• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lauri a piješ dostatek tekutin??? Zkus nějaký homeopatikum??? Myslím,že paralen by snad neublížil...ale to až jako poslední volba...
21. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
lussyn: Jenom čtvrtek do 18 hod. :unamused: Ale dneska toho bylo docela dost :angry:
21. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
lancy: no já vím, že se paralen může, ale když to mám každý den, tak by to asi bylo potřeba často a já bych se moc bála, že bych ublížila mimču........................
a snažím se pít dost, asi budu muset ještě víc.......................
21. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Lauri pro tebe:
Homeopatika na nevolnost, zvracení volně dostupné v lékárnách. Fakt pomáhají .
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2006012004

Jo a prosím tě jaký překlep u Lussyn ? Celou dobu psala vzorně protože ji pomáhaly kolegyně v práci , ale ted je doma sama a nemá ji kdo pomáhat s pravopisem tak to taky tak vypadá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Né dělám si srandu doufám že se neurazíš :wink: :grinning:
21. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ty jo holky, to je fakt hrozný, a to jsem doma teprve čtvrtý den, co já budu dělat až budu na mateřský třeba tři roky :grinning:.To fakt nechápu, jak tohle ze mě může vůbec vypadnout :wink:Se stydím :fearful:
Ale maturitu fakt mám a nějak hloupá nejsem - snad :grinning:
Lauri mě když bolí hlava, tak se ji snažím odplavit, takže hodně pít pít a být hodně na vzduchu.
21. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
sabi: ty si děláš srandu, ale já měla jednu kamarádku, a to bylo něco - vjecy, objed, svadební, obívák, jestly,
a to má maturitu taky, ale nechápu, na jaké škole..........................................a jí to vůbec nedocházelo, já už ty slova pozapomínala, ale ona prostě všude psala tvrdé Y, po měkkých souhláskách, nebo teda píše pořád, ale jí to nikdo říct nemohl, ona by to nepřiznala nikdy, jak je blbá. fakt je blbá, to nebyl občasný překlep, ale to bylo pořád a všude...........................mimochodem je to ta, co mě tady šmírovala dřív............................

luss. nic si z toho nedělej, to se může stát každému, já jsem teda pedant na pravopis, ale když myslím na něco úplně jiného, tak se občas taky spletu................

luss: díky, já se právě ted taky pěkně prolila vodou a dobrý, už nebolí, i se snažím pořád větrat a tak, tak musím na to dbát víc, protože já když piju moc večer, tak jdu tak třikrát z postele na záchod než se mi podaří usnout a během noci ještě dvakrát, a to měfakt moc nebaví.........................

sabi: taky díky za odkázek, mrknu se..... :wink:
21. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
dobré ránko kočky, dneska konečně pátek :slight_smile: a jdeme dneska zase na ples - manžeův bratr má maturiťák, ach jo, to bude dlouhzá noc :slight_smile:
22. led 2010 v 07:11  • Odpověz
Ájo co srdíčko šlo pustit?
Ty prosím tě u toho tvého komentáře fotky tvé kamarádky jsem se málem potrhala smíchy. :grinning: :grinning: :grinning:
Nemůžeš ji takhle komentovat jejího psího miláčka :grinning: :grinning: :grinning: a minule si ji tam taky psala pěknej blecháč :grinning: :grinning: :grinning:
Ájo někteří jsou hoooodně alergičtí na komentáře ke svým psím miláčkům.
Fakt taky mám kámošku co ji takovéhle věci šíleně uráží kolikrát si myslím jestli ty svoje pejsky nemá raději než děti.
22. led 2010 v 07:33  • Odpověz
Když jsme u těch zvířecích mazlíčků : ASI ROZKUCHÁM KOČKU !!!!
Ta malá zmrdka mi vypila moje ranní odstříkané mléko. Jsem zlostí bez sebe. Ludra jedna. Tolik práce mi to dá než to odstříkám a ona mi to normálně vypije. Zapomněla jsem ho v noci schovat do ledničky a nechala ho na lince. :angry:
Asi ji vyhodím na mráz. :angry:
22. led 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko děvčata,
Sabí- :grinning: tak ty už kojíš i kočku jo?? :grinning: :grinning: :grinning: No teda.Hele naši mají taky kocoura.... :grinning: :wink: :grinning:

Holky,vy tu dobře ponocujete,to já už dávno sním,zatímco vy tu ještě kecáte..No jo to jsou ty dlouhé volníčka! Pak zase chrupkáte celé dopoledne,že jo?? :wink: :slight_smile:
22. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Cau holky,

vy jste teda silene ukecany :fearful: Mam zas chvilku...jeste, ze je patek :wink:

lancy: vidim, ze z hor jsi prijela ziva a zdrava...jak se Ti tam libilo ? My porad vymyslime, kam vyrazime v tom unoru..

sabi: ty mas teda zazitky po ranu, jsem se tu malem utopila v caji :grinning:

klaruska: uz abys to mela za sebou, co :slight_smile: jak se na to vlastne tvari Tomasek ?

aja: tak se na tom plese moc neozer :grinning: :grinning: my byli tuhle taky na mysliveckym..meli jsme asi 20 listku do tomboly a vyhrali jsme pekny kulovy..loni z toho aspon kapnul bazant :sweat_smile:

Koukam, jak uz tu kupujete postylky a tak..ja teda nemam ani fň :sweat_smile: Ja ted potrebuje akutne sehnat podprdu, vsechny co mam me zacinaj pekne skrtit..nemate nekdo naky tip ??
22. led 2010 v 08:55  • Odpověz
nany, já si koupila v neděli 2 podprsenky v intimmissi - mají teď super slevy, z 1000Kč na 280 Kč - fokt super :slight_smile:

sabi - to není moje kamarádka, ale sestra a to mi se takhle pošťuchujeme pořád :slight_smile: ona si zase dělá prču pořád ze mě, na fotku z UTZ mi říká, no jo, je ti podobný :grinning: nebo se mě pořád ptá jestli už rodím, atd. prostě srandičky musí být :grinning:
to její psisko to je komediant každým coulem :slight_smile:

kočku bych zmlátila :grinning: jo a srdíčko pustit doma šlo :slight_smile: ale manžel nebyl doma, tak mu to pustím o víkendu :slight_smile:
22. led 2010 v 09:09  • Odpověz
aja: diky za tip :wink: ten obchod je myslim tady na Flore, tak si tam zajedu..ty sis koupila jen vetsi nebo nakou spešl :confused:
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz
větší normální, akorát jsem narazila na jednu a ta mě celkem překvapila, protože si můžeš posouvat objem kolem hrudníku stejným systémem jako na ramínkách (když ti padá, tak si ho přitáhneš), takže jsem si říkala, že se mi to bude hodit až budu kynout :grinning: ale to byla náhoda, že sem ji našla, chtěla jsem normální jednu bíloua jednu černou a zrovna se mi podařilo :slight_smile:
22. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabi teda ty máš zážitky já se z tebe jednou zblázním.To si dovedu představit, že jsi málem vyletěla z kůže :grinning:
Jé Ájo ty se máš zase na ples, já bych taky někam šla, ale miláček má teď zkouškový tak se pořád učí :wink: Na ples jdeme až někdy v půlce února, jinak mi teď nějak moc nikam nechodíme, nechci chodit do zakouřených prostorů, tak jdem vždycky jen na chvíli na véču nebo na pizzerku, ale na disku nebo tak, to už jsme nebyli ani nepamatuju.Ale nechybí mi to.Jen na nějakej ten ples nebo zábavu bych šla, to mám ráda.tak si to večer hezky užijte.
Nany nic si z toho nedělej já ještě taky nemám nic, když nepočítám ten koš na plenky co nám včera přišel, a objednali jsme teda na radu Áji tu postýlku, jinak bych ji minimálně čtyři měsíce ještě neobjednávala.
Podrprsenky já používám normální jen větší košíček.Ségra mi dala dvě těhotenské a to je fakt sexy prádýlko, to až v tom vylezu jednou před miláčka tak ten se zaručeně neudrží :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Lancy jak je?
22. led 2010 v 09:58  • Odpověz
aja: no, to by mi stacilo to posouvani kolem hrudniku - mne se to pod prsama uz pekne zarezava :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorat jsem dneska nabalena jak pumpa, takze zkouseni podprdy bude docela vopruz :rolling_eyes:
22. led 2010 v 10:03  • Odpověz
lussyn: no, tos me docela uklidnila.. :wink: On taky existuje kos na plenky :confused:, jsem v tomto smeru jeste uplne out :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si vzpomnela, ze mame vlastne na pude jeste veci po brachovi, tak by se to dalo nejak zuzitkovat :wink:
22. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Nany teď existuuje takových věcí, že na to taky občas koukám jako na ufo.Ale to jsou spíš jen takové nedůležité věci, bez kterých swe dá obejít, ale můj miláček to považoval za jednu z nejdůležitějších věcí :grinning: :grinning: tak jsme to prostě museli mít http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=238773#x :grinning:
22. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ájo a já si říkala že mi tě podezřele připomíná. Říkala jsem si že se mi to jenom zdá.
Pošli mi prosím odkaz na ty podprsenky dík.
22. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Nazdárek.............................
sabi. teda dobrý s kočkou, já se tady směju, jsem to přečetla manžovi, tak se řehtá taky...........................................no my máme taky doma kocoura, ale bytového, a věřím, že kdybych udělala to co ty, tak je mléko taky pryč....................
ten náš koumák si dokonce vyskočí na linku, kde je třeba čtvrtka chleba v sáčku, on ho vybalí z toho sáčku vezme si ho na zem a žere ho.............................a nechá jenom kůrku. ochutnával mi dřív i kafe z hrníčku a dokonce i vodku s džusem..........................je to náš zmeteček............................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aja: na ples jo.........................tak to si užiješ večer.......................

s podprsenkama já to mám zatím v pohodě - mám doma asi osm, které jsem nosila dřív, já pak zhubla deset kilo, tak jsem musela pokoupit vše nové a menší, tak i podprdy, tak mám zatím zásobu..................

luss: to jsi nafasovala od ségry nějaký šílený???? :grinning: :grinning: :grinning:
a ten koš na plenky - manža vybral jo? no já ani ještě nevím, jestli to vůbec budem kupovat, popelnice máme hned dole na dvoře, tak si říkám, že to stačí dávat do sáčku na balkon a každý den vyhodit. a nebo v tescu prodávají takové vonavé sáčky, tak možná to.......................
22. led 2010 v 11:02  • Odpověz
sabi - myslím, že si nejsme vůbec podobné, ale to je jedno :slight_smile:
ty podprsenky jsem kupovala normálně v kamenným obchodě, žádný speciální stránky nemají
22. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ne fakt jste si podobné máte stejný výraz v obličeji.
I tvar brady a tváře a stejný kukuč. Fakt , jsem si říkala že to ani není možné aby ti kámoška byla tak podobná a ted jsem se koukala na ty její fotky a fakt hlavně když tam měla ty tmavé vlasy apod.

Hold geny se nezapřou :wink:
22. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Sabi :grinning: :grinning: :grinning: A pila to aspon přes dudlík? :astonished:
My plenky házeli do normálního koše na chodbě, muselo se teda každý den chodit do popelnice, ale taky ji máme u nosu, takže pohoda... :wink:
My teď sháníme věci spíš Domčovi-mimču prakticky všechno mám(mimo kosmetiky a plínek a spol samo :wink: :grinning: ), taže musíme vybavit hlavně nábytkem Domču. Včera jsme sice postel nevybrali, ale aspoň už mám nějakou představu, tak snad to nějak spytlíkujem a snad to bde co nejdřív, už mě chytají cuky jít se přehrabovat malejma hadříkama a chytat postýlku a tak :sweat_smile: :astonished: :astonished: :grinning:
Dneska začínám 11 tt-děsně to letí-za 2 týdny končím I. trimestr, mám furt pocit, že jsem včera našla// :wink: :astonished: :astonished:
Jo a mám teď šílený sny, samá krev, samá mrtvola, tak douám, že to není nějaký špatný znamení-teda ne, že bych na svoje sny nějak věřila, ale trchu mě to ráno rozhodilo... :confounded:
Lancy, držím pětičky, ať se brzičko přehoupneš k nám nahoru
Klar a tobě přeju ať to máte brzy a rychle za sebou :dizzy_face:
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ahoj kopreti - tak domča je už velký kluk co, když už bude mít novou postel...............................

já včera přiznala kámošce, že čekáme mimi, tak ona se šla hned nadšeně hrabat do věciček po svojí dvouleté malé, že mi to musí přivézt...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže taky dobrý............................
22. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Lauri jo ty podprdy jsou strašný, jsou to přímo kojící od Anita a teda vůbec žádná paráda, tohle asi nosit fakt nebudu.Schválně až někde uvidíš kojící podprsenky, tak řekni :wink:
V tom koši jsou taky vońavé sáčky, taky máme popelnici hned u baráku, ale byla to prostě nutnost :grinning: chápete ne?
Klárka se dnes ještě neukázala, možná se už něco děje.
A co ta Blondy?
22. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojte holky:slight_smile:
Mi je dneska příšetně špatně :frowning2: Žádný triky ani fígle nepomáhají :frowning2: Ani jídlo nepomáhá :frowning2:
Co se týká podprsenky, tak zatím v poho můžu používat svoje stávající :slight_smile: Prsa se sice trochu zvětšily, ale nic moc, co by se nevlezlo :grinning:
Zato kalhoty už budu muset asi začít řešit :wink: Zatím ještě zapnu ty co mám, ale moc pohodlné to už není :frowning2:
22. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Lussyn tak napiš té její kámošce at ti dá na ni kontakt že bys ji chtěla zavolat.
Přece na to není nic špatného ne?
22. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
No, myslím, že kdybych se vrátila z porodnice, tak by MK bylo to poslední co bych řešila... Klárka se dnes neukázala ani na FB, tak buď někde poletují s manželem a nebo už se něco děje, každopádně až mi napíše, tak se o tu radostnou novinu s Vámi podělím :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
aja: no já myslím že blondy se ozve, až bude doma.......................
luss. no jo, já zhruba vím jak kojící vypadají, taky nosím "trošku jiný styl"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kali: tak nevolnost nezávidím, mě teda hrozně bolí hlava, a to piju moc moc už od rána...............
chtěla jsem jít vařit, ale nakonec jsem poprosila miláčka, at udělá česnečku, mám na ni docela chut, tak třeba zvládnu vytvořit aspon večeři.................... :grinning:
22. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem teprve teď zapnula počítač. Přijela na návštěvu babička s dědou, tak jsem ještě neměla čas nakouknout. Včera jsem toho docela dost nachodila, tak jsem si myslela, že se to třeba rozjede, ale akorát mě pak bolelo břicho a nohy a to bylo vše. Už to ani neřeším, asi jsou to poslíčci a prostě jeden den to přijít musí, ne :slight_smile: . V pondělí jdu do poradny a na monitor, tak uvidím, co mi řeknou. Nevím, jestli budou vyšetřovat nabo ne, ale když už bude týden do termínu, tak by možná mohli, ne? Ráda bych věděla, jestli se třeba něco aspoň chystá.
Ještě jsem si včera koupila skořici a hřebíček na ten kořeněný nápoj, tak pokud mě bude takhle pořád to bříško bolet, tak bych to možná vyzkoušela. Třeba by nám to pomohlo, ale ten ricinový nápoj zkoušet nebudu, z toho mám takový divný pocit.
Koukala jsem na ty vaše objednané potýlky, jsou krásné.
Sabi, s tou kočkou jsem se teda zasmála, fakt :slight_smile: .
Nany, Tomík zatím vypadá, že se těší, tak uvidíme. Nedělám si ale iluze, že bysme se obešli bez nějakého počátečního žárlení, ale myslím si, že tím si musí projít každý a budeme se to samozřejmě snažit minimalizovat.
Áji, já Ti dám vědět, až do té porodnice pojedu, pokud to nebude v noci :wink: . Jinak napíšu, až se mimi narodí :slight_smile: .
Kopreti, tak my už jsme postýlku Tomíkovi koupili před Vánoci a už v ní krásně sám spinká, tak jsem vážně ráda. Šlo to líp než jsem si myslela. Myslím, že největší strach z přesunu do pokojíčku jsem měla já :slight_smile: .
22. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.