• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
koukám, že tayd už se rodí o sto šest, já nad porodem zatím nechci ani přemýšlet, bojim bojim.
Ájo jdu péct ten dortík,ltak mi drž palce ať se mi povede.Na jakou teplotu ho pečeš?
Sabi děkuju za čloánek, musím říct, že jsem z toho docela špatná, nevím ajk tomu mám rozumět, docela se tedy bojím :frowning2: :frowning2: Ach jo, myslím, že už vím, proč jsme o první miíminko přišli, myslím, že to bude mít s tímto nějakou souvislost.
Sabií nová fotečka v pase, moc hezké :slight_smile:
Ahoj Nany, tak gratulace k dobrým zprávičkám u dr.Na screening si manžu klidně vem, mě taky říkaly, ať klidně příjde se mnou, ale bohužel nemohl odejít z práce, tak půjde jindy.Ale pokud TM bude moc ať určo jde pro ty chlapy to musí být krásný zážitek :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Lussyn neboj důležité je zjistit Rh faktor plodu ( u toho prvního těhu bylo na obtíž že šlo o dvojčata jedno z nich muselo mít Rh faktor negativ) Takže útočilo jak tvoje tělo tak ten druhý plod a nezvládl to ani jeden.

Takže ted zjistit rh faktor a dodržet rady a nařízení lékařů společně to zvládnete.
Kdy budeš vědět výsledky budou ti volat nebo něco?
21. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Luss - normálně na 180 stupňů
21. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Sabi výsledky čeho?Žádné jiné testy mi nedělaly, jen ten screening v tom 12t a další mi budou dělat až později, prý třikrát za těhotenství.Tak nevím.
Ájo děkuju
21. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Výsledek Rh faktoru plodu.
Nevím přesně kdy se to dělá.No oni si to určitě pohlídají.
Už mi pláčou děti tak se jim jdu věnovat.
21. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Sabi děkuju, snad jim mohu důvěřovat, že vědí co dělají.Hezky si pohrajte
21. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Luss - jak dopadl dort?
21. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
Teda to jsou témata-nástřih hráze, klystýr... :confounded: Já se vyhla obému, takže jsem na tom jako všechny prvorodičky tady :astonished: Holky, to zvládnem, však ty naše zlatíčka za to stojí...
Omlouvám se, ale nechce se mi to zpětně hledat... :sweat_smile:: Jak je to s tím Rh faktorem, kterej je ten "blbej" Už si nepamatuju jakej mám, budu muset prvního nakoukout do karty :confused:Ale když nebyl problém u 1. těhu, asi je to OK, ne?
Sabi, pěkná fotka :wink:
Jedem na návštěvu a kouknout malýmu po poteli, tak se tu mějte krásně...
Pa
21. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Matka Rh negativní

Děkuji ted jsem si udělala z takové a podobných foteček jedno pozadí na pc. Je to super :wink:
21. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak tady to opravdu žije,jen co je pravda.Já se tedy porodu taky bojím a to ani nejsem těhu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nany-to je pěkné,že jste s mimčem v pořádku,jen se tak nehoň,pracuješ jako ďas :grinning:
Lussy-jak si užíváš volníčko doma? Asi výborně,viď? Skoro závidím.
A kdoví,co Blondy? Už by mohly pomalu domů,pokud je vše ok,jak píše její kamarádka...
21. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahojky holky.
Konečně jsem se dneska na chvilinku zastavila!! Ještě dvě hodiny, ale spíš už flákáníčko!! Šéfové jsou pryč, takže to tu už ňák zvládnu!! A zítra pátek jupííííííííííí a to znamená, že se blíží středa!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky já jsem zvědavá co mi Dr. poví!!! :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Eli-neboj,já myslím,že všechno bude v pohodě.Teď už to přece musí vyjít!!!!Věř mi! :slight_smile: :wink:
21. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Lancy: Přeju si to ze všeho nejvíc na celém světě!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: A musím tomu kruci začít i věřit :grinning: :sweat_smile:
21. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera v noci jsem se už tak nějak psychicky připravila na to, že už to asi bude a ono to pak najdnou přešlo :confounded: .Tak jsem z toho otrávená, protože od rána mě bolí břicho zase a jestli to takhle bude až do termínu, tak to se teda mám na co těšit.

Jinak klistýr mi u prvního porodu udělali a mám pocit, že se mě ani nikdo neptal, jestli s tím souhlasím a nástřih jsem bohužel měla docela velký a dopadlo to tak, že mi ho museli udělat najednou a nestihli kontrakci, takže jsem to celé cítila :frowning2:. No ale nedalo se nic dělat, Tomášek byl mnohem větší, než se čekalo a já už neměla sílu tlačit. PA mi skákala po břiše a křičeli na mě, že už malej musí ven. Jsem šťastná, že to dobře dopadlo a za čas se všechno zahojilo.
Nechápu, že někdo dopředu říká, že nástřih za žádnou cenu nechce a přitom neví, jak bude porod probíhat....Samozřejmě ale pokud to někde provádějí rutinně, tak to asi normální není.
21. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Klaruška-já mám pocit,že už to opravdu příjde brzy.Přeji ti pevný nervy :slight_smile: určo to zvládneš na jedničku :wink:
21. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Lancy, děkuju, já už jsem spíš taková trošku psychicky vydeptaná. Asi pojedeme nakoupit a trochu se projdu. Pokud se to nerozjede, tak se aspoň odreaguju.
Povím vám něco pro zasmání. Manžel má strach mě vzít někam do obchoďáku, protože se bojí, že by mi tam mohla prasknout voda :grinning: .
21. led 2010 v 17:07  • Odpověz
To viděl v nějakém filmu né? :grinning:

Mě teda jednou vodu praskali a podruhé mi praskla sama.
Taky jsem si myslela že ze mě povalí vody jak blázen (třeba kýbel vody) tak jak je to ve filmech a ono to teče čurkem je to ten pocit když máte ms a dlouho sedíte či ležíte a najednou se postavíte.

Řekni muži že si vezmeš vložku kdyby náhodou :grinning:
21. led 2010 v 17:14  • Odpověz
klaruska: Držím palečky, aby jsi co nejdříve měla miminko v náručí!! :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Sabi, já se tomu taky směju, ale zase na druhou stranu Ti povím, že když mi praskla u Tomáška, tak to bylo fakt jak ve filmu :slight_smile: . Najednou to luplo a vychlejstlo tolik vody, že jsem koukala jako blázen :sweat_smile: . Rozhodně to nebylo po čůrkách :slight_smile: . Stalo se mi to ale až v porodnici a to se potom teprve pořádně rozběhly kontrakce.
21. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Eli, děkuju, do dvou týdnů to bude určitě, ale kdyby to bylo dřív, tak bych se teda vůbec nezlobila :slight_smile: .
21. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Ájo tak dortík dopadl na jedničku.Vzhledově i chuťově byl moc dobrý.Udělala jsem ho z dvojité dávky, bála jsem se aby nebyl moc nízký, dělala jsem ho do dortové formy a navrh naskládala jahody a broskičky.No zbyl jen kousek na snídani, hend se rozkrájel.
Klárko, tak pořád nic jo.Taky ti přeju ať je to co nejdříve a hlavně co nejrychleji.
Lancy, tak ještě pár dní a budeš testovat, viď, jak se cítíš?Volna si užívám, je to moc příjemné. :slight_smile:
Eli ty děláš do 18-ti hod?Středa je tu za chvíli to uteče jako voda neboj.
Kopreti já myslím, že kdyby jsi měla RH- tak by sis to určo pamatovala, takže neboj.
21. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoj Lussy-cítím se normál,myslím,že z toho nic nebude,poslední dny jsme byli s mužem tak unavení,že jsme to už moc nepotvrdili,takže nic moc...ale nehrotím to,jak to bude mít přijít,tak to snad příjde :wink: Věřím,že si volníčka užíváš,já se na to také těším.. :slight_smile: Seš taková kuchtička jo?? :grinning:
Klárko-už to máš za pár,pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Lancy, já si taky myslela, že to nevyjde, zdálo se mi, že zrovna ten měsíc, jsme se zas až tolik nesnažili, ale ono je to lepší ob den nebo ob dva dny.Tak se necháme překvapit, viď.
S tím pečením mě inspirovala Ája, taťka měl včera nerozky a dnes jsme slavili, tak jsem mu ho udělala.Jinak já moc nepeču moc mě to neba.
Tak dnes nám přišlo z internetu to co jsme si objednali a ještě dnes objednáme tu postýlku :wink:
21. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Luss - tak jsem ráda, že se ti dortík povedl, říkala jsem ti, že je to brnkačka :slight_smile:

Klárko - peji rychlý a pokud možno bezbolestný porod :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
21. led 2010 v 18:53  • Odpověz
sabi: tak jsem ráda, že jsi podpořila můj názor poslechnout doktory, já co pročítala diskuse plné pipinek, které nadávaly, že je nastřihli když nechtěly, tak jsem byla na rozpacích......
a máš moc hezkou novou fotečku... :grinning: :grinning:

luss: já se porodu se taky bojím, ale zatím na to radši nemyslím...............

kopreti: promin, obě témata jsem tady zavedla já.......................... :grinning: :grinning: :grinning:

klaruska: tak já si myslím totéž co ty, proč si dopředu něco vymýšlet, když nevím co a jak bude.......................
a s manžílkem jsi měla pobavila....................chudáček, se taky bojí o tebe.............. :wink:

luss: tak vidíš, jaká jsi šikula s dortíkem - nakonec tě ještě začne bavit péct....................

lancy: třeba z toho něco bude............. :wink:
21. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Jo teď mě začne asi bavit všechno nebudu vědět co roupama.Už mám plán na víkend, budud dělat mini párečky v listovém těestě.
Ájo tak postýlku jsme právě objednali, tak jsem zvědavá.V sobotu napiš jak vipadá, dofám, že ta barva bude stejná jako na obrázku, já ji pak viděla na jiných stránkách a tam ta barva vipadala úplně jinak.
21. led 2010 v 19:05  • Odpověz
luss - já si několikrát volala do té prodejny a prý existuje jenom jedna barva, která je tmavě čokoládová, vypadá jako na obrázku - to jsou totiž oficiální fotky od výrobce. To co je nafocené druhé jako světle hnědé si prý nafotil nějaký e-shop a vůbec neodpovídá skutečnosti...
ale přijde mi až v pondělí!!!
21. led 2010 v 19:10  • Odpověz
luci, ty máš poslední dny hlavu v oblacích ne........nejdřív fynančák, ted vipadá...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí v tvém případě víme, že je to fakt jen překlep..................... :grinning:
holky, závidím, taky bych tu postýlku chtěla, moc se mi líbí, ale my máme všude přírodní dřevo, světlé, toto by se mi nikam nehodilo...................

luss: byli jsme dneska v HMku, a v tom našem žádné těhu hadry nemají, tak já budu muset do brna nebo do prahy nebo budu chodit nahatá.................................
21. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Lussy-tak to seš šikula,že tak taťkovi pečeš.Já našim taky občas něco upeču,mě to právě docela baví to kuchtění...jen mít více času,tak snad pak na tý neschopence... a co vaši a to štěnáťko?? :slight_smile: A jakou postýlku máte objednanou? Určo bude moc pěkná...
Lauri-jj,to zas bude sranda,jako poslední tu budu testíkovat,no jo vy už to máte za sebou :wink: tak teď budu jako ostře sledované vlaky :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 19:22  • Odpověz
lancy. postýlka se jmenuje safari, když to dáš do vyhledávače, tak ti vyskočí...................
a ty budeš ostře sledovaná, to je jasný.....................se ted na tebe budem všechny soustředit........... :grinning: :grinning: :grinning:

holky, šíleně moc mě bolí hlava, už několikátý den...................za normálních okolností bych si vzala ibalgin, ale ted.....................vůbec nevím, co mám dělat, je to hrozná bolest...................
21. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.