• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojky klárko, držím palce, at to ledvina zvládne...........

lussyn: já myslím, že to mám dobře spočítané, je to podle MS, ale měla jsem ted ideální cyklus - ovu čtrnáctý den, MS měla přijít sedmadvacátého prosince, a od té doby jsou to spíš dva týdny než tři....................a asi tři nezávislá počítadla mi to takto vypočítaly, takže podle mě sedmý týden, a dneska 6plus0, ve středu 6plus2............
11. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Blondy je to složitá situace, ach jo, že se to muselo takhle zkomlikovat, ty jsi byla snad první člověk, kterého znám co se těšil na porod a najednou takováhle situace.Jsem zvědavá jak to dopadne.Každopádně ať se rozhodneš jakkoliv, hlavně ať je všechno v nejlepším pořádku.
Klárko a co to špinění už to ustálo?Hlavně a´by jsi měla tu ledvinu v pořádku a hlevně aby ty jsi byla v pořádku.A kdy budou ty výsledky?Snad co nejdříve, aby jsi šla co nejdříve domů, věřím ti, že to je v té nemocnici dlouhé, ale na druhpu stranu jsi v kidu a pod dohledem.
Ájo, tak zítra držím palce, pak mi povíš, co a jak.Tak tobě už to dělal jo?To se tedy dělá normálním UTZ?Tak to mi to asi toho 18-tého bude dělat.Proč by manžela měli vyhodit|?Mě to řekly sestřičky sami ať jde se mnou, že se v tom 12t chodí i s tatínkama, to je ten UTZ prý nejhezčí.Tak na zítra držím palce.Hlavně ať ti dá něco na ten kašel.
Lauri, tak to jo, mě jen příjde, že už jsi nějak dýl těhulka než 6 týdnů :slight_smile: :wink: Zrovna ve středu tu nebudu to budu na tom školení, tak až večer si to přečtu jak jsi dopadla.
11. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Nany s tím cvíčkem opatrně, dávej na sebe a na mimíska pozor.To budeš v létě trpět, když nebudeš moc na kolo, viď.Ty taková sportovkyně si ale určitě nějak kolo vynahradíš :slight_smile:
11. led 2010 v 17:41  • Odpověz
lussyn, to víš no, já nikdy nemůžu mít nic jednoduchého..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak potvrzuji, UTZ ve 12tt je nejhezší. Už to vypadá jako mimčo, ale je přitom celé hezky vidět. To už pak na UTZ ve 20tt neuvidíte, vždycky jenom kousek.... :wink:
11. led 2010 v 17:46  • Odpověz
lussyn: no jo, já si taky připadám že už je to dýl a taky bych byla ráda, kdybych už byla taky ve dvanáctém, aby bylo to nejrizikovější za mnou........................ale pořád věřím tomu, že vše zvládnem, každý večer miminko hladím a říkám mu, doufám, že ses zakouslo pořádně a držíš se........................a tak, už mi hrabká, ale zatím si s ním povídám jen potichu.....
11. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Lauri :slight_smile: Taky si s tím mojím takhle povídám :slight_smile: Někdy i nahlas, ale jen když sem sama :slight_smile: Říkám mu, že musí být velký bojovník, aby to se mnou vydržel :slight_smile:
Taky už se těším, až budeme po prvním trimestru a taky až budeme mít všechny výsledky v pořádku :grinning:
11. led 2010 v 19:35  • Odpověz
kali: no já mu říkám to samé, ale zatím říkám broučínky a dětátka moje, pořád je beru za dvě, pozítří se už dozvím, jestli mluvit v jednotném nebo množném čísle...............
ale nahlas mi to ještě přijde divné.....................
11. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Lauri ono to, že jsem ve 12t ještě neznamená, že máme vyhráno, já dokud nebudeme mít to naše štěstí v náručí se nechci nějak moc radovat, vím, že radost je relativní a co je teď nemusí být zítra, ale nechci být skeptik, věřím, že všechno bude dobré.Tak to já si s mímem občas taky povídám, ale jen v duchu, málokdy nahlas, připadám si při tom nějak divně :grinning: možná až ucítím pohyby, tak to bude jiné.ALe roztomilý je můj miláček.Třeba sedíme doma na gauči a on mi řekne lehni si, chci se dívat na miminko, položí mě, svlíkne mi tričko a mazlí se s bříškem a pořád ho hladí a pusinkuje.Když sedím u Pc na kolenou a jsem podepřená na loktech, tak hned nemačkej mi to miminko, sedni si pořádně, vždycky se musím smát, je fakt sladkej jakou má starost.Minulý týden mi koupil novou zimní bundu, protože mě jedna už dost mačkala, ale přivezl mi velikost L, já měla S , tak si dokážeš představit jak v ní vypadám.Sice jsem si ji hned druhý den vzala, ale připadala jsem si jak blbec.Psala jsem mu, že vypadám jak Nastěnka a odpověděl mi na to, takže vypadáš hezky ne?Prý hlavně, že se miminko nemačká. :grinning: :grinning: Takže vypadám jak sněhulák, ale nic mě nemačká :grinning:
11. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
lusyn, pořád lepší sněhulák, kterého nic nemačká. :grinning:
Já se tedy ještě pořád narvu do své původná zimní bundy, ale už to není ono. Dopnu jí jentak a už to není úplně příjemné. Nějak dlouho bych jí na sobě mít nemusela. Ale ten kousek k autu a pak zas od auta nějak přežiju a nebo chodím dost rozepnutá :grinning:
Jo hold vy vl étě budete mít výhodu....

K tomu povídání, já si s malou povídám fakt jen vyjímečně, spíš když jsem byla déle sama aby slyšela můj hlas a nebyla nervozní, ale to až když byla větší... Každopádně i teď si přijdu divně, že si povídám s břichem :sweat_smile: :grinning:
11. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
my máme doma kocoura, tak já si povídám s ním, i manža...................ale ne nějaké rozhovory, ale prostě na něj mluvím, jako na mimino......
a s tím břichem - lussyn, já taky v duchu, ale ne že bych říkala třeba, tak miminko dneska jedeme do práce a na nákup a zítra přijde výplata.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale mně se jak se najím vždy vystrčí pupek, tak já ho hladím a říkám, miminko moje, drž se, bud v pořádku, a nebo si říkám, zlatíčka moje, kolik vás tam asi je.......................jako jen takto...............že bych mu vykládala příběhy, to ne..................
ale luci teda rozesmála jsi mě s tím manžou tvým, a s tou bundou teda nejvíc, to je fajn............prej elko, do toho bych se já vešla i dvakrát.
No já si myslím, že moc nepřiberu, takže asi obleču spoustu hadříků jako blondy ale jak píše, to léto je výhoda ted v zimě třeba na mě a na lucce asi taky není nic moc vidět a pak na jaro a v létě se dají nosit topy a tílka a rozepnuté mikiny nebo tak...................takže já počítám, že z těhu věcí koupím asi jen tak dvoje džíny a nějaké plátěné kalhoty a triček asi moc ne.....................mám totiž spoustu hader které ted nenosím a říkala jsem miláčkovi, že si to schovávám, až budu těhu, protože je mi to velké přes prsa a břicho.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Normálně se musím smát když čtu ty vaše příspěvky.
Popravdě mi přišlo taky takové zvláštní si povídat s břichem jen pro to že je větší než obvykle :slight_smile:
Ale četla jsem tolik psychologických studií jak je to správné a jak se to má atd.
Jenže já třeba mluvila pořád díky sabince takže slyšet můj hlas slyšela laura pořád.
Sabča si s laurou povídala přes břicho vlastně pořád a já když jsem cítila pohyby (aby si muž neříkal že jsem blázen tak jsem řekla: No co ty tam děláš? Právě stáváme slečno? Tatínku tak Laura nám právě vstala ospalec jeden.) (apod.) raději jsem muže vtáhla do rozhovoru a pak jsme si s tím břichem povídali oba a už to nebylo takové divné.

A s tím oblečením raději L než tak být namačkaná jako sardinka, neprospívá to ani vám ani mimču.V psycholog.knížce by bylo napsáno: Vytváříte nepříjemné prostředí jak pro vás tak vaše miminko. V takovém to oblečení se žena nepříjemně zahřívá a tím i potí , dochází k fyzickému stavu , který Vám není příjemný , Vaše nálada se začíná horšit a začínáte se cítit nepříjemně. Tyto negativní vlny přenášíte i na miminko , které jak víte je vaši součástí a vše prožívá s Vámi.
Jak se cítíte Vy , cítí se tak i ono. Proto raději vyberte vhodnou oděv ve které Vám oběma bude příjemně. :wink: :grinning:

A taky jsem si říkala nic nebudu kupovat mám toho dost ale když pak procházíte kolem výloh a krásným těhu oblečením tak zatoužíte se taky líbit, a už tam valíte a zkupujete obchod a děkujete bohu že týdenní limit na kartě je pouze 15tis. a za ten už vás systém nepustí. :wink:
12. led 2010 ve 04:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám kontrolu za sebou, Dr. udělala jen poradnu, takže miminko jsem neviděla, už jsem přibrala 1kg :sweat_smile: ale na to, že byly vánoce, tak je to výkon :slight_smile:
12. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko holky,
Aji-to je dobře,že jsi už něco přibrala a jste v pořádku :slight_smile: A jak se cítíš?
Kali-tak to jo,já myslela,že jsi v tý laborce pořád,to by asi rizikové bylo dost,ale takhle to chápu :wink:
Blondy-držím pěsti pro správný rozhodnutí..není to jednoduchý.Sice tam budeš mít spoustu dr.ale zase pokud už porod bude rozběhlý a něco se jim zkomplikuje,tak může být na císaře pozdě,ne?Chci říct,že bych se asi taky bála.Ale jak jsem ti už říkala,kámoška taky rodila KP a bylo tam spoustu dr. a byla prvorodička a zvládla to v pohodě! Je to individuální. :wink: Tak se drž!
Jinak holky těhulky,je to pěkný a taky trochu legrační,jak si povídáte s mimčama.. :grinning: rozhodně bych to dělala taky,myslím,že už i takové malinkaté všechno slyší a vnímají.. :slight_smile:
12. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Lancy: díky, že mě chápeš :wink: :grinning:

Aji: Hlavně, že jste v pořádku :grinning: Škoda, žes miminko neviděla :frowning2: A k prvnímu těhu-kilečku gratuluji :grinning:

Dnešní ráno sem dokonce ani netrávila u záchodové mísy :slight_smile: Ale včera večer to nebylo tak slavné :frowning2: To mi bylo moc špatně :frowning2: Tak uvidíme, jak to bude pokračovat :wink:
12. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj Kali-a jinak přes den ti bývá dobře? Jen ráno a večer trpíš? :wink:
12. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Lancy: no, jak kdy :wink: Někdy trpím celý den a noc, někdy jen ráno a večer... Prostě každý den jinak :frowning2:
12. led 2010 v 08:53  • Odpověz
aja: to je super, ze uz mas takhle po ranu kontrolu za sebou :wink: co se resi v "poradne"....nejak to jeste uplne nechapu :grinning:

kali: ja to mam taky tak,ze jeden den je to v poho a druhy den nemuzu nic snist a zaludek jak na vode.., ale prsa me bolej porad

lancy: a co ty po vikendu, zase v pracovnim procesu :wink:
12. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Čau Nany-já mám dnes noční,ale pak mám volno až do pondělka,jedeme za kámošema na hory,chtějí mě učit lyžovat,ale já se bojím a navíc je to tam prý hrozně zledovatěný,takže to vidím jen jako odpočinkovou dovču na horách.Sice sněhu je teď hodně všude,prej i v Praze :grinning: :wink: ,ale alespoň vypadnem z toho ruchu všedního dne.Manžel říká,že prý tam počneme naše dítě :grinning: :grinning: ,je fakt srandovní... :slight_smile:
A co ty,opět pracovně? :wink:
12. led 2010 v 09:23  • Odpověz
lancy: tak to mas dobry...skoda, ze jsem nesla na zdravku :grinning: no hory urcite jed, snehu je vsude hafo a s tim deckem to taky neni spatny napad..ty se tomu smejes, ale treba... :wink: V Praze se to fakt drzi..jak v pohadce :sweat_smile: Ja do svych 26ti let taky vubec nelyzovala (dobre, zvladla jsem lyz.kurz v 7.tride), az pak si me vzal do parady manzel..chvilema jsem ty lyze chtela nechat na svahu, ale ted dobry..sjedu modrou, cervenou..jednou v Rak.jsem sjela i omylem cernou..skrz brejle jsem myslela, ze je to modra :grinning: Jinak ja az do patku pracovne :rolling_eyes:
12. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,
ÁJo, tak už to máš za sebou, to je dobře, hlavně, že je všechno v pořádku, mimíska uvidíš v pondělí, to je tu coby dup, to vydržíš, budeme se těšit společně.Kilo je v pohodě, já máím váhu zatím stejnou, ale jak mám to břicho,tak si připadám že mám tak desečt kilo navrch :grinning:
Lancy, jů hory, to si moc užijte, zima na horách je rozhodně lepší než ve městě, i když ve městech je teď snít, nedá se to srovnat.Na lyžích opatrně, je to asi dost zledovatělý, v noci hlásili až -10 stupňů a má to ještě pár dní trvat.Tak držím palce, aby měl manžel pravdu a zadařilo se.My naše první mímo, taky zplodili na horách :wink:
Blondy, tak to se máš, že se vejdeš do staré bundy, to bych chtěla vidět to tvoje břicho.Já se do jedné taky v klidu vejdu, ale do té nové co jsem si kupovala někdy na podzim, je kraťounká jen do pasu a hrozně vypasovaná, tak v té si připadám jak ve svěráku.TAkže elko to jistí :grinning: Ty jo ještě, že mi nekoupil XXL, abych mu to miminko nemačkala :grinning: No co mě ještě čeká :slight_smile: :wink:
Sabí s těmi krásnými těhu oblečky, já tedy nevím, mě všechno připadá dost hrozný.Jenom Verešová a spol mají nádherné těhu oblečení, jenže to by mi nestačil limit ani na jedny kalhoty :grinning: No budu muset už něco pokoupit, protože v riflích už nevydržím, v práci musím mít rozeplý kalhoty, abych mohla vůbec dýchat.AŤ už je léto, to si vezmem šatičky a jde se :slight_smile:
Nany v poradně, jsi jenom u sestřičky, tam tě měří , váží, děláš si kontorlu moči na cukr, měří ti tlak atd.
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz
lussyn: jo aha, to jsem nejak netusila...to je povinny to vazeni :fearful: ja zatim dopnu vse, akorat me skrti podprda :wink: Ja bych taky brala tip na pekne a cenove dostupne tehu obleceni..to co obcas clovek vidi... :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Nany-to volno mám jako dovču a náhradní,co si musíme vybírat,víš...takže buď ráda,že seš v kanclu. :grinning: Ty seš Nany sportovec od kosti,se nedivím,že ses to lyžování hned naučila :wink:to já jsem spíš na letní sporty..
Lussy-ahojky-no nechám se překvapit,jestli z toho něco bude,moc nevěřím..ty hory-no pokud to bude moc ledový tak to vidím spíš na teplý svařák pod svahem :grinning:,jsem měkká a nechci se dolámat,páč naposledy jsem na tom stála v prváku na zdravce :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Nany jo vážení je povinný, musí vidět, jestli třeba moc nepřibíráš a nebo naopak málo, bohužel a zapisují ti každé vážení do průkajdy, takže teď se s ní ještě chlubím, ale kdo ví, jak to bude za pár měsíců :grinning:
Lancy já jsem taky spíš na ty letní sporty jako je grilování a vysedávání na teráskách :grinning: :grinning:
Lancy a já jsem letošní hory taky strávila pod svahem, ale ne na svařáku, ale na čaji a nebylo to špatný, i když mi to lyžování chybí.Ale budeš na čerstvém vzduchu a to se vám to miminko zadaří ani nemrkneš.
12. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Lussy- :grinning: tak takové letní sporty snad miluje každý!!I ten největší nesportovec :grinning: jj,když už člověk to lyžování umí,tak ho to i baví,ale pokud si je nejistý jako já,tak se mu do toho moc nechce.Myslím,že je to tak se vším,já když neuměla řídit auto,tak jsem se pořád bála a nechtěla jezdit,ale jak jsem to překonala,tak mě to začalo moc bavit a teď si to bez auta už nedovedu představit :wink:
12. led 2010 v 10:07  • Odpověz
No vidíš, tak přesně takhle to budeš mít za chvíli s lyžováním.Pomalu a opatrně se to naučíš a za chvíli jsi na olympiádě :slight_smile:
12. led 2010 v 10:13  • Odpověz
miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm

těhulky:
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 20/1
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 24.7.2010, další kontrola 12/1
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010, další kontrola 1.2.-NT+
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, Femibion, TP 25. 8. 2010, kontrola 25.1.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010
25012: laurinka.22, 22 let, snž. od 11/09, GS Mammavit, TP: 6. 9. 2010, kontrola 13. 1.

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 06 DC,ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 03 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 20 DC, ac.folicum

Ahojky hezký den,tak zase nic :wink: . Už mi to ale ani nevadí a pomalu začínám schánět nějakou práci :wink:
12. led 2010 v 10:20  • Odpověz
lancy: ja se to rozhodne hned nenaucila..poprve jsme byli s partou nekde na Cerny Hore a tam jsem se malem rozbrecela uprostred kopce..mlha, milion Polaku, hnusnej snih a ja tam uprostred :grinning: Pak se to zlomilo, kdyz jsem jela s MM na "vycvik" :wink: Mam taky radsi letni sporty..uz jenom kvuli tomu obleceni..nez se oblecu na sjezdovku, tak jsem zpocena jak mys :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lussyn: no, to si me moc nepotesila s tim vazenim :unamused: My bysme meli jet na hory zac.unora, ale uvidim, jak to se mnou bude vypadat :confused:

andrissek: tak to je jasny, otehotnis az si najdes novou praci :grinning: ty se nebudes vracet po matersky na puvodni misto :confused:
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Andri,dobrý přístup, začni shánět práci a ono to příjde uvidíš, přišlo to už dvakrát, proč by nemělo potřetí, ne?A jak se jinak pořád máš?Moc sem mezi nás už nevchodíš :frowning2: Co děti, jak se mají, jsou zdravý?Jak užíváte sněhu, je ho dost, tak se určitě venku vyblbnete, viď. :slight_smile:
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Andrissku-ahoj,to fajn,že seš takový optimista!Uvidíš,že až seženeš práci,tak najdeš jednou ráno na wc malé-velké překvapení :grinning: většinou to tak bývá... :slight_smile:
12. led 2010 v 10:30  • Odpověz
No vidím holky,že jsme se shodly na Andrískovém dalším osudu :grinning: :slight_smile: :wink: prostě najde práci a bude těhu!!!
To jsme ti to Andri naplánovaly,viď? :grinning:
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.