• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kopreti, jj to jo, jak už jsou to ty tři roky rozestup tak už to jde, to už to první má trošičku rozum z toho jak se má k miminku chovat, ale pokud jsou děti hned po sobě třeba rok, tak to se mi zdá hrozně málo, to si pak ta maminka nemůže užít ani jednoho ani druhého :unamused:
23. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Tak naše děti jsou skoro 5 let a je to dost.
23. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Tak mrňoskové jsou vykoupaní a v pelíškách. Denulka ještě kouká z postele na pohádku a my si udělaly kafíčko :slight_smile:
23. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Nikde nikdo :cry: :slight_smile:
23. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Co se děje dneska taky nikde nikdo?
Aji ty jsi dneska zklamala jak to že tu dneska nejsi první?
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Krásné ráno
Teda, že by dneska první?
Aji, ty dneska nepracuješ? :wink: :slight_smile:
Andri,jak to děláš, že máš ty děti tak brzo uložený? My teď zase večer s usínámním bojujeme-malej usíná okolo 9 v mojí náruči :sweat_smile: :angry: -asi tuší, že se chystáme ho zbavit výsadního postavení... :wink: :sunglasses:
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Sabi-předběhla jsi mě :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Jo jinak včera jsem to zvládla celkem už mi bylo fajn tak jsem něco udělala : děkuji za úžasný vynález myčky a špaget. Chtěl teplou večeři tak dostal špagety sice se tak divně koukal ale neřekl ani půl slova.
24. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Sabi, nedej se-počkej až bude maličký na světě-bude ti líbat ruce za chleba se salámem :grinning: :wink:
A dneska povinně klidovej režim,jo?
24. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Jojo dneska nic v plánu jen asi malej nákup protože jsem zjistila že nemáme chleba ale zvládnu v místní hrušce.
24. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Jinak včera jsme byli na tom ošetření pleti a michal musel jet do práce takže mi sabču nemohl pohlídat tak jsem ji musela vzít sebou dělala tam šílený bordel všechno chtěla ,všechno tam uklízela , málem tam rozbila vázu paní se dělalo špatně jak tu sabču pozorovala.
No a na závěr mi začala nabízet výrobky od firmy MK no jak mi k tomu říkala ty ceny tak se mi protáčely panenky a hned jsem viděla kolik plena přesnídávek za tuto sumu můžu mít tak mi bylo zle.
Takže se mnou paní žádný kšeft neudělala pořád mi nabízela možnost že ji to můžu zaplatit na dvakrát.
Hm tak kšeft nebyl.
Já to tak nesnáším když mi někdo něco vnucuje.
24. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
OK,chleba můžeš :wink: :grinning:
Pozdravuj mimíska-už nezlobí? Nebo si pořád chce povídat se záchodovou mísou? Ty jo z toho mám trochu obavy...U Sabinkyjsi taky zvracela, nebo ne?
24. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Taky nesnáším podobné "kšefty", ale už prostě řeknu NE a hotovo (a ani už se při tom necejtím tak blbě jako dřív...)Taky přepočítáváš na plíny a jídlo (já mlíko :wink: )? :grinning:
Taky asi budu muset ke kadeřnici s Domčou-no čeká nás nejspíš něco podobnýho... :astonished: :wink: :sunglasses:
24. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Uz tu jsem taky..mam po ranu nakej pomalej rozjezd a hodne veci na vyreseni :grinning:

Aja mela vcera nejakou kalbicku, tak asi vyspava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sabi, se tu musim smat, kdyz si predstavim vasi malou, jak dela poradek u kosmeticky :grinning: :grinning:
Napadlo me, jestli by sis nemohla neco navarit /polevku, omacku/ a dat to do mrazaku, aby se Ti aspon trosku ulevilo :wink: A co se treba aspon stridat ve vecernim "vareni" s Tvym muzem ?

Kopretina: kam razite dneska s mrnousem ? tady je sice trosku chladno, ale slunicko krasne sviti :sunglasses: Uz aby bylo "padla" :sweat_smile:
24. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
On vařit neumí :slight_smile:
U sabči jsem tyto obtíže až tak moc neměla ale myslím že tu ája předtím psala že tělo už ví co ho čeká a co bude následovat takže si každou fázi užívá. :unamused:
Jo sabča je dábel
24. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
dobré ranko :wink:
24. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Nany, tady krásně svítí sluníčko... :grinning: :sunglasses:
Máme nějaký vyřizování na městě+ musím k Dr. naštěstí jen pro recept, akorát mi to tam nikdo nebere, tak doufám, že se tam dovolám, abych pak nemusela s Domčou čekat.
Včera jsem měla zase miminkovskou :wink: :dizzy_face: a spočítala jsem si, že kdyby MS dorazila přesně jak má (15/5) vycházel by mi TP na 22/2-pěkný, ne?
Domča mi právě podruhý za sebou vypnul pračku těsně před konce programui, takže peru potřetí prádlo... :angry: :slight_smile:
Sabi, nestraš :angry: :sweat_smile: :astonished: :confounded:
24. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
ahojky Kramlinko :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Sabi:...a predpokládám, že se to asi ani nechce naučit :wink: :grinning: :grinning:

Kramli: zdravim :wink:
24. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Kopretin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Učit vařit se nebude zvládne jen čaj atd. když dělal vajčinu tak se mu celá připálila.Říkám mu míchal jsi to?
To se má míchat?
Takže asi tak :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Sabi: jako bych videla sveho tatu :grinning: Ten teda krome vajicek zvladne jeste topinky :dizzy_face: Tak to je beznadejnej pripad :sweat_smile:

Kopretina: takze budes mit to nejbelejsi pradlo v okoli :sunglasses: :grinning: :grinning:

Holky, konecne nam odpovedeli asi na 20. poptavku ubytovani (na 2.kvetnovy svatek)..je to na Sumave, huraaaaaaaa :sunglasses: Vsude jinde uz bylo plno :angry:

Kramli, jak ty jsi na tom ?
24. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
kopreti: Domča je šikovný, chtěl šetřit proud :grinning: Já jsem včera prala taky podruhé to stejné prádlo...já jsem ho totiž ve středu vyprala a pověsila ven k večeru a ono v noci pršelo ana prádle byly takové nějaké smítka černé, tak jsem prala znovy no... :unamused:

nany: já no pořád stejně, čekám a čekám :angry:
24. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Skoro 10hodin a ta ája tady ještě pořád nebyla?
No co se to děje?
Asi ji udělíme černý puntík za nepřítomnost. :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Nazdárek vopičáci,

ne ne,nevyspávám. Já vás dočítala už ráno, ale pak jsem si mailovala s mamčou, tak už jsem nestihla napsat Vám, že musím odjet za zubajdou, protože mě už poměrně dlouho trápil jeden zub. pak jsem přijela a lítala jsem tady jako idiot a pak jsem byla ještě u kolegy Jirky, protože má dnes svátek, tak u něj ještě prohodit pár slov a je deset hodin jako prd.

Ale dnes jsem si naordinovala jít domů po ó, takže o půl jedné to balím :grinning:

Jo a Sabi, ty nakupuješ v Hrušce??? zrovna včera odpoledne jsem tu dělala smlouvu s nima na dodávky našich párků k nich a smlouvu měli děsnou, tak jsem to celé přepisovala, tak jsem tu na ně nadávala :wink:
24. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Puntík nechci :cry:
24. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
aja: ahojky od puntíku ses zachránila tak tak :wink:
24. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Tabulka aktualizována :wink:

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 8DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 24DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 47DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 10DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 26DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 8 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 29DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,25DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 7DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,2DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., 3DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09 Calibrum
24. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
nany: koukám že u tebe to vypadá nadějně nebo ne?? Jak dlouhé máš cykly???

a co neutronek: ta už má teda parádní náskok v délce.... :unamused: Už jsem ji tu chvilku neviděla....
24. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
A jaké párky zajdu si je koupit.Já v tom obchodě ještě nebyla opět jsem měla rozhovor.
24. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Jejda Sabi, to ti teda dává mimísek zabrat, co? U Sabči jsi to měla stejné???

Párky máme různé, celkem dobré. Naše logo je nepřehlédnutelné, tzv slinták - oficiální název je Gurmán pojídající klobásu :slight_smile: hodně dobré jsou javořické párky (jemné delší) nebo čertíci, to jsem slabé černé párečky lehce pikantní. Ale ono to máš jedno od koho to je... Hlavně nekupuj Maso Planá - to je společnost, která je naším partnerem v konzervách a jejich párky jsou hnus fialovej...
24. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.