• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lussyn: Má to blbý snad se na jedl u tatínka!! já jsem už i po večeři!!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Rýma už je lepší a jsem ráda!! Zítra zase do práce!! vůbec se mi neche!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Lussy-ty provokáterko jedna,prej,co je zítra za den? :angry: My celou neděli prolenošili,páč jsme byli nedospaný z toho plesu,si piš,že jsem se opila,ale dost jsem to pak vytančila,takže ok. :wink: A zítra do práce :angry: se mi tááák nechce.Co ty máš v plánu na celej týden?
Eli-takže bude usmiřovačka,jo? :wink: :grinning:
31. led 2010 v 19:18  • Odpověz
lancy: jj, bude!! Popravdě se už na něj těším, ale ještě s ním chci mluvit, tak jsem zvědavá co mi zajímavého poví??!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
31. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Eli nedělej herečku :slight_smile:
Lancy, tak to muselo být včera super, to asi byla seper nálada.No a dnešek jste si aspoň užili krásně v peřinkách, takže povedenej víkend, ne?V plánu nemám nic konkrétnáho, uvidím co si vymyslím, nudit se určitě nebude, kamarádka se včera stěhovala kousek od nás, tak jsem ji slíbila, že ji přijdu pomoct uklízet, takže se něco určitě najdu :slight_smile: Zítra ráno mi ségra přivede synovečka, tak ho budu hlídat, tak se těším.
31. led 2010 v 19:34  • Odpověz
lussyn: herečku nedělám!! :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:36  • Odpověz
luss: no já to tak budu mít až někdy v červenci, do té doby budu stejně něco dělat, ale víš jak my to máme, v podstatě každý den ve vlastní režii, takže je to super................
a povlečení jsem nechala vyžehlit manžu, a už ho i převlekl, tak super................

eli. nevysírej manžu, víš, že hádky jsou k ničemu - a ještě ti dám docela užitečnou radu - nikdy se nerozcházejte rozhádaní - nikdy nevíš, co se může stát.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luss: z tebe se stává hlídačka co? ale tebe to baví vid?
31. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Lussy-jj,víkend docela v pohodě až na to,že už končí..No tak snad ten pracovní týden uteče stejně rychle,jak to volníčko :wink: .Taky bych se asi nenudila,kdybych byla doma,pořád se dá něco dělát..Takže postýlka pěkná jo?
Kdovípak co asi Klárka? Už si to asi užívá i s Terezkou :slight_smile:
Eli-tak jenom malou herečku :grinning: :grinning: !!
31. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Luss: a je ta postýlka - 120x60 nebo 140x70?
jinak IP...............

holky, tak mi asi začíná období vaření, dělala jsem ty roštěnky na pivě s těstovinama a luxusní................manža že nemá hlad, že si dá jen malinko...................tak jsem mu normálně naložila a on si tak pomlaskával, zbouchal celý talíř (já teda taky, jenom funím) a prej že hrozně výborné, tak super.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a on aby mě škádlil tak že - miláčku, je to výborné, skoro tak, jako bych to vařil já.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Holky já jdu dnes na gyndu po šestinedělí. Mudr měla dovču tak proto jdu až dnes.
Tak nevím mám z toho celkem mražení neví proč. Těhu být nemůžu , nic mi tam najít taky nemůže, přesto jsem jak nervozní jak na trní.
Chci na ni vyrukovat s antikoncepcí pod kůži. Nechci se nechat zvyklat prostě pro tohle jsem rozhodnutá.
Pořizovací cena je i se zavedením něco kolem 6tisíc ale snad mi to bude držet pořád lepší než dany , které mi bud vpadly nebo vypadly.
Uff tak uvidíme, pořád mě bolí děloha jakoby už měla dorazit ms. Snad to budu umět. Skoro rok jsem ji neměla a už se asi zase vtírá. :angry:
1. únor 2010 v 07:03  • Odpověz
Asi si budu muset přečíst návod na obalech : viz zavádění tampónu a rozbalení a nalepení vložky :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Tak ted jsem se dozvěděla žhavou novinku. Víte o tom že naše interní pošta je volně dostupná ne webu?
Jedním holčinám (netuším z jaké diskuze na koníku, znám pouze jednu členku) někdo projel všechnu interní poštu co si psaly hodil to na net a jim poslal odkaz takže si všechny přečetly všechno co kdo psal.
To je mazec co? Myslela jsem si že IP je blokovaná ale není tomu tak.Dá se do toho volně nabourat bez hesla.
Holky psaly adminům jak je to možné a ti neodpovídají . Není to šílené?
Je to hnus :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Vám musím říct jak jsem byla akční tento víkend :wink:

v sobotu jsem vyprala povlečení, rozvěsila po všech radiátorech a odpoledne zase povlekla zpět, navnadili jste mě s tou střechou, tak jsem ji taky udělala, uvařila oběd, vyprala ještě 2 pračky prádla, uklidila, zastavili se naši a v neděli jsem vyžehlila ty 2 pračky, uvařila, udělala jaarní dekorace, jeli jsme nakupovat a v tescu měli krásnej spací pytel za 100 Kč, tak jsem ho koupila :sweat_smile: a manželovi jsem koupila bundu a večer jsme jeli přát tchánovi k narozeninám a tak jsem opět měla v přímém přenosu kurz jak to nemá být - s miminkem...
1. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahojky holky.....

sabi: a nenaboural se do IP právě někdo tak, že odhalil něčí heslo? no jo, internet, člověk si musí dávat bacha asi všude.........................

aja: tak to jsi toho teda zvládla hodně.................ale já se teda musím přiznat, že po několika týdnech ležení jsem taky mákla..................vařila jsem celý víkend, dělala taky tu střechu, vyprala všechno prádlo, včera ho půlku vyžehlila, povlečko jsme taky měnili, akorát žehlit ho jsem nechala manžu, na mě je to moc dlouhé a velké, stačí mi jeho košile......................a v sobotu jsme měli tu oslavu, tak taky náročné...............
a co se dělo u tchánovců, že jsi měla kurz, jak to nemá být s miminkem, co zase předvedli??
1. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
No že by někdo znal hesla všech z diskuze je divné.Zkopírovali veškerou interní poštu těch uživatelek.
1. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Lauri - klasika, ve 21h 1,5 roční dítě zvesela pojídá pytlík chipsů a zapíjí to colou (myslím, že už měla být dávno v pelechu), pojídá klobásy myslím celkem ostré... nevím, asi mám staromódní názory...

Když jsme přijeli domů, tak mi MM říká - taky budeme mít takovýho čerta, počkej až ti tady bude dělat takovej bordel jako evelína - , tak jsem ho ubezpečila že náš čert bude tou dobou už dávno v posteli a chipsy uvidí až bude jo velké...
1. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
sabi: aha, tak to jo, já to pochopila že jen od jedné...................
aja: ty jo, tak to koukám teda..............................já to teda se zdravou výživou přehánět nechci, ale co je moc, to je moc,..........trocha chipsů by snad nevadila, ale trochu v jinou hodinu a rozhodně ne s colou a klobásama.................no jo no, aspon to vidíš, jaký význam má u některých lidí slovo výchova............. :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
jedu na reviz :frowning2: :cry: i. Víc napíšu, až se vrátím
1. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
kopreti: COOOOOOOOOOOOOOOOOOOŽE??????????????,,,
??????????????????????????????????????????????????????
1. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Ájo samozřejmě nic se nemá přehánět ale poku si vezme lupínek dva tak si myslím to tomu dítěti zas tak neuškodí a pokud si jen kofoly lykne at zkusí chut tak snad taky ne.
Navíc čím více to tomu dítěti budeš zakazovat tím víc to chce takže jen zkusit a stačí a vysvětlit že tohle je pro maminku a tatínka.
Pak to děláme tak že sabince naliju do té samé skleničky černý čaj a má pocit že má naprosto to samé.
Samo že jsi místo lůupínku cpu jablíčka ale taky chce takže si vezme trošku a zase stačí a schováme na příště.
já v tom nic špatného nevidím.
Spinkat chodí před osmou někdy třeba o půl deváté a to jen když se nám režim někde opozdí že třeba udělám oozději večeři nebo se déle koupou apod.

Lauri né od všech z té diskuze že to bylo spíš asi jako pomsta.

Lauri pod slovem výchova si mnozí představují různé věci. Nejhorší jsou ti co s prominutím na děti serou pak je zavalí kupou nehorázně drahých dárků a myslí si jak nejsou úžasní rodičové a na své výchově nevidí jedinou chybičku. Z těchto dětí potom rostou takoví ..... (napsala bych co ale lussyn by se to nelíbilo) absolutně si ničeho neváží a nic jim není dobré.

Kopretin to je mi moc líto, drž se holka . Musíš věřit že zase bude všechno dobré. :frowning2:
1. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
jejda, kopretinko, drž se, vím jak se cítíš :frowning2:
1. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
sabi: ty jo, souhlasím naprosto, ale myslím že u té ajiné tchýně toho bude víc než lupínek nebo dva a té coly bude taky asi víc, a taky je to u nich asi obvyklejší.................... :unamused:
a já ještě miluju lidi, kteří dokud nemají děti, tak kritizují všechny ostatní, jak mají neuvěřitelně rozmazlené smrady a až mají svoje, tak zjistí, že ty jejich děti jsou ještě horší než všechny ty, které kritizovaly............... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Lauri - tak to doufám, že se mi nestane :grinning: a máš pravdu tam je to v mnohem větším množství, ale mě to může být jedno...
1. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
aja: já tu poznámku o těch lidech nemyslela na tebe, spíš mám v okolí pár takových, kteří měli pořád kecy o rozmazlených dětech, a pak ty svoje měli desetkrát horší..................
1. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
To je taky pravda.
Mě se třeba stalo že : děti kolem roku začínají mít svoji hlavu a zkoušejí co můžou takže začínají vztekat ,vynucovat si pozornost apod. a moje kamarádky se na mě vždy dívali jako na cvoka že si neumím vychovat dítě a přitom to jejich několika měsíční je tak klidné a už jsem viděla jak jim šrotuje v hlavě jak ony si dítě nerozmazlí.
No bylo mi trapně oparvdu jsem hledala chyby ve své výchově. Domlouvala , zakazovala a stejně jsme to eliminovali jen trošku.
Ale ted když jejich děti dorůstají právě toho roku nebo něco přes rok tak se chovají naprosto stejně.
Vztekají se a rozčilují ti je zase okřikují apod. Takže ted se tomu směji , škodolibě si užívám jejich bezradnosti a to jak ji trapně a nejraději by dítě vypnuli tlačítkem OFF.
Užívám si to že jsou ted oni na mém místě a trapně je jim né mě. Takže když sabča začne zlobit a opočit se po tom mladším dítěti s klidem si řeknu že se to nedělá že to není hezké jinak se bude maminka zlobit a ona přestane. :wink:
Pak slyším na sebe jen chválu jak úžasně vychovávám dítě a oni se cítí trapně že po dítěti jenom řvou.
Kámoška mi říká řveš ty taky vůbec někdy po sabči? Ale jistěže :grinning:
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,

klaruska, super a velká gratulace. Koukala jsem na tu váhu a nakonec ideál, ani malinká ani veliká. Je vidět, jak jsou ty odhady hmotnosti přesné... :confounded:

sabinecka, tedy s tou IP je to síla. Je jasné že na netu se dá nabourat všechno, ale já myslela, že je to bezepčné zhruba tak ajko mail, no tak asi není :confounded:
1. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Kopretinko-je mi to moc líto... :frowning2:
Tak s tou IP je to teda něco,člověk tu nemůže věřit ničemu.. :unamused:
1. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Kopretinko: to je teda mazec :frowning2: Je mi to moc líto :frowning2: Vůbec si nedovedu představit, jaké to musí být :frowning2: Myslím na tebe, drž se holka :wink:

S tou nabouranou IP to je teda blbé :frowning2: Je vidět, že člověk nemůže věřit ničemu :frowning2:

Co se týká té výchovy, tak si to zatím vůbec nedokážu přestavit. :slight_smile: Když vidím třeba někde v obchodech řvoucí a vzpínající se dítě, tak si vždycky říkám, jestli tomu jde nějak předejít :slight_smile:

Teď sem si psala s děvčicou, co má holčičku kolem roku :slight_smile: Tak říkala, že malou vykoupe a dá ji spát kolem osmé. Když manžel kolem desáté večer přijede domů, navečeří se a jdou tak v jedenáct večer vzbudit malou, aby si mohla s tatínkem ještě trochu hrát. Tak to mi příjde docela drsný.
1. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Cau holky,

dneska to stoji uz od rana na pikacu...nejel mi bus, obed z doma se mi vylil do tasky, pak neco v praci..ted konecne otevru MK a ctu, co pise kopretinka...co se, proboha, stalo :frowning2: Vzdyt dnes mela jit na kontrolu :pensive: Je mi z toho teda uplne spatne..jsem presne o tyden min nez ona...a na kontrolu jdu az 19/2, se z toho asi..... :rolling_eyes:
Pozitivni je, ze klaruska porodila peknou, zdravou holcicku :dizzy_face: Posilam gratulaci a at Vam dela jen a jen radost :wink:
Sabi, s tim, ze se nekdo nekam naboural me to zas az tak neprekvapuje...copak si tam devcata psaly :confused:

aja: tchyne se s tim, koukam, taky ne...e - mam na to stejny nazor jako Ty :sweat_smile: Na druhou stranu si vzdycky rikam: Co mi neni hodno, po tom je mi h...o :grinning:

kali: byla jsi u toho dr. ?
1. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Nany: u doktorky sem dneska nebyla, ale po těch zprávách od Kopretinky, mě začal hlodat strach. Že bych tam přece jen zašla? O víkendu to chceme říkat našim, tak bych chtěla vědět, že je miminko v pořádku :slight_smile: Přece jen sme s Kopretinkou o pár dní od sebe :frowning2: Už sem začala doufat, že nejhorší máme za sebou :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
sabi: tak to má být, to jsou boží mlýny.......................taky na ně ráda čekám a pak se směju..................
kali: a objednaná jsi na kdy?

no já bych to u kopretinky tipla tak, že šla na kontrolu a na utz zjistili, že mimčo neodpovídá svému stáří a přestalo se vyvíjet...............ale těžko říct no...............kdy by se tak mohla vrátit, myslím na ni...............
1. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.