
23. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
nany, tak uvidíme... Tady u nás jsou uklizené i chodníky, docela se tu o to starají....
To je normál, všlijaké píchání, natahování a tak. To je, jakse začíná natahovat děloha, úpony dělohy a tak, z toho si nic nedělej :wink: . Akorát kdyby to bylo fakt intenzivní a nepříjemné tak ano, to může znamenat mimoděložní :wink:
23. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
holky, dneska se mi zdál takový šílený sen, že jsem těhu........našla jsem na testu //, ale slabý......no a najednou se kolem objevili všichni naši známí a každý to zkoumal, jestli jsem nebo nejsem těhu.....no a já pořád cítila, že jsem, tak jsem byla........no prostě šílená blbost, ale jak jsem se ráno vzbudila, tak jsem si chvíli myslela, že se mi to nezdálo a jsem fakt těhu........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Blondy: no, do práce chodit chci, co to jen pude a služby musím dosloužit ty co sou rozepsané, na únor už se asi vypsat nenechám, uvidím jak mi bude a co řekne paní doktorka.

Lauri: no taky už sem se třikrát skoro podřekla :grinning: Ale vydržela sem to :grinning: Myslím, že za to překvápko to stojí :grinning: S úklidem sem si hlavu přestala lámat ve chvíli, kdy sem uvidela // V tu chvíli sem věděla, že to budou ty nejkrásnější Vánoce, i kdybysme neviděli přes okna, jak by byli špinavé a i kdybysme neměli jediný kousek cukroví :grinning:

Nany: Je mi docela dobře :slight_smile: Píchá mě v podbřišku - občas, sem nafouklá jak balón, obšas mám průjem, častěji čůrám a mám v krku pořád jako bych měla za minutu zvracet :grinning: Ale není to nic hroznýh, dá se to vydržet :grinning: Jenom si musím dávat pozor na jídlo, když mám hlad, je mi děsně blbě a když se trochu víc najím, chce se mi zvracet ještě o něco víc než pořád :grinning:

Lauri: Mě se v noci před pozitivním testíkem zdálo, že kojím :grinning: A byl to super pocit :grinning:
23. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
kali, no ze zákona máš právo dělat v jednosměrném provozu, ne noční a nemůžou ti nařídit přečasy :wink:
Jinka těhu není nemoc, tak proč nechodit do práce :wink:

Tedy holky, vy máte sny :grinning:
23. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
blondy: dik, snad to nebude nic hroznyho.. :wink:

lauri: mne se taky zdalo ze SO na NE, ze jsem nasla a fakt se tak stalo..ale zrejme pracovalo podvedomi-koupila jsem si novy teplomer a rikala si, ze kdyz bude teplota vysoka, udelam si test :slight_smile:

kali: mne zaclo to pichani dnes..je to chvilema..nekdy mam pocit, ze me boli k v krizi..curat taky chodim furt..staci kdyz si dam hrnek a litam tak 3x za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: trosku se mi mota hlava a zaludek boli hlavne vecer..i kdyz vcera jsem jela za kamoskou tramvaji a mela jsem takovej hnusnej pocit v krku, ale jak jsem si pak dala jidlo, bylo to OK, ale celkove v pohode :sunglasses: Normalne funguju..
23. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Blondy: no, to já všechno sice vím, ale v práci to chci oznámit až co nejpozději to půjde. A přece jen ty peníze za služby se hodí a teď se budou hodit ještě víc... :wink:
23. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
kali: to je jasný, že úklid a podobné zbytečnosti jsou ted podřadné.....užívej si těhu........jo a je jasné, že to za to překvápko stojí, já jen že tě fakt obdivuju.......
blondy: no jo no, asi už mi hrabe, když se mi to promítá i do snů........ale asi nějak brzo, jestli fakt budu těhu......
nevím, včera jsem si říkala, že asi ne, do té doby jsem věřila tomu že jo a dneska mám zase silný pocit, že to vyšlo......nevím, ani proč, prostě to tak nějak cítím....a ty bolavé bradavky už deset dní a ten krémový hlen mi jen přidávají.......a taky jsem furt ospalá a je mi divně z jídla, ale to bude psychika a to jak, si to moc přeju......jsem šla radši žehlit......at na to už nemusím myslet.....

jo holky, umřela milena dvorská, jsem to ted četla na seznamu :frowning2:
23. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
kali, jasně, ale peníze nejsou všechno.... Ale nejdůležitější je to, jak se cítíš :wink:

lauri, no ty sny, to se jen tvůj mozek vyrovnává s tím co se děje :sunglasses: .Nehrabe, jen to jsou klasické snažilkovské příznaky va doufám, že brzy přejdsou v klasické těhu příznaky :wink:
23. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vidím,že předvánoční atmosférka houstne i na MK.Já už mám taky stromek nastrojený,jen vyluxuji a připravím salát na zítřek...bohužel mi vyšla směna na Štědrý den,takže se zase tak moc netěším,páč je ten den takový rozlítaný,však Kali ví,očem mluvím,viď?Ale pak mám zase volno,tak snad si to vynahradím. :wink:
Lauri-nechceč testnout už dnes?Jsem na tebe zvědavá?!JInak u nás taky prší,takže Ladovi vánoce se asi konat nebudou,škoda..
Nany-ty se opatruj,když tam máte takovou ledovku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kali-peníze nejsou všechno,já zjistit,že jsem těhu,tak utíkám ze špitálu hned,co mi nohy stačí :grinning: ale chápu,že v laborce to možná není tak unavný,i když,znáš to :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.