• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lauri dej si pořádný švestkový čajík s domácím medem a bude ti lépe. :wink:

Jinak holky stydím se jak blázen.
Nadávám na tchýni všude kudy chodím a ono je to úplně jinak. Jako štvát mě štve to asi bude i v budoucnu ale všechny ty řeči co o mě a mé výchově měla říct nejsou pravda.
Muž mi to sice říkal ale každý se bude zastávat svých rodičů. Takže jsem našla odvahu a všechno ji to s klidem vmetla do očí. Ta na mě hleděla jak na blázna a zírala s pusou dokořán.
Řekla jsem ji úplně všechno měla říkat nebo udělat, že mi to všechno bylo líto to že nemá ráda mě a mé děti že jsem dokonce obrečela apod. tak říkala že to vůbec není pravda že nic takového necítí apod.
Takže jsme si to všechno vyříkaly a zjistili jsme že to všechno tu špínu roznáší moje skorošvagrová a to více doufám že se mou švagrovou nikdy nestane protože toto opravdu nechci prožívat celý život.
Že se snaží dělat rozpory a nikdo nevíme proč.A nejhorší je to že vždycky všechno zapře a pak vás pomlouvá (teda mě že já už na té md asi nevím co roupama dělat tak si vymýšlím báchorky).

Jsem strašně ráda že jsme si to vyříkaly že se mezi námi pročistil vzduch ale na druhou stranu se strašně stydím že jsem tomu věřila. Usoudili jsme že asi na mě žárlí a proto se mě snaží všude očernit a být nejdokonalejší. jenže já se o to nikdy nesnažila nemohu za to že je trošku stupidnější a nerozumí (prý odborným výrazům - mám pocit že snad všichni ví co jsou to probiotika či probiotické mléko apod. jako hydrogel,konfigurace, konfrontace apod.) a mě nebaví ji toto vysvětlovat. A když ji to vysvětlím tak stejně to nepochopí. Takže ji baví jen pomlouvat a když není koho tak vlastně již není o čem se bavit.

A vy jak vycházíte se svými švagrovými?
26. led 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Sabi, tak vidíš jak je nakonec všechno jinak, aspoň že jste si to vyříkaly a je čistej vzduch :slight_smile:

Já byla včera večer u našich s tou postýlkou, nakonec jsme ji ani neskládali, jenom jsme prohlédli, zda není někde odřená, apod. Vypadá hezky, ale není úplně tmavě hnědá, je to taková střední hnědá, ale co už, je logické, že černé dětské postýlky asi vyrábět nebudou :grinning: tudíž ani nebylo co fotit, tak můžete koukat max. na obrázek z katalogu co mám v albu :slight_smile:
26. led 2010 v 07:16  • Odpověz
Jo Ájo vyříkaly ani si nedovedeš představit jak mi bylo trapně. :confused:
26. led 2010 v 07:49  • Odpověz
sabi, no to věřím, že ti muselo být trapně, ale zas na druhou stranu hlavně že jste si to vyřikaly, to je nejdůležitější a teď už to bude dobrý :dizzy_face:
Já mám jen švagra, a to je totální idiot, škoda mluvit...

aja, budeš se divit, ale viděla jsem černou postálku s bílými lebkami :grinning: Aso pro nějaké piráty :grinning:
26. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahojky holky,
Sabí-nic si z toho nedělej,myslím,že by bylo horší,kdyby to roznášela ta tchýně.Já mám skorošvagrovou úplně v poho,takže nemůžu posoudit.Ale tchýně je puntičkářka a to taky nemusím,ale naštěstí se vídáme málo a bydlí jinde,takže jsem ráda.
Aji-tak vy už máte postýlku jo? No to je pěkné.
Lauri a co Ambrobene? Nebo Pleumolysin? Ten se dává i malým dětem,myslím,že by to těhotné mohly,ale raděj se zeptej dr.
26. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,
já byla včera celý den v Praze a jsem teda taky pěkně nachcípaná, mám rýmu a pořád odkašlávám.No jo to je to počasí ze Sibiře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sabi no vidíš, říkala jsem ti to, že je lepší si o tom otevřeně promluvit a vidíš, vše se vyjasnilo.Tak teď budeš mít se tchýňkou úplně jiný vztah a třeba to bude i fajn :wink: Teď bych se vrhla na švagrovou a všechno ji to řekla.No hlavně, že jste si to vyříkaly.Já mám šváru, takže zkušenost nemám.
Lancy tak co holka kolikátý DC dnes jsi?Jak tu není tabulka, tak nemám přehled.Nebudeme už náhodou testovat? :slight_smile:
Tak Blondy dneska vám přiletí taťka, viď, to bude radosti, moc si to užijte.
Ájo takže jako na obrázku nevypadá jo.Je tedy jako byla nafocená na těch jiných obrázcích?Co ji natřít?
Lauri doufám, že je ti lépe, zajdi si radši k dr ať ti na to něco dá a poslechne tě.
Holky já pádím v deset mám sraz z kámoškou, tak jdu na drby. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Čau Lussy-popravdě ani nevím,kolikátý DC jsem! Vím,že jsem si říkala,že testnu až příští týden,takže to nechávám tak,volný průběh.Já jsem taky nachlazená,proto raděj ani ven moc nechodím.Pořádně se obleč na tu kávičku,ať tě to nedorazí :grinning:
26. led 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Krásn sluníčkové ráno všem :wink:
Sabi, to je dbře, že jste si o vyříkaly... :wink: Já si nemůžustěžvat ani na tchýni (ale to asi hlavně díky tomu, že nebydlíme spolu :wink: :grinning: ) ani na švagrovky, takže asi těžko poradím :unamused:
Lancy, no joooo, 9/2. budou mí mláďátka 1.narozeniny :slight_smile: :dizzy_face: Takže po neděli už bude tabulka snažilek passé? :wink: :dizzy_face:
Holky, teda tady nějak ty nemoce propukají :astonished: Já jsem v pohodě-ťukám jako blázen, abych to nezakřikla...Někde jsem slyšela, že na "obyč" nachlazení je dobrý vypít půl vymačkaného citronu (klíďo i celý), tak zkuste-to těhulky můžou 100% :grinning: :grinning: :grinning:
Za chvilku razíme nakupovat, tak Luss, užívej podrb a ostatní to s tou prací nepřehánějte :wink:
Copak asi Klárka... :wink: :astonished: :dizzy_face:
26. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahooooojky holky,
tak já ten stodal teda už brát nebudu. Blondy no já nemyslela, že se z toho stane něco mně, ale spíš jestli to nemůže ublížit miminku?
Už je to lepší, tak jsem si taky řekla, že přesedlám jen na čajík, citron a med....................tak snad to bude brzo pryč, já mám právě jen ten kašel, žádnou rýmu, teplotu, nic.......................tak aspon tak.........................
lancy: já už se tak těším, až budeš testovat......................to musí vyjít. a jak se cítíš?
Dneska jsme doma, tak musím doupravovat kámošce fotky, tak budu aspon v klídku a v teplíčku....

Včera večer jsme byli u kámošky co má pro změnu dvouletého kluka, tak ta mi zase řekla, že když budem mít chlapečka, že se mám u ní zastavit pro věcičky...................fakt dobrý. že nemám ani kupovat tu zavinovačku do autosedačky a ještě další věci, že mi to půjčí, tak super.......................jsem zvědavá, co kromě postýlky a kočárku budu moct koupit.......................no ale co, holky jsou fajn........

kopreti: tak už si tady společně píšeme rok jo? ty jo, tak to to letí teda....................
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojte holky,
dneska sem měla zase krušné blinkací ráno :frowning2: Ještě teď mi není dobře :frowning2:
Konečně se mi podařilo objednat se na NT screening :slight_smile: Ve čtvrtek jdu na odběry a 10.2. na UTZ Mám trochu strach, jak to všechno dopadne :slight_smile: Cena bude nakonec 950,- Ale co by člověk pro klid v duši neudělal, že :wink:
26. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
kali.neměj strach, já se na NTčko hrozně těším, ale musím si ještě počkat dýl........................
26. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj Lauri-já se cítím úplně v pohodě,teda až na tu rýmu :angry: a mám taky volno,takže vegetím u teplého krbu a snad to brzy přejde.Jen mě trochu pobolívají prsa,jinak normál.Tak to je fajn,že už máš zamluvenou výbavičku :wink: alespoň ušetříte... :wink:
Kali-chudinko,pořád je ti tak blbě! Myslím,že už by to mělo brzy přejít ne?A vyšetření bude v pořádku,neboj,určitě jo :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme byli na monitoru, miminko je v pořádku. Termín máme přesně za týden. Domluvila jsem se, že bych chtěla s tím vyvoláním počkat do toho 2.2. Takže pokud do té doby neporodím, tak bych se příští pondělí domluvila na termínu. Pořád ale doufám, že to zvládneme sami. Dneska jsem si udělala ten kořeněný nápoj. Je to ale nic moc, tak to popíjím s coca colou. Účinek se má prý dostavit do dvou až tří dnů. Taky jsem byla na kontrole na hematologii a paní doktorka mě potěšila, protože mi řekla, že přenášet určitě nebudu, protože mi tam prudce stouply nějaké hodnoty, což se prý děje před porodem a že by se klidně vsadila, že tenhle týden porodím :slight_smile: . Tak mi tím docela zvedla náladu a budu doufat, že měla pravdu :slight_smile: .
26. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj Klarko-já už myslela,že si tě tam nechali.Tak to je fajn,že tě tak pěkně potěšili,tzn.že se spontánní porod už blíží,že jo? Takže žádná vyvolávačka třeba ani nebude potřeba :slight_smile: A ty víš,co to bude? A jaké máte jména? Mám pocit,že jsi to neříkala,tak pokud to není tajemství....
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj Klárko, já už s sebou nosím mobil i na záchod, abych něco neprošvihla :slight_smile: držím palce :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
jé, klárko, tak to je super tip paní doktorky, třeba to klapne, to by bylo super......................
lancy......tak to je taky fajn, že se cítíš dobře...............
a s tou výbavičkou jo, já si věci, které budu používat jen chvíli půjčím ráda......
26. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj Lancy, já v to vážně doufám, na vyvolávačku se mi nechce a navíc mě pořád bolí břicho, jako před menstruací, tak pořád čekám, kdy to přijde a už jsem z toho psychicky vyřízená. Do toho mi věčně někdo píše nebo volá, jestli už....
Pohlaví jsme si říct nechali, ale víme to jen my, chceme to jako překvapení. I když holky tady taky něco tuší :slight_smile: .
Jména máme buď Terezku nebo Ondru.
26. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Lauri ahoj, no kéž by :dizzy_face: ...
26. led 2010 v 15:04  • Odpověz
klaruska, tak držím palečky, aby se to rozjelo samo :dizzy_face:. Jsem docela zvedavá, jakou váhu nakonec mimčo bude mít :wink:

kali, neboj, všechno dobře dopadne :wink:

lussyn, to my si užijem :grinning:
26. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Klárko-přeji ti pevné nervy,ať to ještě vydržíš,už se to blíží a brzy budeš s miminkem doma :slight_smile: však víš ,jak ten čas letí...já vím,že se to lehce řekne,ale ty seš šikula,ty to všechno zvládneš :slight_smile:
Blondy a co holčička? Spinká? Už vám přijel taťka?? :slight_smile:
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Holky jste zlatý, že na mě myslíte!
Lancy, máš pravdu, letí to všechno a teď mi přijde, že se ty poslední dny děsně vlečou :slight_smile: .
Blondy, já Ti úplně závidím že už máš malou u sebe. Myslím si, že kolem těch čtyřech kilo bude mít.
26. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Klaruško-to víš,že na tebe myslíme!! Od toho jsme přece tady,ne?Jsme takové kejmošky,co mají podobné problémy,radosti a starosti.. :slight_smile: :wink:
26. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Klaruš tak udělej ještě pro nás poslední fotku bříška at vidíme jak ho máš velké? :slight_smile:

Blondy ukaž nám ještě nějaké fotečky malé všechny jsme zvědavé :wink:

A lussyn co ty? Slibuješ slibuješ a albíčko zatím není. Tak ukaž at se pokocháme :slight_smile:

Jsem já to ale zvědavka co? Valíme na návštěvu tak se zatím mějte.
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz
klárko, já ti akorát koukala na facebook na fotečky z ateliéru a ukazovala manžovi, jaký je tomášek andílek - tak jsme říkali - takové ideální dítě na focení.........................to víš, deformace........................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je fakt sladký............................a miminečko bude určitě taky, už at se narodí....................... :wink:
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz
sabinecka, 2 josu v albíčku :wink:

klaruska, vždyť už se taky brzy dočkáš :dizzy_face:

lancy, jojo, přijel, ale má ještě nějaké zařizování... A malá spinká jak kdy, teď zrovna docela zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Klákuš-taky jsem koukala na fotečky a ten váš Tomášek je opravdu kouzelnej!!
26. led 2010 v 16:45  • Odpověz
blondy. no sabča asi myslela další fotečky..........................ty v albíčku jsme už zkoukly......................
a co v noci - jak se ti budí andulka často?

luss: no to je pravda, už bys mohla založit bobkovi albíčko............
26. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Klárko nebudu se tě ptát co a jak, asi těhle otázek zodpovíš denně dost, tak jen moc moc držím všechny palce co mám.A proč si myslíš, že bude mít čtyři kila?Vždyť ještě nepřenášíš.Jů a já vím co to bude???? :slight_smile: :wink:
Lancy, tak jak ti je co ta rýma povolila?Holka nechci ti nic říkat, ale já poznala, že jsem těhu díky těm prsům, ty to všechno prásky, bolely mě neskutečným způsobem, takže já myslím....... :slight_smile: :slight_smile: No necháme se překvapit, ať nic nezakřiknem.Ale holka moje zlatá moc bych ti to přála.
Lauri a co ty kočko, ustupuje ti ten kašel?Měla sis dojít k dr, nechat se aspoň poslechnout.Hlavně buď v klidu a teple.Já všechno teď řeščím, čajem s medem a citronem, ale na ten citron opatrně, já se přecitronovala, vždy jsem si do čaje mačkala skoro celý citron, až jsem si překyselila žaludek a teď ho nemůžu ani vidět, jak napsala Sabinka o tom citronu tak se mi zvedl žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže opatrně na něj.Manžel mi dělal fresh džusíky a ty teď už taky nemůžu ani vidět.
Blondy, tak si užijte taťku, jak dlouho tu bude?A kdy vlastně pojedete zpátky do IT?
Sabí já vím, že jsem to albníčko slíbila, taky jsem ho šla hned dělat, jak jsme se tuhle o tom bavily, jenže nemůžeme najít kabel na stažení fotek do PC, manžel ho má asi někde v práci, tak mu to řeknu a hned fotečky dodám, neboj ráda se vám pochlubím.
Ale holky já byla včera v Praze chtěla jsem si koupit nějakej těhu svetřík.No to co prodávaj, to je fakt děs, ani moje babička by si to neoblíkla, jak to je strašné a ty velikosti, esko je jak na břicho, který snad nemá teď ani Klárka, takže fakt nevím kde se kupují hezké oblečky.Ale našla jsem si jeden na těch stránkách od Blondy, tak ho jdu hned objednat.
26. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Luss: a nemáš čtečku karet v počítači? v notebooku je nainstalovaná určitě, já to mám na přední straně, tak kabel nepotřebuješ, stačí vytáhnout z fotáku kartu a je to.............................
můj kašel je už lepší, naštěstí, piju čajík s medem, a jím pomeranče...........................ty mám moc ráda, takže tak,.......
26. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Sabi, to je fakt, ještě bych měla udělat nějakou fotku na památku. Tak já řeknu manžovi, až přijde domů :slight_smile: .
Lauri, děkuju za pochvalu a když si vzpomeneš a pošleš mi adresu na ty vaše stránky, tak bych taky ráda nakoukla.
Lancy, Tomík je od pohledu andílek, ale jinak je to pěknej lumpík :slight_smile: . Teď jsme s ním byli u kadeřnice, aby mu trošku zkrátila vlásky. Já si na ty jeho vlny netroufnu :slight_smile: .No ale často si ho někdo splete s holčičkou. To mě teda točí :angry: :grinning: !
26. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.