• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Blondy, já jsem to nikdy neprozradila, ale každý pořád něco tuší :grinning: .
To máš vlastně pravdu, v porodnici se Ti doktoři střídají.
Já mám teda ultrazvuk až v pátek a vy jste o ty tři dny napřed, ale určitě i tak porovnáme. Jsem na to vážně zvědavá.
7. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ránko holky,

tak jsme včera s manželem byli na kávičce a probírali jsme jména, takže holčička je rozhodnutá Claudie (moc se mi líbí až jí budu říkat claudinko) ještě jsme měli v zásobě Sofinku.
No a kluk je zatím ve hře pouze 2 jména, manžel chce rezolutně Kryštůfka a mě se docela líbí i Karel, je to můj taťka, ale líbí se mi říkat Kájo :slight_smile:
tak uvidíme jak se ještě dohodneme :slight_smile:
8. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Aji: Pěkná jména :slight_smile:
Tak to já mám pocit, že je na jména ještě brzo :slight_smile: Ale už přemýšlím, to je jasná věc :grinning:
8. led 2010 v 08:53  • Odpověz
klaruska, to víš no, tak už to je :grinning:
No tak to tam nějaký rozdíl bude, ale i tak se to bude dát alespoň částečně porovnat :wink:

aja, necháš si říct co to bude? :confused: Holčička je tedy hodně netradiční a pro klučíka bych hlasovala za Karla :wink:

kali, co ty, jak ti je?
8. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Blondy, určitě si necháme říct co to bude, jsem hrozně zvědavá :sweat_smile: a hlavně já si to asi trošku potřebuju v hlavě srovnat to pohlaví, nevím jak bych to rozdejchala hned po porodu to "zklamání" že je to holka a né kluk :grinning: teď jsem to možná napsala hnusně, ale já si to prostě chci dostatečně dobře uvědomit, že mám v bříšku to či ono, chci ho nebo jí oslovovat ve správné osobě...
je to můj názor, mě se taky Karel moc líbí, ale manžel chce už od začátku toho Kryštůfka, takže asi vyhraje :wink:
8. led 2010 v 10:00  • Odpověz
aja, no já osobně si taky myslím, že je to lepší, když člověk ví co to je... Ale zas chápu, že někdo to vědět nechce a chce být překvapen...
Koukám že to máš přesně obráceně, pro mne by to zas bylo zklamání, kdyby to byl kluk :grinning: Tak doufám, že na mně po porodu ten pindík nevykoukne, to by mě asi omylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
My jí tedy oslovujem přezdívkou, kterou má někdy od léta, jménem jí říkám jen hodně vyjímečně :slight_smile:
8. led 2010 v 10:03  • Odpověz
to mi taky máme přezdívku toho čmuchíčka, ale teď nevím jestli mám říkat ten čmuchík nebo ta :sunglasses:

jménem nevím, zda ho/ji v bříšku budu oslovovat...

myslíte, že na tom lepším UTz v nemocnici když už budu 13+2tt bude možné něco vidět???
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz
aja, no my řikáme většinou ten i když je to ta :grinning:
Když by to byl klučík a byl dobře natočen a doktor šikovný, něco by vidět mohlo. Holčičku ti v téhle dobře určitě nikdo nepotvrdí. Ale i tak bych určení v tomto tt nebrala moc vážně.....
8. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky... :slight_smile:
tady chumelí jako blázen, chystali jsme se autem na návštěvu a sedíme doma... :angry:
nany, dodatečně gratuluju k sdíčku-sem to dočetla až teď :fearful:
Kali, mě Dr. říkal, že ty NT jsou nejlepší ve 12tt, tak tipuju, že tě poze ještě jdnou :confused:
Aji, taky bych tomu mc nevěřila že něco uvidíte, ale třeba budete mít štětí :wink:
My to se jménama máme skoro jasný od posledně-u kluka si chci vydupat Matýska (řekla jsem MM, že pokud neudělal holčičku, bude to prostě Matýsek, i když u Domči mi to neprošlo :wink:), a kdyby to neklaplo, budeme mít Honzíka, holčička buď Anežka (po mamce, měli jsme ji psanou i u 1.), Anička nebo Terezka
8. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak i k nám dorazila asi pravá zima.
Já jsem zase dneska skoro nespala. Od včera mě děsně bolí ta ledvina, tak nevím, jestli mám ještě chvíli počkat nebo jít k doktorovi. Navíc v noci jsem měla takové křeče v břiše , že jsem myslela, že asi pojedeme rodit, ale pak to najednou přešlo...Teď mě taky pořád pobolívá, ale už ne tolik, tak to budou asi poslíčci.
8. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Holky, Majatob už má miminko?
8. led 2010 v 11:33  • Odpověz
klaruska, majatob má miminko? :confused: Vždyť měla termín někdy v březnu....
Tak už máš poslíčky? Já tedy stále nic, nebo tedy možná jsou, ale já o tom nevím :grinning:

kopertina, máte vybrané hezká jména :wink: No jsem taky zvědavá, jestli mi do večera autíčko mez nezapadne, potřebuju v kařždém případě někam vyrazit a do MHD mě nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Blondy, já jsem se jenom ptala, protože jsem viděla její album, kde byly dneska přidané fotky miminka, ale třeba je to to její první dítko.
No asi to budou poslíčci, ale to nic neznamená, že.
8. led 2010 v 11:42  • Odpověz
cau zeny,

vcera jsem tu psala dlouhy prispevek, ale uz se to neodeslalo, spadla sit..jsem byla pekne nas... :angry:

blondy/klaruska: mame to tu pekne v primem prenosu to vase chystani na porod :wink: kamoska ma stejny termin jako k., tak jsem zvedava, ktera to zvladne jako prvni :grinning:

aja: ja zatim nepremyslim vubec nad nicim..mozna, az dostanu prukajdu..hele ta Claudie se pise s C nebo K ? jinak Krystof se mi libi vic nez Karel :slight_smile: jo a s tim pohlavim..taky to chci vedet - ze stejneho duvodu jako ty, i kdyz MM je proti..no, bude mit smulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kali: jak je pri patku :confused: u me uz nevolnosti nejsou takovy drama..i kdyz po ranu mam zaludek jak na vode, ale da se , zato mam strasne citlivy prsa..dokonce mam pocit, ze me zacinaji fest skrtit podprdy..a jak psala lussyn, posledni 3 dny mam porad strasny hlad (silene mi kruci v brise) a chut na jidla, ktery vubec nejim..vcera jsem si cestou od dr. dala jidlo u Mekace (brambory a nakou rolku) a strasne jsem si pochutnala :grinning: ted bych si zas dala rajskou nebo svickovou

kopretina: takze prekvapeni s dvojcatama se nakonec nekonalo.. :wink: ja dostala taky fotku a je tam videt ten zl.vacek, takze MM na to chvili civel a rika: to jako ze 2 :grinning:

blondy: co ty jsi vsechno cvicila ? my meli vcera s MM prvni hodinu tanga, to se da v poho :sunglasses: dnes mam zumbu, tak uvidim...
8. led 2010 v 11:44  • Odpověz
ahoj dámy,
tak jsem se konečně vyhrabala z postele.............................mám dneska volno, a když nemusím do práce, tak prostě nemůžu vstát.................a manža mě ještě nechává - říká že prej si mimísci potřebují odpočinout.... :grinning: :grinning: :grinning:

no už aby byla středa a já se dozvěděla, kolik těch miminek tam vlastně máme................. :grinning:

jinak hlásím, že ten močák přešel bolel prostě jen včera ráno, jak byl plný a hotovo.................tak nevím.....
ale k dr. teda určitě nejdu, když mi nic není a navíc v této sněhové kalamitě asi nemá cenu ani vyjíždět s autem......
8. led 2010 v 11:45  • Odpověz
lauri: tak to snad bude OK, kdyz Te to preslo :wink: mne se nechce ven pesky, natoz autem
mozna, ze ten mocak souvisi s teh. - kamoska mi rikala, ze takhle ze zacatku si taky myslela, ze ma zanet..a za chvili bude mit mala rok :wink:
8. led 2010 v 11:54  • Odpověz
kalrus, aha...

nany, tak dkyby se jí to narodilo dej nám vědět, jo? :grinning: .
tak když to manžel nechce vědět, tak si to nech říct a jemu to neřekni... Znám pár páru, kde to takto měli....
K tomu cvičení, já jsem zhruba od 8 do 12tt nedělala nic, to jsem měla ten přísný zákaz, do té doby jsem dělala vše normálně. No a pak když jsem dostala "povolenku" , tak jsem chodila 3x na pilates, každý den do posilovny (aerobní cvičení + lehké posilování), a učila jsem tanec. Od té doby co jsem doma tak cvičím doma na elipticalu + nějaké protahování a párkrát jsem byla na spinningu. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží
:grinning:
Jinak bych být tebou alespoň na těch pár týdnu taky zvolnila, fakt si myslím, že ty moje problémy byly způsobeny tím, že jsme se přemáhala... Ono když to na 4 týdny odložíš, nic ti neuteče a pak můžeš klidně zas začít. Ale na to tango bych chodila, to není žádná velká zátěž :wink:
8. led 2010 v 11:55  • Odpověz
tak já se včera ptala manži, jestli by chtěl vědět pohlaví, tak říkal že jo.....................a já taky, takže u nás vyřešeno, akorát ještě váhám, jestli bysme to řekli ostatním to pohlaví, to možná neee.......a když budou dvě, tak taky uvidíme, jestli si to nenecháme pro sebe, aspon nějakou dobu................... :grinning:
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
blondy: presne tak to udelam :wink:
nevadilo ti pri spinningu brisko :confused: ja byla prave v UT na bodytrainingu a na step uz jsem nesla...
jasne, ze dam vedet, az se ji neco narodi...prekvapive taky ceka holcicku :wink:

lauri: ty nas napinas, jestli tam bude 1 nebo 2 :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
nany: no jo, a to si nepřej vědět, jak moc jsem napnutá já.......................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
lauri, no jsem taky zvdavá, jestli tam máš jedno nebo dvě :grinning:

nany, nevadilo, akorát může jít pouze tehdy, když malá zrovna není natlačená na žebrech, to bych to asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Step bych vynechala určitě, v podstatě všechno kde se skáče a běhá, tak na to musíš minimálně ještě 8 měsíců zapomenout :grinning:
8. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Blondy, Nany: u mě nevolnosti teda gradují :frowning2: Je mi čím dál hůř :frowning2: Už mi ani lízátka nezabírají :frowning2:Viróza je už naštěstí za mnou, tak mě netrápí, ale rýmu mám pořád. Pokud se to přes víkend nezlepší, asi si zajdu pro neschopenku.

Kopreti: a ve 12. tt odběry nebo UTZ?

Nany: no já teda nemám chuť vůbec na nic :frowning2: Představa jakéhokoli jídla mi navaluje :frowning2: Ale když už mám něco jíst, tak maso nebo slané věci. Na sladké vůbec nemám chuť :frowning2: A to máme doma ještě 2 bedny vánočního cukroví.

Co se týká pohlaví, tak já to vědět chci a manža nechce. Ale ví, že nevydržím mu to neříct, tak zatím to teda oba vědět nechceme :grinning: Ale možná že nakonec vyměknu a nechám si to říct :slight_smile: Ale ven bysme to nepoštěli v žádném případě :grinning: Chci dostávat jen bílé oblečky :grinning:
8. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
kali: no já taky právě nechci, aby mi každý nosil jen modré nebo jen růžové, ani se mi to moc nelíbí,...............
takže dobré řešení...............
jinak mně naštěstí zatím nezačalo být blbě, akorát si jdu dát vepřo knedlo zelo, manža vařil a já už mám zase hlad...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Lauri: tak to přeji dobrou chuť :wink:
Já měla dneska k obědu langoše a docela mě to uspokojilo :grinning: Naštěstí mi česnek zatím nevadí :grinning:
S těma oblečkama to mám přesně tak :slight_smile: ani modrou ani růžovou nechci :grinning: Ještě tak béžovou nebo žlutou, ale bílá je bílá :grinning:
8. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
kali: no ale asi se tomu nevyhneš, spousta lidí to nakoupí až po porodu a to už pohlaví neutajíš.......
ale mně nevadí růžová a modrá, jen nechci mít vše jen v těchto barvách...................
8. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Lauri: no to máš pravdu :grinning: ale aspoň to už bude naředěný tou bílou :grinning:
8. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
kali: tak to jo, jako samé bílé taky nechci, ale nejradši si to stejně budu vybírat sama, většinou co nosí ty návštěvy, se moc netrefí, proto je lepší, když koupí věcičky až třeba na tři až šest měsíců, prostě na větší, aby se to aspon trochu využilo...................a nebo vůbec ne oblečení,...... :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
kali: po ranu mi je blivno furt, ale pak celkem OK - min.tyden jsem taky vubec nemohla jist..vzdy se to spravilo az vecer..ted mi porad silene kruci v brise az se mi z toho mota hlava..cim to je :unamused: sladky taky nemuzu (teda krome ovoce), max.jogurt nebo zakys.napoj. Treba se Ti to pres vikend spravi :wink: Mne bylo nejhur min.vikend..to jsem zvracela :frowning2:

S tema obleckama...zatim jsem naprosto v klidu, casu dost :sunglasses: Ale radsi bych si vybrala sama, kdyz vidim co se prodava... :grinning:
8. led 2010 v 15:00  • Odpověz
kali, proč zrovna bílé? Jsou přeci i jiné barvy, červená, hnědá, béžová, zelená :grinning: . Já ani zdaleka nemám všechno růžové... :slight_smile:

nany, roho, že ti někdo něco dá se ale nevyhneš :grinning: . Já si osobně myslim, že je to dobře, protože ta potřeba věcí je fakt velká... A třeba na doma je to úpně jedno, jestli je to modré nebo růžové... Až to budeš za půl hodinky znovu převlékat, že si zase ublinklo :grinning:
8. led 2010 v 15:13  • Odpověz
holky, to je mi líto s těma nevolnostma, snad budete mít brzo klid...........no já pořád nic, tak čekám na ten příští týden, jestli mi to taky začne, ale zatím super, tak jsem ráda, akorát si jdu zase zdřímnout, už se mi klíží oči.............je to fakt děs ta únava a vlčí hlad................. :grinning:
nany: a s těma hadříkama máš pravdu, některé jsou šílené a lidi nenapadne nic jiného, než to koupit...............
a nebo když nosí takové, co se tahají jen přes hlavu a nemají pohodlné rozepínání na přebalování a tak.............tam jde vidět, že vůbec nepřemýšlí.....to fakt můžou radši přinést balík pampersek....
8. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.