• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak to já vím, že se to tím nezakřikne :sweat_smile: , ale jenom z toho brzkého nakupování nemám moc dobrý pocit, ale to je můj pocit!! :slight_smile:
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak to máme stejné pocity.Už máš manžílka doma?A jak se povedl oběd?
24. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Lussy: Jj, manžílek přijel už na oběd!! :wink:
Oběd byl výborný akorát jsemuž na to neměla chuť, ale před našima jsem to snědla... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Táta si mě dneska prohlížel a říká, že mi to prý sluší.... Ale jenom jsem řekla děkuju a hned změnila téma!! Ale je pravda, že mi manžel říká už od minulého týdne, že jsem víc usměvavá!! mně to ani nepříjde!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
24. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
kali, počkej ještě tak dva tři týdny, a všechno bude ok, uvidíš :wink:

lussyn, no uvidíme, jestli to bude blondýnka nebo ne. Na barvě těhle prvních vlásků stejně nezáleží, oni vypadají a nahradí je pak ty "skutečné"
No já právě samotář nejsem, vždycky jsem byla hodně společenská a měla jsem kolem sebe hodně lidí. Ale zase na druhou stranu mám ráda "svůj klid" . Ale z IT už jsem docela zvyklá...
Dneska jsme tu měla odpo kamarádky, tak to bylo fajn :dizzy_face:

Jinak eli a luss, klidnější nebudete ani po porodu. Ono je pořád něco :sweat_smile:. Jinak já s nákupy začala tak v 7 měsíci a přišlo mi to tak akorát, ale každý to máme hozené jinak :sunglasses:
24. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme zpátky z návštěvy, která měla trvat tak dvě hodky po šesti hodinách, ale bylo to super....................... jsme jim to nakonec řekli, stejně se taky ptali, takže tak.....................hned se o tom začali bavit, tak bylo téma na dlouho.....................
24. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak a je tu zase pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska mám hezké pondělí, v práci to uteče jako voda, protože tu nikdo není a mám 2h angličtinu, takže dopoledne uteče jako voda, odpoledne taky něco udělám a pak po práci jedu k našim, budeme skládat tu postýlku :slight_smile: a mamka uvaří k večeři mojí oblíbenou rajskou, mňam už se na ní těším :slight_smile:
25. led 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jsem v 7 hod přišla k autu a bylo vykradené!!!! Takže úžasný!!! Obešla jsem auto a další zjištění vyčerpaná nádrž !!! :rolling_eyes: :angry: :frowning2: Kreténi jedni zasraný!!! Promiňte že jsem tak sprostá, ale nic jinak neukradli, ale rozbili okno a s tou nádrží a urvaným výčkem mě nasrali nejvíc!! :angry:
Jinak čekám furt na policii prý mají výjezd, takže musím počkat do půl deváté!!! :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
Holky jsem nasraná!!! Ještě k tomu v tu středu musím k Dr. , takže to auto musíme dát dneska do kupy!!!!!JInak nejedu nikam!! :angry: :angry: :angry: Já se na to můžu....... :angry:
25. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko děvčata,
Eli-tak to je mi líto s tím autem,nám se tohle stalo tak před půl rokem,někteří lidi jsou fakt svině... :angry:
Blondy-maličká je roztomilá.Jsi dobrá,jak si to tak všechno zvládla,gratuluji!
Kali-za chvilku to už bude v pohodě,uvidíš.
Luss-ty seš teda kuchtička :slight_smile:
25. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Eliško mě se to stalo taky. Lidi jsou svině já bych vytočená so ruda protože jsem sebou ještě navíc měla malou sabinku a autosedačce.Naštěstí to bylo přes léto takže jsem neměla strach že mi umrzne nebo něco.
Sviunárna na tom byla ta že někdo si přímo moje auot vyhlídl.Byla to vyloženě krádež na zakázku.
Rozbili mi okno a z motoru mi ukradli řídící jednotku nic víc ještě si tam magor zapomněl nářadí jako šroubovák či kleště. Tak policajti měli všechny podklady včetně otisků prstů a co myslíš že mi napsali. Pachatel nezjištěn , vyšetřování se odkladá. No nesralo by tě to.
Takže tě naprosto chápu a jen si pořádně zanadávej , krádež to nevyřeší, auto neopraví ale tobě se šíleně uleví.
Zlostí jsem až brečela jak mi to bylo líto. :frowning2:

Ale kašli na to bylo to jen blbé auto. Tobě se nic nestalo jsi v pořádku a ted už se usmívej a těš se na středu na tohi svého kulihráška :slight_smile: :wink:
25. led 2010 v 09:15  • Odpověz
eli, to mi je líto, měli by timhle lidem uříznout ruku a bylo by :angry: :grinning:
Zas na druhou stranu buď ráda, že neukradli celé auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Promiň jestli je to blbá sranda, ale musíš i na tom negativním vidět něco pozitivvního :grinning:

lancy, jak jsi na tom vlastně ty, už bez HA? :confused:
25. led 2010 v 09:53  • Odpověz
lauri koukala jsem se na ty tvoje fotečky. Jsou hezké a některé jsou velmi vydařené :wink:
25. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holky.......................
eli......hmmm, tak tobych byla nasraná taky, ale jak píšou holky, zanadávej si, ale mysli na svoje dětátko a říkej si, že ti aspon auto úplně nezničili a neukradli celé................................

lancy: tak už se těším na tvoje testování................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sabi: děkuju za pochvalu......... :grinning:

aja - myslím že jsi to tady psala ty, že tě trápil kašel.................už tě to přešlo? já mám strach, jestli to nemůže nějak ublížit mimču, mám ten kašel hrozný, v lékárně mi na to dali homeopatikum sirup stodal, mám to od víkendu, takže k dr. nebylo kam. no a nic jiného mi není - teplota, rýma, bolest........tak snad to brzo odezní. ....
25. led 2010 v 10:25  • Odpověz
lauri, já měla šílený dávivý suchý kašel, kašlala jsem jako starý dědek každé 2 minuty, šlo mi to až na průdušky

koupila jsem si PROPOLKI (je to polsky proto měkké i), je to přírodní cucavý bonbon z propolisu a to se v těhu může...
nechci rýpat, ale mě v lékárně nechtěli skoro nic dát, že se to v těhu nemůže a myslím, že ten stodal byl mezi nimi také, raději si to zkontroluj - pak jsem dostala teploty a pomohl mi nějaký bio preparát taky přírodní a ten jediný mi v lékárně dala, že se v těhu může (bylo to napsané i v příbalovém letáku), ale raději jsem si dávala dětské dávkování. No a pokud budeš mít velké teploty tak 1 paralen můžeš
25. led 2010 v 11:29  • Odpověz
aja: no já trochu vykašlávám, ale jde to těžko. teplotu nemám vůbec. ten stodal je homeopatikum, dala mi k tomu i brožurku, říkala, že to je jediné, co mi může v prvním trimestru dát........a taky si teda dávám dětské dávkování. ale i přímo v příbaláku je psané, že v těhotenství a při kojení se užívat může, akorát že je tam obsah alkoholu, že se to má zohlednit - no ale je tam skoro nic podle popisu...........................takže tak................................
a kolik dní ti to trvalo, já to mám asi od pátku a je to hrozné, nekašlu teda tak často jak ty jsi psala, ale i tak je mi to nepříjemné, připadá mi, že ten kašel mi hrozně třepe s břichem, snad to mimču nemůže nijak uškodit.............................
a jinak mně ta lékárnice taky řekla, že mi nic nedá - ale že homeopatika se v těhu můžou téměř bez omezení a stodal je homeopatikum - a je tam psané, že tři až pětrkát denně děti kávovou a dospělí polévkou lžíci, je to sirup, tak si dávám třikrát denně jenom a tu dětskou kávovou lžičku.............
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Blondy-jj,já už bez HA,dokonce se mi zdálo,že jsem měla ovu,tři dny mě pobolíval pravý podbříšek a den předtím jsme se snž a pak posled.den,tak uvidí jestli z toho něco bude,spíš ne.Takže maličká je hodná? Spinká? A co manžel,už ji viděl?
Lauri-taky jsem nějaká nachlazená,rýma,bolest v krku,kašel,já to lečím slivovičkou :grinning: tak tu snad zatím můžu :grinning: ,jo a ty Propolki,co píše Aja,mám taky,ale nejvíc mě pomůže Halls,jako na bolest v krku.A nebolí tě ta hlava právě kvůli tomu nachlazení...

A copak dělá zbytek holek?? Já se vrátila z úřadů a venku je taková zima,že se mi už nechce vystrčit ani nos a tak jsem zatopila v krbu :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Ahojky...
tak já jsem dneska po měsíci sama doma bez MM(dnes šel do práce, pak zas do pátku doma a od pondělí zas denně :wink: ), popravdě-ačkoliv jsem moc ráda, kdž je doma, tak si to zatím docela užívám, dodělávám různé restíky, hraju si s kytikama a tak.Malej poslouchá pejska akočičku, tak mám chvilku šábes :wink:
Taky je u vás tak hnusně? Tady je jak na Sibiři :angry: Vylezla jsem akorát ráno než MM odjel, skočit koupit D. zábranu na postel(postel teda ještě nemáme, ale někde se začít musí, ne?) fučí tu jak na Větrný hůrce, no hnus fialovej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kali, teda tebe to trápí, viď :frowning2: Mě už je hej, tak si to vyloženě užvívám :wink: Tak moc přeju, ať je brzy líp
Aji a Lauri, držte se a brzy se uzdravte.
Já se letos tak těším na jaro...
Aji, co postýlka...?
25. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
lauri, jo taky jsem měla strach, že mi to tak třepe s bříškem, ale přežili jsme to , měla jsem to skoro 14 dní, tak to je dobře, že ti to zkontrolovala
25. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Kopretinko-jen si holka pěkně odpočiň,to potřebujeme občas každá :slight_smile: Myslím,že to bude pomalu rok,co jsi tyhle stránky zakládala,že jo? To tak utíká....no a už jste všechny těhu až na mě teda!
25. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Luss: no, jo je to takový mrně a takhle se mnou cvičí :slight_smile:
Blondy: doufám, že to do druhého trimestru pokračovat nebude :wink:
Lancy: díky za podporu, doufám :wink:
Eli: tak to je fakt pech :frowning2: oni na tom získají pár litrů benzínu a ty máš škodu jak sviňa :slight_smile: Měli by těm padouchům sekat ruce, jako kdysi...
Kopreti: díky :wink:

Jinak mě je pořád stejně mizerně :frowning2: Už mě to fakt neba :frowning2:
Navíc mi ochořel mužíček :frowning2: Šla jsem mu do menzy pro obídek, sám by to prý chudáček nezvládl :frowning2: Teďka usnul na gauči a spinká jako miminko :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Kali-tak to mě mrzí,že je ti furt šoufl :frowning2: takže už máš doma 2 miminka,jo?? :grinning: Tyhle mrazy nás asi zničí všechny,hold nejsme na to stavění!!
25. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Lancy: aspoň si na MM nacvičím to starání a péči :slight_smile: Jenom doufám, že to nebude vyžadovat až příjde to maličké, které bude to péči opravdu potřebovat. Mám strach, aby nežárlil nebo aby se necítil odstrčený. Nebudu na něj mít tolik času jako mám teď :frowning2:
25. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
lancy: no mě ten krk právě ani nijak nebolí, jen ten kašel blbý, jinak nemám ani rýmu ani nic, ale ta hlava asi bolívala fakt z toho, ucpané dutiny nebo tak, ale pomáhá napařování........................a taky sprcha........

aspon že nevolnosti mi úplně přestaly, hned se žije mnohem líp, jsem z toho úplně štastná, nevím, jak bych fungovala.....................

kopretinka: u nás je taky celkem zima, ale aspon sluníčko svítí. já jsem dneska celý den někde vevnitř a nebo v autě, takže mi to tak nepřijde......

kali: děkuju za pochvalu foteček..........................
a sestřička se v tobě nezapře, když se staráš i o manžu...........................................a přeju ti, aby ti ty nevolnosti co nejdřív přešly...........................

holky, já jsem zase přemýšlela, že se musím nějak uklidnit, jsem hrozně hrrr na všechno a taková rozlítaná a pořád se rozčiluju, jsem slyšela, že je pak mimčo takové, jaká je maminka v těhu, tak moje by bylo zatím pěkně neklidný nervák, a já chci spavého miláčka hodného, tak se sebou musím něco udělat.......................ale mně to pořád nějak nejde, být v klidu, v poho, .,....... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Lauri-to chce klid a nohy v teple :grinning: :grinning: :grinning: ale prej je to pravda,jaký je těhu,takový to mimi,tak nevím,je i hodně těch hyperaktivních dětiček a asi na tom něco bude... :wink:
25. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
lancy. no právě, já dneska říkala manžovi, at mě nějak uklidnuje vždycky, nebo až se to narodí, tak se dva roky nevyspíme..............................já jsem sama celá taková hyperaktivní...........................
ale zase se říká, že jsou nejdůležitější první tři měsíce, tak velkou část jsem už prošvihla................. :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Holky, tak postýlku jsme právě přendali z kolegovýho auta do mého, za 25 minut padla a frčím k našim, no já se těším jako malá :slight_smile:

kolega říkal, že tam měli jednzu vystavenou a že je prý fakt pěkná, tak už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:10  • Odpověz
aja. no vidíš, budeš mít za chvilku takové malé vánoce...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a pak že já jsem ujetá s nakupováním, když ty máš už v 15tt postýlku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Aji: tak pak nafoť a poreferuj, jaká ta postýlka je :wink:
25. led 2010 v 16:37  • Odpověz
lauri, na stodal bacha, kdysi se pro těhulky doporučoval jako neškody, ale nové studie ukázali, že tomu tak neni. takže být tebou bych se tomu vyhla :wink:

lancy, no malá je jak kdy, někdy je to andílek, někdy pěkné zlobítko. Ale celkově si nemůžu stěžovat :wink: . Manžel jí zatím viděl akorát na fotkách a přes webku, ale už zítra přiletí :dizzy_face:
25. led 2010 v 19:27  • Odpověz
aja.tak co je, co ta postýlka.........................................
blondy. fakt jo? tak já nevím no, je to normálně psané jako homeopatikum - co mi to může? tak mám to přestat užívat? já si dávala jen ty dětské dávky. ty jo ještě ted abych se strachovala, co se stane..........................
25. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
lauri, neboj, nestane se ti nic, ale já být tebou fakt bych to přestala brát... Já si to už přesně nepamatuju, jen vím, že to není úplně ideální. Ségra to při druhém těhu taky párkrát brala a při třetím už to měla od dr zakázané...
25. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.