• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Lussyn, myslím si to proto, že už před týdnem mělo mimčo podle ultrazvuku zhruba 3,5 kg. Nemusí to tak být, ale taky může, takže pokud bych rodila až někdy příští týden, tak si myslím, že bude mít klidně 4 kg....
Jo, já taky doufám, že to vím, ale normálně mi to teď občas leží v hlavě :grinning: . Doufám, že se doktor díval správně :dizzy_face: :slight_smile: .
26. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Klárko, určitě se díval správně, neboj :wink: No tak uvidíš, ale většinou se seknou v těch jejich odhadech váhy.Tak vyfoť břuch ať tě můžem ještě zkouknout dva v jednom. :slight_smile:
Lauri, aha tak to nevím to se musím zeptat miláčka, já tomu vůbec, ale vůbec nerozumím, pamatuješ si jak jsem ti popisovala náš noťas ne?Tomuhle já fakt nehovím.Tak ať je ti brzy fajn, mě se spustila pěkně rýma, takže taky nic moc.
Jdeme do se nadlábnout do pizzerky, i když nemám vůbec hlad, jak mám tu rýmu, tak nic stejně necítím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky ať už je teplóóó.
26. led 2010 v 18:19  • Odpověz
luss. prosímtě, díru na kartu z fotáku určitě najdeš, se zeptej manžela a je to, na tomto nic speciálního ani technického není........................
pizzerku si užijte, já si dneska nechala od miláčka uvařit k obědu zelnačku, tak ji chci i večeřet, je skvělá........................
a to teplo bych taky brala.......už se těším, až se bude chodit bez bund.......
26. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Klaruš odpověděla jsem ti do IP.
Fotku určitě udělej , já chtěla udělat pro vlastní potřeby když ten porod pořád nepřicházel a ono se to nějak rozběhlo.
Tak v bolestech už jsem náladu na focení neměla :angry: :unamused: Ale to neva.
Třeba se nechá manžílek ukecat za 5let na další? :wink: Myslím že to už asi nehrozí :slight_smile:

Jinak já se těším na dnešek jak malé dítě na cukrovou vatu :grinning:
Jdu si dneska sednou na kafčo se svými láskami, kamarádkami , které jsou mou krevní skupinou skoro jako by nás povahově někdo dělal přes kopírák.Jenže to není možné ani tak ani tak. Jedna je jen o 3roky starší a ta druhá je ve věku moji maminky. :wink: Ale jsou úžasné.

Pak spolu jdeme na konferenci a na autogramiádu doktora Radima Uzla :wink: :sweat_smile: :confused:
Takže bereme fotáky a chceme si koupit knížku at nám ji podepíše a pokud na nás knížka nezbude tak si necháme dát autogram na poprsí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To by mě muž asi zabil. :grinning: No ještě že těch knížek tam bude dost :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 05:21  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mi včera odpoledne volala tchýně, abych se až pojedu z práce, že se MUSÍM zastavit do Hypernovy, protože tam prý jsou super slevy na plínky a čistící ubrousky. Že to tam lidi kupují po milionech, tak ať si přichvátnu... Chvilku jsem si myslela něco o debilech, ale pak mi došlo, že když si tam nekoupím, alespoň jednu plínku, tak jí budu poslouchat ještě zjara... Přijela jsem tam, naštěstí tam skoro nikdo nebyl, a opravdu měli Huggies plínky sleva z 329 Kč na 98 Kč, tak tomu říkám opravdu sleva - přiznám se vzala jsem 4 balíky :sweat_smile: ale nejmenší číslo byla 4 (což je od 8kg) a ty čistící ubrousky měli od pampers multipack 2balíčků měli za 79 Kč, když jeden balíček stojí nromálně 49 Kč, tak jsem si vzala 2 multipacky...
Takže máme ve skříni plínky a čistící ubrousky :grinning:
doufám, že další podobnou akci budou mít nejdřív v červnu, jinak bych se musela zbláznit :sunglasses:
27. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky, Sabi děkuju, měla jsem v tom nějaký zmatek.
Áji, tak že bych si taky dneska udělala výlet do Hypernovy :slight_smile: ...Četla jsem ten článek. Moc se mi nelíbí, jak to autor napsal. Je to na každém tatínkovi, jestli u porodu chce být nebo ne a taky zda jeho partnerka o to stojí. Můj manžel u prvního porodu byl a hodně mi tam pomáhal. Drtila jsem mu ruku při kontakcích a byl mi i psychickou podporou, když už jsem to chtěla vzdát. Byl tam až do konce a přestříhával pupeční šňůru. Nijak ho to nepoznamenalo, co se týče vztahu ke mně a teď chce být u porodu znovu. Chápu ale, že ne každý to tak má a nikoho neodsuzuju.
27. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahojky holky, ajo: tak to máš dobrou zásobu. Sice až na pozdějc, ale to neva. Já bych šla teda osobně po Pamperskách, a taky na ně mají všude pořád akce, ale ted to ještě řešit nechci, přijde mi to hoooodně brzo....................
a jinak dobrý článek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sabi: tak si užij kafčo i Uzla..... :grinning:
27. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Ájo tak to budeš mít dnes hezký den, konečně jen pro sebe viď, tak si to moc hezky užij a pak povyprávíš jaký byl Uzel.
Ájo jdu si přečíst ten článek, jsem zvědavá, ale od většiny známých co byli u porodu jsme slyšeli jen pozitivní ohlasy, všichni z toho byli nadšený a popisovali to jako nezapomenutelný zážitek.Myslím, že hodně záleží na vztahu mezi těma dvěma a na tom jak silné je jejich pouto.Ale určitě toto rozhodnutí nechám na miláčkovi, mpokud se mnou k porodu bude chtít jít, tak budu ráda, ale pokud nebude chtít, tak ho v žádném případě nebudu nutit a budu jeho rozhodnutí respektovat.
Každou chvíli čekám PPL mají nám dovézt tu postýlku, tak jsem tedy zvědavá.
Ájo tak to jsou super ceny za ty plínky, to se neztratí, počkej jak za ty zásoby budeš ráda.
Lauri na Pampersky mají teď akci v DM dva balíky jsou za nějakých 600kč nevím přesně, a jsou v boxu na hračky, který je asi jako zdarma.Mamka mi také říkala, že když budou akce, ať už klidně vždy jeden balík koupíme, ale .....
27. led 2010 v 10:58  • Odpověz
no já schválně napsala "dobrý článek", protože mám stejný názor jako klárka, neumím si představit, že by tam manža jít nechtěl a já ho nutila....................a zrovna včera jsme se o tom bavili a já se ptala manži, jestli se mu tím nezhnusím a říkal mi ze srandy - vždyt ti budu koukat do očí lásko, ne do pipky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já taky dám spíš na naše pocity a názory a taky spíš na kamarády, než na to, co kde píšou a zatím všichi moji kamarádi - chlapi, co šli DOBROVOLNĚ k porodu mi řekli, že to stojí za to, že by šli znovu a že fakt silný zážitek....................a taky nebyli nijak zhnusení..............................
ale stejně tak bych respektovala chlapa, co k porodu jít nechce, každého věc, podle mě je nejdůležitější, aby se dohodl ten muž a žena....................aby jeden nebo druhý z nich netrpěl......

luss: no když se mně pořád někdo divil, co všechno už mám koupené, tak kdybych vyrazila na nákup plenek, tak bych si sama sobě připadala divně. Ještě je to podle mě brzo, od třeba pátého šestého měsíce budiz, ale ted to fakt neřeším................. :grinning:
27. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Tak kdepak všechny jste?
Co Eliška dnes měla jít k dr, ne?Jsem zvědavá až dorazí, jak bude nadšená.
Tak postýlku máme doma, ale tak jak mi ji dal do chodby, tak tam je, už asi dvě hodiny, nějak nemám odvahu ji otevřít.
27. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky holky,
Lussy-tak jaká byla včera kávička? Mně je dnes už o něco lépe,tak snad budu brzy zdravá úplně :slight_smile: Proč se bojíš podívat na postýlku?
27. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj Lancy, jo s kámoškou to bylo moc fajn, pěkně jsme si pokecaly :slight_smile:
Nevím proč, prostě mám takový divný pocit, z toho, že tady je, přijde mi divné mít doma jen třeba bodyčko a nejednou je tu postýlka.Když je to zabalené v krabici tak z toho mám lepší pocit, než kdyby to bylo rozbalené.Jsem v tomto prostě taková opatrná, nevím.
Tak to je fajn, že ti je lépe, tak ať je to brzy úplně dobré.No a kdy se chystáš testovat?
27. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Lussy-testovat se chystám až ke konci příštího týdne,myslím ale,že dřív mě předběhne mrcha,mám takový pocit.Chápu tvoji obavu s tou postýlkou,já bych se asi bála,ono je to ještě možná i brzy,tak asi proto.Já bych si doma nenechala ani kočárek,jsem na to trochu pověrčivá,vím,že je to blbost,ale je to takový můj pocit.A jakou má tedy barvu ta postýlka,nějaká dřevěná,masiv?
27. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
Nakukuju jak Eliška a zatím nic :unamused:
Luss, tak ji i s krabicí odvez někam k rodičům, ať máš klid na duši :grinning: , ale obě víme, že to na nic nemá vliv :wink: .Teda ale je fakt, že jako úplně první věc koupit postýlku je dobej postup :wink: :grinning:
Lancy, no jo, kdy budem gratulovat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: ?
Já byla u 1. porodu sama, ale jen proto, že jem rodila SC :wink: jinak jme byli domluvení, že by MM šel se mnou. Myslím si, že když jde chlap vlastní vůle je to po něj krásnej zážitek, když nic jinýho mám z několika zdrojů potvrzeno, že se k ženský chová personál úplně jinak když je s chlapm a když je sama... :astonished: Ale samo to musí chlap chtít sám...
Tak já zas nakouknu, jestli už bude něco novýho :wink: Jdu navrhovat a plánovat Domčovu postýlku-nakonec si ji necháme udělat od známýho truhláře :wink:
27. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Já taky čekám co ta Eliška a pořád nic...

luss - tak co už si to otevřela...
27. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ájo neotevřela :wink:
Lancy no já bych ji neobjednávala, kdyby mě do toho tak trochu nenavrtala Ája.povídala, že je to limitovaná edice a že není moc kusů, tak aby byli, proto jsme ji objednali, jinak by mě to ani nenapadlo.
Až přijede miláček z práce tak ji odvezeme k miláčkovo mamině, doma bych ji určitě mít nechtěla.
Kopreti tak to nám ji pak musíš ukázet jak jsi jo navrhla.
27. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Milý Honzo,

doufám, že mi dokážeš pomoci, Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce. Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se vrátit pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla. Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme spolu 10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku. Do manželské poradny nepůjde. Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi!
Magda

Milá Magdo, že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha příčinami. Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je čistý zkontroluj veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření.
Jestli není problém tady, je potřeba provézt kontrolu palivového čerpadla, jestli není poškozené a dává správné množství paliva. Doufám, že jsem Ti pomohl.
Honza
27. led 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Luss, jsem v tom navrhování docela zběhlá, už jsem si takhle doma nakreslila min.75% vybavení :grinning: :grinning: :grinning:
Nechci nc spešl, akorát šuflík pod postelí na peřiny ale je to potřeba tak, aby nám to vyšlo do lžnice (z 2+1 fakt nemám zatím kde vycucnout dtský pokoj... :unamused: , takže malej bude nadále spát s náma v ložnici jen se posune asi o 2 metry,ale popravdě jsem ráda, že budu mít obě dětičky pěkně pokupě u sebe :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: ), prostě to chci tak, aby to sem trochu pasovalo a bylo to pak použitelný i do pokojíku, až děti povyrostou, přepaží se ložnice a bude spací kout + obývák v jednom pokoji a dětský pokojík v druhém, do budoucna, teď to fakt nemá cenu stěhovat :wink:
Co ta Eliška, víte někdo v kolik měla jít??, Já jdu už v pondělíííí-se tšííííííííííííííííííííííííííííííím a trochu i bojíím :wink: :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Jo pohled chlapa :grinning: , nic jinýho mu na tom nepřišlo divnýho :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
Aji, není nad dobrou radu, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
Luss a pochlubím s určitě, ale až to bude hotový a na místě :wink:
27. led 2010 v 16:02  • Odpověz
luss: ty jsi trubka s tou postýlkou, ani se na ni nekoukneš jo? a co ten koš na plenky, ten už máš doma?
a co ta čtečka karet - koukala jsi do toho notebooku nebo ptala jsi se manžela? my už jsme zvědaví na to tvoje albíčko......
aja: hezká poradna, jsem se fakt zasmála...................
kopreti: a domča nechce mít svůj pokojíček, aspon malinkatý? kámoška takto byli ve dva plus jedničce a ted jsou ve větším a malý má vlastní pokojíček a jsou za to moc rádi, má tam takové to svoje, a místo na hračky, prostě super. a to mu ještě není ani dva a půl...............
27. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u Dr. vše v pořádku! Akorát odpovídám 5tt+5 možná i trošku méně, ale srdíčko zatím nebylo! Teda Dr. mi řekl, že tam vidí malou akci, ale že jako zatím nic neřekl :grinning: :grinning: No dokonce mě rozesmál!! :sweat_smile:
Jinak všechno v pořádku a za tři týdny na další kontrolu!! :dizzy_face: Tak snad už bude i srdíčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dostala jsem utrogestan, tak snad pomůže!! :wink:
Fotečku přidám za chvilinku!! :wink:
27. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
Eli, no hurááá, tak gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně můžu odejít od PC a jít něco dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lauri, no i kdyby chtěl, teď to prostě nejde :confounded: , ale nějak tu touhu na něm nepozoruju-on má vlastně "svůj pokojík" po celým bytě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - v ložnici tkovej hrací koutek, v obýváku pořád něco natahanýho... Neříkám, že do budoucna nechcem něco většího, jasně, že chcem, ale teď to prosě nejde a jsme rádi za náš 2+1, co bude dál se uvidí :wink: :wink:
27. led 2010 v 16:18  • Odpověz
kopretina: Děkuju :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:18  • Odpověz
lauri, no ona se zatím moc nezměnila :grinning: . A já jí teď ano nějak nefotila, nemá totiž ráda blesk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budí se jak kdy, někdy vydrží 2 hodiny, někdy 4..Ale je to úplně v poho, zatím žádnou únavu něbo něco podbného necítí. Ikdyž tedy ne vždy je to s ní jednoduché :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lussyn, bude tu 10 dní a když bude vše ok, měli bychom se vracet koncem února

eli, tak vidíš, všechno bude ok :dizzy_face:

Já už mám manžela od včerejška doma, je z malé úplně hotový, pořád by jí chtěl chovat :grinning: . Fakt se krásně zapojuje, mluví na ní, je to prostě moje zlatíčko. Dneska šel slavit, tak jsem zvědavá, v jakém stavu přijde :grinning:
27. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Eli no sláva, ty sis dala na čas.Tak gratuluju a neboj za tři týdny už tam to srdíčko bude tlouct jako zvon.Proč ti dal ten utroš?A co s tou neschopenkou, bavili jste se o tom?
Kopreti, tak to jsi šikulka, aspoň máš byteček na míru, oni se ve 2+1 asi nedají dělat zázraky, ale kdayž sjou děti malé tak to jde.
Lauri, co se mi směješ, jasně, že swe na ni kouknu, ale až bude pryč z bytu, u tcýně ji rozděláme, musíme zkontrolovat zda je o.k. kvůli případné reklamaci.Včera jswem se miláčka zapoměla zeptat, ale dnes nezapomenu a fotky vám ukážu neboj nejsem krkna :grinning:
Jdu dělat večeři mám hlad jak vlk, budu dělat plněnou kapsu, co dům dá a šťouchaný brambory nebo hranolky.
27. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahoj Blondy, tak zapíječka, jo?No to se musí pořádně, aby byla malá zdravá.ty chlapi se toho většinou tak ujmou, že by to dítě pak muselo být nesmrtelný :grinning:
27. led 2010 v 16:33  • Odpověz
luss, no jo, a asi nebude jediná... :grinning: . U nás bych řekla že se toho ujmou spíše ti ostatní, manžel moc nepije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 v 16:34  • Odpověz
luss: teda ty jsi kuchařka...................já co jsem těhu, tak nějak nevařím, nemám na to náladu............nechápu, vždycky mě to bavilo, ale já ted prostě pořád jen ležím................a jak je manža tady se mnou, tak radši vyšlu jeho................ho to naštěstí taky baví.........................

blondy: tak to je jasný, že ji nebudeš bleskem týrat...............
už koncem února se vracíte jo? tak až budeš mít čásek, tak mi písni, dám ti adresu a můžeš mi poslat ten pás.......nechci tě ale vůbec ted otravovat,máš ted krásné a úplně jiné starosti, klidně se připomenu pozdějc, já jsem právě nevěděla, kdy se vracíš zpátky, tak at ti do odjezdu i pošlu penízky a je to vše ok.
27. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.