• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Luss díky za gratulace :slight_smile: i já ti gratuluji k vstupu do 2.trim :slight_smile:
kašel už je naštěstí fuč, ale budu se muset zítra ráno zastavit ke svému Dr., dneska zase špiním a docela dost, už mě to štve. To přeci není možný, naštěstí vím, že je mimísek OK, tak mě to tolik neděsí, ale špinění mě štve a trápí, už si připadám jako idiot :frowning2:
19. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Luss: no, zatím přemýšlím, jak si zorganizovat čas, když ho teď mám tolik :grinning:

Já na ten NT screening chci jít. Tady to stojí 900 Kč. Na klinice v nemocnici to bylo loni zadara (nějaká zaváděcí akce), ale letos už je to taky za 900 Kč.
19. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj Lauri, vždyť jen odpočívej nic ti neuteče.Já za to platila "jen"400kč, to je proti vám úplně zadarmo :wink: Tak si nechte chutnat, já se jdu akorát obléknout a jdu na oběd k babičce, dělá květák a ten já miluju, je to moje nejoblíbenější.
Ájo a co ti včera dělal, že zas špiníš?Mě dělal cytologii a upozornil mě, že budu špinit, že se čípek bude bránit, a taky jsem včera špinila, ale dnes uýž je to o.k.Možná to má souvislost s včerejší kontrolou.Asi se ti ten čípek nějak víc překrvuje nebo nevím čím to může být.Hlavně, že je všechno v pořádku, ale určitě je to nepříjemné to ti věřím, tak ať to brzy přejde.Nenamáháš se moc?Dávej nja sebe a na čmuchalíčka pozor.
Kali to je najednou času, viď, já se ale zabavím, udělám generálku celého bytu a to mi zabere trochu času, takže nudit se určitě nebudu.
Kde je dnes Blondýnka?Dneska neměla žádného lékaře, ne?Jsem vždycky nervozní, když se tu neukáže hned ráno.Snad se brzy ukáže.
19. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Luss: no, to já taky vím, co všechno chci udělat :slight_smile: Mám tu resty na celého půl roku :grinning: tak uvidíme, co dřív a co potom :grinning:
19. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Luss, včera mi dělali UTZ přes bříško žádný vrtání se ve mě, ale já prostě špiním každá druhý den, ale nějak už to neřeším, není nic katastrofického, prostě pár kapek tam je, ale dneska je to už docela síla, tak se raději ráno zastavím k Dr., jdu tam totiž až 2.2.
práci nedělám žádnou, sedím za PC, občas popoběhnu z jedné zsedačky do druhé, atd. špiním vždy po ránu, asi jak je tělo celou noc v klidu a pak začnu pobíhat nebo já nevím, co to je... asi k tomu mám nějaké sklony, naštěstí to není krev, ale spíš takový hnědý výtok
19. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Lussyn no máš pravdu :sweat_smile:

Opravdu jednou rukou datluji druhou rukou odstříkávám (pákovou odsávačkou) a pravou nohou vozím Laurinku v košíku na kolečkách. :sweat_smile: Nic jiného mi nezbývá a to mám občas na klíně i sabču ale v tom případě nezvládám odsávačku. něco musí stranou nejsem robot :slight_smile:

Ájo pokud je to jen nahnědlý výtok tak to nemusí nic znamenat jen se pročištuje a obnovuje sliznice. Zeptej se mudr. zda by se s tím nedalo něco udělat.

Nad blondy už jsem taky uvažovala.Třeba začal porod vždyt byla už 39týden :confused:

Kali tak ty se doma nudit nebudeš :grinning:

Eli třeba má manžel věštecké sklony :grinning:
19. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
luss: jé, květák, mnamky.....................no byli nakonec u MC Donalda, měla jsem hroznou chut na kuřecí rolku, slupla jsem ji i s hranolkama, no pěkně jsem se nacpala...........................pak jsme koupili mimču zase něco na sebe, teda manža, nějak ho to chytá a koupila jsem si v C&A těhupás přes břicho, černý, za dvě stovky..................a koukali jsme tam na těhu džíny a dobře jsme se pobavili - nevím teda, v čem já budu chodit, ale velikost 34 - nejmenší co měli a ty kalhoty vypadaly jak XL..........takže hrůza děs.........................
19. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
sabi: No, nestraš.... :grinning: Ještě toho trochu!! :grinning:
19. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
tak jsem si nakonec řekla, že za tou obvoďačkou přeci jen zajdu ještě dnes, ať už mám od doktorů pokoj :slight_smile: pokud jí tedy ještě stihnu, ale snad jo :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Teda Aji, ty máš dneska úplně doktorský den :slight_smile:
19. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Ájo no to tvoje špinění, asi tě to musí pěkně štvát viď, ale hlavně, že to nic není, ale dát by ti na to něco mohli, přeci nebudeš celé těhotenství špinit.Já už kmám obvoďačku taky za sebou, tak to mám z krku.Tak snad jsi ji ještě zastihla.
Holky co je s tou Blondýnkou?
Lauri a co hezkého jste koupili?Já už se taky těším až budud nakupovat, chtěla jsem už něco malého koupit po včerejší kontrole, ale řekla jsem si, že ne, že ještě počkám až po vývojových vadách, to už je za tři týdny, tak to vydržím.No já si ty džíny koupila v HM a musím říct, že ty věci tam byly fakt hrozný, vůbec ne moderní a všechno obrovské, líbil se mi tam svetr, ale nejmenší velikost byla S a tam bych dala tak devítiměsíční bříško.
Sabí no nic proti, ale trošku mi připadáš jak robot, že ty jsi se nenarodila jako chobotnice, aby jsi toho najednou zvládla ještě víc :grinning:
19. led 2010 v 16:52  • Odpověz
luss: no my koupili bodyčko s takovýma lacláčkama....................a ten těhupás.......................
no já zatím byla jen v C&A na ty těhurifle, můžu mrknout ještě teda v HM, ale jaké jsou ještě další takové obchody? když jsem to viděla, tak objednávání z netu u mě nepřichází v úvahu..........................
19. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Lauri já právě vůbec nevím kde něco hezkého prodávají.V těch obchodech se mi právě nic moc nelíbí, ale já to přes net risknu a kámošky mi slíbily, že mi půjčí, tak snad to nějak vyřeším.Nejhorší je to teď přes zimu až bude teplo tak to neřeším, mám plno topů, které jsou jako těhotenské, tak ty využiju, jde mi hlavně o ty kalhoty.Mě miláček koupil krásný růžový těhu tričko v miss sixty a už teď mi připadá, že je mi trošku malé přes prsa :wink:
19. led 2010 v 17:19  • Odpověz
luss: no já ty kalhoty naštěstí ještě nepotřebuju, ale budu muset pořídit aspon nějaké legíny, protože kdyby mi nebyly všechny džíny co mám větší a neměla jsem je na pásku, ale akorát, tak už ted nemám co nosit, břicho mám hrozně nafouklé, pásek posunutý o tři dírky, takže tak...............................a na jaro už to bude lepší, trika, tílka a svetříky neřeším, toho mám taky hromadu i netěhu, kam se břicho vejde, ale ty kalhoty jsou horší...................... ty máš aspon normální postavu, tak to přes ten net můžeš zvládnout, ale já při své pidi výšce a nízké váze teda nevím, protože i když bude břicho, tak nohy mám tenoučké a vypadala bych jak magor v těch kalhotech........................

a mně teda miláček včera řekl, že mi pěkně narostly prsa, tak jsem se smála, mně to právěže už nepřijde, jen zezačátku ale možná jsem si už zvykla......................
19. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Mě teda prsa rostou jako dost, a to bříško mi příjde, že se jakoby zastavilo,že je už delší dobu stejný, ale ty těhu kalhoty doporučuju, protože mě džíny vadily,hlavně, když jsem seděla, tak mě to tlačilo, měla jsem je pořád rozepnuté, a to třeba v restauraci nevypadalo dobře.No a moje postava teda není ani trochu ideální to si nemysli.Právě, že mám odmalička hrozně hubené nohy, nikdy se mi nepodařilo na nich přibrat, teď už to tedy není takové, ale dříve jsem se styděla chodit v sukni.Ale Blondýnka říkala, že se to dá bbez problémů vrátit, tak já to risknu.
Blondýýý kde jsi????
19. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojky holky,
zrovna jsem se vrátila z práce,tak na vás kukám.No kdepak je ta Blondy??? A co Nany? Nevím,zda mi něco neuniklo....
Tak vy už tak nakupujete těhu hadříky jo? Lauri-pokud si vzpomínám,tak ve ZL na nádraží,jak je Avantgarda,tak tam bývala těhu móda,ale nevím,jestli to už nezrušili,to mě jen tak napadlo,jak jste to tu řešili...
Holky,mě trošku pořád pobolívá ten levý podbříšek,snad tam nemám nějakou cystu nebo něco :unamused: ,jak dlouho trvá ovulka,nevíte náhodou?
19. led 2010 v 18:05  • Odpověz
lussyn a proč nám neukážeš nějaké fotečky?
Třeba bříška ultrazvuků apod. Hm? Nám to ukázat můžeš at se taky pokocháme :wink:
19. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Děvčata, mám pro vás vzkazík od Blondy, přála si, abych vám to vyřídila:

"Ahojky, tak se hlásím na svět, jmenuju se Anička, měřím 51cm a vážim 3,10 :slight_smile: Vzala jsem to přirozenou cestou, sice po zadečku, ale zvládla jsem to a jsem ok. Blondy" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Ježkovi očička!!!!!!Co to tady čtu???????
Já Blondýnce moc moc moc gratuluji a přeji oběma holkám jen to nejlepší,hlavně zdravíčko!!!!!!! :slight_smile:
Bylo to divné,že se tady tak dlouho neukázala,no co jiného jsme mohly čekat.
Je borka,že to takhle zvládla!!!! Smekám před ní :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 19:09  • Odpověz
teda já jsem to tušila, tak blondy obrovská gratulace k Aničce, mimochodem krásné jméno :wink:
19. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Lucko, tak jsi to fakt vytušila správně, Blondy to fakt dneska zmákla................................tak já jí taky gratuluju, a nakonec to vyšlo tak jak chtěla........................přirozeně.............................no super, už se těším, až se tady objeví a ukáže fotečky Aničky................................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. led 2010 v 19:25  • Odpověz
já jsem taky hrozně moc ráda, že se jí nakonec ten císař vyhnul a že to zvládli přirozeně, zajímalo by mě co na to její manžel nakonec :wink:
Už se taky těším na fotečky dalšího miminka :wink: Teď ještě aby to Klarušce vyšlo podle představ, já mám z té blondy fakt takovou radost :wink:
Ale fakt jsem to tušila když za celý den ani jedna zpráva od ní....už to má za sebou kočka, na jednu stranu ji hrozně závidím :wink:
19. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Holky tak mě se teď koulejí po tváři normáloně slzy, jak to tu čtu :slight_smile: Blondýnko holko jedna šikovná ty jsi to zvládla, mám velkou radost, jsi šikulka šikovná, tak se iti to přeci jen podařilo.Včera byla na monitoru a nic nic nenasvědčovalo tomu, že bude rodit a dnes je Anička na světě.Blondýnko tobě moc moc gratulujuu, jsi holka šikovná, doufám, že je všechno v pořádku a cítíš se fajn,.Odpočívej a nabírej síly.A Aničku vítám do života a přeju jí ať je zdravá a šťastná holčička, která bude svým rodičům dělat jen a jen samou radost.
19. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Je to opravdu takový dojemný!!! Ani to není možný,jak to všechno takhle utíká...a miminka se pomalu rodí.Věřím,že je Blondy v pořádku a maličkou už má u sebe,musí být šťastná jako blecha :slight_smile: :slight_smile:
My to tady s ní tak prožíváme.
19. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Sabí fotky dám už to mám všechno připravené jen musíme stáhnout fotky z foťáku a hned to nafotím a dám do albíčka neboj, pořád jsem to nechtěla dávat, vždyť víš, ale teď už to tam dám a ráda se vám pochlubím tím naajším piškotkem :wink:
Lancy já ti dám cystu, je to jasná ovulka a nic jiného.Může to trvat třeba i tři dny :slight_smile: Takže nehledej čerty, kde nic není.
Ta Nany tu už taky dlouho nebyla, to je fakt.
19. led 2010 v 19:41  • Odpověz
... Tak jsem vaše pozdravy a gratulace Blondy předala ... :dizzy_face:
Hezký večer všem :wink:
19. led 2010 v 19:44  • Odpověz
teda, tak ta Blondy už to má za sebou,tak to je super, gratulace k Aničce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
stejně si to ta vopice nakonec udělala jak chtěla, to je dobře :slight_smile:

jinak já už mám všechny potřebná razítka v těhu průkazce, tak už snad bude pokoj :slight_smile:
19. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Je dobrá fakt, příroda jí vyslechla a splnila jí přání.Asi to muselo být rychlé, ještě včera večer sem psala a dnes je malá na světě.Jsem zvědavá až se ukáže.
Ájo takže jsi obvodní stihla?Tak to je dobře, tak to máš taky z krku viď.To se nám ty průkajdy zaplňují, viď. :wink:
19. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Teda, to je paradá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Blondy obrovská gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Fakt je to super..............................
Holky, ale zatím samé holky, kramli. ty budeš na řadě po klarusce, tak doufám, že budeš mít chlapečka, at se to tady trochu vyrovná............................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lussyn: a jak jsi psala o růstu těch prsou a bříšku, tak prsa ti rostou postupně nebo nárazově? a to břicho?
19. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.