• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj kopretino :slight_smile: Děkuju za přivítání i za gratulaci ke svatbě. Koukám, že Ty už jednoho malýho raráška máš a v plánu je další. Tak snad budeme mít všichni tady kliku a za pár týdnů se budeme radovat ze // :wink: Jinak na svatební cestu jedeme navštívit tchána na San Maarten. Už se těším na sluníčko. Dost bylo sněhu a zimy :grinning:
3. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Tak Kerrie,musím říct (a nemyslím tovůbec špatně), že Ti docela závidím :wink: Sluníčko bych si taky nechala líbit :wink: To sis uměla dobře vybrat ženicha :wink: :grinning:
Jojo, rarášek zrovna spí, tak toho na100% využívám :wink: a to další už plánuju dýl, ale teprve teď mám pocit že je ten" správnej čas" :wink:
Taky doufám, že nám to jaro jistí-je přece od přírody přirozený počít na jaře mimísky... :wink: :grinning:
Takže // jsou zaručený :wink: :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
Taky myslím. Ne nadarmo se říká, že na člověka leze jaro :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Jojo.A na mě teda letos leze úplně megamaximálně a v ohledu množení se snad ještě víc (i když při představě, že mi tu za pár měsíců budou řádit 2 raraši a dělat dvojnásobnej binec mě občas spíš jímá hrůza :sweat_smile: :astonished: :grinning:
Ne, kecám, už se nemůžu dočkat... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
ahoj všem... tak mě by se moc líbilo v tomhle termínu zasadit semínko... :slight_smile: ale huš se snažíme, tak jsem asi mimo diskusi :slight_smile: všem hodně štěstí!!!!
3. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
hehe, proč mimo diskuzi?Jen pojď, třeba tu budeš první těhulka a půřine¨seš nám štěstíčko... :wink:
Už se snažíte dlouho?
3. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
Kopretinko no právě proto, že už jsme začali :slight_smile: ale když neva tak je to fajn... já mám zrovna dneska strašnej mimi nával :slight_smile:)) snažíme se od ledna, ale cyklus mi vlastně začal už 23. prosince... od tý chvíle běžím teprve druhej cyklus snažení - mám delší MS i cykly... ale žádná hrůza - 41 dní... ale dneska jsem 30 DC a OVU nikde...

takže když nevyjde tenhle měsíc, tak další OVU mi vychází opravdu až na duben :slight_smile:))
3. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Jojo,mimi návaly,to jsou potvory...
Tak třebauž jsi těhulka a OVU se maskovala, aby to bylo super překvápko...A pokud náhodou ne, tak duben to jidstí :wink: :dizzy_face:
3. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
Kopretinko mě chodí OVU kolem 29 DC, tak třeba zítra teplota povyskočí a bude jasno, že OVU proběhla.. hlavně, že probíhá potvora :slight_smile: :wink:

jak dlouho jste se snažili vy o první mimčo???
3. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
Dobré odpoledne, zdravím všechny snažilky. Pro mě bude taky aktuální začít asi tak v dubnu/květnu. Chtěla bych klidně už teď, ale na konci června máme svatbu, tak nechci mít větší bříško v šatech, kdyby se zadařilo hned. Snad to pak půjde tak jak bysme chtěli, bude to první mimi :wink:))

Snad nebude vadit když se přdám k vám ??? :slight_smile:
3. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
Kramli u nás to taky bude první mimčo... přeju ať se svatební den vydaří :slight_smile: určitě budete mít krásně... my chtěli svatbu v sprnu, aby bylo pořádně teplo a mohli jsme si pařbu na zahradě pořádně užít a nakonec jsme měli jeden z nejchladnějších dní celýho léta... brali jsme se v pátek a to ještě šlo, ale sobota to mi přišlo, že mrzne...

88 je tvůj ročník narození?
3. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
hehena: no to jste to v tom srpnu moc nevychytali ;-// Já doufám, že konec června bude hezký, ale máme to pro jistotu vevnitř, i když máme možnost využít venkovního bazénu a hriště :wink:)

88 to je moje oblíbené číslo :wink:) Ročník je 83 :wink:
3. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
Kramli jj a to mě pořád někdo uklidňoval ať se nebojím, že to bude dobrý... my měli svatbu v malým penzionku, takže to celý bylo jen pro nás a mohli jsme být jak vevnitř, tak venku... obřad ještě vyšel pěkně, ale sluníčko zalezlo těsně před ním... no a po obřadu se to začalo zhoršovat a asi tak za dvě hoiny už mrholilo a celkově se strašlivě ochladilo, takže se venku nedalo bejt... zopakovala bych si to :slight_smile: ale brala bych, aby se oteplilo a my mohli venku třeba opýkat buřtyyy :slight_smile:))))
3. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
tak to jsme skoro stejně starý :slight_smile: ale jsou tu i snažilky a maminky ročníku 88 :slight_smile: tak je to tvoje číslo trochu matoucí :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojky holčiny, moc se mi líbí název Vašeho témátka, tak bych se ráda přidala. Mám za sebou jeden zamlklý potrat:frowning2: a to v lednu. Tak si dáme 2 MS pauzičku a pak hurááá na to :wink:
3. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
hehena: jj chápu, že je to matoucí :wink: Ročník 88 taky není zase tak mladý, i když pro mě kdysi byl, když mě bylo 20 tak jsem měla úplně jiné starosti :wink:

No jo ale hlavně že se máte rádi, ne??? :slight_smile: A to že se nedalo být venku, zase není tak hrozné, pokud jste měli možnost být vevnitř. Horší by to bylo, kdyby jste měli nachystanou zahradní party a nebylo se kam schovat. Málokdo předpokládá, že v srpnu bude zima. A ty ses vdávala v srpnu 08 ??
3. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Hehe, nechci tady s tím moc dráždit-podařilo se nám na první pokus :wink: , tak docela očekávám brzké// i napodruhé-no uvidíme :wink: Teda ovu 29DC to já už jsem 1DC :wink:. No ale je pravda, že lepší pozdě než vůbec :wink:
Kramli ahojky, no vioda tak duben/květen začíná oslovovat širokou veřejnost... :wink: To jsem ráda.
No a ročníkově jsme taky podobně-u mě je ta 82 ročník :wink: :grinning:
3. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
SKřítková to je mi líto!!! držím palce, ať se brzo zadaří a můžete se začít znovu těšit na přírůstek! :slight_smile:

KRAMLI jj, nic se nestalo... já jen, že bych se vdávala klidně znovu :slight_smile: a svatba byla v srpnu 08 :slight_smile:

Kopretinko nedráždíš... já ti čoveče nevím, kdyby se zadařilo napoprvé, tak by to se mnou asi seklo! .))) nevadí mi dát si trochu načas :slight_smile:, ale zas to samo nesmí bejt moc dlouho to je jasný, to už by mě neba :slight_smile:)) ale koho jo, že jo :slight_smile:

a já jsem též 82 :slight_smile: duben a kdybych si jako mohla vybrat, tak bych brala taky dubňátko :slight_smile: tzn. že kdyby se nám to povedlo na začátku července, tak by to možná i klaplo....

jsem si to tady trapně spočítala... ale co, když mám dneska tu mimimánii :slight_smile:))
3. bře 2009 v 16:39  • Odpověz
kopretina82: no akorát že ty už se budeš snažit o druhé :wink: A to téma je super, zrovna dneska jsem vlezla na koníka a koukala do diskuzí únor 09 a březen 09, ale to je pro mě ještě brzy.
A tobě přeju ať vám to vyjde i napodruhé tak rychle jako napoprvé :wink:

Ale jinak HA jsem musela ze zdravotních důvodů vysadit už loni na podzim, takže od října už ji neberu, ale snažit se chceme začít jak jsem psala kvůli té svatbě až v tom dubnu/květnu :wink:
3. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
Kramli taky jsem vysadila HA už v březnu ze zdr. důvodů... od dubna 08 měřím... chtěla jsem to používat jako antiko, ale nakonec mě hormony zmohly :slight_smile:)))) pak jsme ještě museli čekat a ještě bych asi měla, ale už na to prdím... u mě je teď asi důležitá ta psychika a to když bude dobrý, tak to snad s lékama nějak zvládneme... proto už nechci ani nic odkládat, bo kdybych byla starší mohlo by to být horší...

jakou budete mít svatbu??? (malou? velkou? zelenou? žlutou? :slight_smile:))
3. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
hehena: velkou a červenou :wink: A určitě to všechno dobře dopadne :wink:
3. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
:slight_smile:)) nemáš na BRMS album? bych se kochla :slight_smile:
ségra ladila taky do červena, my do zeleno červena... :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
hehena: mám :slight_smile: Ale už ani nevím co jsem do něj všechno dávala :wink: Mám tam nějaké inspirace a tak :wink:
3. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
čééče máš tam 3 alba :slight_smile: a samý krásný inspirace :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
3. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
hehena: jj mám tři albíčka :wink:) Měla jsem ze začátku takovou pátrací náladu, ted už mě to nějak přešlo, čím víc se to blíží, tím míň pátrám :wink:)) A že to uběhne ani se nenaděju :wink:
3. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Jééé, ahoj holčiny, konečně se to tu trošku rozjelo :wink:
No, já našla včera a dneska na ovu testu //, tak jsem to zkusili a za 14 dní se uvidí :slight_smile: Naděje si ale moc nedávám, ale kéž by to do těch 3 měsíců bylo.
3. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
samsa: ahojky :wink: Tak třeba ta dnešní byla ta osudová :wink: Držím pěsti :slight_smile: A ty ovu testy se dají koupit jenom v lékárně nebo i jinde, nevíš ?
Já jsem tady na koníkovi úplné kuře :grinning: Občas mi z těch Vašich některých zkratek jde hlava kolem :confused: Snad se brzy rozkoukám :sunglasses:
3. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
Kramli, já si je objednávám z www.levnetesty.cz, mně fungují dobře a potom jsem si je objednala od jedné holky z koníka, má nick Chrobacek a taky fungují dobře a jsou o více než polovinu levnější (15 kč za kus), takže budu nakupovat tyhle. Poslala jsem ji penize a hned druhy den byly testy doma, Chrobacek je spolehliva. Tak pokud je chceš zkusit, stači jí poslat IP. Doz kratek se za chvilku dostaneš, neboj. Akorát já si říkám, že je to někdy spíš na škodu, o malou, když jsme se pokoušeli, tak tak to bylo hned a to jsem nevěděla nic o ovu testech, měření teploty, hlenech a tak a teď toho vím až moc a víc se sleduju a bojím a je to o mnoho horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jejda, já píšu jednu větu bez háčků a čárek a druhou s, to je děs, je načase jít do hajan.
3. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
samsa: děkuju za radu :wink:) No já to chci zatím zkusit bez nějakého většího sledování, hlavně se nechci stresovat hned od začátku...to by mi určitě nepomohlo. No a kdyby se nějakou dobu nedařilo, tak bych asi zkusila v první řadě ty testy no a pak by se vidělo. Nechci do toho vkládat veškeré naděje a stresovat se. Bereme to s nastávajícím manžou zatím tak nějak volně, buď se to podaří nebo ne, a když ne tak se teprve uvidí :wink:
Jinak dobrou noc přeju :wink:
3. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
Kramli, ono je to lepší nechat na přírodě. Já bych si ovu testy taky nedělala, ale chtěla jsem vědět, jestli po potratu funguju, no a ty testy mě trochu uklidňují, že snad se to vrací do normálu.
4. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.