• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Ahojky všem...
Díky za gratulace (teda jestli to je ještě na gratulace... :wink: :astonished: )
My máme přebalovák taky v obýváku, teda teď byl v ložnici, ale do ložnice musíme koupit velkou postel Domčovi, pak vedle mojí postele postýlka a přebalovák půjde do obýváku (teda když byl D. malinkej byl taky v ob. (koupali jsme tu-naše mini koupelna mi na to přišla dost nepraktická, takže jsem pak malýho nemusela nikam daleko nosit, navíc i oblečení bylo víc po ruce, pže nejvíc času trávíme v obýváku)
Luss, tady taky sněhu mrak, i teď padá jako blázen, akorát, že k tomu fouká jako bláze, takže já dnes nevystrčím nos, navíc čekám spoustu hostíků, tak ani nebude čas...Se těším, teď jsme vylezli málokdy málokam-byla jsem ráda, že ležím, tak jsem toho moc nepobesedovala... :confounded: )
Jinak NEnevolnosti přetrvávají, tak SNAD...
Přeju všem kásnou neděli a Aji, zítra tfuj, tfuj :wink:
17. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Lucí tak si hezky užij oslavu, to bude fajn.U nás tedy nefučí jen sněží, je prostěn nádherně, já to miluju.
17. led 2010 v 11:00  • Odpověz
sabi, no nechci se hádat, ale neřekla bych, že je to jen tím. Ono mít docela napresovaný zadeček s nožičkama taky není žádný med... Řekla bych, že je to spíš o velikosti břicha a o pohyblivosti. Mám kamarádku, co má taky KP, termín o týden později než já a boty se nezaváže od 7 měsíce :grinning:
Samozřejmě musíš zvolit trošku jinou techniku než normálně, ale jde to...

lussyn, to co píšeš o HCG je trošku nesmysl, sice nejvyšší hodnota je 8-11tt a pak klesá, ale HCG máš v těle celé těhotenství a to takové množství, aby to stačilo na pěknou čárku :wink:
Překopírovala jsem ti tabulku, ale nevím jak se zobrazí :unamused:
Tady taky přes noc pěkně nasněžilo, lehce mě to překvapilo, když jsem ráno vstala....

Od PM
(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4t)
3 - 426

21 dní
35 dní (5t)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000

17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400

Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000
17. led 2010 v 11:02  • Odpověz
blondy to máš pravdu :grinning:

Jinak lussyn tvůj příspěvek mě taky šokoval .Říkám si co je to za blbost. Protože jsem se ještě dívala s kámoškou na své výsledky a u zjištění těhu jsem měla HCG 320 a ke konci sto tisíc .
17. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Holky tak to jsem z toho jelen, já na to tedy taky koukala jako blázen, ale vážně jsem to takto četla.Zkusím to najít a překopírovat vám to, ať víte, že si nevymýšlím :wink:
17. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Holky tak jsem to našla http://email.seznam.cz/framesetScreen?sessionId=&url=%2FfolderScreen%3FsessionId%3D%26welcome%3D1
Tak mrkněte, ale asi jsem to jen já špatně pochopila
17. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Tak ještě jednou
Vaše bříško 73. den těhotenství
Vaše dítě bylo počato před 72 dny, narodí se asi za 193 dnů.
Jste ve 1. trimestru a 13. týdnu těhotenství (počítáno od data poslední menstruace).

Výbavičku, těhotenské oblečení, kočárky, autosedačky, hračky a stovky položek najdete v našem skvělém bazárku na adrese bazar.rodina.cz!
Popovídejte si na této adrese s těhulkami, které jsou ve stejném měsíci jako Vy!

Riziko toxoplazmózy je zvýšeno v případě, že doma máte např. kočku, ale také pokud si pochutnáváte na syrových mořských pochoutkách.

Vaše bříško

V tomto dni se naposledy ve svém kalendáři i ve svém těhotenství setkáte s lidským choriogonadotropinem (hormonem hCG), protože jeho hladina by měla klesat až úplně vymizí. Svou funkci pro udržení těhotenství v počátku již splnil.

Já jsem vám asi překopírovala celý můj email :frowning2: .Tak to prosím ignorujte :frowning2:
17. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
lussyn, my si přeci nemyslíme, že si vymýšlíš :grinning:
Tak ona ta věta čistě teoreticky úplně blbě není. Ona klesá, ale vymizí, ale až po porodu. A jeho hlavní funkce je na začátku, to je taky pravda.... Ale je to tedy hodně blbě napsané, řekla bych, že je to až silně zavádějící :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Taky si myslím, že to tedy pěkně blbě napsali, pro mne jako pro laika to vyznělo tak, jak jsem to napsala.
17. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky,
sabi: na pálení žáhy z důvodů, které bývají až ke konci těhu věřím, že je brzo, ale už jsem to v životě párkrát zažila, takže vím, jaké to je, nesnáším to a stoprocentně to poznám, spíš to bylo jen z něčeho jiného. a to rennie mi naštěstí nakonec pomohlo, takže dobrý......................

co se týče těch mailů z rodiny, taky mi to chodí, ale beru to s rezervou, protože tam mají občas ty věty tak úsměvně napsané a občas jsou to dobré blbosti..........................třeba že si mám na nevolnosti po ránu dát sklenici vody - kali.kal to zkoušela a akorát jí to urychlilo zvracení............................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co se týče mě - tak je mi dobře, hurá, ráno mi bylo ještě trošku divně, ale zvládla jsem i oběd u rodičů, ražniči s hranolkama, tak super....................i včera už mi bylo odpo líp, tak snad se ty celodenní nevolnosti nebudou opakovat. ....... to se fakt nedalo.
17. led 2010 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky,

tak Luss, zítra nás čeká ten screening, tak si držme palečky, aby vše bylo v nejlepším pořádku :slight_smile: Jinak to klesání hcg mi nedávno taky přišlo a taky mě to trošku překvapilo, ale neřešila jsem to :slight_smile:

krásnej večer děcka :slight_smile:
17. led 2010 v 19:01  • Odpověz
holky, já jsem se zamilovala :slight_smile:

http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=1612402

vím, že je ještě moc brzy, ale já tu postýlku chci :slight_smile: máme černej obývák a k tomu nábytku by se to nádherně hodilo, máme tu bílý koberec, tak by to opravdů skvěle ladilo :slight_smile: cena je myslím, celkem dobrá, akorát je to bez matrace ... co si o tom myslíte???
17. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Aji: ta je úžasná!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:21  • Odpověz
ajo, je hezká, ale ta cena mi přijde až divně nízká.....
17. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Ájo zítra ti držím palce, ty jdfeš hned ráno, tak to já budu čekat až příjdeš a napíšeš, já jdu až ve 13hod.Takže držím palce ať je vše o.k. a užij si mimíska :slight_smile: Ta postýlka je naprosto dokonalá, asi jsem se taky zamilovala a máme úplně stejný obývák jako vy :slight_smile: takže kdyby byla opravdeu za tuto cenu tak neváhám a do obýváku ji pořídíme.Ale příjde mi to že se spíš spletli nevím.
17. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Ájo tak jsem ji ukázala miláčkovi a moc se mu líbila, řekl no tak ji objednej :slight_smile: Ale nepíšou z jakého to je dřeva, aby to nebylo nějaké vachraté, co myslíš?
17. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
já ji viděla za ty ceny různě na internetu, je psaná z borovicového dřeva a myslím, že vypadá stabilně :grinning:
17. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
holky, tu postýlku si objednala kámoška a stála ji taky patnáct stovek...................takže myslím, že je to ok..............a je fakt pěkná, škoda že my máme všude světlý nábytek.......
17. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
blondy, nízká cena jak se to vezme... k té postýlce nic není, vlastně si kupuješ jen ten dřevěný korpus, k tomu musíš vše dokoupit, matraci, nebesa, ty molitanové ohrádky okolo, povlečení, atd.
17. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ájo tak jdi do toho, je vážně nádherná.Koukám, že už pokukujete po různých věcech, já tedy zatím moíc ne, jen kočárek ten už máme vybraný dávno od minjulého těhu a myslím, že už jiný stejně nevyberem, jinak zatím nic nějak neřeším, pořád mám v sobě něco co mě brzdí.Zatím pokukuje po těch těhu oblečkách a já jsem ujetá na lahvičky, tak koukám po takovémto zboží, my budeme mít totiž doma tak milion lahviček mě se strašně líbí.Jo a ještě jsem se chtěla zeptat zda jsem už koukaly po monitorech dechu, chceme ho určitě, ale nemám s tím zkušenost, tak nevím jaký koupit.
17. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
aja, no to mi je jasné, nějakou výbavičku pro mimi už jsem kupovala :grinning: ... Ale co jsem tak koukala a podle toho, jakou mám já, mi to přijde málo. Ale je pravda, že jsem ji kupovala v IT....
17. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
No ono to není o tom jestli je to z IT nebo ČR, myslím, že i u nás seženeš pěkné zboží.Ale né vždy platí to, že co je drahé je také kvalitní.My tedy taky nakupujeme značkové a kvalitní zboží, nevadí nám, že si za to připlatíme, ale už několikrát jsem byla zklamaná, takže postýlka z a15 stovek může být lepší nebo stejně dobrá jak ta za 10 tisíc.Mám známou a ta si vezme do ruky katalog a nevybírá podle toho jak se ji něco líbí ale podle ceny, bere si vždy to nejdražší a skoro vždy potom nadává a stěžuje si :grinning:
17. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
blondy. jako cenově určitě patří k těm levnějším, ale zrovna u postýlky, a navíc u té která bude v obýváku, mi to přijde akorát........................já bych třeba za postýlku např. pět tisíc nedala, přijde mi to zbytečně moc. nenašla jsem rozdíl mezi postýlkou za patnáct set, dva tisíce a mezi postýlkama, které stojí jednou tolik.
investovat chci spíš do kvalitní matrace, kočárku, monitor dechu luci určitě, ale jaký jsem ještě nezkoumala, některé vyrábí dohromady s chůvičkama, ............

a co říkáte na jídelní židličky - je teda taky brzo, ale dají se pořídit od litru do pěti tisíc, cca...................jaká vám přijde dobrá a jaká ne - myslím cenově versus kvalita...............
17. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
lussyn, já jsem to myslela spíš tak, že mezi IT a ČR jsou v některých věcech dost velké cenové rozdíly, i kyž to jsou totožné věci. Jak co, něco je levnější, něco je dražší... A ceny v čechách neznám.
A zdaleka si nemyslím, že to co je nejdažší je nejlepší :grinning:
Já vybírala podle materiálu a podle toho, čím je natřená. Navíc určitě bych tu postýlku potřebovala vidět, ne jen takhle na obrázku, některé i ty drahé mi totiž přišly, nevím jak bych to nazvala nestabilní, blbě řešené to patro, které se pak dá dát dolů a i použitá barva nic moc...
17. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
blondy: a jakou postýlku jsi nakonec vybrala? inspiruj nás? z jakého materiálu, za kolik atd........
17. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
No je pravda, že já taky takovéhle věci nerada nakupuju přes internet, když nevím ajk to ve skutečnosti vypadá a nemám to omakané.Oni dokáží nafotit krásně i věci, které ve skutečnosti vypadají hrozně.
Lauri s jídelníma židličkama fakt nevím nad tím jsem teda ještě vážně nepřemýšlela :grinning: Ale určitě nějakou hodně stabilní, nevěřím moc plastovým výrobkům, raději mám dřevěné.
17. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
a co přebalovací pult maminy, jaké máte koupené nebo jaké se vám líbí? akorát to řešíme s manžou...................
17. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko hoky,
tak jsem zpět z hor a mám obě ruce i nohy v pořádku,ale musím tedy říct,že lyžařka ze mne asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
No v prvé řadě gratuluji Elišce,myslím,že tentokrát to bude všechno ok!!! Držím palečky.Člověk tady chvilku není a další těhule,no to je bezva.Příští bych snad mohla být i já,nemyslíte?? :grinning:
Holky,co dnes jdete na screening,přeji hodně štěstí!!!Určo budete s mimčama v pořádku :slight_smile:
Blondy-a co ty? Už máš sbaleno?? :grinning: :grinning:

No koukám,že tady se už nakupuje výbavička ve velkém!!!! Se tady budu s Andrísskem předhánět v DC a smutně pokukovat po vašich rostoucích bříškách :sunglasses:
18. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahojky holky......

lancy: je super, že jsi doma, a že jsi celá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a doufám, že jsi další na řadě a že budeš těhulka brzo...........................a nebud smutná, než nám posledním začne být vidět bříško, tak ty už budeš dávno těhule...........................

Aja, Lussyn - moc na vás dneska myslím, a držím palce, písněte jak jste dopadly. Já už se na ten screening taky moc těším............................................

Holky, tak dneska je to na silnici veselé, já jsem se čtyřkolkou v pohodě, ale potkávám spoustu idiotů, například dodávka přede mnou dvakrát zastavila na semaforu, kde svítila zelená, ani vytroubit se mi ho nepodařilo, tak jsem ho musela objet..........................achjo......................fakt sranda s některýma..... :grinning: snad byl ožralý strejda.
18. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Lauri-dík za útěchu,no uvidíme,kdo bude další těhule :slight_smile: pravda,už nás tam moc nezbývá,je to 50:50 :grinning: Já totiž ani nepoznám jestli mám ovu-podbříšek mě nikdy nebolel,výtok také není přesvědčivý a na teplotu nemám nervy a ani čas...tak snad nějakou vůbec mám :frowning2:

S tím počáskem je to tady fakt něco,asi stejně jako u vás.. :angry: sněží a sněží a sněží...
Lauri-jakou máš čtyřkolku,jestli to tedy není tajemství.Chceme si kupovat nové auto a stále váháme,pro které se rozhodnout.Dík za odpověď.

A co zbytek,kdepak jste maminy???? :grinning: :wink:
18. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.