• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kramli,ahojky-nedávno jsme tě vzpomínaly,kdepak jsi??? Tak hlavně,že jste v pořádku i s mimčem :slight_smile: Už to máš taky za pár holka,viď? A jak se vede?
Lauri-no,manža ty slipy nosí kvůli tomu zánětu,jinak nosil volnější boxerky atd.on se docela lehce přizpůsobí...no takže tak :wink:
Dobrou noc všem :wink:
4. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
lancy: tak to jo, můj manža nosí boxerky, ne volnější, ale ani ne nějak extra těsné, prostě na tělo, takové akorát.......mně se slipy na chlapech nelíbí............tak jsem ráda.............

dobrou..............
4. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky,

Luss ty seš teda v jednom kole :slight_smile:

Já čtu, ale nestíhám psát, když mám čas ráno, tak všichni ještě spíte a pak se mi v práci roztáčí takový kolotoč, že sotva stíhám dočítat, natož odepisovat... No a večer když tu noční ptáci píší, to už zase spím já :sunglasses: takže tak :grinning:
mám se dobře, v pondělí jdu na nějakou krev, ani nevím, co to má být za testy, prý nějaké v 16tt
5. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahojky,
ajo: tak to neva, piš sem romány hned ráno, at máme co číst - ale když ty tady píšeš v takovou nekřestanskou dobu, kdy já teda ještě spím............... :grinning: :grinning: :grinning:
a ty testy bych řekla, že budou ty tripple testy. na tom NT screeningu ty jsi nakonec nebyla?
5. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
ahoj Lauri, jo myslím, že to jsou tripply, je to jedno, upířit krev mi budou tak jako tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tom NT jsem nakonec nebyla, myslím, že 1600Kč je docela prda a když jsem věděla to šíjové projasnění od svého Dr., tak jsem relativně v klidu...

odpoledne se chystám péct staročeské koláčky s tvarohem a s mákem, tak se těším, jak si zakuchtím :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
lauri: njn už 37.týden....cítím se relativně fajn, akorát ty noci zyčínají být fakt zajímavé.... :angry: Jsem včera říkala že ta příroda to dobře vymyslela, že žena má pořád jakoby strach nebo obavu z porodu a ke konci jak nastoupí ty různé neduhy tak už se toho porodu vlastně nemůže dočkat :grinning: Takže já už se pomalu ale jistě dostávám do fáze kdy bych to chtěla mít za sebou...

lancy: jj jak jsem už zmiňovala mám se relativně fajn :wink: No zůstali jsme nečekaně dva týdny bez netu :-/ Takže jsem se neměla jak ozvat, ale teď už to snad bude ok :wink:

Aja: jj v 16.týdnu to jsou tripple testy :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
aha: aha, no u nás to stojí čtrnáct stovek a na jednom místě to dělají zadarmo, ale tam nejdu, to já ty peníze zase ráda dám, přece jen, je to jediná investice v těhu................
tak budeš taková pekařka dneska jo?
my jsme ještě v práci, asi do dvou, do tří, v pět jedeme na návštěvu a večer jdeme fotit hokej a pak ještě ke kámošce..............

kramli: jj, to znám od kámošek, jak se blížil porod, tak už to chtěly mít za sebou...................
5. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat na ten monitor (kardiotokograf) se chodí v nemocnici na Gynekologickou ambulanci nebo kam ??? A musely jste se tam objednávat ? Jsem z toho nějaká zmatená a zapomněla jsem se ve středu na to zeptat mudry :-/
5. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme nečekaně pořád ještě v porodnici. V úterý to vypadalo, že nás ve středu pustí, ale Terezce se hodně zhoršila žloutenka, takže musí být v takové speciální postýlce s lampou. Navíc nechtějí pustit ani mně, protože mi ředí krev a ty hodnoty pořád nejsou takové, aby mě mohli převést z injekcí na Warfarin :confounded: .
Jsem z toho už docela smutná, no ale snad už to bude taky brzy v pořádku a třeba o víkendu se budeme chystat domů. Hlavní je zdraví!
Jinak krásně kojíme, malá je hodná a na to, že v té postýlce musí ležet s brýlemi, je moc šikovná.

Kramli, toto utíká...Já jsem na ten monitor chodila už normálně do porodnice. Můj gynekolog mě tam předal po 37 tt a i poradnu mi dělali už tam.
Blondy, ty bio ubrousky máš z Itálie nebo někde odsud?
5. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
klárko: jejda, ještě jste v porodce......................no ale hlavně že je o vás dobře postaráno holky..............
a co tomášek, chodí za váma na návštěvu?
5. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte při pátku?Všechny pracující už jste určitě doma, tak si krásně užívejte víkendu.
My dnes měli zase náročný den :grinning: byli jsme na labutích a na nádraží dívat se na vláčky :grinning: Večer jdu s kamarádkama na dámskou jízdu k jedné kamarádce, tak se moc těším, jak pokecáme.
Jinak cvičení bylo úplně super, všem moc doporučuju, ale pokud jsem si myslela, že to bude lážo plážo, tak to tedy ne.Dnes mě bolí pěkně nohy a břišní svaly.Ale bylo to moc fajn, krásně jsme se prodýchávaly a objednala jsme nás na předporodní kurzy, ale to bude až někdy za 10 týdnů, tak to je času dost.
Ájo jsou to tripple testy a já na ně jdu v úterý, tak to máme skoro stejně.Tak koláčky jo, ňam ňam, tak ať se povedou.
Kramli to je neuvěřitelný, ty už máš porod za dveřma, jsme zvědavá co to teda bude :wink:
Klárko, jé tak to mě mrzí, hlavně,ať jste brzy v pořádku a doma, určitě se ti dva kluci doma na vás už moc těší a stýská se jim.
Takže všem krásný víkend :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahojky luss.........no užij si večírek s kámoškama...............
a na vláčky a na labutě předpokládám že jsi byla s Davídkem, ne s manžou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my se akorát vrátili před chvílí z hokeje, byli jsme to fotit známým, tak jsme úplně hotoví, večeřeli jsme ted, v jedenáct v noci, ale dobrý....................
a co si tipuješ u kramlinky, že se jí narodí???
5. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
Ahojky holky.
Klárko: Neboj ono to uteče a budete s Terezkou doma!!! Držím palečky kočko :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
lussyn, no po kom je má dlouhé, to docela chápu. ale hubené, to tedy nevím :grinning: . Odjel nám dnes :frowning2:

lauri, proto jsem to nepsala, spíš že mě to fakt překvapilo. To je ten jejich monopol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to jsem ráda, že vyhovuje, ono mi to bylo fakt pohodlný.... Po porodu jsem si musela zvykat na normální pás... Akorát na začátku to bylo trošku horší, protože to do čeho to úpínáš bylo takové tvrdé a nepodajné a tlačilo to, ale ty už to máš ochozelé, tak máš výhodu :grinning:

aja, to budou určitě tripply...

kramli, ono se to líší, záležíé dost na porodnici a tvé doktorce. Většinou se chodí do těhotenské poradny v porodnici od ukončeného 36tt a to jednou týdně. Když má tvůj doktor možností (má monitor v ordinaci), může až do porodu chodit k němu. Ale všude se začíná s monitorem jinak, nejpozději by jsi ho ale měla mít po ukončeném 38tt, častěji se na něj ale chodí po 36tt, ale všude to mají nastaveno jinak.
Já jsem byla v 34tt a v 37tt u své dr. (ale byl to monitor je na srdíčko mimi) a pak v 38 a v 39 (jak na srdíčko tak na činnost dělohy)

klaruska, tak ať vás brzy pustí.... Žloutenka určitě brzy odezní. Přeci pořád lepší aby ležela pod lampou, než pak z toho měla nějaké následky :wink: . Nás naštětí žloutenka úplně minula, neměla jí ani maličko, až z toho byla dětská doktorka v porodnici překvapená :sweat_smile:
Jojo, bohužel je mám z itálie. Ale když e koukneš na bránu k dětem, mají tam taky takové ty lepší (méně chemie, bez parfémů a tak), myslím že je to od firkmy natrace :wink:
6. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
blondy: Achooj, tak jak je holka?? :dizzy_face:
6. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
eli, no je dobře, pohoda... Sice jsem už sama :cry:, ale s malou to nějak zvládneme, je to valstně jen pár dní... :slight_smile:
Co ty, jak se cítíš?
6. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
blondy: Mně je fajn...Až moc!! :confused: :sweat_smile:
Neboj ono to uteče a budete všichni zase spolu, hlavně že máš malou u sebe a to je fajn!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
eli, tak to je dobře...
No jen počkej v září :grinning: . Navíc malá má fakt dobrej ječáček, takový ten hodně vysoký, když začně, je sylšet jak drnčí skleničky ve skříni. Chudáci sousedi :grinning: . Naštěstí moc často nebrečí....
6. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Pěknou sobotu přeji všem mláďátkám :slight_smile:

Blondy-tak už opět slaměná vdova :grinning: ?A ty odjíždíš kdy? Je fajn,že se máte dobře...
Klárko-tak přeji,aby vás,co nejdříve pustili domů...
Eli-tak co,už potíže ustoupily? A co manža,už je hodnej?Určo je...
6. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
blondy: jj, jsem ráda, že mi je celkem fajn, ale včera a dneska ráno mám žaludek jako na vodě!! Tolik teď nejím, prostě do sebe nic moc nedostanu a už jsem kilo shodila :sweat_smile: Manžel ze mě chudák nemůže, protože mi připavil snídani snědla jsem půlku chleba a zbytek prostě ne.. :confounded: :sweat_smile:
Už aby to září bylo!! :dizzy_face: Těším se až budu ten náš poklad držet v náručí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavně teď to srdíčko toho 18.2. a jen tak dál už jenom dobré zprávy!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale malá na fotce je kouzelná!!! Moc Ti to přeju kočko a trošičku závidím!! :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Užívej si to!! :dizzy_face:
6. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Tak jsem opět obejmula záchodovou mísu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
lancy, když bude vše ok, tak na konci února :wink:
No jo, opět slaměná vdova.... Jen si to tentokrát jaksi nemůžu užít a jít někam pařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

eli, já na začátku taky schodila a to jsem nezvracela... to není na škodu...
No ono pak budeš ještě ráda vzpomínat na to, kdy to bylo v bříšku :grinning:
6. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
blondy: Uričtě já jen, že to zvracení neni zas tak příjemný!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
lancy: manžel je už v pohodě!! To dělají ty moje nálady!! Přiznávám i když nerada! :sweat_smile:
6. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
eli, to jo. Já jsem v životě mockrát nezvracela, takže ani úpořádně nevím, jaké to je. Neboj, ještě pár rýdnu a bude líp, snad :grinning:
6. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
blondy: No, uvidíme!!
Strašně moc se těším na 18.2. na UTZ!! Podle MS budu 9tt+2 :dizzy_face:
6. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Blondy, já vím, že jsi to nepsala proto, ale nebudeš to přece platit za mě....................
Včera ráno jsem penízky poslala,tak snad brzo přijdou. Jinak je to pohodlné hrozně, já to vyzkoušela a pak že ještě počkám aspon do toho dvanáctého týdne, ale ne. ač se to nezdá, fakt je mi to takto příjemnější mít to až pod břichem. Takže to budu používat už zrovna....

jsi mě rozesmála s tím ječáčkem od malé..........

eli: ty i zvracíš jo, tak to ti nezávidím, já teda kromě toho týdne, co mi bylo blbě, jím extrémní množství jídla, už jsem si včera dělala srandu, že je mi to normálně trapné, když se s manžou najíme - oba stejnou porci a já jdu za půl hodky hledat něco na hlad..............prostě jím tuny jídla, akorát mi připadá, že toho ven pak moc nejde..............jsem si myslela, že zácpa bývá až ke konci těhu.................ale asi mám nějak zpomalené střeva nebo co...............
a v mém případě je naopak super přibrat, já měla 44kg a ted mám o dvě víc, tak jsem ráda............mám i podle BMI podváhu, takže to musím dohnat....................
eli. a máš termín porodu na narozky mýho manži...............
6. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
laurinka: bohužel i zvracím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí zatím ne celý den!! jenom spíš po ránu!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fakt?? No, tak to bude určitě s prckem všechno v pohodě... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
lauri, tak jestli jsi je posílala včera, tak to už tam asi budou... Já se pak nějak mrknu :wink:
Podle mne není jediný důvod ho začít nepoužívat hned... Mně to bylo taky příjemnější, ikdyž jsem v té době ještě žádné bříško neměla....
Jediné, co mi vadilo je, že když jsem měla na sobě sukni, vždycky se mi zmačkala, jak jí je potřeba vyhrnout, ale zas na druhou stzranu to je to nejmenší...
Jo a v těhu máš trávení značně zpomalené, střeva pracují úplně jinak :wink:
6. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
jako myslíš že když se tak nacpávám? no snad bude, už se nemůžu dočkat té kontroly, kámoška to moje těhu včera roztroubila takovým způsobem, že už to neutajím...................to je hrůza....................tak až bude aspon po té prohlídce, budu v klídku, ale zase si říkám, žeru šíleně, když se nenajím, je mi divně, přibírám, prsa mám nateklá a bolí trochu, tak snad se tam něco děje......................

holky, stávalo se vám některé, že když se protáhnete, tak vás tam dole tak trochu zatahá? já to nedělám často, protože nechci napínat břicho, ale když třeba vstávám z lehu do stoje, tak mě tak v podbřišku zatahá, píchne............
6. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
lauri, buď v klidu.... hlavní je, aby jsi byla a cítila se ok:wink:
6. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.