• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
blondy: no je to už lepší, ale byla jsem zděšená, když jsem si představila, že to takto budu mít ještě pár měsíců.....
jinak špatně mi naštěstí není, spíš občas divně, z nějakých dosud mých oblíbených jídel.....
ale ted jsem si dala, rohlíky s lučinou, čokoládu merci, skořicové cornflakes a krekry tuc........ :grinning: hezká véča......a ještě přemýšlím, že si něco dám
30. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
dobré ránko kočky,

tak já jsem i dneska v práci, snad všichni brzy vypadnou, abych taky mohla zdrhnout :slight_smile:

přeji vám všem veselého silvestra s rychlýma špuntama :slight_smile:
31. pro 2009 v 07:10  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile:

blondy: to musi byt super pocit, takhle ji citit :grinning: v PO jdes na kontrolu do porodnice ?

lauri: ty mas teda apetit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: vitej v klubu ! taky tvrdnu v praci :unamused: k tem rychlym spuntum: kamoska mi rikala, ze uz vyrabej nealko sampano pro dospely :wink:

Jinak po vcerejsku a zvlast dnesku uz chapu vyznam spojeni "ranni nevolnosti" - dokud lezim v posteli, je to v poho, ale jak vstanu, tak se cejtim jak po flamu :frowning2: Na zastavce jsem premyslela o tom, ze kdyztak vrhnu do odpadkace :unamused: Ted jsem si v praci uvarila caj a vzala susenku, tak uz je to celkem OK..ale jinak trpim spis nechutenstvim. Manzel mi volal, ze by si dal vecer par jednohubek.., ale asi si je bude muset udelat sam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
lauri, no jen počkej, až ti hladina hormonu pořádně vystoupá :grinning:
Jinka ono to v podstatě bude ještě několik měsíců, protože pak z nafouknutého bříška se stane těhu bříško. A pak jak se ti zpomaluje trávení, dělá to různé věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nany, ještě ne, protože sestra v porodnici neuměla počítat týdny, takže jdu ještě ke své... Ale jsem objenaná i na monitor, takže mi to neva.... Péči budu mít v podstatě ještě lepší, než kdybych šla na kontorolu už do porodnice, takže to neřeším :grinning:

K tomu nealko sektu, dělá ho bohemka, je to docela dobrý, dá se to, rozhodně lepší než rychlé špunty a pod. Vypadá to úplně normálně, mají to většinou mezi alkem, ale je tam napsáno dole malinkým nealkoholické. Stojí lehce nad stovku... 100% ho mají v Tescu a globusu.
Jinka se dá koupitr i nealko víno, ale to je spíš jako mošt, ten sekt je lepší :wink: Hold to vítě, už nějakou praxi mám :grinning:
31. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
blondy: aha, tak tim lip :wink:
jinak jsem si na Tebe vzpomnela ohledne tech porodnic v Praze - Dr. rikal, ze pokud to bude vse OK, tak mezi 12-14 tydnem se musim bezpodminecne zaregistrovat, ze s tim takhle blbnou..

jj, to je presne ten sekt, jak mi o nem rikala kamoska (taky bude rodit cca za mesic :wink: )..MM mi ted volal, ze byl nekde v hyper Albertu (nebo jak se to jmenuje ???) a tam, ze maj jen rychly spunty, tak si asi skocim do toho Tesca...
31. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
nany, no ono záleží kam budeš chtít.... Ono to není tak jednoduché že mezi 12-14tt.... Třeba podolí má vždycky jeden den ráno (na daný den TP), musíš tam přijít tak v 6 ráno, aby jsi měla šanci a registrace je v nějakém tom 14tt (ale vženské se tam prý občas kvůli registraci i poperou :grinning: ...) Krč to má třeba tak, že je registrace potřeba co nejdříve a jak jsem ti psala, jak jsem viděla tu knihu, ani bych to 12tt fakt nečekala :grinning: . Jde to třeba i po telefonu a pak si dojdeš akorát s průkajdou pro razítko. Vinohrady nevím, tam to je tragedie, ale většinou mají místo klidně i v 5 měsíci (asi tam fakt nikdo nechce :grinning: ), Apolinář měl registraci po 14+0 a měl určené dny a hodiny, kdy se tam chodí, ale bylo to prý vždycky hodně na dlouho a pak můžeš mít klidně i smůlu... A pak Bulovka a Motol, tam systém úpně neznám, ale nemělo by to být tak ponižující jako Podolí a Apolinář
Vím, že se ti to zdá hodně brzy, ale fakt by si o tom měla začít přemýšlet :grinning: Já osobně doporučuju jenom Krč nebo Bulovku, možná snad i Motol. Vinohrady jsou tragedie, to co se děje v poslední době v podolí to je snad horší než tragedie (i když samotný porod je prý stále ok, ale to jak s tebou předtím a potom zacházejí.... :angry: ). A Apolinář je někde mezi, je hodně dobrý, když tam někoho znáš, ale jinak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak info o registraci mám ze začátku léta, ale co vím, nic se nezměnilo...

Jojo, v bývalé hypernově, tam ho nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale v tescu ho mají určo, jedině že by měli vyprodáno před silvestrem. Ale nealko, to si nemyslím :grinning:
31. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
já si klidně připiju doma džusíkem, stejně budeme s manželem sami doma prdět do deky a cpát se chlebíčkama, tak je to jedno :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
aja, toho manžela doma ti závidím.... :frowning2: . No já ještě nevím co budu dělat, nabídek mám několik, ale nechce se mi moc do zakouřeného prostředí nebo někam kde je moc lidí... Tak to budu muset ještě vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky holky,
vy jste v práci chudinky.........
já akorát před chvilkou vstala, tak jdu posnídat, pak dožehlit pár košilí, pouklízet a po o chystat s manžou na večer.......přijdou známí, tak budem taky doma, na pohodku......já si teda na večer koupila sprite, protože z džusů, kterých mám teda taky zásobu, mě pálí žáha, víno alko ani nealko nechci ani šampus a rychlé špunty nesnáším.........tak si cucnu normálního šampusu, ale moje cucnutí, to je tak jeden centilitr, to mi stačí........
blondy: a kde máš manžu, jakto, že nebude s tebou????
31. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
lauri, už je nazpátek v Itáli.... :pensive:
31. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
blondy: aha.........a na porod přijede?????
31. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
lauri, tak kdyby byl v termínu, tak tady bude, jinak se to dá těžko plánovat... Samo může přiletět v podstatě kdykoliv, když bude potřeba, ale má tam i docela dost dalších zahraničních cest, tak uvidíme, jak to vyjde.... hold práce je práce...
Jinak já ho přímo k porodu ani nechci, sem toho názoru, že chlap u druhé doby porodní prostě nemá co dělat. A naštěstí je stejného názoru :grinning: . Samo bych byla ráda, kdyby tady pak byl, ale co nadělám, když to nevyjde....
31. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
blondy: tak to je jasný, když má takovou práci, co se dá dělat........
ale vidím, že jsem teda hodně rozmazlená, já jsem s manžou furt....... :grinning:
31. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
lauri, tak já jsem byla zvyklá, že jsme spolu nebyli pořád... On vždycky pracovně hodně cestoval a já taky... Ale přiznám se, že mi to naopak vyhovovalo, nějak jsem si nedokázala představit, že bychom byli pořád spolu :grinning:
Teď je to trošku o nečem jiném, byla bych ráda, kdyby byl semnou, ale nedá se nic dělat... Ale přijde mi, že to snáší hůř než já :grinning:
31. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Blondy: no manža dřív pracoval tak, že byl týden pryč a jen na víkendy byl doma, ale to bylo asi prvních pár měsíců našeho vztahu........tehdy jsem to tak brala, ale na přechodnou dobu.....no a pak našel takovou práci, kdy si dělá kdy chce, je kdy chce doma, tak to je fajn....že i třeba po porodu může být doma jak budem potřebovat......
a jak dlouho po porodu se budeš vracet za ním do itálie?
31. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
nany, blondy - vy jste mě teď nahlodali s tou porodnicí

u nás se naštěstí registrovat nemusí, ale mám trošku dilema - na Jihlavskou porodnici moc dobrých ohlasů slyšet není, ani en tak na lékaře, ale potom na tu poporodní péči, jezdí se i do Havlíčkova brodu (je to cca 25km), kde je to všechno krásně nové a všichni říkají že o milion procent lepší... tchýně tam taky rodila a je mi jasné, že to už nebude dlouho trvat a začne do mě klavírovat, ať taky jedu rodit tam... ale mě se nechce sedět v bolestech půl hodiny v autě, když můžu být za 5 minut v jihlavské porodnici...
jenže zase mám strach z těch služeb - budu asi muset počkat na Klárušku, na její reference - každý říká něco jiného
jasně mám ještě čas, ale ...
31. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
lauri, tak to by mi asi zas vadilo, kdyby byl doma jen na víkendy, to by nefungovalo...
Když bude všechno v pořádku, tak zhruba po 4 týdnech.

aja, tak 25km není až zas tak daleko ne? Navíc to bude v létě, takže žádné kalamity a tak.. To mám skoro i já, a to je to v rámci Prahy :grinning:
Ale vážně, to že je to někde nové a krásné ještě nezáleží, že lepší... Podle mne je to víc o lidech. Když je personál milý, nevadí ti ani ošupané zdi a staré postele...
Havlíčkuv Brod neznám, ale vzdálená příbuzná teď v prosinci rodila v Jihlavě, nakonec to po nepostupujícím porodu skončilo SC, ale co vím, tak všechno bylo ok, bez jediného problémů a prý tam byli pak všichni hrozně milý...
31. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
blondy. no právě, byl to extrém, ale spíš to byly začátky.....já byla ještě na škole, takže taky přes týden pryč.....
a bylo to jen pár měsíců......no a pak jsme měli každý svou práci, ale každý takovou, kdy jsme byli pány svého času......to bylo asi tři roky no a ted děláme spolu........okolí nás před tím varovalo, ale nám to vyhovuje........
aja: těch 25km není moc.........zajdi si do obou a uvidíš..................
třeba kámoška jela s prvním rodit až do brna, protože tam měla známou, což je odsud hodina cesty, no a při druhém rodila tady u nás a říkala mi, že byla blbá, že se při prvním trmácela až někam daleko....že tady je to stejné......
31. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky, letim domu, huraa :slight_smile:

Doctu Vas az doma ;)

Vse nej do noveho roku vsem :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
nany. tak přeju vše nej do nového roku, hlavně at je mimi ok........a to platí pro všechny......
31. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky.
Přeju všem krásný Nový rok!! :dizzy_face: Hlavně hodně zdravíčka!! :dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Aji 25km fakt není daleko a navíc v tom autě se ty bolesti mírní fakt ani jsem nechtěla vystoupit.
31. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Jen v megarychlosti:
Přeju všem veselý Silvest a krásný a šťastný nový rok 2010 :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Krásné novoroční ráno přeju......
my teda teprve před chvíli vstávali, jsme si řekli, nač spěchat...............
včerejšek se u nás teda povedl, super zábava byla a večírkovali jsme asi do dvou. Pila jsem celý večer sprite a o půlnoci jsem si cucla od miláčka šampíčka....takže super......
1. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jak jste strávili poslední den v roce 2009 a první okamžiky roku 2010??? :slight_smile:

holky, možná se vám to bude zdát divné,ale včera jak jsme bouchali ty rachejtle a petardy, tak jak to vždycky bouchla, tak jsem se úplně lekla a já když se leknu, tak mi jakoby vevnitř poskočí bříško... nevím, jak bych to popsala, asi jsem magor, ale těch 20 minut bouchání jsem neměla zrovna příjemný pocit, asi to miminku ublížit nemůže nebo myslíte že jo???

jinak dneska mi přišel e-mail z rodiny, že dnešním dnem už bylo překonáno nejrizikovější období těhu (co se týče samovolných potratů :slight_smile: ), vím, že se může stát ještě cokoli, ale potěšilo mě to :slight_smile:

HAPPY NEW YEAR 2010 :grinning:
1. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
aja: tak to nevím, jestli ty rachejtle mohly ublížit, myslím že ne..................
a z jaké rodiny ti přišel ten email????
1. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
aja: ty jsi myslela www.rodina.cz že? já se tam už taky zaregistrovala, mně teda zase přišlo že zhruba dneska začíná fungovat srdíčko, ale na utz že ještě není vidět.............to je super ty mailíky, člověk má přehled.........a dozví se i zajímavé informace.....
1. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Nany: No, podle poslední MS mi to vypočítalo na 26/8, ale doktorka ještě nic nestanovila. Tak sem zvědavá, kdy to nakonec bude :slight_smile:

Kopreti: taky mám nějaké problémy se srážlivostí krve, tak sem zvědavá, jestli Clexan vyfasuju taky :wink:

Já už se nemůžu dočkat pondělka, až mi paní doktorka ukáže miminko na UZ :grinning: To už bych měla být 7+4, tak snad uvidím aj srdíčko :slight_smile:

Z rodina.cz si taky nechávám posílat emaily, ale občas mi to přestane fungovat a pár dní mi nic nepříjde.
1. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,
přeji vše nej do nového roku :dizzy_face:

aja, neboj, jsi ještě v raném stádiu, mimi se nic sát nemůže :wink:

lauri, tak hlavně že jste si to užili :wink:

kali, to by mělo být srdíčko určitě :slight_smile:
1. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahojky,hodně štěstíčka v novém roce :wink:
nOVÝM TĚHULKÁM MOOOOOOOOOC gratuluji a že se s nima ted roztrhl pytel :wink:
U nás proběhla ovulka(moc tomu nepřikládám na důležitosti),ale já se připravuji na to že bych šla od září do práce a začínám se i těšit (nějak mi už doma hrabe)
1. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.