• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, já nepracuju v centru města, takže k Dr. bych to měla cca 20 minut autem, dneska je tam myslím jen do 12h a na oběd mám pauzu jen 30 minut, nemám ani průkazku ani kartičku pojiš´tovny u sebe, až pojedu z práce, tak se zastavím doma pro tyhle kravinky a zajedu si na pohtoovost do nemocnice, mají tam lepší UTZ a budu hned hotová
13. led 2010 v 11:03  • Odpověz
no já krapet zašpinila i v pondělí odpoledne a Dr. mi včera říkal, že děloha je bez známek špinění či krvácení, že pokud to není nic velkého tak se nemám znepokojovat, takže to beru "trošku s rezervou", ale tohle mě taky trochu vyděsilo, takže si tam odpo raději zajedu...
13. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Aji-tak to je fajn,jak si to vymyslela.Ono to opravdu nemusí být nic vážného,ale tohle ti musí říct jen dr.Kámoška během těhu krvácela dost masivně několikrát a nevěděla,že je těhu,páč s tím měla velké problémy a tak na to nebrala ohled a pak jí dr.řekl,že je v pátém měsíci a vše je v pořádku.Tak byla nakonec i ráda,že to nevěděla,že je těhu,páč by stresovala a možná i potratila,protože s tím měla velké problémy-potraty,atd.. Příroda je zkrátka mocná... :wink: bude to dobrý,uvidíš.
13. led 2010 v 11:31  • Odpověz
aja: tak to jo, aspon budes mit klidny vecer :wink:

lauri: mne rekli oba dr. z ordinace kam chodim, ze to proste normalni neni, ze vzdycky je potreba, aby to videl Dr....

lancy: jj, mas pravdu :slight_smile:
13. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Nany-taky ti dávám za pravdu,myslím,že každé špinění v těhu není normální a měl by o tom vědět dr.Než si pak něco vyčítat,tak ze sebe raděj udělám hypochondra :wink:
Tak co Lauri??? :wink: :slight_smile: Už to asi ví,že jo? :grinning:
13. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
lauri, no vícečetné těhotenství je brané vždycky jako rizikové a málokdy se dá donosit až do úplného konce, zvlášť když jsi útlejší postavy... Ale v dnešní době je to více sledování a neviděla bych to jako problém

K tomu špinění nebo krvácení v těhu, jak už jste tu psali, normální to není, a jak píše nany, je potřeba konzultace s doktorem. Může to být blbost, ale taky nemusí.... Zas na druhpu stranu, jsou ženy, které špiní celé těhu, nikdy si nic nenajde a donosí zdravé miminko. Já osobně bych to ale nepodceňovala a žádná práce za to nestojí....
13. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Lancy, ty už víš něco o Laurince? Napiš!!!! :grinning:
13. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ájo sakra s tebou dostaneš za uši!!!!
Bez těhotenské průkazky nevycházej z baráku. Těhu průkazka je ted jako tvoje druhá hlava !!!

Holky fakt těhu průkazku vždy mít u sebe kdyby se vám cokoliv stalo někde jste se vybulily nebo omdlely tak tohle vás a vaše mimčo zachrání.
Jedná se o to že když najdou takto ženu okamžitě ji prohledají věci zda není těhotná aby věděli co za vyšetření ji můžou udělat. Takže mít u sebe průkazku at se nezdržují gyn.vyš. a hned vymyšlejí jinou alternativu jak vám pomoci.

Moc se v práci nezdržuj a švihej k mudr či na pohotovost je to jedno ale at tě někdo zkontroluje. Okamžitě a pak dej vědět snad to nic neznamená. :confused:
13. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Kali-čauky,já o Laurince nic nevím,myslela jsem,že už tu dávno bude a dá info o svém stavu!! Tak snad je vše v pořádku a jen se někde opozdila..
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz
holčiny, já se omlouvám, ale příijeli jsme až ted, byli jsme ještě zaplatit sociální, zdravotní a v obchodě.......

k tomu špinění - dr. mi taky řekl, že kdybych špinila, že mám přijít, že mi může být všechno, ale jak budu krvácet nebo špinit, tak dojít..............................

takže drbny moje milé, máme to za sebou, ale asi vás trošku zklamu............................čekáme miminko - 1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dělám si srandu, já jsem moc ráda, protože ty dvě jsou fakt rizikovější, ale já jsem tak šťastná. Miminečko jsem viděla na ultrazvuku, říkal že odpovídá šestému týdnu, samotné mimi má čtyři milimetry, no a jak mu blikalo srdíčko, nádhera......................a pak mi i pustil zvuk, já nikdy nechápala, proč všichni na těch vyšetřeních brečí - no už se ani nedivím - málem jsem brečela taky, bylo to fakt nádherné, takové prťaté....................
Doktor nadšený, sestřička taky, dal mi průkajdu zrovna, do ní mi vložil fotečku aniž bych si musela říkat, ani peníze po mně nechtěl, fakt paráda. Takže prý je vše ok, podle MS jsem 6plus2, podle UTZ 6plus1, takže dobrý........................na další kontrolu jdu 11. února, tak si to pak musím změnit v tabulce.......................

no a byli jsme v tescu, manžovi se ulevilo, že mimísek je jeden, tak řekl, že mu jdeme něco koupit, tak máme šest bodyček po třiceti kačkách a spací pytel za sto dvacet korun - slevněný ze čtyř stovek, takový nádherný béžový, pak to vyfotím a dám do albíčka..............................

Takže děkuju všem za podporu, fakt jsem moc štastná a doufám, že i nadále se to bude vyvíjet dobře - jo a ještě mi dr. řekl, že to bylo vajíčko z pravého vaječníku a oplodněné bylo patnáctého prosince - takže víme všechny detaily..............................
13. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Lauri-tak to je moc pěkné,takové dojemné!!!!! Moc ti gratuluji,srdíčko bliká,vše je v pořádku,no co víc si můžete přát!!!!! Jen tak dál.....

My za chvilku frčíme na ty hory,tak vás opouštím,přeji všem pěknej zbytek týdne!!!! Papa :slight_smile:
13. led 2010 v 15:51  • Odpověz
lauri: gratuluju !!! se Ti ulevilo, co :wink: Trošku zklamani, ze tam mas jen jedno, ale ono to i tak bude stacit :grinning: :grinning:

lancy: paradne si to tam uzijte, hlavne se vrat cela :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 16:31  • Odpověz
lancy. tak to si hory moc moc užijte a vyrábějte potomstvo...........................................
jj, jak píšeš, jen tak dál, aby to šlo takto..............................
nany: no spíš se mi ulevilo, že tam je jen jedno, přece jen i s tím jedním to bude zápřah........................

v albu mám průkazku, nové věcičky a fotečku - akorát mi tam dr. zakreslil, kde je mimi a kde žloutkový váček, tak jsou tam dvě kolečka tužkou.................... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 16:33  • Odpověz
lauri: no, my se tady tesily, ze konecne nekdo bude mit dvojcata... :grinning: do alba kouknu :wink:
13. led 2010 v 16:37  • Odpověz
nany: no mně je to jasné, ale třeba bude mít eli nebo lancy a nebo andrissek, aby měla doma veselo................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pravděpodobnost u přirozeného je malá...........................
13. led 2010 v 16:43  • Odpověz
holky, tak jsem zpět, vše je naštěstí OK, připadám si trošku jako hysterka, ale co už, jsem v klidu, mimčo už je tak velké, že mi museli dělat UTZ přes bříško, protože spodem už nic neviděli :sunglasses:

ale namíchla mě tchýně - když jsem jela z práce, hlavu plnou toho špinění a ona mi volá, že jsou v Ikee a že tam mají slevu na nějakou skříňku a že bych to mohla mít jako přebalovací pult, že je to bílé s červenými úchyty (červenou nesnáším), že je to sleva z 2500 na 500Kč. tak jsem jí řekla, že si myslím, že je na to ještě docela brzo a že pak něco vybereme, ona si pořád mlela svoje - což je její doména, když se jí něco líbí, tak se ti to prostě taky musí líbit, jenže většinou já jsem v opozici, za prvé od nich nic nechci a za druhé nemám ráda, když mi někdo něco vnucuje.
Teď jsem přijela domů, dělám si večeři a přijdou švagrovky a hned mi hlásí, prej si nechtěla tu skříňku!!!!! a já jim povídám a kdo to řekl??? No mamka.... Takže si dovedu představit jak to zase hlásila babičce, že to nechci, že si musím zase něco vymejšlet, atd. teď tu byla a ukazovala mi to na mobilu vyfocené, no příšerný, do koupelny snad, ale nikam jinam bych to nepostavila. Ale náš obyvák je černej, koupelna béžová a do ní se nevejde ani kýbl s vodou natož nějaká almara...

tak jsem si vám postěžovala :slight_smile:

jinak gratuluji laurince!!!! :dizzy_face:
13. led 2010 v 18:18  • Odpověz
aja: no já se ti nedivím s tou tchýní.
a ohledně toho vyšetření - můj názor, radši se nechat vyšetřit zbytečně, než něco zanedbat.
a díky za gratulaci..........
13. led 2010 v 18:25  • Odpověz
mě tchýně taky sere a čím dál tím víc.
Ted dokonce začala nehorázně buzerovat moji sabču. Jsem na ni dost háklivá asi je to tím že je to moje štěstíčko.
Můj raneček štěstí , který jsem si sebou přinesla a byl jen můj. Moje malinkatá zranitelná holčička.
Už je ze mě zase ta agresivní medvědice protože někdo chtěl ublížit mému medvídátku.

Asi začíná být nějaká pandemie srajících tchýních. :angry:
13. led 2010 v 18:26  • Odpověz
libuško asi jo, tchýně na zabití :angry:

jinak IP :wink:
13. led 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
Aji, Lauri, gratuluju k výborným zprávm... :dizzy_face:
No, tak jsem dneska poskytla 1. inteview záchodvý míse :angry: , takže asi pokračujme těhotenskou krasojízdu :angry: :wink: Ale zase se mi náherně ulevilo, tak jsem vlastně ráda :wink: :grinning:
13. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Gratuluji k intervium a doufám že budou jen další a další jako známka správného těhu :grinning:

Jinak vám všem gratuluji k dobrým zprávičkám a výsledkům a držím palečky at je všechno pořád ok. :slight_smile: :wink:
13. led 2010 v 19:02  • Odpověz
kopreti. díky moc..................................ale teda nezávidím to blinkání, no mně začalo bývat taky divně, naštěstí ne na zvracení akorát mě na těch těhunevolnostech fascinuje ta schopnost najíst se - mně bývá tak blbě, že nemám na nic chut, a jakmile se najím, jako by mi nic nebylo.......................akorát mě začíná štvát, že mám pořád hlad, sním třeba jogurt a sušenky, a pomalu jen to dojím, mám zase hlad. takže jednak mě obtěžuje to pořád připravovat a hlavně vymýšlet, už mi dochází inspirace.....................

ale co, pro mimi cokoli.........................

holky já pořád vidím před očima to blikající tělíčko........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pořád se tady usmívám jako blbec.............
13. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Tak vidím samé dobré zprávy, lauri gratulace i když jenom k jednomu :grinning: , aja, to je dobře, že je všechno ok :wink:
13. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
blondy. moc děkuju................................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen aby prcek vydržel i dál....................... :grinning:
13. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
lauri proč by nevydržel. Je to malý bojovníček a ještě si s ním užiješ :grinning:
13. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
holky, tak ještě za tepla vám musím napsat co se mi dnes zdálo za blbost

zdálo se mi, že jsem měla bolesti bříška, tak jsem jela na pohotovost znovu a tam mi řekli, že rodím, porodila jsem krásnou zdravou holčičku, sice trošku menší, ale byla v pořádku, pořád jsem se s ní mazlila. ještě ten den nás propustili domů (???) a holčička najednou začala pobýhat po bytě mých rodičů a pomalu začala mluvit a za týden už jezdila na kole...
no a všichni říkali, že má nějakej zrychlenej vývoj - no prostě kravina na entou, tak jsem se vzbudila úplně mokrý pyžamo :grinning:

jinak dobré ránko všem :slight_smile:
14. led 2010 v 07:16  • Odpověz
Dobré ránko děvčata :grinning:

Aji: moc pěkný sen :grinning: Ještě že to není zkutečnost :grinning:

Lauri: gratulace veliká k úspěšné kontrole :grinning: Ten úsměv na tváři mi taky vydržel dlouho :slight_smile: Přece jen to blikající mimi je nádherný obrázek :slight_smile: Snad nejhezčí, co sem kdy viděla :slight_smile: Škoda, že moje MUDr. nemá zvuk u toho UTZ :slight_smile: Musí být super to slyšet :grinning:

Kopreti: s tím WC je to blbý :frowning2: taky mě to furt zmáhá, ale ta úleva po aktu se u mě nedostavila :frowning2: Dneska ráno mě to zvlášť bere :frowning2: Je to mazec, ale my to vydržíme :grinning: :slight_smile:

Sabi, Aji: S těma tchýněma je to na houby, ještě že ta moje bydlí od nás tak daleko :grinning:
14. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Ájo tak bacha na to já když mamce řekla že jsem těhu taky měla nějaký podobný sen : zdálo se ji že jsem ji domů přinesla miminko dala ji do postele a šla a najednou z mimča bylo lezoucí batole uřvané a hlavně pokaděné až na lopatky.
Tak to batole začalo okamžitě přebalovat při přebalování viděla že je to holka a během přebalování už z toho bylo takové školkové dítě.
Tak mi hned říkala že se vzbudila hrůzou vnučku si přála ale aby ji to takhle rychle vyrostlo a ona si toho nestačila ani užít?

Ajuško moc bych ti přála chlapečka ale nevím nevím.

A hlavně Vám chci říct : Manžel si strašně moc přál chlapečka ale narodila se nám holčička.
A skoro švagrová je těhotná (to víte to jsem psala) a že švagr dělal holku terezku no a včera volala že už ví co to bude a že je to chlapec. A zrovna ten telefon zvedl michal takže to slyšel jako první tak z toho byl docela zklamaný . Švagr byl zase zklamaný že to není holka.

Tak mě to tak rozesmálo jak si ten osud hraje s lidskými osudy. Jednomu nadělí a druhého zklame. :sweat_smile:
Ale zklamání je to samozřejmě v uvozovkách já osobně si myslím že je to naprosto jedno co je to za pohlaví hlavně at je to zdravé.
Pak jsem mu říkala situaci našich známých co si strašně přáli syna protože měli samé holky.
Syn se narodil tak se málem štěstím zbláznili a došli takového toho : Postav dům, zasad strom , zplod syna.
A synáček rostl a rostl (je to můj kamarád) všichni jsme věděli že je trošku divný ale nikdo tomu nepřikládal význam až ted nám všem docvaklo co se v něm dělo.
Jejich synáček zjistil že je vlastně gay a našel si přítele a chodí spolu :sweat_smile:
Oba jsou sympatičtí takže jim to moc přeji ale rodiče jsou na mrtvici.

A manžel říkal že kdyby se to stalo nám tak ho asi zabije :confused: jenže bohužel tohle jsou věci , které nikdo neovlivní.
14. led 2010 v 09:50  • Odpověz
aja, ty máš tedy sny :grinning: . to mně se nic nezdá, posledních pár dní spím jak dřevo. Asi jsem fakt divná, večně s každý na konci těhu stěžuje že nemůže spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

sabinecka, no jo, je to tak, ale právě žre se to pohlaví nedá ovlivnit je na tom tak hezký.... A že hold to občas vyjde obráceně než by člověk chtěl? ..

Já mám taky dobrá příběh, dotyčené celou dobu říkali, že je to holčička, doma už kluka měli a s manželem holčiřku horzně chtěli. No ale co se nestalo, narodil se chlapeček. A ona jak čekala holčičku, k tomu ještě ty hormony, vůbec to dítě nechtěla přijmout, udělaal tam horznou scénu že tohle není její dítě, že jí ho vyměnili, že ať jí vrátí její holčičku, že tohle nechce a že bude všechny žalovat. Dva dny jí trvalo, než se smířila s tím, že je to holčička....

kali, jojo, je to hezké to slyšet. Ale skor bych řekal, že vidět tu tečku je hezčí... I když ted nejleší je to obojí dohormady :wink:
14. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Blondy: je to zážitek :grinning: Nepopsatelné :grinning:
14. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.