• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
to bychom si mohly zacit vymnenovat recepty ne?? :wink:
23. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
No, můj manžel by od rána do večera mohl jíst chleba ve vajíčku. Normálně si obalíš plátky chleba v rozkvedlaným vajíčkku a usmažíš to naoleji. Pak se to může jíst jen tak nebo potřebné plnotučnou hořčicí, zeleninka, salámek, co najdeš. Je to hned hotové a on to má nejradši k snídani do postrele :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Ajo, tak presne tohle nejradsi snida MM..jeste lepsi je k tomu dijonska horcice :slight_smile:

Lin, tak sem hod nakej recept :wink:
23. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Aji, to mam taky rada....!!!
Ok, tak ja treba na dnesek varila(varim vzdycky den dopredu abychom mohli hned jist az prijdu z prace) "velke fazole" - uvarite fazole do mekka(asi ve dvouch vodach) a kdyz jsou opravdu mekke tak pridate jednu bramboru nakrajenou na kosticky, dve mrkve nakrajene na kolecka, jeden strouzek cesneku, jednu cibuli, petrzelkove listy(hrst) a kousky porku...nechate to tak 15 min. povarit a pak pridate pulku rajcatoveho protlaku s vodou, sul a cukr a varite to tak dlouho dokud zelenina nezmekne....az mate mekkou zeleninu, pridate 4 lzice olivoveho oleje a mate VYBORNOU pochoutku!!! :grinning:
23. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Kramli, děkuju za návod-teprve teď jsem si na to vzpomněla...
Jj,už jsem pár fotek upravila a přidala, zbytek odpoledne-takže díky moc
Aji, chleba ve vajíčku je u nás oblíbená večeře-rychlý, chutný a najíš se :slight_smile:
Holky,my máme dneska gulášek a bramborovou polívku-to mě docela baví, nedá to moc práce a je to ňamky :wink:
No, počasí sice dneska nic moc, ale nákup yobejít musím, navíc Domča začíná bejt protivka, takže jdeme ven :wink:
Odpoledne přidám ještě nějaké aktuálnější fotky a možná si založím snažilkovský albíčko :wink: - aspoň něco,když snažit se nemůžem... :wink: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Lin, dik, vyzkousim to o vikendu..ja fazole delam taky s tim bramborem, ale vetsinou jsem do toho dala treba zbytek masa, uzeninu..takovy co "dum da". S tou zeleninou to muze bejt dobry :wink:
23. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky, vy mi děláte chutě, já mám hlad jako vlk. A to máme dneska vepř, knedl, zelí. Už se těším, až přijedu domů, tak uvařím něco mňam. Ještě nevím, co, ale něco luxusního, asi těstoviny, neměla jsem se 100 let :slight_smile: manžel to sice nemusí, ale mí smůlu :grinning:
23. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
AHOJ HOLKY JEN NAKUKUJI MÁM TOHO NĚJAK MOC DNESKA.
Chleba ve vajíčku taky máme rádi k večeři :wink:
Fazole určitě vyzkouším zní to zajímavě :wink:
Snad bude večer nebo odpol. více času a budu moct kouknout :wink:
23. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Já taky nestíhám, šílím tady dneska... Doufám, že po obědě už volněji... :grinning:
23. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
kopreti: no vidíš jaká si šikulka :wink:
lin: jo tak krupicovou kaši....no to se nedivím :wink:

já dneska vařím segedínský gulášek, ale takový speciální, protože je ze sojového masa. Já ho miluju a MP ho má taky rád :wink:

aja: MP taky nemusí těstoviny ani špagety :unamused: Já je miluju :wink:
23. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky opět nestíhám dočítat.
Ted jsme přijeli z toho ošetření pleti jsem úplně hotová sabča už spí.
Byli jsem ještě v IKEI podívat se na dětské tapety.
To jsm si dala nic jsme tam nenašla chodili jsme pořád dokola vůbec jsem nevěděla kde jsme do toho mi sabina furt řvala a ty zasrané pokladny nikde.Už jsme byla ve stavu zoufalství už jsem fakt byla odhodlaná že chytnu někoho at mě už proboha vyvede odtamtud ven.No šílené pak jsem našla tabulku pokladny a hledala další jak magor jen at už jsem venku A nikdy více.
Jsem mrtvá jdu si lehnout.
23. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Sabi, mela by si trosicku zvolnit ne??? Davej na sebe holka pozor! !! Jinak ja taky padim, prave mi padla...a zitra nedelam nebot nebude elektrika....takze hura tri dny vikeeeeendddd!!!!! Tak se mejte krasne a v pondeli nashleeee :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Sabi: tak to ja narez :rolling_eyes: Snad se z toho vyspis :wink: Mno, aspon jste usetrili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja byla na obede..daly jsme si s kamoskou lasagne, taky mnamka :wink: Jinak bricho boli a mela jsem takovy ruzovy vytok, coz me teda prekvapilo a navic jsem MS cekala nejdriv v NE nebo v PO:unamused:
23. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tak tady začíná vykukovat sluníčko tak pujdeme na chvilku na dvorek :wink:
Sabi ona ta Ikea je taková zmatená,ale už jsme tam koupily docela dost věcí.
Nany tak snad se to nerozjede :wink: držím palečky :wink:
23. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky, tak mám konečně hotovo, myslela jsem, že se tu dnes po*eru, dělala jsem svojí práci (která se dnes opravdu nakupila) a ještě za 3 lidi, který dnes vůbec nebyli. Samozřejmě jako na potvoru tady generální nebyl, aby viděl, jak jsem šikovná a zvládám dělat 4 práce na jednou... :angry:

No nic, už na to prdím a utíkám pryč. Musím jít něco domů uvařit a přichystat malé občerstvení, dnes máme večer takovou rozklučku s jednou kolegyní, co byla odejíta stejně jako já.

Mějte se a zítra na viděnou...

P.S. A přihazujte receptíky je to zajímavé :grinning:
23. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky to je dobrý :sweat_smile:
Mladý a starý zaměstnanec jdou spolu do zaměstnání:
Mladý - kupa prezentací, notebook, 2 mobily, IPAD, 3 čipové karty na krku, kufřík plný DVD, CD, USB atd.
Starý - uvolněný, jen igelitka s jablkem a jogurtem....
Mladý říká s obdivem: No, po tolika letech práce to máte všechno v hlavě, že ?
Ne, pane kolego, u pr*ele...
23. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
vtip je dobrý trochu jsem si se sabčou schrupla ale ještě bych toho spánku snesla plno.
Michal za chvíli příjde z práce a my ještě nemáme navařeno.
Nestíhám a na jídlo do restauračky se mu chtít nebude.Hm ale lasaně bych fakt dala.
23. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Sabi koukala jsem že vaše malá je jen o dva dny starší jak náš Peťula :slight_smile:
23. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Aha fakt já jsem ted tak vyčerpaná že stíham jen tak letmo mrknout na albíčka atd.nic víc omlouvám se.
23. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
JJ, Aji,na každýho jednou dojde,pořád píšeš, jak spíšs nohama na stole... :grinning: :grinning: :grinning:
Dělám si sarandu-no ale to vážně měl generální vidět, třeba by se chytl za nos :wink:
Andri :grinning: :grinning: :grinning:
Mmch právě jsem dodělala albíčka :sunglasses:
23. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holčiny, včera jsem tu nebyla a koukám, že zase nebudu stíhat dočítat. Ale vůbec nevím kdy se k tomu dostanu :frowning2:. Teď jsem si dala chvíli pauzu abych sem mohla nakouknout a zase půjdu pracovat. Zítra mám dovolenou (jdu si užívat bratrancovu svatbu) tak se snažím všechno udělat a připravit aby toho tu zítra kolegině neměla moc.
Jinak mrška už odešla takže o víkendu začne velké snažení:slight_smile:. Manža už se nemůže dočkat:slight_smile:
23. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
kopreti: koukala jsem do albíčka, Domča vypadá jako andílek s ďáblíkem v těle, a asi nebudu moc daleko od pravdy, co?? :wink:

mimochodem segedín se vážně povedl :wink:
23. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
Sabi..my meli vcera sproty s chlebem :grinning: , ja vecer teda nevarim, ale ten Tvuj asi ocekava neco tepleho k snedku, co :dizzy_face:

Kopretina: jj, Aja jednou v praci fakt neco dela, dokonce jde domu az po 14te hodine a je z toho cela pryc, fakt se bavim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajjik: uzij si svatbu a moc se neopij :dizzy_face:

Ja se pro dnesek loucim..ani se mi nechce do ty zimy, brr :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Děcka mě to těhu fakt zmáhá a to jsem teprve na začátku nevím zda to je i tím že mám furt sabču kolem krku nebo pořád kočku za zadkem k tomu přítel chce teplé jídlo a chce mít doma super uklizeno protože je puntičkář nebo mě fakt jen zmáhá tvoření toho našeho malého génia.
Už si fakt připadám jak hypochondr.
Do toho už pravidelně konverzuji s naši úžasnou paní záchodovou mísou a začínám provozovat nebezpečný bílý sex u lednice začínám mít šílené chutě a furt čumím do té lednice naštěstí mi toho moc nechutná.

Už jsem volala michalovi zda klapne ta restauračka ale to se mu moc nechce.
23. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Kramli, děkuju,jj je totakovej andílek mazlivej, ale když se do toho dá, nestačíme se divit,ale je tomoje zlatíčkomilovaný :dizzy_face: ,i když někdy bych ho vystčelila na Mars, ale tak to mají asio všechny maminy :wink:
Ajji,užijte si zítra svatbičku a o víkendu snažení-a nechtesi na tomzáležet, ať jsou // :wink: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Sabi,vyřiď doma, ať kašlou na naklizeno a navařeno, žeteď potřebuješ aspoň trochu klidu a pohody.Trochu zpomal, ať pak nebrečíte nad rozlitým mlíkem.Však ono se tonepo... :wink:
Teda,. ale tu mísu a nevolnosti, to Ti nezávidím.Já měla 1.těhu totálně v pohodě, bez zvracení, rozežraná pohoda, klídek, takže počítám, že druhý,když k tomu bude starost o Domču, MM věčně v trapu, bude horor-záchodová mísa, nateklý nohy a tak celkově...
Ale vážně, užívej si to a mysli teď hlavně na sebe a na mimíska :wink: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
sabi: souhlasím s kopretinkou, jestli chce mít manža naklizeno a navařeny teplé večeře, tak se bude muset taky trochu přičinit...přece tě nemůže strhat. Mimi jste snad chtěli oba tak musí pochopit, že už teď nemůžeš zvládat Sabču, mimiska a ještě domácnost a to vše na 100%...Kdyby se ti nejbože něco stalo tak bude pozdě si něco vyčítat, takže uber plyn a v rámci možností nohy nahoru a relaxuj....A Sabinku ti nemá občas kdo pohlídat??? Že by sis udělala třeba půl den jenom pro sebe ??? Ono se ty nevolnosti a to všechno určitě časem srovná, ale teď když máš takové stavy tak bys vážně měla hodně odpočívat. Já vím že mě se to mluví, ale já vím, že kdybych byla v tvé domácnosti tak úklid neřeším a na studené večeře ještě nikdo neumřel. Tak slib že na sebe budeš dávat větší pozor a budeš víc odpočívat nebo tam na tebe vlítnu a bude zle :angry: :angry: :grinning:

kopreti: tak to je dobře že je to andílek mazlivý :wink: Hlavně si prcka užívej na 100%, jakmile příjde druhé, tak už to nebude nikdy jako dříve :wink:
23. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Tak se jdu na vás zase juknout. Deniska tu má holky ,tak řáděj v pokoji.
Kopretinko koukala jsem do alba malej je užasnej a to nočníkování jen tiše závidím. Náš Péťa vidí nočník a zdrhá.
sabi uplně souhlasím s kopretinkou .Hlavně se šetři
Ajji užíj si svatbu
23. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
Poručím mu to :grinning:
Sabča má zas dneska den furt křičí a pláče a vyžaduje si pozornost.No nic zkusím to na ní lestí že si půjdem na chvilku lehnout a ona bude dělat čiti čiti snad nedostanu knížkou po hlavě když náhodou usnu. :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Kramli,jj, užíváme si to teď spolu na 100%, až si někdy říkám, jestli to druhý nebude "navíc", jestli ještě nepočkat, ale nechci aby měly odsebe velký rozestup a všichni říkají, že to druhý je pak stejně milovaný jako 1, tak snad to bude ok :wink: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.