• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Chtěla jsem kouknout na fotky,ale nějak mi to blbne a nezobrazujou se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Taiky mi to blblo, ale už je to ok.
JJ kluci jsou podobně starý a tipuju, že i podobný rošťačci :wink: :dizzy_face: .
Tvoje děti jsou podle fotek zlatíčka už na pohled-i když sama vím, že zdání nekdy klame :wink:
Já mám fotky spíš starší,loni jsem koupila lepší foťáka neumím zmenšovat fotky, tak se mi sem nic nevejde..
22. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
tak už jsem fotečky proběhla a jsou opravdu super.
kopretinko no zlatička to jsou ,ale umějí to taky pěkně rozbalit.
Ted přišly z venku (malého hlídaly venku neteře) ,hrozně se tam vyblbnou. Umyla jsem jim ruce a ted baštěj :wink:
Bydlíte ve městě nebo na vesnici. Naše vesnička je malinká kousek od Slaného. jsme tu dva a pul roku,. dříve jsme bydlel v Ml. Boleslavi ,ale už bych neměnila za město .Pro děti to je super :wink:
22. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
My jsme právě ve městě . Na vesnici u manželových rodičů trávíme víkendy,léto a prázdniny(když je pěkně), takže vlastně mame od všeho trochu.
Ale taky začínáme uvažovat o vesnici,nebo aspoň o nějakým domku-stačí jen našetřit penízek... :grinning:
Tak ať si děti nechají chutnat, my jdeme to naše provětrat mezi baráky a při tý příležitosti asi sklákneme na pivečko :wink:
22. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak to máte taky dobrý .Já si tady někdy připadám moc odříznutá,ale co jsem si udělala řidičák tak je to lepší :wink: .
Mńam pivečko to taky mužu ,ale většinou nealko :wink:
22. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojta holčiny,po delší době opět všechny zdravím!Kopretinko,prosím dopiš mi do tabulky potřebné údaje,já to tan jaksi neumím napsat.Lancy-Lenka,28 let,snž 04-09,ac.folicum,díky.No,koukám,že jste se pěkně rozjely!Nestíhám číst!Aji,pěkný byteček.Právě od nás odjely kamarádky z bývalé práce,přijeli se podívat na náš domek,bydlíme v něm pár měsíců ,a tak jsme měli takovou menší kolaudačku.Máte pravdu,že barvičky v bytě dělaj hodně.Máme celý dům vymalovaný do teplých barev-meruňková,skořicová,lososová a žlutá.Je to takové optimistické,to my snažilky vlastně potřebujem-optimismus a klídek.Vítám Andríska :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak jsme doma z bazénu.

Kopreti mudr ti to zakázal z toho důvodu že by ta ranka na čípku nemusela dobře zahojit (protože tělo si živí plod a nic víc ho nezajímá) takže by se to místo velmi oslabilo a potom jak by mimi začalo růst a tlačit na dělohu a čípek bylo by velké riziko samovolného potratu.

Takže proč zbytečně riskovat.Má pravdu raději at se to pořádně zahojí ten měsíc je ideální.
Vždyt o nic nejde mateřská nám stejně běží dál tak co.

Vítám nového člena. :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
Čaute holky, zdravím nově příhozího Andrýska..

Dneska jsem se s Vámi ani nerozloučila, protože jsem měla v práci výjimečně práci :grinning: odcházela jsem až po třetí a to je na mě výkon. Jinak jsem teď byla na jednom pohovoru na novou a práci a nevím nevím, mám z toho smíšené pocity, ale byla bych manažerka a mohla bych tuto práci klidně dělat při MD...

Manžel tady zrovna kouká přes rameno a ptá se mě, co je to za stránky, prej nějaký maminky, tak na to čumí jak blázen :slight_smile:

No nic, jdeme s manžou na procházku, mrknu večer, případně ráno v pracovním procesu :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
Holky já vám moc děkuji za přivítání
Sabi také bych šla do bazénu a o dětech ani nemluvím,ale mám problém s kolenem a nmemužu řídit.
Aja tobě držím palečky ať ti to s prací dopadne podle tvých představ :wink:
Píšete tabulku?
22. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Tak děti jsou vykoupané a v postýlkách.Nastal klídek :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
Zkoukla jsem vá fotečky
Sabi máš krásného drobečka :wink:
Aji nádhernej dortík,jsi šikulka. Máte hezkej byteček :wink:
22. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Andrissek: snazime se od 03/09 koukam, ze bydlis na vesnici a delala sis nedavno ridicak.. :dizzy_face: Zvladla jsi to v pohode ? Bydlim kousek od Prahy a je mi jasny, ze az budu nekdy na MD, tak se bez auta neobejdu :confused:

aJO, treba to vyjde :wink: Obejdi toho vic.. :slight_smile:

Jdu zehlit, vratila jsem se z venku, zatahuje se a zveda vitr :slight_smile:

Jo a doufam, ze Sabi se uz hodila nekam na kanape :sunglasses:
22. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
nany: já už mám dneska s žehlením konec. Zbytek až zítra, nějak mě bolí záda :angry:

kopretinko: zmenšit fotečky není vůbec žádný problém.... :wink: :wink: dyž tak dej vědět a já ti poradím jak na to :wink:
22. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky.
Andri, tý jo, to máš zkočírovaný dětičky brzo-náš ještě křičí z postýlky, že chce čůrat teď :angry: :grinning: .
Sabi, jj, něco podobnýho jsem si myslela a ten měsíc navíc mi nijak zásadně nevadí :wink:
Jé Kramli, to bys byla hodná...Klidně mi to napiš do IP :wink: :sweat_smile: Dík :slight_smile:

Andri, jj tabulkujeme, připiš se taky jestli chceš :wink:
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 6DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 22DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 45DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 8DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 24DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 6 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 27DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,23DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 5DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., 1DC, Calibrum babyplan
22. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Nany já měla z řidičáku vždycku panickou hruzu a kdybych nebyla ted na vesnici tak do toho nikdy nejdu .Ted si říkám že to bylo zbytečné. Sice se ještě tochu bojím ,ale řízení mě hrozně vzalo a užívám si to.
Kopretinko dopsání nechám na tobě. Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09 Calibrum
Jsem pro ti vám jak starocha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
andrissek: tak takhle bych to určitě nebrala s tím věkem...už máš dvě děti náskok třeba přede mnou :wink:
22. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak i s Andrisskem :wink::

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 6DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 22DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 45DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 8DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 24DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 6 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 27DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,23DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 5DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., 1DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09 Calibrum
22. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Děkuji za přidání do tabulky :wink:
Já nemužu usnout ,tak jsem musela ještě vylest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobré ráno děvčata,andris-také jsem včera nemohla usnout,bohužel jsem to v noci dostala a tak jsem měla pěkné křeče,které normálně vůbec nemívám.Tak nějak mě to mrzí,měla jsem vždy takové tušení,že do toho vlítnu hned napoprvé a ono se nic neděje.Tak teď mi to začíná v hlavě šrotovat,jak to bude dál.Jsem asi trochu pesimista a myslím na ty nejhorší věci(neplodnost,...)Jsem asi magor.Jak to máte holky vy?Taky tak stresujete,když se to nepodaří?
23. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky krásné ránko :wink:
Lancy to je mi moc líto. Jak dlouho se snažíte. Já před Deniskou jsem nemohla otěhotnět ,vždycky jsem toobrečela atd.A když se to konečně povedlo tak jsem o mimi přišla :cry: . Pul roku jsme se nesměly snažit a po pul roce jsem hned otěhotněla (to bylo s 1 manželem). Ted jsem podruhé vdaná a těhotenství s Péťou nás až překvapilo jak to přišlo rychle :slight_smile: .
Tak si myslím že se vubec nemusíš trápit . Určitě se dočkáš brzo ,moc ti a všem tady držím palečky :wink:
23. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobre ranko holky. Tak jak je? Koukam, ze mame novou clenku, vitam :slight_smile: Aji, ten byt se Ti FAKT povedl!!!! Je to takovy moc pekny - nepreplacany...mimochodem, kdyz jsi mluvila o tom, ze Ti tam chodi uklizet manzelova babicka....... :angry: Moje tchyne se o to taky parkrat pokusila...ale dost hrube jsem ji vyhodila!!! To bych nesnesla - ze zacatku mi treba i prerovnavala spodni kalhotky :angry: :angry: :angry:
Kopretinko, kdyz budete ted sexovat prerusovane, o to vic si to pak uzijete "na ostro"!!! uvidis :slight_smile:
Sabi - vcera jsme byli u doktora a prvni otazka doktora byla jestli to dite chceme - tak Ti mam takovy pocit, ze oni se snad ptat musi... :wink: Tak si z toho nic nedelej....
23. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem si dnes přispala a přijela do práce až 7:45 :grinning:

lancy, nevěš hlavu, hlavně na nic nemysli. Já taky magořím a chci všechno hned. Teprve 29.3. jsem brala poslední HA a příští týden úterý bych měla dostat MS a taky doufám, že ne. Úplně si vsugerovávám, že jsem už těhu, prostě magor. Víš, co to bude za sklamání až příští týden ta MS přijde, to budu magořit ještě víc. Já teda plánuju na 1.5. testování a očekávám //, ale to je nějaké scifi :confounded:
23. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
Lancy, neves hlavu a divej se na svet optimisticky - Lussyn s Ajou Ti daji lekci, uvidis!!!! Tady na te strance se chmury nedeji, kdyz to nevyjde na poprve, vyjde to na podruhe....ci na potreti...nevadi, aspon budes mit jarni detatko.... :wink:
23. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
Tedy Aji.....to bych od Tebe necekala....!!!Kde je Tvuj optimisticky pohled na svet???
23. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Holky dříve nebo později to určitě dopadne :wink:
23. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj Lin, tak povídej jak bylo u MUDr. a co ta "bariéra" že ho neznáš, jazyková, atd.

Jo a s tím úklidem jsem včera zjistila jak to bylo. Ona nám tam totiž normálně neleze, tak mi to bylo divný a manžel mi to včera osvětlil. V úterý u něj byla jeho bývalka na výměnu oleje v autě, takže MM jí to tam měnil a ona s babičkou kecala a pak přišla za MM, že by to chtěla nahoře vidět, jak jsme to tam předělalli (to jí určitě zase babička básnila, babička mě miluje, takže je mi jasný jak mě před ní vynachválila - což je perfekt :sunglasses: ) no a MM na to neměl čas, tak zavolal na jednu z těch mých malých švagrovek, ať jí to nahoře ukáže. No a babička šla samozřejmě s nima, takže jak tam nahoru přišli, tak viděli ten bordel, jak nám přidělávali ten internet.
No a bývalka nás pozvala na večeři do hospody, kde dělá, tak jsem docela čuměla a babičce řekla, že by mě ráda viděla???...
23. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
andris-díky za podporu.Zkoušíme to zatím první měsíc :wink: ,takže asi to není žádná hrůza.Jen jsem se tak trošku ve svém těle zklamala,člověk má v sobě určité pocity,ale realita bývá úpně jiná.Ty jsi to měla tedy pěkně na přeskáčku,hold příroda si to asi zařídí vždy po svém... :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Lancy to vubec nic není když to první měsíc nedopadne. Tělo se třeba ještě srovnává po antikoncepc :wink:
No sama jsem zvědavá jak nám to dopadne ted :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Lancy nezoufej, já razím heslo, že veselá mysl půl zdraví, tak to ber s optimisem, věř svýmu tělu a jak píše Lin žádný chmury... :fearful:
Teda Aji, to je pracovní morálka... :grinning:
Lin a u Dr. jinak dobrý?
23. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Ajo tak to máte docela dobrý vztah s bývalkou. Já si nedovedu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.