• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy: To doufám,že mi to vynahradí!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
30. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem ještě večer stačila přidat dvě fotečky bříška a dobře jsem udělala, protože nejdýl zítra už ho mít nebudu.
Ráno v osm mi praskla plodová voda a tak už ležíme v porodnici. Kromě nepravidelných kontrakcí se ale nic neděje. Natáčí mi monitor, zatím je vše v pořádku a čeká se, zda se to rozjede. Pokud ne, tak by se to muselo potom urychlovat vyvolávací tabletou. Mám tu notebook, manžela zatím poslali domů, tak si tu krátím to čekání koukáním po netu.
30. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Lussyn šikulka :wink:
Albíčko máš moc krásné , sabinka by ti řekla že si kikula (šikula :grinning: )
Bříško už ti krásně roste , prostě rostete do krásy.
Vlastně ani pořádně nevím jak to tedy probíhalo na ten štědrý den : jako reakce rodičů a příbuzných, slzy štěstí nebo jak? Pokud jsi to už psala tak se moc omlouvám asi jsem to přehlídla ale v ten vánoční čas jsem toho měla tolik že si to asi nepamatuji. Tak pokud to nechceš psát znovu tak já si to zkusím najít na stránkách zpět.
Jen mě to tak zajímá že to muselo být strašně krásné a dojemné. :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holky :slight_smile: jo jo jsem holka šikovná :grinning: :grinning: Bříško je pěkné, dělá nám radost, miláček je z něj pěkně vyprdlej, pořád na něj sahá a pusinkuje a povídá mu :grinning: Je roztomilej.
Eli a kde ho máš?Mě taky ve středu miláček odjede, jede na soustředění a bude až do soboty pryč :frowning2:
Tak mi už jsme po O, a půjdeme ven je nádherně, svítí sluníčko, tak půjdeme asi krmit labutě.
30. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Klárko, jé tak ty už jsi v porodnici, jo?No tak to je super, to na tebe budeme moc myslet, ať je to rychle za vámi a hlavně ať je všechno v pořádku.Aspoň, že tam ´máš ten NB čas ti aspoň rychleji uteče.Tak držím palce ať už jste brzy čtyři :slight_smile:
Sabí děkuju moc.No nevím jestli rosteme do krásy, to mi vůbec nepřipadá, obličej mám jak puberťačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to víš, že reakce byla náherná.Nejprve jsme byli u manželových rodičů a pak u našich a reakce byli všude stejné.Veliké slzy štěstí, měli opravdu velkou radost, brečeli jsme u toho všichni.Bylo to ještě hezčí než tenkrát :slight_smile: Asi si to dovedeš představit :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Klárko krásné bříško, a ty fotky vůbec nevypadají na to, že jste si je fotili sami.Moc ti to sluší jsi kočka.
30. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Lussyn děkuju :slight_smile: .
Já si tady čtu a čekám, co mimísek vymyslí....Prý to může být klidně až v noci nebo zítra ....
30. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Eliško ty jsi z Prahy že ? Tak tady je pro tebe akce : http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2010
Sídlí Praha - západ tak mrkni. :wink:
30. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Klaruš :slight_smile: takže porod v přímém přenosu :grinning: :wink:
Holka tak at to zmákneš a máš to rychle za sebou at se moc netrápíš. :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
jé, luss......tak paráda, už jsem nakoukla......................moc hezké.......................
klárko, tak to je fajn, aspon že ta voda praskla, moc na tebe myslím, at je maličké brzo na světě a moc tě netrápí................
luss: já mám taky dobré pupínky, dosud jsem měla obličej jak panenka a ted - hrůza..............si taky připadám jak patnáctka............

malýmu jsme to už řekli, on je v pohodě, tak nějak s tím počítal, takže dobrý............................
30. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Klárko to čekání musí být hrozné, uff, úplně tebou cítím, já bych byla nervózní šíleně, kdybych věděla, že každou chvíli budu rodit.
Sabi ta zavinovačka je dobrá, zadarmo, nekup to, možná se tam taky zajdu podívat.Oni když tam už tu ženskou dostanou, tak ví, že určitě s prázdnou neodejde, vždycky něco koupíš, když ti dá někdo něco zadarmo, proto chtějí aby jsi si pro ni přišla osobně.
Lauri, tak to je fajn, že to vzal takto, to už se určitě těší, jak bude dělat bráchu.
30. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
luss: jj, taky bych řekla......................a navíc jeho maminka taky plánuje mimčo, tak to bude mít dvojmo............. :grinning: :grinning: :grinning:
no nic, za chvilku přijdou, tak se jdu nachystat.........
30. led 2010 v 15:02  • Odpověz
klaruska: Tak držím palečky ať je prcek venku co nejdříve!!
Teď mi přišla smska od kamarádky, že see jim dneska ráno narosil syn Vítek!! ježiš já mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Lussyn přesně tak :slight_smile:
Hold jsme ženský a schválně tam lákají těhulky protože skupují co můžou a určitě se ti tam něco zalíbí protože když už tam jdeš tam se tam stejně rozhlídneš.
Jen tak ze zvědavosti a najednou máš plný košík.
Já se byla včera taky jenom tak mrknout v ikey koupila jsem věci co ani tak akutně nepotřebuji jenže byli v akci a když už tam jsem i s mamkou a jsme na děti dvě tak mám čas se i rozhlídnout a jsem autem apod.
A utratila jsem tam skoro tři tisíce ještě že sebou nosím kartu. :sweat_smile:
30. led 2010 v 15:23  • Odpověz
lussy: Jel opravovat auto, ale počkalo by to, ale on ne, že to bude muset dodělat už teď, takže se nevrátí asi ani dneska! :frowning2:
30. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Sabi: To je tak vždycky!! :grinning: :grinning: Jdeš se jenom podívat a necháš ta majland!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 15:25  • Odpověz
klaruska, je tak koukám, už jsi v porodnici... Tak držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo a měla si to rychle za sebou a všechno dobře dopadlo :dizzy_face:
30. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Sabí-to jsi mě docela vyděsil tím článkem,když vím,že letos budu mít 29,tak mám pocit,že už jsem něco prošvihla :frowning2: Vy už jste tu všechny těhule a já nic,mám z toho divný pocit,snad nebudu nějaká vyjímka... :angry:
Jinak autíčko už máme v garáži a je moc pěkné,si připadám jak někde v letadle,spousta světýlek a budíků... :wink: tak aspoň něco pozitivního a večer jdem na ples,tak se tam asi opiju,páč se těch roků začínám nějak děsit... :confounded:

Kláruška-přeji ti hodně štěstíčka a spoustu síly,kterou ty určitě máš! To zvládneš na výbornou a za chvíli budeš mít mimi v náručí..jsem ti říkala,že týden ještě nekončí... :wink: Drž se holka!
30. led 2010 v 17:26  • Odpověz
lancy, tak si uatíčka hezky užívej a hlavně ho někde neťukni :wink:
To víš no, nikdo nemládnem, tak si nějak na ty narozeniny netěšim, zas o rok víc a už se to blíží :pensive:
Vyjímka učo nebudeš, zadaří se, přeci není důvod proč by ne, ne? :dizzy_face:
30. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Holky, děkuju za povzbuzení. Stále čekám, sice mám občas dost bolestivé kontrakce, ale není to nic pravidelného. Dostala jsem nějakou tabletu na dozrávání porodních cest. Prý se to může po ní rozjet a pokud ne, tak ráno začnou s vyvoláváním :unamused: ...
30. led 2010 v 17:55  • Odpověz
klaruska: tak držím palečky!! :dizzy_face:
30. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Klárko-moc na tebe myslíme,věřím,že vše bude v pořádku,neboj se!!!! Hodně síly :slight_smile: :slight_smile:

Blondy-já vím,že nemládnem a to mě začíná nějak děsit.Letos se to na mě nějak vrhlo,fakt mám takovej pocit,že jsem něco prošvihla,ale pak si řeknu,že když rodí i 40.leté prvorodičky,tak snad....no uvidíme,už máme všechno,kromě toho mimina...
30. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Sabi, tak to jsi se pěkně rozšouplka v Ikee, no co když jste to tak nutně potřebovali, viď :grinning:
Lncy, prosím tě, nic si z toho nedělej, holka jak jsem si tě prohlížela, tak na to vůbec nevypadáš a koukej na mě, já v červnu oslavím 30 a v červenci porrodím (snad) naše první miminko, takže času máš dost.A nestresuj jo? :grinning: Tak autíčko máte doma, tak to je super, to musí být paráda.Teda vy se máte, já bych taky šla na ples.Tak si to moc užij a pořádně se opij, je to tvoje jedna z posledních opíječek, tak si ji užij :grinning:
Eli a kde to auto opravuje, že nebude doma?jak ti je, je to lepší?
Kláro, jak to s tebou vypadá.... :grinning: :grinning: lalala
30. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Sabí teď jsem ti poslala hlas :wink:
30. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
lussyn: Opravuje to u svého otce, ale díky tomu, že já s nima nevycházím, tak tam nejezdím!! Když tam jedu, tak akorát na jeden den a to je všechno!! :rolling_eyes: Teď jsme se s manželem pohádali!! už se na to můžu taky vy...at!!!! :frowning2: :angry:
30. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Eli nehádejte se, je to zbytečné a jenom se tím pak trápíš a pak vás to bude oba mrzet.A ty máš být teď v klidu bez stresu at se vám narodí hodné a klidné miminko.Já vím ty hormony jsou hrozné, jsme teď víc citlivé a být sama ti moc nepomáhá,já vím.Ale aspoň si udělej čas na sebe.
30. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
lussyn: Jenomže mně příjde, že jsem sama furt, tak asi proto jsem ho dneska poslala už někam!! prostě mě to mrzí! :cry: Nechci se hádat, ale fakt mě to dneska naštvalo!! :frowning2:
30. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
To ti věřím.Nechceš jít na pokec na FB?
30. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
nazdárek..........................tak už máme po oslavě........
já blbka jsem začala křupkat chipsy a snědla jsem jich asi hodně (normálně to nejím vůbec) a ted je mi nějak divně z toho, fůůůj.........
no ale malý dobrý, a ted jsem mluvila i s jeho maminkou (manžovou bývalou) a říkali jsme jí to - protože malý kdoví jak by jí to řekl, tak jsme kecaly asi půl hodiny (na to, jak jsme se dřív nesnášely celkem dobrý....) tak že nám to hrozně přejí a chtějí s přítelem brzo taky...................tak to bude mít malý veselé, jedno doma, a u nás druhé............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.