• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj :grinning:
tady teda nesněží, spíš taje :frowning2: je to rozbředlý šedivý hnus :frowning2:
3. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
kali: jé, závidím, tady chumelilo celou noc a pořád padá............. :unamused:
3. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
AHoj :slight_smile:

mne o pocasi dneska ani nemluvte, jeste ted jsem totalne nas... :angry: Rano jsem chtela vyrazit uz po 6 hod. rano z domova, abych byla v 7 na krvi a pak v klidku dosla do prace..jenze bus nejel (udajne uvizli v zaveji), ani druhej, tak jsem sla vzbudit manzela. Jedem autem a na zac.Prahy zablokovana cesta - nekoho tahali ze skarpy. Takze jsem to vzali jinudy a tam skrinova avie ve skarpe, ale nastesti se to dalo objet. Jsem myslela, ze mi slehne :angry: U sestry jsem se musela zvazit, to me malem slehlo po druhy :rolling_eyes: Pak mi nemohla vubec najit zilu-zkusila to 3x (jednou dokonce ze zapesti), potom zavolala druhou sestru, opet nic. Nakonec zavolali dr. z vedlejsi ordinace a ta me konecne napichla.... Mam ruce jak stara smazka :sweat_smile: Uzasne rano :unamused: Tady prselo, pak padal dest se snehem a ted je tu polojasno...

Budte rady, ze nikam nemusite... :wink:
3. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
sabi: já zatím ne, ale mě se to netýká, já jsem pojídač kalorických bomb, zelenině a celozrným věcem moc nedám, spíš ujíždím na masu, čokoládě a tradiční české kuchyni............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět :cry:
Stručně a jasně-přesto, nebo možná pravě proto že to tak bolí-mimís se přestal v 9tt vyvýjet, takže to bylo jasný. Včera mi hned dělali revizi a dnes ráno naštěstí domů, komplikace snad žádný. Nechci vás tu zahlcovat ím jak špatně a smutno mi je, kdo to tad prožil, ví to, kdo ne, jen ho to "otravuje" :unamused:
Holky budu vám všem moc moc držet palečky, abych byla poslení kdo si tím tady projde.
Záoveň se chci aspoň na nějakou dobu rozloučit-prostě to potřebuju vydejchat a čím míň těhulek a mimin při tom "potkám" tím to asi po mě bude snažší..
Tak se tu držte, občas třeba nakouknu, jestli přibylo nějaký mimčo :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
nany: a jéje, tak to je pech teda, my teda naštěstí vyjeli bez potíží........................

ahoj kopretinko, já to neprožila, ale rozhodně mě to neotravuje, spíš je mi to moc líto, co se stalo..................je jasné, že si chceš oddechnout, v klídku bud s dominičkem a držím ti palce, at jsi co nejdřív ok a brzo jsi znova těhulka...............
3. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj Kopretinko,
drž se, užívej si Domču a až budeš mít sílu, tak se ozvi :wink: Myslím na tebe :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
kopretina: me to teda pekne zdrblo..byla jsi o tyden vic nez ja :cry: ja jdu na kontrolu az za 14 dni, tak bojim :pensive: ty jsi spinila nebo to poznal az na tom utz ?
Myslim, ze nikoho s tim neotravujes...treba by TI to pomohlo se z toho vypsat...ale jinak chapu..zkusenost je nesdelitelna :pensive: Za chvili bude jaro...a ty zas budes moct premyslet o miminku :wink: Hodne sil !!!
3. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj kopretinko.
Myslím na Tebe a drž se holka!! :pensive: Bude brzy líp...
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Kopretinko, moc dobře ti rozumím, drž se a když nás navštívíš budeme jen rádi, myslím, že tím nikoho otravovat nebudeš, myslíme na tebe :wink:

k počasí - nebudete tomu věřit, ale Jihlava se dneska zázračně vyhla kalamitě a celou noc ani vločka, začalo to tu až kolem 8h, takže teď už to padá hnusně, ale ráno se jelo v pohodě nikde nic...
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Kopretinko-myslíme na tebe,drž se holka! Podívej,já jako jediná tu těhotná nejsem,tak jsme mohly táhnout za jeden provaz...a mně to taky nedělá moc dobře,když vím,že jsem takhle jediná,ale co mám dělat??? Chápu,že ti není dobře po psychické stránce,ale musíš věřit,že se to povede jindy a to brzy!!!!Opatruj se,máš přece Domču :slight_smile:
Nany-tady na Moravě je to taky kalamita!! Ráno jsem jela domů z práce a málem jsem hodila hodiny,šílené silnice,plno sněhu a silný vítr!!! Katastrofe :angry: Už aby bylo jaro :wink: A Nany,ty jsi byla na kontrole a co ti říkal dr.?Určo bude vše v pořádku :wink:
Sabí-to je teda úlet s tím jídlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už člověk fakt neví,co jíst...

Manžel byl dnes na tom spermiu,ale výsledky budou až zítra a kompletní za deset dní... :unamused:
3. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
lancy: Kompletní výsledky až za deste dní?? My to s manželem věděli všechno hned ten den!! :wink:
3. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
lancy: hlavne, ze jsi v pohode dojela ze sluzby domu :wink: ja byla jenom na krvi - brala mi 4 zkumavky, kdyby neco, tak mi dr. zavola - jinak na kontrolu jdu az 19.2. :unamused: Takze zitra budete vedet konkretne co ? MM to taky vedel asi do hodiny... Drzim palce, at ma "normalni" spg :wink:
3. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
No já nevím,byl někde v Brně,je to asi nějaká soukromá klinika,kde léčí neplodnosti atd,taky mě to překvapilo,že až za tak dlouho... :unamused: zítra mu řeknou asi jen předběžně a pak komplet,to taky nechápu,ale takhle mu to řekli :confounded: .Moc tomu nerozumím,ale to čekání je nechutné...
Nany-věřím,že budeš mít všechno v pohodě,hlavně se nestresuj! Vím,asi to není jednoduché...Jo to jsi byla na tom screeningu,že?
3. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
nany: Určutě bude všechno v pořádku! :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
lancy: no, o cekani mi chvili povidej :rolling_eyes: MM prinesl papir, kde zas tech hodnot moc nebylo..tusim objem, ph, koncentrace, pohyblivost...a dal si uz nevzpominam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na ten screening jdu az za tech 14 dni, ale aby to bylo komplet, musi vzit i krev..a k tomu musi znat i vahu - pry se podle toho pocitaji nejake hodnoty :confused: Videla jsem, ze to posila do Gennetu.. Myslim, ze sestricky na me dlouho nezapomenou - resp.na me "neviditelne zily" :grinning:

eli: verim, ze jo :slight_smile: ...ale znas to..
3. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Wau holky zkopíruji vám něco co psaly holky těch co se to týká s tou Ip apod.:
asi bude nejlepší když to vysvětlím já.
Nevím kdo,ale nějaká narušená osoba se mi dostala do profilu...zkopírovala si moje velmi soukromé IP a teď to posílá kde může!!Našla mě na facebooku,na mailu..vyhrožuje a píše nechutné zprávy.Musely jsme z koníka bohužel odejít není to tu prostě bezpečné.Dejte si pozor!!!

Bohužel ta osoba má vice nicků!!!!!Nevím kdo to je,admini to řeší a my všechny z říjnovek doufáme že se to brzy uzavře.jen opravdu nechápeme proč to někdo dělá.
K těm fotkám,jedné holčině od nás se stalo to,že někdo si okopíroval její těhu fotky a na jiném serveru je vydával za svoje!!!!!!!!

No takže jsem smazala svoje alba. Fuj úplně se mi to hnusí že by někdo měl zneužít moje fotky.A fotky na FB jsem zablokovala vidět je mohou pouze přátelé.
3. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Sabi: tak to je hustý!!!
3. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
sabi: fakt sila..na druhou stranu - porad je to verejna diskuze, verejne pristupne fotky, takze...Ono i davat fotky malych deti - treba v plavkach nebo jen tak je taky dost o hubu :zipper_mouth:
3. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
sabi: s tema fotkama jsi dobre udelala :wink: Muj bratranec je u kriminalky a mati u soudu, takze vim, co nekteri jedinci dokazou :angry:
3. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Není to krásné : :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přijde gay s naběračkou do koupelny, kde se koupe jeho přítel a ptá se:

"Můžu si nabrat trochu vodičky?"

"Můžeš, pupíčku..."

Za chvíli přijde znovu:

"Můžu si nabrat ještě trochu vodičky?"

"Můžeš cukrouši..."

Za chvilku ještě jednou:

"Ještě trošku vodičky, můžu?"

"Naber si... to máš takovou žízničku?"

"Ne, hoří nám obýváček, víš?"
3. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahojky kočky,
tak už jsem doma, nejradši bych si šla lehnout, to počasí je tak uspávací, to je hrůza.................
lancy: a proč jel manža až do brna, proč nešel do zlína? tam jsou právě ty výsledky asi za dvě hodky, no ale hlavně to má blíž......................
sabi: dobrý vtip...........
a k té diskusi - no je to těžko, já mám fotky na FB taky jen pro přátele a album na beremese třeba jsem hned po svatbě taky smazala a tady nic osobního nemám, radši...............stačilo mi, že mě tady jistá osoba dočítala, už to mi připadá nechutné.......... :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Lauri-manža jezdí pracovně i do Brna,takže to vzal jedním vrzem,ale jinak máme Brno i Zlín stejně daleko,takže to výjde na stejno.
Nany-teď jsem mluvila s kámošem,co byl na spg v Podolí a říkal,že ty výsledky mu poslali až za 14 dní poštou,že je to kompletní vyšetření,takže asi proto to trvá takhle dlouho...a to rychlejší,jen jako ta pohyblivost,množství atd dělají za ty dvě hodiny,ale není to tak přesné :unamused: tak nevím,jsem z toho trochu v rozpacích..Při mém štěstí,to bude stát za prd :angry:
No bohužel inernet není vůbec bezpečný,to už víme asi všichni,ale jak se tedá má člověk dorozumívat s těma ostatníma? Lidé jsou sv..ě...např.mě vůbec nezajímá,co si kdo říká,natož,abych to někdě kopírovala a posílala dál,to je hnus :angry: Achjo,to je doba.
3. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
lancy: aha, tak to jo.......tak to my máme zlín dvacet minut a brno hodinu.....tak proto mě to tak napadlo.
a s výsledkama držím palce, ale možná nemusí být stoprocentně perfektní a stejně se může zadařit brzo. ono spousta z nás takové testy vůbec nemá, a jsme těhu takže možná ti naši mužíčkové to taky nemají na sto procent, ale povedlo se. tak uvidíš, ale neztrácej naději.
3. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
lancy: jo, aha..tak to vysvetluje tu cekacku :wink: Nemysli na nejhorsi, jeste nemate nic v ruce :slight_smile: Dej vedet, zda je to OK :sunglasses: Lidi jsou sv..e, to taky vime vsichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lauri: moje byv.kolegynka ma o pet let ml.pritele - vic jak po roce "snazeni" si dosel na spg - vyslo, ze ma pomale spermie..nakonec se zadarilo asi po roce a pul prirozene.
3. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
nany: no jo no, ono je to asi u každého jinak...
proto já nechtěla na to jít vůbec, chtěla jsem to nejdřív zkusit, a vyšlo to hned. ještě by nám nedejbože řekli, že to má manža nic moc, my z toho byli špatní a nešlo to.................. :grinning:
3. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Kopretinko, je mki to moc líto a chápu co těď prožíváš.Pokud swem mezi nás nebudeš moc chodit budeme to chápat, ale třeba mě osobně to pomohlo, vypovídat se popovídat si o tom s někým, kdo prožil to samé a ví jak se cítíš.Neboj brzy bude dobře a ani swe nenaděješ a budeš se znovu radovat.Dominik ti dá sílu neboj.Drž se holka. :frowning2:
tak to je síla to co tady psala Sabča, nechápu ty lidi co lezou jiným do soukromí, proč se nestará každý sám o sebe proboha?Nechápu ty lidi co se starají o druhé každýmu může být fuk co si kdo dělá ne?Mě je teda úplně jedno co kdo má nebo nemá, někteří lidi dokážou být fakt zlý :angry:
Lancy tak to je fajn, že to má manžel za sebou, je odvážnej zaslouží pochvalu :wink: .Určitě bude všechno v pořádku 14 dní uteče a aspoň budete vědět víc, budeš ho mít kompletně zkontrolovanýho.
Holky a s tou IP, stejně ta holka které se to týkalo musela být taky nějaká divná, kopírovala si cizí fotky a dávala je za své, to je taky dost divný nezdá se vám.představte si, že by jsme si tady takhle psaly a najednou zjistily, že některá z nás není vůbec ta, za kteru se vydává, to by byl teda mazec, svěřujeme si tady někdy dost intimní věci a on by nás tady někdo takhle špízloval.Hnus :angry:
3. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
ahojky luss..............
no jo no, to je riziko internetu, bohužel.......................ale zase nikomu nedáváš svoje osobní údaje, aspon něco, ale je prostě asi lepší být na netu spíš anonymně, jak to taky vidím...............je to naprd...............
3. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
Holky, moc díky :slight_smile:
Všechny jste zmiňovaly Domču a popravdě to on je ten hlavní důvod -s mým milovaným mažílkem, samo :wink: -proč je mi sice jen o trochu, ale líp... :slight_smile:
Doma jsem se vrhla do sousty věcí, naplánovala si milion čiností a akcí, prostě se snažím zaměstnávat hlavičku na 220% a věřím a doufám, že brzičko to přebolí-bolístka zůstane napořád, ale bude snesitelná...nejvíc mě mrzí, že se nemůžeme hned zas pustit do snažení-člověk by to snášel ještě o fous líp :wink: , ale uznávám, že 3 měsíce uplynou jako voda, doufáám :wink:
Nany, neylo mi vůbec nic,až když Dr. řekl"Tohle nebude dobrý" bylo to jak když Ti vrazí kudlu do těla, všehno kolem se jakoby zastavilo, já měla v hlavě prázdno a jen jsem čekala, co se z toho vyvrbí a věděla jsem že je to v pr*eli
Vám všem moooc držím pěstičky a věřím, že to tady fakt uzavírám-ač docela neada :wink: :frowning2:
Lancy, ty budeš určitě brzčko těhulka :dizzy_face:vím to
tak jet jednou díky moc, budu dobrá, je to potřebuju nějak vstřebat a vydejchnout.16.2. jdu k Dr. na kontrolu, tak to učitě nakouknu jak se máte a napíšu, jestli mě Dr. tenhlekrát aspoň trochu potěšil :wink:
3. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.