• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holky,
no vidět to je fakt nádhera, už se těším na příště, až bude mít ručičky a nožičky..........ale ten zvuk tam jenom na chviličku zapnul, já úplně ztuhla, fakt nádhera...............................to jsou vymoženosti v dnešní době....................
jsem jak sjetá od včerejška, pořád to slyším a vidím blikat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
manžovi jsem říkala, at si napíše do diáře tu mou další kontrolu a on si tam napsal - 11. 2., 8.15 - DOKTOR - TEREZKA PLUS 1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on je strašně štastný, že bude jedno a ne dvě :grinning: :grinning: :grinning:

co se týče snů, tak to já radši ani nepíšu, nebo to jsou šílenosti, co se mi zdá, ale jeden sen se mi opakoval několikrát ještě před těhu, nevím, co to může znamenat, no ale byla jsem těhu chviličku a hned jsem šla rodit, porod ve snu vůbec nebyl a najednou jsme přinesli mimi domů, pokaždé to byla holka ale my doma žádné plenky, oblečení, postýlku, kočárek, jídlo nic........................prostě nepřipravení........................a už se mi to zdálo aspon třikrát........................tak možná proto já pořád něco kupuju - mám trauma ze snů :grinning: :grinning:

a dneska se mi taky začíná dělat nějak špatně - vzhůru jsem byla asi od osmi, ale bylo mi hrozně blbě - včera jsem si dala do nočního stolku piškoty, protože jsem měla večer zase hlad, tak jsem si jich ráno vleže pár dala - že bych na to měla chut se říct nedá, měla jsem spíš žízen, ale když jsem si dala hlt vody, málem to šlo ven...................no tak piškoty trochu pomohly ale teda musím říct, že se cítím jak přejetá parním válcem, jen bych spala, ležela a nic..................
14. led 2010 v 11:45  • Odpověz
kde jste všechny?????

nakonec jsem si dala k obědu brambory, mrkev a brokolici, jako býložravec....................no ale je mi trochu líp. už mi to začíná, přesně jak mi blony předpověděla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
lauri, je to tu dnes nějaké mrtvé viď??? :slight_smile:

chrápavky asi někde lítají a chrápají :grinning:
14. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
Aji, jj odhalilas mě-teď jsem vyleza z pelíšku a chystám si obídek.. :grinning:
Lauri vítej mezi nás (teda ne že bych Ti to přála, ale já to zas beru tak, že aspoň vím, že to funguje... :wink: )Mě je dneska taky jako bych ráno dostala palicí :angry: , No ale přád je to lepší než mezi svátky-už jsem schopná aspoň trochu fungovat :wink:
Já dneska slavnostně končím 2. měsíc a zítra vstupuju do posledního měsíce I. trimestu :astonished: , no letí to..
Jo a zítra mám kontrolu na heatologii, tak nad o bude ok-včera mi vallila krev z nosu (teda nijak šíleně, ale běžně se mi to nestává vůbec :confounded: ), tak snad to nebu zítra nějak moc špatný...
Pa jdu se ještě natáhnout k Domčovi, dokud spí :wink: :sweat_smile: :grinning:
14. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
aja: no jo, zrovna když ležím doma, tak nikde nikdo............................
kopreti: no já to už říkala manžovi - sice je mi šíleně špatně, ale cítím se dílky tomu hrozně těhotně, jako by do té doby pořád takový strach a nejistota a ted začíná mimísek o sobě dávat hrozně vědět...............................

holky, vy co jste už byly na NT screnningu - mně o tom včera dr. nic neříkal,ale co jsem tak četla, má se tam objednávat tak měsíc dopředu, a já na příští kontrole budu už začátek jedenáctého týdne, tak mi to přijde na objednání dost pozdě, když se to má dělat do třináctého. chci jít na místo, kde pracuje miláčkova známá (je u nás ještě jedno místo, kde je to zdarma, ale radši půjdu sem), no a dumám, jestli se tam objednat sama a pak to říct dr. nebo čekat nebo jak to udělat?

a jmenuje se to teda NT screnning nebo se tomu říká ještě nějak jinak?
14. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
laurinka, jmenuje se to tak, a nebo je to ještě screnning v I. trim... K objednání, je to jak kde. Ale tak když je to vaše známá, tak tam místo budeš mít vždycky ne? :confused:
Jinak to s tvým doktorem nemá vůbec nic společného, nepotřebuješ žádnou doporučenku nebo něco podobného. A jestliže to někde dělají zadarmo, osobně bych tam nešla, protože to nemůže být certifikované pracoviště. A to je zrovna u tohohle dost důležité...
Tedy ne že bych se ti chtěla smát, ale já ti říkala, že 7 nebo 8tt nevolnosti přijdou
:grinning:
14. led 2010 v 15:00  • Odpověz
blondy: no jo s těma nevolnostma máš pravdu.............................a klidně se zasměj.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže mám se u té doktorky normálně objednat a doktorovi to až pak říct, jak tam za měsíc půjdu? tak to je fajn, já právě vůbec nevěděla, proč mi o tom třeba neřekl nebo tak........................
no je to manžova známá, tak se radši chceme zeptat ted, ve čtyři jí má volat, tak uvidíme, co řekne.
a u nás to dělají dvě místa - prenatální diagnostika - tam se platí těch patnáct stovek a tam je ta jeho známá, no a pak normálně nemocnice a tam je to prý zadarmo. tak se mi to zdá divné, že právě v nemocnici to mají gratis - ale mně je to jedno, já tam taky jít nechci, jen mi to psala kámoška, co tam byla.......................tak nevím no...................

ty zázvorové lízátka na nevolnosti by měli mít v každé lékárně, nevíte? a název? a jak to chutná, jako normální sladké dětské lízátko a nebo je to hnusné?
14. led 2010 v 15:06  • Odpověz
lauri, já bych to tak udělala... Já bych řekla, že jsou dva důvody, proč ti o tom neřekl, buď tohle vyšetření neuznává (takových doktorů je fakt hodně, i když jsou jinak velmi dobří) a nebo spíš, že je na to ještě brzy. Já to se svojí dr. v 7tt taky neřešila... Musí se to uděla do 13+6, takže času je na to ještě dost.
Tak ono i dkyž to dělají v nemocnici, neznamená to, že to posílají do certifikované laborky a dělá to doktor, který je speciálně vyškolen. Ona si to v dnešní době zvykl dělat spousta pracovišt, ale ne z každého jsou ty výsledky pak přesné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S lízátky neporadim, akorát vím, že existují.
14. led 2010 v 15:24  • Odpověz
blondy - no já si myslím, že to bere tak, že je na to brzo a vím to i já....ale když tam jdu příště až na začátku jedenáctého týdne, tak mi to na objednání přijde pozdě. Ale uvidíme, co řekne ta doktorka, třeba to bude stačit, přece jen jsme maloměsto, ne praha nebo brno, tak by tady nemusela být taková dlouhá čekací doba a nával.
14. led 2010 v 16:28  • Odpověz
tak jsme už té doktorce volali, říkala, že máme brnknout po té kontrole toho jedenáctého února a domluvíme se, který den tam přijít. a berou krev a za dva týdny pak ultrazvuk. takže dobrý.
14. led 2010 v 16:56  • Odpověz
lauri, já si mysela, že je ještě brzy.... A i v Praze jsem to řešila někdy 10tt a místo bylo.... :wink:
14. led 2010 v 17:08  • Odpověz
blondy: tak já už nevím, kdo mě přesvědčoval, že se musí objednávat aspon tři čtyři týdny předem, no ale jsem ráda, žes mi poradila a že mi ta doktorka řekla vlastně totéž a že nás takto vezme.............................

já se zmátořila ze svého umírání na gauči a donutila se zajet do kauflandu - koupila jsem si suché rohlíky, tvarohové koláčky, pribináky a přesnídávky, samé miminovské jídla, abych nebyla hlady a taky ty těhu lízátka, měli poslední balení a jedno jsem si už dala a super, pomohlo mi.................................. :wink:
14. led 2010 v 18:48  • Odpověz
lauri, tak to je dobře, že zabírají....
Hlavně, že je problém vyřešen :wink:
14. led 2010 v 19:31  • Odpověz
no jo, už jsem se konečně i najedla a dala si ještě jedno, moc dobrý jsou.............................. :slight_smile:
14. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahojky holky.
Mrkněte do albíka....Děkuju!!! :dizzy_face:
14. led 2010 v 19:46  • Odpověz
eli, že by? :dizzy_face:
Zatím gratulovat nebudu, ať to nezakřiknem... Ale přeji ať číírka krásně síli a vše je ok :wink:
14. led 2010 v 19:52  • Odpověz
blondy: Snad bude!! Když si vezmu, že jsem teď testovala 12 DPO a ještě k tomu odpoledne a čárka je fakt hezky vidět, tak snad to dopadne!! :dizzy_face:
14. led 2010 v 19:54  • Odpověz
ahoj eli.......no bomba, ale ty jsi byla jasná. a taky jsi měla od dr. ten clostilbegyt že? tak skvělé, já gratuluju, taky jsem měla takového slabocha a pak krásně zesílil a mimi už má i bušící srdíčko................................takže ti přeju totéž.......................... :wink:
14. led 2010 v 19:54  • Odpověz
eli, na 12 DPO je čárečka fakt pěkná... Ale jak víme obě, nic to znamenat nemusí.... Každopádně ty už sis to špatné vybrala, tak tentokrát bude určitě vše ok :dizzy_face:
14. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Laurinka : Děkuju moooc.... Sice clostilbelgyt, ale ještě jsem ho nebrala!! jenom zabral jeřáb a kyselina.
Blondy: dotaz?? Teď už jeřáb brát nemám asi viď??!!
14. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Blondy: Snad ano, ale dokud nebudu vědět od Dr. že je vše ok, tak se radovat moc nechci a hlavně to nikomu říkat nebudu!!Nebudu hloupá jako minule!! :slight_smile:
14. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Eliško!!!!!!!!!!!
GRATULUJU :grinning:
14. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Holky, a když čárečka bude sílit, kdy asi zavolat Dr.??
14. led 2010 v 19:58  • Odpověz
kali.kal: Díky mooooc ... Snad se to moc nezakřikne!! Ale když vidím tu čárečku a je to teprve 12 DPO, tak snad to bude ok!! :dizzy_face:
14. led 2010 v 19:59  • Odpověz
eli: ne, ted už ho vysad.
a co manža, tomu si to řekla ne? :wink:

já si jdu lehnout, nakouknu na vás ještě večer................
kde se fláká lussyn, už se měla včera objevit večer a nic...............
a taky aja a ostatní holky..................
14. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Já jsem volala 3 dny po vynechané MS :grinning: ale objednala mě stejně až na sedmý týden :wink:
14. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
eli, jeřáb přestat brát určitě :wink:
No je to tak jak píšeš, proto jsem ti oficiálně gratulovat nechtěla, ale mám z tebe velkou radost :wink:
Já být tebou bych se objednala někdy v týdnu od 25, ať už je něco vidět :wink:
14. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
blondy: Dám na Tebe!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad to bude ok!! :wink:
Jeřáb vysazen!!! Jupíííí :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:

Ale zítra jí zavolám, aby věděla a uvidíme! Dr. mě potom potratu chce mít na očích, tak uvidíme!!
14. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Eli: máš pravdu :slight_smile: Takže zatím jen potichoučku :grinning: a moc držím pěstičky, aby všechno bylo v pořádku :grinning: :wink:
14. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Lauri: Manžel mi kupoval testy a chtěl popravdě hlavně on abych si ho udělala, já jsem chtěla až zítra :sweat_smile:
14. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.