• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy. no a nechceš si to nechat pohlídat od dr.? jako snažíte se už dýl a myslela jsem právě, že měříš teplotu.................já tu moji první a jedinou ovulaci v životě teda poznala - ale podle hlenu taky vůbec, ale podle bolesti a taky jsem byla zrovna u dr. před ovu a pak i po ní, takže jsem to věděla. ale být tebou teda aspon jeden cyklus měřím nebo si to nechám pohlídat od dr......................ale to je jen můj názor a zkušenost, že já kdybych nic nedělala a jen čekala, tak nejsem těhotná snad ani za rok, protože by ovu sama nepřišla. a stačily jedny prášky a vida, z problému se vyklubal malý špuntík v bříšku...............................
tobě bych mimčo strašně moc přála, samozřejmě i andriskovi, ale ta už dva doma má...........

co se týče auta, mám jaguára x type, ale myslím že náhon na všechny čtyři kola má spousta aut, akorát teda nevím jaké, to by ti řekl můj manža............................ale když vidím jak se jezdí v takovémto počasí, a příští rok ještě s miminem, tak opravdu blahořečím tomu autu, s tím se jezdí fakt bezpečně a pohodlně...............

a taky mě zajímá, kde jsou všechny ostatní.......? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Lauri-my jsme se teď nějaký měsíc nesnažili,já brala taky tu HA,takže to ani nešlo,takže jsme si řekla,že teď počkám tak dva měsíce a uvidím a pokud nic,tak zajdu k dr.Ale věřím,že s dr.to bude asi rychlejší,no uvidíme,co bude za 14 dní a pak to budu řešit i manžel by šel na spg.

To auto-já právě mám octávii a jsem s ní spokojená a atak jsem říkala,že bych chtěla tu novou octávku,ale ještě mi manža ukázal nového peugeota 3008,je to takový polodžíp a ten se mi moc líbil,tak váhám.Německé auto se mi zdá spolehlivější než francouzské,tak mám brouka v hlavě.Ale dík za info. :slight_smile:
18. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak kdepak je ta Ája?Na kolikátou tam šla nevíte?
Ahoj Lancy, tak to je fajn,l že jsi v pořádku zpátky, užili jste si to?Sněhu kopec, tak to bylo určo fajn, viď.Tak jsem zvědavá za 14 dní jaký bude mít horswký vzduch účinek.Věřím tomu, že jenom ten nejlepší.Moc ti držím palce kočko.
Ahoj Lauri, tak jak je?Je ti dnes doře?Já akorát vylezla z pelíšku a jdu se umýt a jdu na nehty a pak rovnou k dr. tak jsem zvědavá, snad bude vše o.k. už jsem zase nervozní.Já myslela, že jezdíš na čtyřkolce jako na čtyřkolce :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zpět a jsem smutná :frowning2: vše je v pořádku - což jsem šťastná jako blecha, ale nějak jim nešla ta obrazovka, na kterou mám koukat já, takže jsem nic neviděla, mám jen fotečku :frowning2: ale naštěstí je vše naprosto v pořádku, jsme 13+3tt, máme všechny ruce i nohy, i všechno vnitřní ústrojí, srdíčko buší jako o závod :slight_smile: prostě vše je OK :slight_smile: takže jsem se rozhodla, že od te´d už nebudu mít žádné chmurné myšlenky, prostě to s čmuchíčkem dotáhneme pěkně až do konce, jsme přeci oba dva silní a zdraví :slight_smile:

fotku dám do albíčka za chvilku :slight_smile:
18. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj Lussy-jj,na horách hrůza sněhu,ale špatné sjezdovky,hodně lidí a mezi nimi já začátečník tam pomalu sjíždím km dlouhou sjezdovku asi hodinu... :grinning: takže sranda byla a teď mě bolí celý člověk...Lussy-ty už seš na PN?Věřím,že testy budou v pořádku a maličké se má k světu,myslím,že už to nejhorší máte za sebou a teď vás čeká ten nejhezčí trimestr..tak si to pěkně užijte.
Aja-gratuluji k dobrým zprávám a nesmutni,vždyť je vše ok.
18. led 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky......
lancy: myslím, že pokud máš dobrého dr. bude to s ním rychlejší, držím ti palce......................moc.......
lussyn: ahojky, jj, už je mi fajn, jen po probuzení jsem málem hodila tyčku, ale už dobrý, akorát míříme na obídek................tak snad budou mít něco dobrého,.......
držím palečky na testíkách odpo, at je vše ok a vidíš krásné mimi.......................
aja: tak škoda, ale důležité je, že je vše v pořádku, jsem se úplně lekla, jak jsem četla, že jsi smutná, jsem se už bála , že máš špatné výsledky...........................
18. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Lauri-snad jsem si tu ovu přivolala :wink: začal mě nějak mírně pobolívat levý podbříšek a podle DC by to i mohlo být,tak jsem zvědavá...a večer jsme s tulili,tak to by čistě teoreticky mohlo vyjít,ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dobrou chuť k obědu :slight_smile: a bacha na hermelíny :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky :wink:

někdo se tu ptal na ten monitor dechu, no já znám ten klasický Nanny, to je ta podložka, pak ten Angelcare ten je i s chůvičkama, taky podložkový a pak jsou dvě značky o kterých vím, které nabízejí ty přenosné, co se přidělají na plínku třeba a to je Respisense a ještě jeden a to si nevzpomenu na značku....
Jinak cenově se to pohybuje tuším podobně....ty angelcare jsou drahší, protože mají i ty chůvičky.
Já budu mít půjčený ten Nanny....

lancy: a co zkusit aspoň ovu test jen pro ověření...?

aja: gratulka ke kontrole :wink: Postýlka je moc hezká :wink:
18. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Kramli-díky,vidíš tohle mě nenapadlo,já to zatím nechtěla nějak moc hrotit,ale tohle není špatný nápad! Může se to testovat i přes den nebo jen ráno? Já s tímhle nemám zkušenost,tak nějak nevím.
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
lancy: no super, tak se tulte i dneska a jasně, že by to mohlo vyjít..............................a ten ovu test bych nedělala, já nevím, sice ti to ukáže, ale bylo by to pro mě asi takové spíš stresující......................mě totiž třeba bolel ten podbřišek a nakonec ovu byla až o celý den a něco pozdějc, takže kdybych v tu chvíli dělala test, ještě by třeba vyšel negativní a já bych se akorát zbytečně strachovala nebo tak, i když zbytečně...........................
18. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
lancy: no narozdíl od těhu testu je lepší když se ovu test dělá přes den nebo navečer, je dobré před tím dvě hodinky nepít ať tu moč nemáš moc koncentrovanou...
Já si myslím, že je to dobré vodítko....pokud budeš mít testík pozitivní a včera jste se snažili tak bych to dnes ještě pojistila a to by bylo aby to neklaplo :wink:
Jinak mě to teda nestresovalo :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky,

aja, gratulace ke kontorle

lancy, zbaleno nemám :grinning:

U mne dnes na kontorole vše ok, monitor ukázkový, dělala mi i bometrii a měla by mít teď okolo 3,2 kg. Poloha bohužel nezměněná, ale to jsem věděla... :confounded:
Akorát fakt nevím jak to bude, jelikož to nevypadá, že by se jí chtělo ven, tak váha bude hraniční a po včeejším rozhovoru s manželem, no prostě fakt nevím a jsem z toho docela špatná. Nějak jsem si to představovala jinak, místo toho abych se na malou těšila, tak se akorát nervuju :frowning2:
18. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
blondy, a co manžel??? Ten zlobí na dálku, viď :sunglasses:
18. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
aja, nezlobí, jen chce, abych šla na císaře. Jenže já bych to ráda nejdřív zkusila i před tu blbou polohu normálně...
18. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
jo, tak toto si hold musíš rozhodnout sama, je to těžké, ale nikdo jiný to za tebe neudělá, já být tebou bych dala na svoje nejlepší svědomí a vědomí, nenechala bych se ovlivňovat... a protože vím, že do toho chceš jít, tak bych do toho šla za každou cenu :wink:
18. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem šťastná jako blecha.Všechno je v naprostém pořádku, všechny testy a výsledky dopadly dobře, nostní kůstka i projasnění šíje v pořádku, miminko nám krásně vyrostlo, máme nádhernou fotečku, byla jsem moc šťastná, když jsme našeho poškotka viděla, trochu jsem se lekla jak je veliké, dr se smál, prý já jsem vám to zvětšil, aby jste to lépe viděla :grinning: Udělal mi i cytologii.Jsme objednaná na 9.2. na tripple testy a další KO u dr. 15.2.Objedala jsem nás i na 4D utz natočí nám miminko, na DVD a to jdeme 23.2. v 18tt aby to bylo prý krásně vidět.Tak mám strašnou radost.A dostala jsem neschopenku, takže mám před sebou asi 3,5 roku prázdnin :grinning: Miláček si to prý se mnou rád vymění.Dnes máme 6-té výročí co spolu jsme, tak jsme dostali krásný dáreček :slight_smile:
Ájo tedy ty jsi mě vystrašila tou první větou.Moc moc gratuluju, že je všechno v pořádku, je to krásný pocit, viď.
Blondy, ach jo :frowning2: holka já nevím já být tebou poslechla bych manžela, za každou cenu riskovat opravdu nestojí za toNo a jak to vypadá nechají tě zatím nebo budou vyvolávat?
Lancy, tak to je fajn, že na horách bylo pěkně a z toho, že jsi jela hodinu si nic nedělej ono poprvé to asi nepůjde, ale to dohoníš neboj.Bavilo tě to aspoň?Držím palce, aby ta ovulka proběhla a ty jsi nám tu za čtrnáct dní hlásila // na testu.Moc moc držím palce.
Kramli a co ty holka, ty jo ty už jsi 34 t to není možné jak to letí.Jak se cítíš?
Lauri tak co jsi si dala dobrého?
Jo a od minule KO jsem zhubla skoro půl kila :wink: , ale to je tím, že skončily vánoce a s tím i obžérství. :slight_smile:
18. led 2010 v 15:06  • Odpověz
lussyn: no šla jsem do vepřového s knedlíkem a zelím, když je mi dobře, je potřeba toho využít - mám absták po těch čtyřech dnech na rohlíkách a přesnídávkách.........

jinak teda gratulace obrovská ke kontrole a super výsledkům..............................a ty prázdniny ti teda přeju, taky se na to těším.................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 15:21  • Odpověz
lussyn, tak i tobě velká gratulace :dizzy_face:
Tak já nechci riskovat za každou cenu.... No uvidíme, ono to nějak dopadne. Já jsem chvíli v pohodě, ale pak mě to vždycky nějak dostihne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vyvolávat určitě ne :wink:
18. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Blondy to je mi fakt líto, vím, že teď musíš být před velkým rozhodnutím, ale ať se rozhodneš jak se rozhodneš, hlavně ať je všechno dobrý a ty i maličká jste v pořádku.
Jo Blondy chci se tě zeptat mám ktervní skupinu A2 neg dostala jsem žádanku na imuno, prý když mám tuto skupini, tak se to musí během těhotenství 3x kontrolovat, že bych mohla dávat miminku špatné protilátky kdyby měl manžel positiv krev skup.Moc moudrá z toho nejsem, sestřička říkala, že to nic není, jen to, že budu muset být vícekrát kontrolována na tý imuno, nevíš co to znamená?
18. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahojky holky.
Až dneska dorazím domu z práce, tak budu mít na Vás více času..takový blázinec dneska v práci!!
Dneska mě tak pobolívá furt bříško, že mám strach, jak tohle dopadne!! :confounded:
Ale snažím se myslet pozitivně!! :wink:

Jinak Ájí a Lussyn: gratuluju k výborným kontrolám!! :dizzy_face: Je to úžasný!! moc Vám to přeju!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 15:48  • Odpověz
lussyn, z toho si nic nedělej. Tam nejde o krevní skupinu , ale o to že jsi RH negativní. A plod může vytvářet protilátky v případě opačného faktoru. Proto se to musí kontrolovat. Ono tohle těhotenství ani celkem ohrožené není (myslím tím kdyby se to nekontrolovalo, jinka si fakt nedělej starosti :wink: ), ale v případě, že si je tvoje tělo vytvoří, a ty by jsi pak byla těhotná podruhé, je pak skoro nemožné to těhotenství donosit. Doufám, že jsem to vysvětlila tak, že je to pochopitelné :sweat_smile:
18. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak byla jsem v lékarně,ale ovu testy tam mají jen na objednání,tak jsme si rovnou koupila těhu test :grinning: a paní říkala,třeba se zadaří i bez ovu testů,tak jsme se i smály.. :grinning: pořád cítím,že v tom levém podbříšku něco mám,jako bych to měla dostat,tak nevím,co jného by to mělo být...jsem sama zvědavá. :wink:
Lussy-já ti moc moc moc gratuluji holka jedna!!!!Jsem ráda,že je vše ok. :slight_smile: Jo lyžování by mě snad bavilo,kdybych to uměla jako kámoši,ti jezdí jako blázni.Ale jak jsem pak spadla,tak jsem měla pocit,že se mi utrhla ledvina a bylo po všem. :angry: Takže snad někdy jindy...až třeba s dětma... :dizzy_face:
Blondy-ta seš borec,já bych už stresovala,že to nestihnu,myslím to balení a atak.A jak se cítíš?Pořád se rozhoduješ,viď? Přeji ti jen to nejlepší rozhodnutí...
Taková blbá otázka,ale myslíte holky,že bych mohla být těhu,když dnes je asi ovulace a včera bylo snažení?Já vím,vy tu už řešíte jiné věci,ale věřím,že mě taky chápete.. :slight_smile: :grinning:
18. led 2010 v 16:34  • Odpověz
lancy - no jasně že bys mohla, vždyt to je přímo ideální, den před tím určitě lepší než přímo v ten den.....................ale já zjistila zpětně z grafu, že my jsme se milovali dva dny před ovu a den po ovu, a vidíš výsledek..................... :wink: ani nevíš, jak bych ti to přála...........................................

a teda máš super lékárnici, jsem se i pousmála, to u nás jsou takové divné odměřené magistry, které si snad myslí, že je mi patnáct a omylem jsem "do toho vlítla", když chci těhutest.....................ještě že už je nekupuju......
18. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Lauri-díky.Já nevím,moc mi to pomohlo,když mi to řekne někdo jinej... mám takový zvláštní pocit,že by to mohlo vyjít,nevím proč.No beztak se zase pletu,předtím jsem taky vždy věřila a bylo to na prd...
A co ty už je ti lépe? No když si zvládla vepřo,knedlo,zelo,tak to už seš úplně zdravá :grinning: :grinning: ....
18. led 2010 v 18:03  • Odpověz
luss: no velká gratulace :wink: Jsem opravdu moc ráda, že je u vás všechno v pořádku :slight_smile:

No co já, já už to nějak doklepávám do konce :grinning: njn už 34. týden, letí to jak blázen, od středy mám ofiko MD :wink:

lancy: nám to vyšlo buď den před a nebo v den ovu :wink:
18. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Lancy ty myslíš, jako, že jestli můžeš být už těhotná z toho včerejšího snažení nebo už dýl, nevím jak to myslíš.Ale určitě jestli ovulace probíhá a včera snaženíčko proběhlo, tak bych to určitě ještě dneska a i zítra pojistila a určo to vyjde, věřím tomu.To bolení břicha jako před MS je dobré znamení takto jsem já vždy poznala ovulku.Takže Leni moc moc držím ať to vyjde a jsi brzy nahoře v tabulce.
Blondy děkuju za yvsvětlení sice tomu moc nerozumím, ale když ty říkáš abych si z toho nedělala hlavu, tak ti věřím a uklidnila jsi mne.
Kramli úplně si pamatuju jak jsem ti psala ať testneš o svatbu a ty už za měsíc rodíš, hrozně to uteklo ani se mi tomu nechce věřit.
Eliško to tvoje bolení bříška, vůbec ničeho se neboj mě taky dost bolelo a často jako při MS a do dneška to tak občas mám, říkala jsem to i svému dr a říkal mi, že je to naprosto normální, tím jak se roztshuje děloha, tak to bolí, ale je to krátká bolest ne?Neboj všechno bude dobré, a za týden uvidíš krásné miminečko :slight_smile:
Holky moc vám všem děkuju za gratulace i za držení palců, jsem opravdu moc šťastná, nic nechci zakřiknout a radovat se, ale mám ohromnou radost, když vidím, že nám to miminko roste a je v pořádku, tak jen doufám, že bude v pořádku.
18. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Lussy-díky.Jste fakt skvělé holky.Nevím,jestli jsem těhu,ale ten pocit,že asi ovu probíhá a včera bylo snaženíčko,tak je takový pěkný,no nechám se překvapit.Samozřejmě budete první,komu bych něco řekla.
Kramli-taky dík.Právě jsem se dívala na tvůj grafík,ale neumím z toho moc vyčíst.Takže den před nebo v den ovu ,aha :slight_smile: :wink:
18. led 2010 v 18:46  • Odpověz
lussyn: jj, občas pobolívá, ale dneska bolelo trošku víc, ale pak to zase přestalo a teď už zase odpočívám!! :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:56  • Odpověz
luss: njn co naděláš :wink: Ty budeš rodit a my už budeme mít skoro půlroční prcky, no je to šílené :wink:

lancy: já myslím, že vám to klidně mohlo vyjít, pokud ovulka určitě byla nebo pořád probíhá, tak bych to dnes ještě pojistila a to by bylo aby nebylo :grinning:
No grafík, tam není uvedený ten sexík :wink: Ale byl toho 7.6. a 8.6. a 8.6. proběhla ovulka i podle testu i podle teplotky :wink: Takže tak, vkládám do tebe tento cyklus velké naděje :grinning:
18. led 2010 v 19:00  • Odpověz
eli: ani jsem ti ještě nestihla pogratulovat, tak to teď napravuju, moc moc ti to přeju a hlavně držím všechny pěsti na rukách i nohách i těch v břiše :grinning: ať je vše v naprostém pořádku :wink:
Jinak já si vzpomínám, že jsem byla na první kontrole přesně týden po vynechání MS, a paní doktorka už mi těhu potvrdila a objednala mě ale pak až za měsíc, to byla teprve čekačka :wink: Zato teď tam jsem se mi zdá furt :wink:
Jo a to pobolívání podbříšku je naprosto normální, mě to bolelo fakt dlouho, někdy víc a někdy míň, přece jen probíhají v tvém těle velké a převratné změny a bolest je vždy něčeho příčina....tohle je ale bolest která reaguje na hezké věci, které se dějou v těle :wink:
Takže buď v klidu a kontrola tu bude coby dup :wink:
18. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.