• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kramli: Děkuju moc, snad to už konečně dopadne dobře!! :dizzy_face:
Jo, tak já tak ňák vím, že když ten podbříšek bolí, že je to na jednu stranu dobrá zpráva, ale na jednu stranu strach je!! :confounded:
Dala jsem dnešní testík do albíka... :wink: :dizzy_face: Myslím, že už je hezký!! :wink: :dizzy_face:
Na tu kontrolu se těším, ale už jí chci mít i za sebou a vědět, že je všechno v pořádku!! :dizzy_face: :sweat_smile:
18. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Kramli-dík,jsi roztomilá,ale já zas tak velké naděje do sebe nevkládám.Fakt to hrozně letí,za chvíli už budeš rodit,je to něco.A pořád si nechcete nechát říct,co to bude?Tušíš holčičku,viď? Ale v ovulce se prý dělají kluci! Tak nevím,příroda je mocná..... :slight_smile:
18. led 2010 v 19:19  • Odpověz
ahojky holky jdu vás aspon pozdravit ,nebudu sem moc psát . Všem vám moc držím palečky ,jestli bude chtít někdo napsat tak spíše přes facebook (nerada se potom dozvídám z druhé ruky co píši atd.). Neříkám že se na vás nepříjdu kouknout . Bude to ale opravdu zřídka. Mějte se krásně a všem vám přeji krásné těhulkování.
18. led 2010 v 19:23  • Odpověz
eli: no čárečka je moc hezká :wink: A krásně sílí, takže to bude ok neboj :wink: Já vím že strach tam je, ten už budeš mít do konce života, ze začátku se bojíš aby bylo srdíčko pak aby dobře dopadly všechny testy no a když se prcek narodí tak se bojíš aby se mu nic nestalo, takže teď i vám s manžílkem začal jeden velký běh plný obav, musíš věřit že tentokrát vše bude jen a jen dobré, že to špatné už jste si vybrali vloni a tenhle rok pro vás bude přelomový, protože už někdy na podzim budete mít doma třetího do party :wink:

lancy: ale mě můžeš věřit, no fakt :grinning:
No my pořád nevíme co to bude :wink: Pořád je to 50 na 50, ale čím víc se to blíží, tím víc jsem zvědavá :slight_smile:
Já mám výbavičku od tety, ona má chlapečka, tak je to nejmenší neutrální a zbytek už je takový klučičí, tak jsem dneska prala ty pidi věci tak jsem si tak říkala, že pokud to bude holčička, tak jí budu muset pořídit něco ryze holčičího :grinning: Tak uvidíme no, třeba to nebude zapotřebí :grinning:

andrissek: a jeje zase nějaká nenechavá duše se objevila, to mě moc mrzí :unamused:
18. led 2010 v 19:33  • Odpověz
teda já vás musela dočíst............................jsem chtěla jít večeřet a místo toho jsem usnula, jsem fakt jak mimino, to je hrozné, a manža mě nechává.........................................
tak jsem zvládla ještě kuře na paprice s knedlíkem, tak jsem vyléčená....................aspon do zítřejšího rána............ :grinning:
18. led 2010 v 19:51  • Odpověz
andrissek: to mě mrzí!!! :unamused:
kramlinka: čárečka se mi taky líbí, ale zítra budu testovat znovu, protože to nemůžu vydržet!! :sweat_smile: :dizzy_face:
Já už chci mít příští týden! :sweat_smile:
Napsala jsi to moc hezky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Takže Andríssek nás opouští???? A pročpak???? Andri,tak ty mě tu necháš jako samotnou jo???? :angry: No to se teda nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Achjo,tak to já tu budu sama samotinká a taky se tu nebudu cítit nejlépe.... :frowning2: No to je život....
Kramli-já ti teda věřím.... na barvičkách tak nesejde,když se netrefíte,tak růžový lehce dokoupíte,ne?
18. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Lussyn :

Každá krevní skupina má Rh faktor + a - vždy máš jen jeden faktor.

Pokud je žena - (negativní ) jako ty a plod by byl + (pozitivní) tak se může stát že tvoje tělo a jeho tělo se bude cizímu faktoru bránit a začne na toho druhého útočit a vzhledem k tomu že plod je malinký a slaboučký tak většinou vyhraje žena.

V prvním těhu se jakoby pouze vytváří protilátky ohroženo je hlavně druhé těhu (jak píše blondy) ale i to se dá s pomocí lékařů zvládnout (pak bys dostávala léky potlačující tvoje imunitní reakce).

Ale to už by ti všechno vysvětlili na imunologii.

Testů se neboj dělají je u všech mamin s - jako prevenci.

Pokud by bylo dítě také negativní tak se nic neděje je to stejný faktor a tělu nevadí.
18. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Lancy v tom případě ti nezbývá nic jiného než se vzdát .
Snažilky svůj boj nad těhulkami prohrály. Takže se vzdej dobrovolně ,opust svoje stanoviště a musíš přejít k těhulkám.

Neboli sláva vítězům , čest poraženým. Tak šup mezi ostatní :wink:
18. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
lancy: to víš že na barvičkách nesejde....jen jak jsem to přebírala a prala tak jsem zjistila, že nemám nic typicky holčičího, takže když to bude holčička tak budu ještě utrácet :grinning:

sabi: no ona se dobrovolně vzdá a za 14 dní ji přepisujeme do těhu tabulky, už žádné DC nebudou :grinning:
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahojte holky :grinning:
Tak sem vás konečně dočetla, vy ste teda kecalky :grinning:

Aji, Luss: gratulace ke kontrolám :slight_smile:

Andrisku: to je škoda, že nás opouštíš :frowning2: Zastav se zase někdy :wink:

Aji: postýlka je nádherná :grinning: Takovou nějakou sem si taky představovala :grinning:

Eli: kontroly se dočkáš :slight_smile: Neboj :slight_smile:

Lancy: neboj, však tu dlouho sama nebudeš :slight_smile: Za chvilku si mezi těhulkama :slight_smile:

Já jsem dneska ráno šla nečekaně k paní doktorce :frowning2: Od čtvrtka večer jsem začala krvácet - špinit, v pátek to bylo ještě horší, pak jsem celou sobotu odpočívala a bylo to dobré, ale v neděli sme šli na procházku a když sme se vrátili, spustilo se to zase. K tomu ještě výrazná bolest v podbřišku a píchání u vaječníku. Bála sem se, co se děje, aby se něco nestalo :frowning2:
Paní doktorka mě prohlédla, miminko je v pořádku, 21 mm, srdíčko tluče :grinning:
Ale okamžitý nástup na neschopenku :frowning2: Takhle brzo sem to nečekala :frowning2: Ale pro miminko udělám všechno :slight_smile: Aj budu ležet půl roku s nohama nahoře :slight_smile:
Vycházky mám senzační :slight_smile: Od 8 do 8 :grinning: Ale teď je stejně nevyužiju :slight_smile: Mám se prý aspoň týden jen tak "popelit" doma :slight_smile:
18. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj Kali, vidíš to bylo znamení aby jsi zůstala doma, miminko to chtělo, tak si to zařídilo.Ba ne dělám si jen asrandu, hlavně, že je to o.k. ale je dobře, že jsi doma, budeš mít klid a všechno si krásně vychutnáš.Já mám ode dneška taky PN a vycházky neomezené, takže super :slight_smile: A čím to bylo, že jsi krvácela?
Andri ježiš co se zase děje?Zase někdo kdo nemá co dělat a šťourá se do cizího soukromí?Zkus to nějak vymyslet, aby jsi s námi zůstala, asi ti nemusím radit jak to vymyslet, jednou už jsme to tu zažily :wink: A co jinak jak se máš?
Sabi děkuju za vysvětlení, stejně jsem z toho jelen už se mi to pokoušela vysvětlit i kamarádka a stejně mě to nějak nedochází, tak hlavně aby to bylo v pořádku.
Eliško, žádné obavy, čárky jsou ukázkové, takže všechno je o.k. hlavně se šetři.
Lauri tak ty si teda dáváš do nosu a vůbec ti neva, že mi děláš pěkný chutě, co?Kuře na paprice mňam.Jen odpočívej holka a nabírej síly.To já se snažím teď zase co nejvíce chodit.AUTO SKORO VŮBEC NEPOUŽÍVÁM A VŠUDE CHODÍM PĚŠKY A KAŽDÝ DEN ASPOŇ NA HODINU JDU NA PROCHÁZKU.POTŘEBUJU POHYB.
Lancy nechci nic zakřiknout, ale souhlasím s Kramlinkou a Sabča ti to vysvětlila dost zřetelně, takže je to jen na vás dvou miláčci :grinning: :grinning:
Tak dobrou jdu do hajan, byla jsem s kámoškou v bárku na drbech a ráno jdu k zubaři a obvodnímu kam mě poslali z gyndy, tak musím brzy vstávat :unamused:
18. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
kali. no tak aspon že tvoje dr. má rozum a budeš konečně doma.............................hlavně at je vše ok kočko..........................
18. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Panebože ona už opravdu neví jak na sebe upozornit http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/37177-hanychova-je-zasnoubena-letos-bude-svatba.html

Tyhle lidi fakt nechápu. :rolling_eyes:
19. led 2010 ve 03:32  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak Luss, koukám, že máme na dnešek podobný program :slight_smile: já jdu k zubařce v 8:30 a chci se pak zastavit i k obvodnímu (mám u něj kartu, ale nikdy jsem tam nebyla :sweat_smile: )
19. led 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak už v práci a nejradši bych se otočila a šla domu do postele :sweat_smile: Ale to nehrozí!! SNad v 17 hod budu už odpočívat v pelíšku :grinning: :dizzy_face: :wink:

Jinak mi příjde, že dneska je testík krásný, tak snad bude vše ok!!

Aji: tak ať Ti to u zubaře döpadne dobře! :wink:
19. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Luss: máš pravda, Jenovéfka si prostě sama řekla, co je pro ni nejlepší :slight_smile: A já jsem ráda, že to nakonec takhle dopadlo :slight_smile: Kdybych se měla rozhodovat sama, asi bych to nezvládla... Ale zase sj říkám, že když si vydupe všechno už když má 2 cm, tak co bude až bude větší :grinning: :grinning: :grinning:

Lauri: jo jo, moje doktorka je super :grinning: dokáže mě uklidnit a přitom říká všechno na rovinu :wink:
19. led 2010 v 09:41  • Odpověz
kali: Buď ráda, že jsi v klidu doma...Já zrovna přemýšlím co budu dělat po příští týdnu po kontrole! Protože Dr. mi řekl, že mě bude chtít hne dnechat doma, ale jsemještě ve zkušební době, takže ještě měsíc bnych tak potřebovala být v práci, tak vůbec nevím.... :confused: No, uvidíme příští týden, jak kontrola dopadne!! :wink:
19. led 2010 v 10:01  • Odpověz
tak jsem zpět, paní zubařka mi dala pěkně do kožichu :slight_smile: 2 kazíky a opravila mi jednu plombu, ale už to mám naštěstí za sebou :slight_smile:

eli, být tebou tak to vydržím, abys měla alespoň práci jistou a pokud ti není nic závažného, tak není důvod zůstávat doma. Myslím, že sis domova užila dosyta před tím, zkus vydržet alespoň do konce zkušební doby :wink:
19. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co Ájo jak jsi dopadla?Já už jsem od zubaře a na půl druhou jdu ještě k obvodní.Teda holky povím vám na PN je úžasná věc.Přišla jseem domů, poklidila, zapla pračku udělala si snídani a teď snídám píšu si s vámi a koukám na telku.Doporučuju všem :slight_smile:
Eli tak to budeš mít těžké roézhodování.Já swe se svým dr domluvila tak, že chci ještě před vánoci chodit do práce a až pak zůstanu doma, takže je to o domluvě.
Sabi prosim tě nřekni mi, kdy ty spíš, není tvůj tatínek náhodou netopýr
:grinning:
Kali jak je doma?Možná máme podobný program, viď :grinning: Ve středu se k nám přidá Kramlinka, brzy Eliška a Laurinka a třeba nalákáme i ostatní a založíme si dámský klub :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Aji: jj, tak já si doma užila až až!! O to nejde!! Ale hlavní je pro mě miminko!! :wink: Ale asi jako pro každou z nás... :dizzy_face:
Lussyn: Já se s ním domluvím a že bych ještě měsíc a půl chodila a pak se uvidí, jak mi bude!! :dizzy_face: Hlavně aby vůbec ta první kontrola dopadla dobře a ty další potom!! :wink: :sweat_smile:

JInak před chvilinkou mě tak píchlo v bříšku, že jsem se musela nachvilinku zastavit a pak to zase hned přešlo!! Snad bude vše ok!! :slight_smile:
19. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ájo tak takhle tě trápila jo.To já byla tak za dvě minuty zpátky z ordinace :slight_smile: A půjdu ještě jednou měsíc před porodem.Ani jsi neříkala jestli ti dělal už ten NT screening.
Eli myslím, že nebude problém se s ní domluvit, pokud neděláš fyzicky náročnou práci, která by ohrozila miminko, tak bych to asi neriskovala, ale v kanceláři nic náročného neděláš, tak bych to dr řekla a on ti určo vyhoví.
19. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Lussyn není netopýr :grinning:

Ale takový malý netopýr bude postupně z každé z vás :grinning: Taky se dočkáte :wink:

Dokud budete kojit tak to budete mít jednodušší jenže tím že já odstříkávám tak hned jak laura vypije svoji dávku tak musím odstříkat hned novou at mám na další kojení.
Vždy musím být o dávku napřed. A stejně u toho odstříkávání musíš sedět a zabere to strašně moc času takže se mi nechce jen tak po tmě sedět a čumět do blba tak aspon zapnu net a sedím u počítače a odstříkávám.

Co myslíš že dělám ted? :grinning: :sweat_smile: Ale náhodou už datluji celkem rychle :grinning:
19. led 2010 v 10:37  • Odpověz
lussyn: My jsme to včera řešili s manželem doma a právě jsme se na tom shodli, že pokud budu v práci v klidu, tak neni žádný problém.... :dizzy_face:
Snad se píďala pořádně zavrtala!!

Víte co mi manžel včera řekl, že si myslí, že to bude holka!! :grinning: Stačí Vám to!! Já ještě v ruce nemám ani UTZ a on mi bude říkat, že ví že je to holka!! :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Jo a holky musím Vám říct ŽE : přes komplikace s kojením Laurinka krásně prospívá.
Dneska máme 6týdnů a vážíme 4,9kg a už máme píchnuté i náušničky.

Zítra máme program náročný ráno fičíme na cvičení pak mám zubaře (bude mi trhat osmičku co mi roste bokem a nevejde se mi do pusy a šíleně mě to bolí :frowning2: ) a pak jdem na kontrolu nožiček.
A do toho ještě uvařit oběd sabču uspat at se prospí . Ach jo

A ve čtvrtek máme ještě tu kardiologii.

Tak snad vše zvládnem a stihnem :confused:

Eli s tím pohlavím moje mamka to věděla u obou těhu od začátku že to jsou holky. A to jsem ji prosím jen oznámila že jsem těhu a to taky moc dobře věděla. :grinning:
19. led 2010 v 10:44  • Odpověz
sabinecka: Tak že by můj manžel byl jako Tvoje maminka :grinning: :grinning: Nestraš!! :grinning: :grinning: :grinning: Je teda pravda, že si myslím, že pokud bude všechno v pohodě, tak že to holka bude!!! :sweat_smile: :grinning: To je taky můj pocit!! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
19. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Sabí :grinning: Ty jo takže ty takhle po nocích odstříkáváš jo.Jé to se teda máme na co těšit, já v noci tedy nekjraději spím :grinning: Ale ai nás to nemine žádnou.Ty jsi už tedy profík, jendou rukou odstříkáváš druhou cvakáš do klávesnice a ještě mi řekni, že nohou kolébáš kolíbku a já umřu :grinning: Tak to máte tedy pěkně našlápnutý program a to to všechno musíš zvládnout sama?Teda jsi dobrá, fakt smekám.Jo koukala jsem na Fb na fotky, krásný ty vaše holčičky to jsou princezničky a na Laurince je těch 5kg krásně vidět.Jen ať krásně roste.
Eli to je jasný, že to ví, můj manžel to taky tvrdí, že snad ví co dělá, ne?To víš chlapi, tak ho při tom nech, ale počkej až to opřavdu bude holka, to pak s ním teprve nevydržíš, to bude mít noś až někde v oblacích :grinning:
No tak Lauri, kde jsi neříkej mi že ještě spíš.Teda holka aby se ti nestalo to co se Áje zdálo, aby jsi nezaspalatěhotenství i svůj vlastní porod :grinning: a pak se nedivila, kde se to dítě vzalo :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Luss, o tom screeningu jsem tu psala včera, ale ten NT jsem odmítla, u nás se za něj platí 1600 Kč a moje kolegyně z práce, které je těhu asi o 2 měsíce napřed, chodí ke stejnému Dr. a ten jí o tom placeném screeningu ani neřekl, nebyla tam a nic... Kdyby to bylo tak důležité, tak je to povinné, proto jsem to odmítla.

Jinak, já k obvoďačce půjdu až někdy, dneska už jsem neměla sílu, zdržela jsem se u té zubařky, tak si obvoďačku nechám na jindy :slight_smile:
19. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Aha tak to ani nevím, že jsi to psala, to jsem nevěděla.1600?To je pecka.Tedy levný kraj tam u vás :wink: A přesně jak píšeš, kdyby to bylo tak důležité, tak to je povinné, takže buď v klidu.Jasně obvoďačku nech na jindy, dnes jsi toho měla dost.A co ten kašel už tě přešel?Jo a ani jsme ti nepogratulovala ke zdárnému vstupu do druhého trimestru, tak jen tak dál :slight_smile:
19. led 2010 v 11:18  • Odpověz
ahojky holky......................
luss: a víš, že jsi se trefila, fakt jsem ještě skoro spala, a to ještě ani nejsem na PN, ale makáme dneska až odpo, akorát jedeme někam na obídek, pak projít pár obchůdků, pak chvilku práce a zase domů..................................
luss: a ty jsi platila kolik za ten NT screening? u nás to taky stojí kolem patnácti stovek. a určitě na to jdu, už to máme domluvené, dělá to miláčkova známá a říkala, že se nějak domluvíme, takže asi tolik platit nebudem, ale i kdyby, neváhám...........................dělají to tady i na jednom místě zadarmo, ale to je nějaké podezřelé.....................
19. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.