• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
sabi: no my v tom děti vozíme občas i ted, ale výhoda je, že jsou kožené, takže jsou omyvatelné a at tam budou jíst cokoli, vždycky to stačí setřít a je to čisté, máme takovou i sedačku v obýváku, taky velmi praktické - jsem totiž taky docela prase a když jím, tak mi občas taky něco ukápne a upadne......................
takže rozhodně lepší než třeba černé, ale polstrované....................to bylo zase moje kritérium při výběru auta - ty kožené sedačky, právě kvůli dětem................aby to nebylo jak u čuňátek............. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Klári-já myslím,že tam s tebou může být manžel hned od vyvolání ne? Já bych v tom problém neviděla,ale nevím,jak to tam u vás mají...
Lauri-já vím,i do auta se může člověk zamilovat :slight_smile: ale znáš to,nové je nové...ještě záleží jaké to pak bude to autíko.Já osobně bych malou nákupní tašku taky nechtěla :grinning: Jdu konečně na tu střechu,teď jsem manžovi dělala bramborák,brokolici nechtěl! Potvůrka mlsná :grinning: :slight_smile:
29. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Lauri takové svinárny jako jsou centrofixy, různé barvičky, violetka, jupíky apod. tak takové věci se fakt zažerou a nejjdou vyčistit.Pak to drhneš jak magor a nejde to.
No uvidíš já u sedačky klela jak havíř a prodávali jsme ji protože jsem na to neměla nervy.
Ted máme tmavou sedačku a na tom ještě deky, které jednoduše vyperu - prostě k nezaplacení :wink:
29. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Lancy, já právě nevím, jak to je. Zatím si to neumím moc představit, ale doufám, že by tam mohl být se mnou, i když zase co jsem četla, tak někomu ta vyvolávací tabletka nezabírá a vyvolávají to třeba i víc dní....No tak kdyby to náhodou nepřišlo samo, tak se v pondělí na všechno zeptám...

Jééé já taky plánuju krásnou světlou sedačku, ale asi až za hodně let :grinning: .
29. led 2010 v 18:55  • Odpověz
sabi: jé, tak centrofix určitě dítěti nedám do auta.......
a já psala o sedačkách v autě, ne o autosedačce dítěte, tu bílou určitě nekoupím a počítám s tím, že se opotřebuje, ale prostě budou určité meze - vozíme v autě manžova syna od mala a ví, jak se má chovat................takže asi to má každý jinak.

Lancy. já taky manžovi nabízela brokolici a nechtěl, to je zajímavé že? já naložila maso do koření a česneku a udělám ho se štávou a s kolínkama, už se těším..................
takže nakonec taky vyrábíš střechu? mně už tuhne v ledničce, ještě na to hodím čokopolevu a už se těším, až si zítra dáme, malý ji miluje, tak si dá.....

Klárko, já nevím, jak to je, ale řekla bych, že by tam měl moct být s tebou..............
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Lauri-ti chlapi jsou mlsouni :grinning: on sice sní všechno,ale když si může vybrát,tak znáš to...Taky chci bílou sedačku a všichni mi to vymlouvají.Stačí,že v kuchyni mám béžové židle...ale stejně většinou,co chci to nakonec mám :wink:
29. led 2010 v 19:21  • Odpověz
lancy: no pokud je to textil, tak bych taky váhala, zvlášt když plánujeme ty děti, ale ta kůže, to je fakt sto a jedna, takže bez obav...............já chci zase do obýváku nový gauč z mikroplyše, tak to je spíš pro mimi nebezpečné, aby odolala................no uvidíme no.......................
a manža má brokolici rád, dokonce i kapustu si dá s vepřovým a knedlíkem.....ale jinak jsme oba spíš masoví........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Lauri-vím,že kůže je v tomto směru praktická,ale mě přijde,že je studená a v létě se na ní potíš..ale na pohled je pěkná to jo.Už mám střechu hotovou,jen jí poleju čokoládou,to bude ňamka :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
lancy: tak já už ji mám politou a v ledničce......................takže jsme na tom podobně...............už se těším, až si ji dáme zítra.............
a studená mi nepřijde, a v létě máme zapnutou klimatizaci, takže se tam nepotím...............ale bez ní by to asi bylo blbé.......................

lussyn: kde jsi, už je večer.......................... :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Lauri-Luss asi dělá to albíčko :wink: :grinning: ,tak já už mám zastřešeno i s čokoládou :wink: Tak jsem se teď dověděla,že jdem zítra na ples,jsem teď nějaká rozplesaná :slight_smile: to zas bude pařbička :grinning:
My sice máme klimu,ale nemáme tu koženou sedačku,takže nemůžu posoudit :sunglasses: ale když jsme byli na dovči,kde byla taky klima,tak jsem se na tý sedačce potila,ale to je jedno,vše má klady i zápory.. :wink:
29. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
lancy. jj, jde to i tak, já třeba když bylo fakt extrémní horko, a já řídila v minisukni, tak jsem si vozívala takový maličký ručník, jenom pod ty nohy a to bylo super....................takže tak.....................
já už jsem se nacpala milkou, čokoška mi chyběla................ :slight_smile:
no jdu si lehnout, zítra bude náročný den..............tak dobrou................
29. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Klaruš krásné :slight_smile: :grinning:

A lussyn na nás to však víte co :frowning2:
30. led 2010 ve 03:15  • Odpověz
Sabí-ranní ptáče,dál doskáče.. :grinning: :wink:
Pěknou sobotu všem!!!!
30. led 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se tu máte? Vy jste tak ukecané!! :grinning: :grinning:
Jinak dneska celý den a zítra budu jenom ležet, peotože se musím zbavit té blbé rýmy!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Lancy žádný ranní ptáče ale odstříkávám mlíko :slight_smile:
Kdybych mohla tak spím do večera. Trpím akutním nedostatkem spánku :wink:
30. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Jé, sabčo, já ti akorát chtěla napsat, jestli jsi zase odstříkávala..........
My jedeme akorát pro malýho, takže dneska tady moc nepobydu.....
30. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Sabí-mě to bylo jasný,co tak asi děláš,jen jsem si chtěla trošku rýpnout :grinning: Co malá,spinká nebo zlobí?
Lauri-tak si to s malým užijte a pomalu si to nátrenujte :slight_smile:
30. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahoj kočky,
teda Sabi ty jsi potvůrka, já to včera nestihla, byli jsme dlouho pryč ale do půl 12 jsem ho vytvářela, stahovali jsme ty fotky a tak, a teď jsem šla přidávat fotky a přidala se mi jen jedna, prý jsou moc velké.Pomóc co mám dělat????
Klárko, teda to bude krásné miminko, to se šlechtí a napíná vás:slight_smile:
Lauri, tak si užijte hezký den, a oslava ať se povede.
Eli pořádně to vylež, já se ji také zbavovala od středy, ale dnes už je mi fajn, chce to být doma v teplíčku.
30. led 2010 v 09:57  • Odpověz
lussyn: Vyležím!! :wink: Jsem hezky doma v teplíčku a je mi fajn!! :wink:
30. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Jé, lussyn, tebe bych chtěla mít doma...................takže návod jo?
Klikni na tu fotku pravým tlačítkem myši a zvol - Otevřít v programu a vyjede ti nabídka - vyber program - Microsoft Office Picture Manager. Klikni na to a fotka se ti otevře v tom programu.....Pak tam máš nahoře možnost - Upravit obrázky, tak na to klikneš a vpravo v liště ti vyjede nabídka - vyber Komprimovat obrázky. Klikneš na to a pak ti vyjedou možnosti, jak chceš fotky komprimovat - vyber možnost Webové stránky a klikni na ok..... pak stačí kliknout na křížek vpravo nahoře, dáš uložit - ano a je to........a takto upravit každou fotku a už se ti nahrají..................
30. led 2010 v 10:03  • Odpověz
laurinka: Napsala jsi to šikovně!! Až něco nebudu vědět, tak napíšu tobě!! :dizzy_face: :wink:
30. led 2010 v 10:07  • Odpověz
laurinka: toto letí Ty jsi už 9tt!! To je šílený!! :sweat_smile:
30. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Lauri-tebe bych někdy doma potřebovala :grinning: hotovej technik!! :grinning: :slight_smile:
Eli-ať tě manža pěkně kurýruje :wink:
Klárko-pěkné fotečky! Přeji hodně síly do dalších dnů.. :wink:
30. led 2010 v 10:25  • Odpověz
:astonished:
eli: ahoj, no jo, tak já s fotkama pořád něco dělám, ale jen aby to luss zvládla............................
a letí to no, jsem dneska 8plus4, ale tak co, tobě už to taky ukazuje šestý týden..................
lancy: jé, díky, ale na tomto nic není, to je takový základ........
30. led 2010 v 10:30  • Odpověz
lauri: Jj, v úterý mi tam naskočí 7 tt... :grinning: :sweat_smile: Ale musím v pondělí zavolat sestřičce a změnit termín kontroly!! Protože toho 18.2 nemůžu, tak se s ní domluvím ať mě posune dřív! :sweat_smile:
lancy: o manželovi mi ani nemluv!! ten je na celý týden v prdeli!! :angry:
30. led 2010 v 10:38  • Odpověz
eli: no jo, tak mně zase v pondělí desátý................
a v jedenáctém jdu konečně na KO, tak už se těším, až se ujistím, že je vše ok.....................
ale věřím tomu, minulý víkend jsme to řekli na oslavě manžově tatkovi a bráchovi, a dneska tady máme malýho, tak mu to chceme říct, aby to věděl od nás, ne od nich...................ale on je v poho, tak nějak s tím stejně počítá..............
30. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Laurinka: tak to je fajn!! :dizzy_face: Tak snad to malý vezme :wink:
30. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Takže abíčko je hotové :slight_smile:
Lauri díkes za pomoc, zvládla jsem to levou zadní, zas takový dub nejsem :grinning: To jsem při tom stiihla i uvařit a teď jdu povléknou čistě postýlky, když jste mě takhle zdržely :grinning:
Jééé konečně to mám z krku.tak co Sabi jaká jsem???
30. led 2010 v 11:06  • Odpověz
lussyn: Máš ho pěkně udělané!! Krásné bříško už máš!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Lussy-pěkný fotečky a taky už pěkný bříško!! :wink:No vidíš,jaká seš šikula! Ty máš tu stejnou postýlku,co Aja?
Eli-tak to je mi líto,že seš sama,ale on se brzy vrátí a pak ti to určo vynahradí,myslím to kurýrování... :wink:
30. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.