• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Nany,kulový nejbělejší prádlo,prostě opět den blbec, jen jsem pověsila to moje zářivý prádlo, přesně pod naším balkónem spadl nějakýmu umělcovi z vozíku pytel asi cementu, takže okamžitě oblaka prachu kdykoliv projede nějaký auto-a že jich tu nejezdí málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Do toho jsem zjistila, že má Dr., kam potřebuju jít dneska dovolenou,no a zlatý hřeb dnešního rána:Než jsem se nadála Domča si namudla lpůlku Dove krému do vlasů a po celým obličeji v asi centimetrový vrstvě :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
Když k tomu všemu přičtu, že navzdory zákazu od gyndr. mám obr chuť na manžílka :sweat_smile: vychází mi fakt supr
den... :slight_smile:
Aja-unikla jsi o vlásek :grinning:
Sabi, teda dobrej kuchař :grinning: :grinning:
Kramli, děkuju za tabulku :wink: .Jj Neutronek se nám ztratila :frowning2:
Ačkoliv nevím, co mě tam čeká,musíme vyrazit do ruchu "velkoměsta"Takže zatím ahojky, po obědě-jak malinkej usne-jsem tu jako na koni :grinning:
24. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

koukám žádná nová těhule :unamused: , já jsem v pondělí zjistila že moje manikérka je těhotná a už má docela velké břicho, takže si budu muset hledat asi brzo novou :frowning2:
24. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj kočandy,
všechny vás zdravím při pátku.
Dva dny jsem tady nebyla a od devíti jsem vás dočítala.Jste fak baby ukecaný, vy ty prsty z té klávesnice snad nesundáte
:grinning: :grinning: :grinning: .Ájo, ty provokatérko jedna, dnes už po Ó jo, není ti to blbý? :grinning: :slight_smile: Okukovala jsem váš byteček, móóóc krásný, ty barvičky, to je přesně můj vkus, taky máme barevnej byteček :slight_smile: :slight_smile: .Jo a co ten pohovor už se ti ozvali?Snad to vyjde a bude se ti to líbit.Jen pořád nechápu, jak nemůžeš ještě testovat, to já vždy testovala druhej den :grinning: :grinning:
Vítám naší novou členku, a musím říct, že velicfe sympatickou :wink: a moc držím palce ať se brzy zadaří ten třetí potomeček :slight_smile:
Lancy holka jedna, nevěš hlavu, napoprvé to vyjde jen málokdy, neboj ono to vyjde příště uvidíš, taky se dočkáš, všechny se dočkáme :slight_smile: :slight_smile: .Sázím na květen to bude myslím hodně plodnej měsíc :slight_smile: :slight_smile: ,V´š o čem psal Mácha, ne?
Kopretinko, kočko, co ti to tělísko, jedno ošklivý udělalo?Nechtělo se tě pustit zuby nehty, viď.Holka, ten měsíc je v poho, to zvládneš a to datum 22.2 je krásný, určitě to vyjde,držím palce :slight_smile: :slight_smile:
Sabi, holka jedna ty se ale vůbec neštříš.Prosím tě dávej na sebe větší pozor, ať jste oba v pořádku.Takovejch aktivit co ty zvládáš za jeden den, to bych nezvládla ani normálně natož v jiném stavu.S tou peněženkou mě to moc mrzí.
Lin, tak si vem slova doktůra k srdci a odpočívej.A hoď sem ještě nějaký řecký specialitky, řecou kuchyni já milujuuuu, tak recept třeba na musaku nemáš?Včera jsem taky vařila fazolky a byly ňaminky :wink: aspoň miláček říkal :wink:
24. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Kopretinko, tak sis to vybrala všechno hned po ránu a teď už bude krásnej den.Maslá si zřejmě potřerbovala udělat pleťovou masku, co se divíš.Máš holčičku, tak se zvykej, že ti budou krémíčky a barvičky mizet a docházet častěji :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Áji, co ty párková královno, co zoubek je to v poho?Doufám, že to nebolí a nebolelo :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Kopretinko s tou chutí na miláčka, o tom mi povídej, 1. 5. mi končí šestinedělí, sice jsme trošku sexíkovali, ale nebylo to ono, takže ta chuť, to je něco strašného :slight_smile: :slight_smile: .Takže vím, o čem mluvíš :wink:
24. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Lussyn,

já a provokatérka, to já nikdy :grinning:

právě probíhá porada našeho vedení a šéfík mi napsal sms, cituji : jsou to kreténi, generál právě oznámil, že odchází z firmy k 1.5., je to tu maximální č*rákov. Hlavně, že Vás mi vyhodil, já se na to tady vy*eru" :slight_smile:

Manikérku macíku nebudeš potřebovat budete těhulkovat spolu a nehtíky ti bude dělat doma na černo...
24. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Kramli: vcera jsem mela takovej naruzovelej vytok a bolelo me bricho, takze MS je na ceste :slight_smile: , jinak moje cykly od vysazeni HA: 35, 32, 31. Mozna se dopracuju i k tomu "idealnimu" 28 dni :grinning:

Macinek: holky tehulky trosku prepalily start :grinning:, ale jeste to muze zachranit Aja, Kramli a myslim Klarka ??

Ajo, ty jsi fakt provokaterka...ja chci taky domu po O :angry: ..jinak diky za tip na parecky :slight_smile:

Kopretina: to jsou neuveritelny historky :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Aji no nevím, ale teda určo si bude chtít užít mateřskou a nějaké nehty jí budou ukradené :grinning: , uvažuju že zkusím salon u nás, abych to měla co nejblíž :slight_smile:

Jinak jsme včera doma měli hovor na téma snažení a květen platí :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Ájo, a nemůže ti tu výpověď stáhnout?To jsou idioti, viď, tak přoč vás propouštěl, když sám odchází, to byl odvolanej nebo jde sám?Tahle doba je fakt hrozná :frowning2: .A do toho my budem rodsit dětičky :wink:
24. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Tý jo teď se tu stavoval jeden zákazník a teda pán asi netuší co je sprcha a deodorant, blé jsem se málem poblila :angry: , mám ze včerejška menší kocovinu :grinning:
24. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Nany hlavně nestresuj,ono to vyjde, věř tomu :slight_smile: :slight_smile: .Ale narůžovělej výtok ještě nemusí znamenat, že dostaneš menstruaci, takže dokud to nebudeš mít černé na bílým :slight_smile: , tak nezoufej, jo?.
Mací, takl to je super, květen je dobrej měsíc :grinning: :grinning: .Držííím :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Fůůůj to je teda hrůza, to nesnášim, někteří lidi jsou jak z doby Marie Terezie :frowning2:
24. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Lussy no květen je pro nás docela zásadní, jsme spolu od 5.5.2005 :grinning: , akorát ovulaci budu mít až koncem května, škoda
24. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
My jako firma spadáme pod velkopu skupinu Agrofert, které velí Babiš (jeden z nejbohatších lidí v ČR) a náš GŘ tu nikdy nechtěl zůstat, pořád si myslel, že půjde právě tam za ním, ale bohužel, odchází prý do drůbežárny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže odvolanej nebyl, spíš domluva. Jinak tady se propouští v kancelářích vesele dál už víme o dalších 3 lidech, který mají práce, že neví, kam dřív skočit a oni je propouštějí. Zajímalo by mě, kam tohle spěje, asi rovnou do p*dele :angry:

Macínku, tak tohle přímo nesnáším, lidi co se nemejou a smrdí, my tady máme takhle jednu uklízečku a ta je fakt na zblití, má jedno triko 14 dní, potí se jako vepř, no je to humáč, každý ráno před ní utíkám jinam, dělaj to tak všichni, když vleze do kanclu automaticky se zvedám a jdu jinam..
24. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
No jako já fakt nevím co budu dělat až budu těhotná, to si asi pořídím plynovou masku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
holky asi bych od vás potřebovala poradit :slight_smile: .Mám takový vnitřní boj :frowning2: .Dneska mi končí první porevizní porioda, hurá konečně, víkend bude hóóódně tulící :wink: , ale to není to.Doktor v nemocnici, který mě přijímal a řekl mi ten hrozný ortel, mi říkal, ať nevěším hlavu, že po prvních měsíčkách na to máme hned vlítnout :slight_smile: Doslova takhle to řekl.Ale můj doktor, (mimochodem ke kterému jsem ztratila důvěru, po tom všem, co mi udělal, nepoznal zamlklé těhotenství a to, že jsme čekali dvojčátka :frowning2: jsem se dozvěděla až v nemocnici), my řekl, že máme do léta počkat a začít se snažit až od léta.Můj miláček chce začít hned znovu, ale já mám trochu strach.Moc bych to chtěla, být zase těhulka, ale zárovň mám veliký strach, aby se to neopakovalo, abychom něco neuspíšili, nebop tak něco,protože zažít tohle znovu, by mě fakt už vezli :frowning2: :frowning2: .Vím, že s tím nemáte zkušenosti ale třeba máte nějakou kamarádku nebo známou, které se to taky stalo, tak by mě to zajímalo.Vím,že je to individuelní, ale i tak bych byla moc ráda za váš názor na to.Předem vám moc děkuju :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky tak pokud ještě chodí tak je to v klidu.
Mě je vždycky tak na blití když nám na JIP přivezou něco takového a už je to takové mimo.
Tak to je dost velký hnus.
Bohužel je to má práce.Do práce budu chodit ještě měsíc a pak už budu doma.
24. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak dneska na oběd budu dělat smažený sýr a hermelín s kroketami a na večeři zapečenou brokolici tak snad už to bude ok.
24. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Lussyn: ono to nekdy urcite vyjde :grinning:, ale tenhle cyklus asi fakt nee..proste citim, ze prijde MS :wink: Ale díky :dizzy_face:

Ajo, u Vas to teda jede :grinning:, treba si Te tam nechaj, kdyz se to takhle vyvrbilo :wink:

Macinek: taky miluju tyhle smradose :rolling_eyes: Zvlast v tram a v buse :confounded:

Lussyn: ono je tezky, takhle nekomu radit na dalku, zvlast, kdyz nejsme Dr. (nejbliz je k tomu asi Sabi :slight_smile:) V prvy rade bych asi zmenila gyndare, kdyz to takhle pohnojil. Co na nej rikaj ostatni pacientky ? Na druhou stranu, Dr. v nemocnici se s tim asi setkava denne, takze vi o cem mluvi.
Zkusenost s revizi nemam, ale moje kamosky jo. Jedna: potrat na podzim, syn se ji narodil na konci srpna, tak si to spocitej. Ji snad dokonce rekli 1/2 roku (pred 9ti lety), ale kaslali na to :grinning: . Druha: potrat prelom leto/podzim 07, holcicka se ji narodila letos zac.brezna-ona ale pak mela problem s MS - chodila na vyvolavacky a tak :slight_smile:
Zkus jeste projet na internetu diskuze a uvidis :wink:
24. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Nany moc dík, jsi zlato.
Příští měsíc to už určo vyjde uvidíš, ničeho se neboj :slight_smile:
Sabčo nedělej chutě takhle před obídkem, ňam sýr ten bych si dala, mám ráda tahle fitnes jídlíčka :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
lussyn: já bych poslechla toho mudr z nemocnice....podle mě s tím mají více zkušeností, a pokud tvému mudr už nevěříš tak okamžitě šupajdi jinam....já bych to tak udělala. Já sem se svým nebyla spokojená a ted chodím k mudr a je to ženská a zatím teda spokojenost. Takže vlítněte na to a dobře to dopadne uvidíš, dej na má slova :wink: Někde jsem to tady četla, že hned po šestinedělí po zamlklém těhotenství otěhotněla slečna znovu a ono to bylo všechno ok :wink: Takže hlavu vzhůru, žádné negativní myšlenky (těma si akorát tak něco přivoláš) :unamused: Takže myslet tak jako že ted to vyjde a jiná možnost není a všechno bude naprosto v pořádku :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že se vám do toho pletu, ale spletla jsem si dikuzi, viděla jsme odpověď od kramlinky (chodí i do naší diskuze :wink: )
Lussyn, jestliže jsi byla na revizi dělohy, doporučuje se počkat minimálně šestinedělí, ale lépe je počkat 3 měsíce. Snažit hned se můžeš tehdy, když nejde o revizi. Třeba ti tato info pomůže :wink: Jinak je mi jasné, jak ti musí být, dnes v noci jsem také přišla o mimi, už tedy podruhé tento rok, ale naštěstí moje tělo se s tím umí vždycky vypořádat samo....
24. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Lussyn, presne, jak pise Kramli :wink: ..zkus pohledat tady: www.znamylekar.cz (jsou tam i reference od pacientu)
Uz aby tu ta MS byla, nechci mit OVU na oslavu :angry: Vyzkousim ten recept od Lin..pekne ob den v plodnem obdobi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Blondynka: klidne se plet :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vic hlav vic vi :slight_smile:
Jezis, to je smutny, co se Ti stalo :frowning2: Jak jsi na to prisla ?
24. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
nany, ať to nemusím znovu psát je to v diskuzi (Snažilkování od března) na poslední stránce... :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=87111&vOffset=5730&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
24. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
blondynka: rádi te tady uvidíme, doufám že občas zaskočíš :wink: Ale neboj já budu věrná oběma diskuzím :wink:
24. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
kramli, já si to spletla. Já to totiž většinou neberu podle témat ale podle nicků co znám. A tak jsem si pár příspěvků přečetla a pak jsem si řekla že každá rada se hodí :grinning:
Tak občas zaskočím, když mě tu budete chtít :grinning:
24. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
:frowning2: Jé blondýnko, tak to mě moc mrzí, opravdu je mi to líto.Vím jak ti teď musí být.A dvakrát v jednom roce, to je blbý.Ale když ti nedělali revizi, tak to můžete zkoušet hned znovu.To jsi potratila doma,jo?Neboj do třetice všeho dobrého, teď to vyjde :slight_smile: Přeju ti to a držím palce :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Blondynka: no to je teda vopruz :frowning2: , co na to doktor ?
Takze do tretice :sunglasses:
24. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.