• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,

aja, tedy holka, ty musíš mít pořád něco... No ona tohle fakt není legrace, ale zas je velká pravděpodobnost, že se placenta opravdu vytáhne nahoru. Bohužel když ne, většinou pak ke konci těhu musíš ležet a porod je jedině CS...
Já třeba měla placentu ve 20tt taky nízko (ale ne přes branku) a vytáhla se mi nádherně... Každopádně nic nedělej co nejvíc se šetři :wink: A to že sex nejde, to přeci není žádná tragedie, chtěli jste mimi oba, tak pro to taky musí něco udělat, ne? :wink:
28. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
lancy, uvidíš, vyjde to příště. Každopádně spermio je dobrý nápad a podle toho uvidíš co dál... Hned bych to neviděla, že musí být něco špatně, někomu to jen hold déle trvá... :wink:
28. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Lauri tak to je super, že jsi našla takhle dobrou doktorku.Určitě bude mít i lépe vybavenou ordinaci a ten přístup bude také jiný.A ty vycházky tak to je úplně super :slight_smile:
Lancy, no já bych tedy už další měsíc nečekala, šla bych tam hned a ať mi nějak pomůžou.Nemusí to být nic jak píše Blondy, ale přeci jenom ať víš na čem jsi a podle toho se pak můžete začít něco dělat.
Já doufám, že se to Áje dá do pořádku. :frowning2:
Tak já jsem si vzala do ruky mojí věrnou kámošku žehličku a pustila jsem si pohádku, co takhle svatba princi, tak piškotkovi při tom zpívám :grinning:
28. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Holky,dík za útěchu,já vím,že to není žádná hrůza,že se to po delší době nepovedlo,páč,předtím byla ta několika měsíční pauza,ale určitě všechny víte,jak to myslím a o čem mluvím...Ve středu jde manžel na ten spg,tak jsem zvědavá,taky míval nějaké problémy,tak už se nemůžu dočkat.Nevíte náhodou za jak dlouho budou výsledky?
28. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
lancy, je mi jasné o čem mluvíš... :confounded: Ale člověk musí myslet pozitivně :slight_smile:
To záleží podle toho kam jdete, většinou bývají výsledky na počkání, tak za hodinku nebo dvě ...
28. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
lusssyn: no já jsem z toho právě nadšená, neomezené vycházky nepotřebuju, od osmi do osmi mi stačí , u nás sociálka sice kontroluje jenom od osmi do jedné (to vím přímo od zdroje), ale neměla bych prostě dobrý pocit, kdybych to porušovala..............a takto to bude fajn, do osmi ráno stejně spím a večer tak pozdě nikam nechodíme, a i kdyby, tam je už pravděpodobnost kontroly nulová, tak super....................
s tou vybaveností - můj dr. jsem si myslela, že je čučkař, ale oproti některým holkám se kterýma jsem si psala má aspon super ultrazvuk a pořádný monitor, ale tato je mnohem lepší - miláček tam právě už párkrát byl - na jednání a říkal mi, že úplně koukal, co tam všechno má....................takže už se těším......................

aja: a s tím sexíkem - on vám přece nezakázal sexík, jenom pohlavní styk ne? tak aspon - sice je to slabá útěcha - ale určitě znáš i jiné možnosti, které se bez obav můžou praktikovat........je to dlouhá doba od listopadu ,teda to si vůbec neumím představit, ale pro mimčo a hlavně pro tvoje zdraví všechno.......................držím vám palce, at jste v pořádku........

lancy: já chápu tvoje pocity, my sice než jsme se začali snažit, tak se už povedlo, takže tady to následné zklamání jsem moc nezažila, ale předtím ty strachy mi to vynahradily, a myslím, že ti tady rozumíme všechny....................

holky, teda nevím, jestli je to normální, já v půl jedné snědla polévku a obrovský smažáik s bramborama a už bych si zase něco dala.........tak jsem si byla v pekárně pro koláče s tvarohem.................... :grinning: :grinning: :grinning: manža na mě koukal a říká - jsi normální, vždyt jedeme z oběda................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Blondy-muž mi to taky říká,že se nic neděje,že to příště nebo jindy prostě výjde.Jsem zvědavá na ty jeho výsledky a pokud bude ok,tak bych pak zašla k dr.já,ještě to moc nechci hrotit,kdybychom se snažili v kuse nějakou tu dobu, jak tady holky,tak bych byla asi víc nervozní.On jde do Brna na to spermio,myslela jsem,že se čeká déle,třeba několik dnů.
Lussy-tak to si pěkně užíváš :slight_smile: i s piškótkem :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Lauri-buď ráda,že můžeš jíst a není ti blbě,to je pak bezva těhu,viď? :wink:
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Já vymyslela kuřecí prsa s anglickou a strouhaným sýrem zapečené ve smetanové omáčce s domácími hranolky.
Sice nic zvláštního ale je to rychlé a dobré. :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
lancy. no já jsem hrozně ráda, ten týden nevolností byl jako očistec, fakt děs a hrůza, já se bála ,že to bude trvat týdny nebo měsíce......................ted je to super, jak se můžu pořád cpát, vždycky jsem jídlo milovala, takže si to užívám.....................
sabi: dobrý obídek.............. :wink:
lancy: taky bych šla na to spermio hned, na co chceš čekat..............................a výsledky co vím bývají fakt za pár hodin po tom, kámoška tam byli a říkala myslím tři hodky............. :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
lauri, s tím sexem, tak nejde jen o pohlavní styk, špatný je hlavně samotný orgasmus, protože tím se děloha stahuje. Takže je potřeba vynechat oboje. Takže v podstatě zbývá akorát jedna aktivita, ale to je zas značně jednostranné :grinning:
Jinak s tím jídlem, neboj, je to normální :wink:

lancy, je to fakt podle toho kam jdeš, ale v Praze co vím to všude je na počkání... Hý být tebou bych si nechala udělat hormonální profil, stačí maličká odchylka a už to nejde a přitom se to dá většinou docela dobře napravit... :wink:
28. led 2010 v 18:14  • Odpověz
blondy. no jo, já vím, četla jsem to, ale zase aju trápí to, že musí čekat manža, tak já to myslela takto, aby aspon on z toho něco měl no............................

ale je to s tím orgasmem jenom při problémech nebo jak to je? jako že nesmí být jenom když to zakáže dr. nebo zpočátku ho nemá mít žádná těhule? protože jestli ne, tak jsem to teda porušila.....a několikrát. četla jsem teda někde, že by ženská v prvním trimu neměla mít orgasmus, ale přišlo mi to natolik ujeté, že jsem to neřešila - to by musely potratit dřív všechny, co neměly internet a nemohly si něco takového číst a nebo holky, které otěhotněly neplánovaně a taky se tím nějak nezabývaly.....................

luss. dneska jsem dokonce uvařila véču, sice jenom rychlovku - špagety, ale i tak dobrý...............
28. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Lauri no vidíš, já dnes vyžehlila všechno prádlo co tady na mě koukalo a já ho pořád nějak přehlížela a pak jsem udělala ty šunkofleky s okurkovým salátem k večeři.Dnes jsem měla návštěvní den, dopoledne jsem tu měla kamarádku s Adámkem, přinesla mi botičky na miminko a tři bodyčka, tak jsem trochu nadávala, že je blázen, že to nechi kupovat a ona mi to nosí, tak jsme se i nasmály, hlavně tomu když viděla tu zabalenou postýlku , že jsme ji ještě nerozbalili.My ji máme fakt pořád zabalenou.Pak jsem tady měla synovečka celé odpoledne jsem ho hlídala, tak jsme koukali na pohádky a pak přišla moje mamka s babičkou a nakonec tchýňka, takže hezký den.
Luri ten sexík neřeš, já to tedy taky neřeším, mám ještě větší chuť na milování, takže mi jsme to už porušili tak 100x :grinning: , ale určitě kdyby byli nějaké problémy, tak to určitě vydržíme, nejsme přeci nadržený puberťáci :wink: :grinning: , i když to musí být těžké, ale oni si to potom vynahradí a Ája Mariana trpět určitě nenechá :wink: A
le vždyť i mazlení je hezké.
28. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Luss: jj, to je jasný, že kdyby to doktor zakázal, že to vydržíme......................ale já teda se musím přiznat, mám chut mnohem menší než před těhu - nebo spíš jsem pořád tak unavená a večer obzvlášt, že na to prostě nemám.........takže je to mín časté, o hodně, snad to po prvním trimestru přejde a budu moct zase fungovat jako dřív.............

ad žehlení - ty jo, s tím bych taky měla něco udělat, asi zítra.....................dopoledne fotím kámošce dvouletýho špunta, tak se těším, pak musíme na nákup, chci udělat nějaký dezert na sobotu - budeme mít malého a dneska bylo vysvědčení a on měl narozky, takže bude oslava...................no a v neděli další focení, takže víkend plný.......................
tak to budeme mít podobné jako ty dneska s těma návštěvama...............

a super, že máš botinky a bodyčka, tak šup vyfotit a dát do albíčka......................už máš zpoždění........... :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
Lauri to neřeš , Lussyn na nás to víš co z vysoka. Slibotechna slibuje albíčko a zatím nic.
To je kámoška co ? :slight_smile:)) :grinning:
29. led 2010 v 05:17  • Odpověz
autor
Ahojk holky.
Aji, to mě moc mrzí, šetři se, práce neuteče-není zajíc :wink: , s tím sexíkem-to j docela blbý, ale zvládout se to dá-my u prvního těhu taky nemohli a vyrželi jsme to :wink: Ale jem přesvědčená, že to zvládneš a za pár týdnů tu budeš jásat, že placenta se posunula :wink:
Teď mi přišel mail z rodiny, kde psali, že to nejrizikovější období je za náma... :dizzy_face:
Holky, mám dotaz, teda spíš by mě zajímal váš názor...Včera m volala kámoška-je cca 8-9tt a že jí Dr. vůbec nenapsal ani nedoporučil kys. listovou, tak jsme řešily jestli si ju má koupit sama, nebo se na to vykašlat, když jí to nenapsal Dr...Já jsem jí říkala, že bych si zašla něco koupit, ona zas, že nechce kupovat nic, když to nemá ptvrzený od Dr.-jak byste to řešily vy?Docela mi to vrtá hlavou a říkám si, aby pak něco nezůstalo zanedbaný...Tak by mě zajímalo víc názorů :wink:
My jedeme dnes na výlet s Domčou vlakem do Brna na celý den, takže nakouknu zase zítra.Mějte se krásně a užívejte posl. pracovní den tohoto týdne
29. led 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Tak mě ještě napadlo-co Klárka, neporodila už...? :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:51  • Odpověz
nazdárek........
sabi: no jo, říkala, že na té neschopence bude mít fůru času a zatím...........nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kopreti: mně dr. listovku taky nenapsal ani o ní nemluvil, já ji užívala už před těhu sama od sebe, proč ji mít předepsanou, když se dá volně koupit. Hlavně ji podle mě měla jíst už dřív, a ne až ted, v devátém týdnu. Já teda užívám GS Mamavit ted, ale tu listovku jsem jedla sama od sebe a dělá to tak podle mě spousta lidí.

a klárka asi ještě ne, myslím, že by aja hned psala........
29. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Jasně, že bych hned napsala - mobil beru s sebou i na záchod :slight_smile: tak termín má až v úterý, tak uvidíme...

Holky, teď jsem se dozvěděla, že nám zemřel jeden kolega z práce, měl rakovinu - je to hrozný, jsme z toho všichni v pr... :cry:
29. led 2010 v 09:09  • Odpověz
aja: ty jo, to je hrůza teda...............a věděli jste o té rakovině? a kolik mu bylo?
29. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj vsem pri patku :wink:

konecne jsem se sem zas dostala, v praci je ted kolem spousta lidi, porad se neco "deje", takze mam po zizalkach :( Dnesek snad ale bude v poho :wink: Musim rict, ze krafete o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se pak neda vsechno precist...

V prve rade gratuluju blondy k Anicce..videla jsem fotky a fakt se vam povedla :wink: Rodila jsi tedy v Krci ? Jestli budes mit cas, hod mi nejake info.. :wink:

eli: hned je to veselejsi po kontrole, co :dizzy_face:

lancy: naprosto chapu, jak Ti je a co se Ti honi hlavou, kdyz dorazi ta hnusna mrcha...zazila jsem to asi 9x nebo 10x :rolling_eyes: u me to bylo jeste umocneno mou "skvelou" naladu prvni den MS, bych vrazdila. Na druhou stranu je fakt, ze casem clovek nejak otupi.. Zkusila jsi ty ovu testy ? Ja jeste nejaky doma mam, mohla bych Ti je gratis poslat :wink: Ten spg je dobra volba, MM na tom byl, zaplatil 30,-Kc a vysledek mel do hodiny. Pak se z toho vecer trochu priopil, ale jsou horsi veci na svete, ze :grinning:

kopretina: tak to me ten mail prijde pristi patek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz se citim celkem OK, az si nekdy rikam, jestli jsem fakt v tom..no, pravda, prsa cejtim furt a nesmim cichat smrad z vareni, to mi moc dobre nedela..
myslim, ze kyselinou listovou nemuze v 1.trim. nic zkazit..ja se ptala dr., jestli mam brat teh.vitaminy a mne rikal, ze ne..a nasledovala prednaska :grinning: ..navic je v tom pry vitamin B ( :confused: , ktery neni moc dobry, kdyz je Ti blivno.. Nakonec mu muze sama zavolat a zeptat se, ne :sunglasses:

lauri: co budes pect ? bracha zitra slavi 10 let, tak se chci prekonat a vsechny ohromit :grinning:

aja: nic moc prijemnyho to teda neni, ale musis to vydrzet a MM taky.. :wink: jeste, ze to ten Tvuj dr. nenechal plavat...

lussyn: dobra napln dne..ty budes doma az do porodu ?

Jdu dnes na velkou oslavu kamaradky tricatin a vubec nevim, jak to udelat s chlastem... :confounded:
29. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Nany-zdarec holka jedna.Konečně jsem taky koukneš!Jakpak ti je? Cítíš se dobře? Seš teda úderník... :grinning: Ty ovu testy jsem nezkoušela,páč je v lékárně zrovna neměli.Počkám na ten spg a pak se uvidí.Takže dnes jdeš pařit? No už to asi nebude jak za" mlada",viď? :grinning: Já ale myslím,že jednu sklenku by si snad mohla :sunglasses: ale raděj nic tvrdýho :wink:

Lauri-takže večer býváš unavená,že nemáš chuť na sex ,jo? :sunglasses: :grinning: Ale na MK chuť máš i v jedenáct v noci,že jo? :grinning: :slight_smile: :grinning:
29. led 2010 v 10:39  • Odpověz
lancy: no, kdyz tu mam porad za pr...i toho novyho kolegu, tak tezko muzu poustet MK :unamused: a doma jsem uplne KO :slight_smile: Jo, cejtim se relativne OK :wink: No, kdybys ty testy chtela, tak pisni..Jinak v lekarnach to maj drahy jak svin. Zkus pohledat na heureka.cz, zadej ovulacni testy a vyhodi ti to ty nejlevnejsi..
S tim chlastem..ja porad nad tim premejslim, jak to okecat..coz, bohuzel, u me jde tezko, kdyz bez kapky alkoholu nedam ani ranu :rolling_eyes: Uz mi i volala, co teda budu pit - ze ma u me poznamku pivo, vodka, whisky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude tam asi 40 lidi a pulka z nasi vesnice, takze to nemuzu proflaknout. To uz bych to rovnou mohla pustit do mistniho rozhlasu. Jedno maly pivko ale dam :wink:
Ty mas pres vikend volno ?
29. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Nany-ano,mám tento víkend konečně volno :slight_smile: No máš to holka těžký,u mě by to bylo podobný,taky vždycky piju,když je nějaká akce,takže nevím,jak ti poradit.Třeba říct,že bereš nějaké prášky,např.ATB nebo něco,vím,všchno nápadné...ale ty seš šikula ty něco vymyslíš :wink: Ty ovu testy,mrknu na to,ještě uvidím,jestli to zkusit,tobě to pomohlo?
29. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Sabi ty jsi provokatérka, aby jsi věděla, tak teď vám napíšu a jdu se do tohop pustit, nebo mi nedáte pokoj vy jezinky :grinning: :grinning:
Ájo jé tak to je blbý s tím kolkegou to je asi blbá nálada u vás v práci,je hrozná co se teď děje.Minulý pátek se nám zabil jeden známý, to byl hrozný šok ještě doteď tomu nemůžu věřit, kdyby jste ho znaly, byl to úplně nádhernej kluk, úplnej model, měl nádhernou manželku, ta by mohla strčit do kapsy každou missku a dvě malý děti.Jel v autě a srazila ho nějaká ženská a on byl na místě mrtvý.Bylo to i ve zprávách.Nemůžu tomu pořád uvěřit, když jsem potkala v pondělí jeho manželku, tak to byl zoufalý pohled, musela být něčím nadopovaná, aby mohla vůbec fungovat, a kvůli dětem musí, ale prostě tyhle věci by se vůbec neměli dít.Holky dávejte na sebe pozor.
Nany ty jo takováhle akcička, jo?Tak to jsem holka zvědavá na co se vymluvíš, to bude asi těžké, to já bych tam snad radši ani nešla a nebo budeš muset s pravdou ven.
Kopretinko, tak si užijte hezky výlet.Mě dr taky listovku nenapsal ani mi o ní neřekl, asi to záleží na každé z nás zda ji bude užívat nebo ne, není to nic co by se muselo, aby ji předepisovali.
Lauri tak copak vyrábíte při víkendu?Já tu teď měla ségru se synovečkem, pozvala jsem je na snídani a dělala jim palačinky.Teď jswem chtěla jít poklidit a vytřít, ale nejpúrve vám udělám to albíčko, aby měla Sabča klid, že Sabíí :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Tak snaha byla, ale budu muset počkat na miláčka, nevím si s tím rady, takže večer to stáhneme a albíčko udělám, slibuju

:slight_smile:
29. led 2010 v 11:41  • Odpověz
lauri, když je vše ok, nešpiníš, nikdy jsi nepotratila, tak sex nevadí :wink:

kopretina, jestli je 8nebo 9tt, tak už je listovka celkem na nic. Samo je lepší, kdyby jí brala, ale už jí to moc nepomůže. Bohužel její potřeba ne největší na začátku, prvních 6 týdnů těhu (počítano od MS), v této době se rozhoduje, jestli bude vše ok nebo nebude :confounded:

nany, tak třeba že bereš antibiotika, to by neprošlo? Být tebou bych si nedávála ani malé pivo, jsi ještě v té nejrizikovější době a plod je fakt náchlyný...
No nakonec jsem v Krči nerodila, takže info podat nemůžu... Už jsi se pro nějakou porodnici rozhodla? Ale co jsem tam chodial na poradnu, tak bylo vše ok, nakonec jsem rodila jinde jenom kvůli poloze mimi...

luss, tak večer jo? A ne že se pak zas budeš vymlouvat :sunglasses: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
nany: já budu dělat bebestřechu, je to nepečené a s tvarohem, to my můžem, klasické dorty u nás nikdo moc nejí...........
a vy jste to ještě nikomu neřekli, když řešíš ten alkohol? tak řekni že jíš nějaké léky nebo něco takového a je to...... já bych teda neriskovala vůbec žádný alkohol, přece jen jde o tvé dítě, to si radši něco vymyslím, at si každý myslí co chce..............

lancy: ty jsi teda - no na koníka mám čas, když manža čučí na telku víš......................... :grinning: :grinning: :grinning:

luss: my fotili toho kámoščiného špunta, už odjeli, tak manža vaří oběd - jako vždy - a já stahuju fotky, pak chceme jet nakoupit, k našim a večer udělat tu střechu na tu zítřejší oslavu, tak už se i celkem těším...........a v neděli odpočinek a další focení, tak to rychle utíká ten víkend..................
a večer se teda schválně mrknu, až bude to albíčko.................... :grinning:
29. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Lauri-to je teda náhodička!Já dnes budu taky dělat bebe střechu! :grinning: Zítra máme takové malé posezení,při "kolaudaci" nového auta a tak chystám nějaké dobroty!! :wink:
Blondy-myslíš,že i malé pivko může uškodit? Když si vzpomenu,jak některé těhule kouří a pijou,tak se mě to zdá divný :confounded:
29. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
lauri tak to máte nabitý program na víkend.Tu střechu taky děláme, dáváme tam ještě banán a je to moc dobré.Já dnes budu dělat zapečenou brokolici s květákem, máme to moc rádi.Na to albíčko už mám něco připravené, tak se na to večer vrhnu, když jste na mě takové, jak na cizí :grinning:
Blondy co ty, co děláte?Už jste byli venku na procházce?Vy vlastně ale nemáte ten kočárek, že?
Lancy já bych ty ovu testy zkusila, nic to není a třeba to zabere.Za zkoušku nic nedáš.A na kdy je manžel objednaný na to spermio?
Já si včera byla u dr pro papír na peníze, tak jsem se rovnou ptala co na aechlazení a prý je nejlepší pokud to jde vydržet, nic.Takže já jsem už třetí den doma v teple a piju jen čaj s medem a už mi rýma ustupuje.Tak jen aby jste věděli, že nejlepší je, léčit se ničím :grinning:
29. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.