• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
blondy. já mám ráda komedie, takže my do kina občas zajdem rádi, na české premiéry chodíme na všechny.....tak ted trochu změna.....
a jím fakt dost, už mám třeba zase hlad......ještě že miláček tak rád vaří :grinning:
3. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
lauri, no taky by se mi líbilo, kdyby mi někdo uvařil, ale to nehrozí :grinning:
Tak já taky, ale radši si to pak vždycky pustrím doma, když u toho můžu ještě něco dělat....
3. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
blondy, my si spoustu filmů stahujem, ale kino máme zadarmo, vstupenky volné ještě z předchozí práce, tak je musíme vyčerpat.........
a manža by vařil nejradši pořád, bych nemusela vůbec....pořád vymýšlí nějaké speciality....ale mě to taky baví, tak se střídáme......
3. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
lauri, jasný. Hlavně tenhle film asi jinde než v kině stejně nebude ono...
To ten můj umí tak vajíčka a to ještě po něm budu půl dne uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
blondy: fakt je takový kuchař..... :grinning: :grinning: :grinning: aha....no asi jako většina chlapů, akorát naše rodina patří asi mezi ty výjimky.......u babičky vaří většinou děda, u našich víc tatka a a u nás zase manža.......... :grinning: :grinning: ale jsem za to ráda, někdy se mi fakt nechce.......
3. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
lauri, jojo je... :grinning: Ale třeba jeho táta vaří dobře a rád.....
Ale mně to nevadí, zbytečně by se mi v kuchyni pletl. Ale je fakt, že občas by to bylo příjemné :slight_smile:
3. led 2010 v 15:02  • Odpověz
ahoj holky :wink:

lauri: my jsme na tom Avatar byli na 3D a uteklo to strašně rychle a moc se nám to líbilo :wink: můžu jen doporučit :wink:
3. led 2010 v 16:04  • Odpověz
kramli: a je to verze 3D normálně nebo musíš mít ty brýle speciální??
my za chvíli vyrážíme....
3. led 2010 v 16:05  • Odpověz
lauri: s brýlema....byli jsme v Cinestaru...
3. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak to fakt vypadá na ovulku.... Mám v albíku ovu testík, tak jsem zvědavá, jak to dopadne....
3. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Zdravím z práce :frowning2: Snad už naposledy :slight_smile: uvidíme, co zítra řekne paní doktorka :slight_smile: Pokud by to jinak nešlo, tak ještě 2x a mám na pár let odslouženo :grinning:
Ještě pořád se necítím úplně fit, ale už je to mnohem lepší :slight_smile:
Hlavně se nemůžu dočkat té zítřejší kontroly :grinning: Jdu tam na 12:00, tak na mě myslete :grinning:
Eli: tak držím pěsti, ať se dneska zadaří :grinning:
3. led 2010 v 18:25  • Odpověz
kali: Snad jo...Včera jsme se taky tulinkali a dneska bude zase...Radši to pojistíme, kdyby náhodou!! :dizzy_face:
3. led 2010 v 18:31  • Odpověz
eli, tak snad to vyjde :dizzy_face:

kali, no co by ti řekla, to že budeš maminka :dizzy_face: . Držim paleček aby bylo vše ok :wink: . Ten první UTZ je stejně nejhezčí...
3. led 2010 v 18:36  • Odpověz
blondy: Jak říkám uvidíme... Neupínám se na to, ale bylo by fajn, kdyby se zadařilo!! :wink:
3. led 2010 v 18:38  • Odpověz
eli, tohle je dobrý přístup.... :wink:
3. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Eli: tak to už je jasňačka :wink: :grinning:
Blondy: díky za podporu :wink: Těším se jak děcko na Ježíška :grinning:

Hele a ještě takový asi hloupý dotaz... když je na UZ vidět srdíčko, je i slyšet? Nebo jen vidíte jak se tam něco šedého rychle míhá... ???? Ale zase když je to ten ultra-ZVUK :grinning: Já fakt nevím... :grinning: Celou noc sem nad tím dneska přemýšlela :grinning:
3. led 2010 v 19:01  • Odpověz
kali, no vidíš blikat černou tečku a slyšet je, ale na to musí mít doktor speciální UTZ. A to většinou bežný doktor nemá.... Jinak ten zvuk je úplně stejný jako tvoje srdíčko, akorát je to o hodně rychlejší....
3. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Já sem si to myslela :grinning: Tak snad už dnes budu klidně spát :grinning: Pokud mě teda v práci nechají :wink:
Díky Blondy :wink:
3. led 2010 v 19:25  • Odpověz
kali, to jsi v práci až do rána? :confused: Jestli ano, tak ať máš klidnou službu.... :wink:
3. led 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj kali, ahoj eli.......
eli: držím, at se zadaří......
kali: budu na tebe myslet, můj doktor je tam zítra od dvou, tak tam brnknu, kdy mě teda taky objedná, už se těším.......
kramli. tak my to měli bez brýlí a celkem fajn film, akorát hrozně dlouhý, já už nevěděla, jak si sednout........
no a byli jsme v tescu, tak mimišáček má zase nové hadříky, koupila jsem tři bodýčka s dlouhým rukávem a tři overálky, obojí na tři až šest měsíců, at máme i něco většího..............ale už se mi ty věci nevejdou do komody, tak budu muset snad koupit další nebo udělat místo ve své skříni :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem dneska měla neplánovanou návštěvu u svého pana doktora.

Včera jsem zase zašpinila a krapet mě to vyděsilo, protože od 1.1. už nemám utroš, i když jsem si v duchu říkala, že už asi není tolik potřeba.
No a tak mi to nedalo a ráno jsem se raději zastavila u Dr. a pan Dr. mě prohlídl, udělal UTZ a vše je v nejlepším pořádku. Mimčo asi bylo nějaký rozchrápaný, protože se ošívalo na všechny strany a vrtělo se tam... No byla to nádhera - odpovídáme úplně přesně 11+2tt, měříme 44.8mm prostě nádhera.
Žádný hematom nás nezlobí, tak prý se nemáme stresovat a pořád platí přísný zákaz sexu s manželem, což MM je už na prášky :grinning: :sunglasses:

tak jsem šťatsná jako blecha, jo a ještě nám změřil šíjové projasnění a máme 1,4 a norma je prý do 2,8, tak je to super :dizzy_face:
4. led 2010 v 07:35  • Odpověz
ahoj ajo, tak super výsledek kontroly ne.......teda až na ten zákaz sexu, ale zase co bys pro mimi neudělala že.......
já se dneska chci k dr. objednat, tak snad mě vezme brzo.....už se těším......
4. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno holky,zdravím Vás v novém roce!
Aji-tak to je fajn,že je vše v pořádku,za chvíli ti už bude končit to nejvíc rizikové období :wink:
Eli-uvidíš,že ty budeš další těhulka,mám to v kostech :slight_smile:
Kali-přeji ti,aby vše dopadlo dobře a srdíčko aby tlouklo jako zvon :grinning: Dej pak vědět!
Blondy-a ajakpak je tobě?Nechce se holčičce ještě na svět?
4. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Blondy: Jo jo sem v práci až do oběda, pak odcházím k doktorce, jinak bych tu byla až do odpoledne, kdy mi končí normální pracovní doba.
Lauri: tak příští týden už bys mohla jít, však už to to tady taky píše 6tt :slight_smile:
Aji: hlavně, že ste v pořádku :frowning2: mimi už je opravdu veliké :grinning: Ale ten přísný zákaz sexu... No, ale co byste pro miminko neudělali :grinning:
Lancy: díky za podporu :slight_smile: Jasně, pak dám vědět :slight_smile:

Zkouším lízat těhu-lízátka a trochu to funguje :slight_smile: Uvidíme na jak dlouho :slight_smile:
4. led 2010 v 10:42  • Odpověz
kali: no uvidíme, jestli mě vezme ještě tento týden nebo až ten příští...................já už bych hlavně chtěla vědět, kolik tam těch miminek mám.........................a jestli to bude ok, tomu věřím, není nad pozitivní myšlení..............

a mám prosím dotaz - jdeme na oběd a mají vepřový steak zapečený s hermelínem, můžu si to dát, když je to tepelně upravené a nebo ne.....????
4. led 2010 v 11:08  • Odpověz
kali, tak držím palečky :slight_smile: uvidíš, že vše bude OK

lauri, dej si, to se nic nestane, neboj, plísně budou zabité a ty si pochutnáš :slight_smile:
4. led 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj Lauri-já bych si ten steak raděj nedávala,ale může být opravdu dobrý.Ten sýr bude jen rozpuštěný,si myslím.
4. led 2010 v 11:22  • Odpověz
jé, vy jste dobré, jedna mi píše že jo a druhá že ne.........................tak si mám vybrat..........
jj, bude jen rozpuštěný kousek na tom mase..........
jako celý smažený obalený hermelín bych si taky nedala, ale takto.....
4. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

blondy, sabi: diky za tipy..lizatka GraviPop uz poctive testuju a zazvorovy caj mam jak doma, tak v praci..trochu to pomaha (nezvracim), ale porad to neni ono a chut na nic nemam..no, aspon usetrim za obedy :grinning:

kali: ve 12 hod. budu na Tebe myslet :wink: hod sem pak info co a jak...

lancy: odhad mas docela dobrej, to je fakt...kdypak to vidis u sebe ? :sweat_smile: pracujes nebo mas volno ?

lauri: ja myslim, ze si to dat klidne muzes, pokud to neni naka zaplivana 4 :grinning: ja vcera vecer dostala chut na ryzi zapecenou s hermelinem a rybizovou marmeladou..to bylo tak jediny "normalni" jidlo za den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: to je bezva, ze je to vsechno OK :sunglasses: a nerikal Ti proc to spineni ? mne rikal, ze vidi, ze mam prekrvenej cipek, ze to muze byt tim a s tim sexem..rikal mi hooodne opatrne.. :wink: mas foto ?

eli: tak vidis, ovu je, fungujes normalne, takze je to jen otazka casu :wink: - bylo by fajn, kdybys plynule navazala na lauri :wink:

blondy sla dnes na kontrolu, tak snad ji neposlou rovnou do porodnice :grinning:
4. led 2010 v 11:29  • Odpověz
lauri: pokud si nejsi jista, tak jim rekni, at Ti tam ten hermelin nedavaj :wink:
4. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.