• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Aji fakt????? No vidis, treba nebude zas tak spatna.....hele, kdyz uz s ni jednou Tvuj byl, tak pocitam, ze nema spatny vkus kdyz je ted s Tebou a muzete si treba i sednout... :wink: Asi Sci-Fi vid?

U doktora - no sla jsem do jeho statni ordinace(kde se neplati) - kde nema ultrazvuk(coz jsem nevedela), tak mi napsal ruzna vysetreni krve a moci a pozval me do jeho soukrome ordinace 4.5. na ultrazvuk, kde se koukne na miminko a zkontroluje zda je vse v poradku. Byl to takovy prosedively starsi pan, ale sympaticky. Porad mi rikal at se ptam a ja debil si nepamatovala nic na co bych se chtela zeptat....rekl mi, ze bych na cviceni chodit ted prvnich par tydnu nemela - pro jistotu a abych vic spala - coz se manzelovi protocily panenky, protoze ja spim skoro porad :grinning:
23. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Lin mužu se zeptat kde žijete?
Já budu muset zatím končit,ale určitě zase kouknu.
23. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Aji,vidíš, ještě budete s bývalkou velký kámošky... :wink:
Lan,pamatuj si,že příropa si to zařizuje po svým a mimi Ti pošle právě když to nečekáš...Tak to příští měsíc nečekej a uvidíš :grinning: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Andrissku - na Kosu v Recku :slight_smile: Letni sraz nas snazilek je tady... :grinning:
23. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
JJ, s bývalkou to bude srazík :grinning: my se známe, takže vím, že není špatná, jen je to takový trdýlko... :wink:

Lin, tak vidíš, hlavně, že to není nějakej magor, co by tam do tebe rejpal apod. To bych tam na něj musela vlítnout :grinning:

Jo a abych tedy pozvbudila Lancy a nepokazila si image optimisty:
"Lancy ty vopice, co to je za chmury a splíny. Přestaň zlobit nebo na tebe skočím a zmydlím tě jako hada, jako hada" :grinning:
Počkej až to tu vypukne a kopretinka nebude stíhat psát do tabulky ///////////////////////////////////////// bude se nám tady z toho motat palice :grinning:
23. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Teda,Lan, já machruju a sama jsem taky včera byla z toho zákazu a komplikací docela na větvi :wink: No a taky čekám// na poprvé a taky tady budu asi pak smutnit,když nebudou...
Takže je to úplně normální, že je Ti to líto :wink:
Jen nesmutni dlouho, přepni a veselou a těš se na mimi a ono přijde-dříve nebo později, ale přijde :wink: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
No vidis Aji, takhle se mi libis... :grinning:
23. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Aji,konečně tě poznávám... :wink: :grinning: :grinning:
A na tu úrodu ///////////////////////////////////////////// se uřž těšííííííííííííííííííííííííííííím-zachvilku (po neděli)to zase začne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Nemužu se od vás odtrhnout :slight_smile: už se těším jak se budou postupně ukazovat //
23. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Úroda bude veliká, máme tu pohnojenou Lussyn, takže úspěch je zajištěn... Včera večer jsme s manžílkem opět probírali mimi a já mu vykládala, že se mi na netu líbí jeden kočárek a on mi povídá - a to jako na co? Až budeš mít to mimčo tak ti je všechny vyvezu ven a budeš si moct vybrat se kterým budeš jezdit v pondělí, v úterý, atd. (rodinné dědictví po tchýni - na každé mimino musela mít nový kočárek, ale na nu nejmenší je ten kočárek nejkrásnější). Tchýně má i nádhernej přebalovací pultík, dělanej na objednávku z masivního dřeva ořechu. Už se těším až ho budu mít doma :grinning:
23. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Holky díky,jste fakt dobrý,jde vidět,že "táhneme za jeden provaz".Já vím,že to nic neznamená,ale řekněte to magorovi.Aji,jsi fakt čertice s andělským úsměvem,dík. :grinning: Zatím pa,jdu vařit francouzké brambory.
23. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Francouzské brambory, hm, taky bych si dala říct. Nám dnes po 3 týdnech opraví varnou desku, tak po třech týdnech konečně budu moct uvařit něco pořádnýho. vařila jsem jen v troubě na el.pánvi a už mi z toho hrabalo. těstoviny nebo brambory nebyly, protože se neměli v čem uvařit, poblívky, to samé, tak už se těším :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
pohnojenou Lussyn a Aju - nezapominej na sebe.....
autor
Aji, teda, koukám, že už seš vybavená na mimi...
A nezapomínej na sebe-mmch vodu piješ?
Lan, nechceš jít uvařit i k nám :wink: ?
To je fakt, ale u mě spíš funguje záplavové hospodářství, jak ve starým egyptě, tam se vždycky rozvodnil Nil a po ustoupení vody, byla půda úrodná :slight_smile:
Lussyn ta je typické Přemyslovo hospodářství - zorat a pak zasadit :grinning:
23. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to bylo fakt vtipny!!!
23. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
A Nany,Kramlinka a příští měsíc i všichni ostatní :dizzy_face:
To zase bude úrodička... :dizzy_face: :dizzy_face:Užaby bylo po neděli-Nany -ty testuješ kdy? :wink:

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 7DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 23DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 46DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 9DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 25DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 7 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 28DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,24DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 6DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,1DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., 2DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09 Calibrum
23. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ranko :wink:
23. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
no hele já bych tomu moc velké šance nedávala....tento měsíc to bylo v plodném období jen jednou, kvůli těm lázním, tak to by musela být opravdu obrovská náhoda....no uvidíme :wink:
23. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Cau holky, konecne mam chvilku cas Vas docist..jste fakt plodny takhle po ranu :dizzy_face:

Kopretina: mno, ja bych to s tim testovanim moc nevidela, pac mam pocit, ze to dostanu...uz pocituju priznaky prichazejici MS :grinning:

Lancy, nic si z toho nedelej, ja min.mesic byla presvedcena, ze to musi vyjit, kdyz jsem si p r e s n e vychytala OVU. :wink:

Andrissek: prej starocha...ja se za 14 dni presunuju do kategorie "30" :pensive: , tak tu budem 2 s trojkou na zacatku :grinning: :grinning:

Ajo, jestli budes mit //, tak uz nam pomalu zacni balit tu Tvoji vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Holky-nikdy neříkejte nikdy...
Kramli,víš jakseto říká: "Stačí kapka a už to ťapká"
Nanya ty pocity na MS nemusí být vůbec špatné znamení-můžou, ale nemusí :wink:
Takže dokud nedorazí MS, hlavu vzhůru :wink: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Kramli,..asi tak..ja jsem si myslela, ze OVU bude 15DC jako min.mesic (delal jsem si test), ale rekla bych, ze to bylo az tak 17-18DC..to jsem zjistila podle hlenu na, kdyz jsem mela v sobe asi uz 4 pivko. Byli jsme na akci s MM u nas v hospe a druhej den na MOrave jsme si dali s tchanovcema asi 2 litry vina..takze snazeni bylo ta tam :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
kopretina: jj, dokud nedorazi cervena, porad je nadeje :slight_smile: Jezis, kdyby nedorazila, tak bych se ani nemohla opit na svoje kulatiny, to bych asi nevysvetlila :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Tak brambůrky už se pečou :wink: kopri,klidně bych vám uvařila,protože mě to fakt dost baví a obzvláště teď,když mám novou kuchyň,tak to jde skoro samo.
Nany,seš správná "šoumenka",já si totiž taky ráda dám nějaké to vínko a myslím,že to zase tak neuškodí,možná naopak to uvolní všechny smysly... :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Ty jo, Lan, to se máš, já kdybych vařit nemusela, tak mě asi ani nehne :sweat_smile: Tedastydím se nahlas, ale je to tak... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Lancy, s tim varenim Te beru za slovo :dizzy_face: Ja to taky nijak neprehanim s alkoholem..pres tyden vubec, jedine o vikendu. Ted uz staci, kdyz si dam tri pivka a je vymalovano (asi starnu nebo co :grinning: ). Ted mi na zahrade vyrazi máta, takze bude mojitko na oslavu :slight_smile: Doufam, ze ji babi zas nevypleje jak loni...prej oni to ani ty slepice nezerou i kdyz je to zeleny..rozrostla se az na misto, kde ma ohrazeny slepice.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
JJ, to pití je v tomto období docela s velkým otazníkem... Taky jsem si říkala, že pokud nepřijde MS (a já vím, že nepřijde) tak budu muset testovat už 30.4. na čarodky, abych si případně mohla dát něco málo do nosíku :grinning:

A co se týče vaření a pečení, tak mě to děsně baví. Nejraději bych u plotny stála pořád, ale nemá mi to kdo jíst, tak alespoň na sladký lákám švagrovky, ty mají buchty rádi
23. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Ajo, takze presne za tyden :sweat_smile: :wink:

Hele, to ja bych zas u plotny stala co nejmin :grinning: Ale je fakt, ze kdyz chci, tak me to i bavi.. Naposledy jsem delala tatovi dort a domaci vajecny konak..ten mrkal :fearful:
23. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
no tak to mě vaření docela taky baví....hlavně já málokdy vařím podle kuchařky, a když už tak si tzo vždycky nějak upravím podle sebe :wink:
No a já bych i pekla, ale u nás by to neměl kdo jíst a já už jsem dost kulaťoučká, takže nepeču.... :slight_smile:

kopreti: co ten návod na to zmenšení foteček??? Byl k něčemu?
23. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak to ja varim kupodivu taky rada. Vetsinou si recepty vymyslim. A od tchyne jsem se naucila i recka jidla, coz me ted bavi. Ale Manolisovi s klidnym srdcem udelam i ceske knedlo zelo vepro...i kdyz na krupicovou kasi koukal divne... :grinning:
23. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.