• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Prosím tě a v tom obýváků máš jaký odstín?
Pod čím ho najdu.
Jinak taky jsme se dohodli že vymalujem příští víkend.
No a sabča dnes ráno mezitím co my jsme ještě spali tak si slezla s lehátka našla v obýváku prupisku a počmárala zed ale celkem dost velké čmáranice.
Když to viděl ráno michal tak ho málem trefil šlak a pak říká ještě že jsme už nemalovali.
22. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
tady je odkaz na vzorník barev http://www.het.cz/gfx_color_card_cz/cc_4.png je to na prvním místě

Jinak, to jsou radosti, co??? Propiska na zdi, doufám, že ti tam neudělala rýhy, to by pak bylo vidět i po novém malování...
22. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
aja: no s tou capucinovou nemám strach, že by nepovolil, je to neutrální a moc hezká barva :wink: On nemusí takové ty moc křiklavé barvy, ale spíše co se týče třeba obkladů v koupelně nebo v kuchyni, ty jsou trvalejšího rázu, stěnu můžeme přemalovat v podstatě kdykoliv, takže troufám si říct, že se s těma barvičkama nějak smíří. Hlavně budoucí dětský pokojíček musí být krásný barevný....bílá je o ničem :unamused: :unamused:
22. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Aji! Byteček máte krásný! Ta kuchyň je perfektní a obývák máme skoro podobný :wink:
Holky, super, dneska sem to dostala :slight_smile: po 42 dnech :slight_smile: Už sem se začínala bát, abych to nedostala až na svatbě :frowning2: To by bylo teda na prd :frowning2: Ale dobré :grinning: Všechno se to stihne :slight_smile: A pak už budeme tvořit :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky, zdravim :wink:

Nejak nestiham, rano jsem byla na poste pro doporuc.dopis :angry: , pak jsem jela krokem do prace..vsude zacpy, jsem si myslela, ze po 8 hod. uz vsichni makaj a ono ne :angry:

Ajo, koukala jsem na fotky a fakt dobry... :slight_smile: Asi nejdriv zacnu premlouvat MM aspon na to cappucino :grinning: Kramlinka asi vi, o cem tu pisu, ze :dizzy_face: Internet uz Vam jede, takze pohoda :sunglasses: Jinak ja mam babicku, ktera bydli vedle a ta je schopna mi jit vynest kos, protoze musi nacpat popelnici :angry: Musim vzdycky pocitat tak do 50, vysvetluju ji, ze tohle opravdu ne..po dobrym, po zlym..nic nezabira :rolling_eyes:

Sabi, nam bracha takhle vymaloval zelenou pastelkou celou jidelnu :grinning: Pockej, az budou provadet lumparny ve 2 :grinning: :grinning:

kopretina: to fakt nas... :angry: Vsadim se, ze az oblitas vsechny urady, penezenka s doklady se najde, Murphyho zakony..ty fungujou dokonale :grinning: :grinning: Takze pevne nervy :wink: :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Kali, aspon, ze tak.., ale takhle dlouhy cykly..to by me jeblo :grinning:
22. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Kopretinko a jak se ti to s tou peněženkou podařilo?? To si jí měla někde v kapse nebo jen tak hozenou v kočárku??? Nechci být pesimista, ale myslím, že ta už leží dávno v nějakém kontejneru. Většinou z toho každej vezme peníze a vyhodí ji do popelnice. Chtělo by to možná obejít ty kontejnery. Neříkám, že se v nich hrabat, ale jen tak nakouknout...
22. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
no mě kdysi šlohli peněženku v tramvaji ale tenkrát mě z toho málem trefilo, v peněžence 2500, měla jsem tam prašule na zaplacení nájmu za privát, a já blbec ještě nádherné stříbrné naušnice, veškeré doklady i OP a ŘP, a samozřejmě platební kartu....no poměl se debil jeden....a nenašla jsem už vůbec nic, nahlásila jsem to na poliše ti samozřejmě nic nezmůžou, že, ale aspoň mi dali náhradní doklad místo OP....od té doby hlídám peněženku jak oko v hlavě a doklady nosím všechny zvlášť....
22. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
me okradli v Brne na veletrhu (asi 8 let zpatky), vzadu ve stanku jsme meli osobni veci - vč.kabelek a tak a ty smejdi sli ze zadu a vycorovali tam vsem jen prachy...asi u 6ti stanku. Mela jsem tam 5 tis., uz ani nevim na co..me omyvali :angry: :angry: Od ty doby nosim vsechno zvlast :wink: Tatu takhle okradli na Vaclavaku..kdyz si vyridil vsechny novy doklady, volali mu policajti, ze ty jeho stary nekde nasli... :grinning:
22. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Ajo, ted si ctu ten clanek, na ktery si poslala odkaz:

Muselo se to stát, když jsem byla v Ghaně. Doktor mi říkal, že se to mohlo stát i proto, že jsem byla u moře a zrelaxovaná. Prý mám k těhotenství předpoklady, a i kdybych brala všechny možné druhy antikoncepce, tak bych stejně otěhotněla," smála se kráska, která už několik let žije s podnikatelem Thomem.

Ona bude asi nejakej exot, ne :grinning: :grinning: :grinning: Ta druha veta by se dala tesat :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Volala mi mamka at s ní jdem odpoledne na bazén.
Tak jsem jí to slíbila.Tož já su už úplně mrtvá.
V pondělí gynda,slezinec s babama ,včera zoo a tranvesty, dneska cvičení ,nákup a odpoledne bazén.
Do toho sabča moc se ji na tom,lehátku spinkat nechce takže mě v noci budí plus má 24hodinová práce v živení miminka.Já už asi fakt někde usnu.
Furt jen zívám.
22. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Sabi, ty se fakt nenudis :wink: A potom bazenu budes tuplem ospala :grinning: Takze si dej zitra relax :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
zitra mám jít na nějaké ošetření pleti.
Volno mám až v pátek o víkendu jedeme s mamkou na floru olomouc a v neděli hotsím naše a sourozence u nás.
22. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
nany: no něco podobného jsem si o té "krásce" myslela taky :grinning:

sabi: abys to nepřehnala s těma aktivitama, měla by ses ted trosku setrit... :pensive:
22. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
sabi, souhlasim s kramlinkou..trosku brzdi :wink:
22. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět, teda,pot ze mně stříká proudem, ale všechno mám vyřízený. :slight_smile:
Aji, peněženku jsem měla v kabelce, jenže jsem ju zrovna neměla zapnutou-byli jsmesDomčou nazmrzce a tak jsem koupila točenku, zaplatila, peněženku rychle vrátila do kabelky, vzala zmrzku ašla sisednout za D.na lavičku. No a mámpodezření, že peněženka se mi na tý lavičceasi vysypala...Jo aodpaďáky jsme prolezli-teda jen očima-taky se přikláním k variantě, že někdo našel peněženku, vybral prachyazahodil.No nic, aspoň si budu dávat větší pozor... :wink:
Veškerý ztracený věci už mám vyřízený.
Na gyndějsem dneska zažilatakovej malej porod-Dr. ze mně to NT vůbec nemohl dostat-dokonce strašil i nemocnicí a narkózou :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale nakonec jsme ho vystrnadili. Akorát mi Dr. řekl, že to šlo ven docela natvdrdo(asi se mu u mně líbilo... :grinning: ),takže mi napsat ATB, aby se náhodou nerozjel nějakej zánět nebo infekce.
Ale hlavně na 5 DNÍ ZAKÁZAL SEXÍK A TENHLE MĚSÍC NEOTĚHOTNĚT, TAKŽE HOLČINY MY ZAČÍNÁME V KVĚTNU... :unamused:
22. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Omlouvám se za chyby, nějak je to dneska jak když hrom bije... :unamused:
22. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
kopretina: mas to dneska taky pekne nabity :dizzy_face:. Hele, kveten tu je coby dup, hlavne, ze Ti to vyndal a nemusis cekat dalsi mesic. Takze az dorazi prvni MS, hura do toho :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky holky, vidím, že zase kecáte......já jsem ještě v práci, ale ještě chvilku a už mám tento týden zase klid. už se taky moc těším, až se budem snažit o prcka, ale musím ještě počkat do té svatby.....
22. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
kopreti: to mě moc mrzí....ale neboj příští pátek už je 1.května a do další MS to uteče jako nic :wink:
22. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Nany a Kramli jj, já to nijak nehrotím, jednak to uteče, jednak ten měsíc mě už nezničí...Spíš mám strach jak to ustojíme-MM ani já nemilujeme kondomy,nesexovat, to asi taky není ideální řešení, ke všemu mám po neděli plodný dny, takže kdoví jak to dopadne... Ale do další MS to určo uteče jako voda... :wink: :dizzy_face:
Holky dík, že namě myslíte :wink: :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Kopretina: tak jedine prerusovane :grinning: To by byl for, kdyby se to zrovna podarilo :grinning: A pro vlastne nesmis otehotnet ? Kvuli tomu telisku ?
22. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, nebude vám vadit když se k vám přidám. V pondělí jsem si nechala vyndat NT a ted už to necháváme na přírodě jestli nám ještě dopřeje jednoho mrňouska :slight_smile:
Kopretinko moc držím palečky ať si v pořádku a mužete začít se snažílkováním :wink:
22. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Nany, no to taky beru jako jediný řešení-po porodu jsme taky využívali...
No fofr, D.byl na první vrz, tak musím počítatse vším... :wink:
Spíš protože mi Dr. trochu to děl. hrdlo a sliznici narušil, tak aby se to zahojilo
22. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj Andrissku :wink: Jasne, pridej se k nam :sunglasses:
22. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Jé, andrissekek-nová dušička vítej. To jsme na tom mohly být stejně-taky jsem mohla od pondělí být ofic snažilka...
Tak ať se vám brzičko na testíku ukáže 3. miminko-mmch taky bych chtěla min. 3 děti :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
22. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Nany děkuji je fajn zdílet podobné pocity :wink:
Jak se dlouho snažíte o miminko?
kopretinko asi aby jsi nedostala infekci nebo tak něco a neohroz. se plod :wink: . To se brzo zhojí a budete se těšít na // :wink:
22. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Kopretinko děkuji moc za milé přivítání. Já ještě do nedávna říkala že už to stačí dvě děti :wink: ,ale věděla jsem že by manžel ještě miminko chtěl. Ted už se na to hrozně těším jestli se nám teda ještě zadaří :wink:
22. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Taky myslím Andri. :slight_smile:
Tak ať vám to brzičko vyjde. Vždyť je to krásný mít hodně dětí.. :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Jo jsou to zlatička i když někdy šílím (hlavně z té starší).
Koukala jsem že máš chlapečka skoro stejně starého jako je náš Péťa :wink:
22. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.