• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lauri na to jsem ti taky chtěla napsat, že já to mám také, když se protahuji nebo něco, tak mě to bříško jakoby táhne, teď už to nedělám dávám si na to pozor, ale jinak to mám úplně stejně.
Kali, tak zítra budu držet palce, ať je všechno dobré a ať se vrátíš i s průkajdou.tak to byla pěkná oslavička, to byla radost, viď.měli jste nějakou výjimečnou příležitost nebo jste to oznámili jen tak?Když u toho byla celá rodina, tak to byla asi nějaká oslavička, viď.Tak hlavně ať je ti už brzy dobž´ře, ale jak říkáš, pro miminko se vydrží věcí :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Lauri, tak můj manžel je ředitel, tak on asi taky může v pracovní době :grinning:
7. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
luss a kali: díky, tak to jsem ráda, jsem si už říkala, co to asi je............ale taky už to nedělám, dávám si bacha..............
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Lauri: taky si na to snažím dávat bacha, ale občas se prostě neuhlídám a zatahá mě to. Minule sem to říkala MUDr. a ta se mi na vaječník dívala UTZ a říkala, že tam nic není, že je to u těhulí běžné.

Luss: no, vůbec žádná zvláštní příležitost nebyla. Od Vánoc poprvé sme jeli k našim, tak když sme tak všichni seděli u stolu, tak sme jim to řekli :slight_smile: Mamka říkala, že si to myslela, hned jak mě uviděla :grinning: A ségra na to: "no, kdybys neřekla, že si těhotná, tak bych ti asi řekla, že s tím břichem už bys fakt měla něco dělat!" :grinning: Ono už je to totiž vidět :grinning: A ještě sem měla takové skoro těhu-triko, tak to ještě víc vyniklo :grinning:
7. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky holky,
Kali-přeji ti,aby zítra vše dobře dopadlo a ty tu mávala s průkazkou :slight_smile: bych taky už chtěla...
7. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Lancy: díky moc, sama doufám :wink: však neboj, taky se dočkáš :wink:
7. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
kali, tak ve 12tt už může být těhu bříško vidět :sunglasses:

lancy, neboj, dočkáš se.... Co autíčko, už jsi e s ním sžila? :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
kali. mně nepřijde, že mi už roste, ale kalhoty už nezapnu některé a okolí si toho spíš všímá, tak nevím. já zatím říkám, že mám pupek jenom po jídle............
7. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
jo, holky, já mám totiž na bříšku dost dobrý základ, takže je na čem stavět :grinning: To co sem dřív běžně zatáhla, tak to už teďka prostě zatáhnout nejde, takže je to docela vidět :grinning:
7. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
kali, jsi těhulka, tak co :grinning:
7. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Blondy-no snad se někdy dočkám...autíko ještě zajeté tedy nemám,páč musíme prvně prodat octávku,abychom se v garáži trochu pohli,manžel má ještě služební,takže je to vždycky na dlouho než se dá vyjet, a tak raděj vezmu octávku,která je venku a jedu :wink: ale už se těším... :slight_smile: A co malinká? Spinká?
Lauri-sluší ti to,taky bych řekla,že ti už bříško trochu roste,ale nevím,jaká jsi byla před těhu...nemáš tu mini z NY? Mám totiž úplně stejnou taky :wink:
7. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
lancy, tak šachy v garáži taky znám :grinning:
Malinká je hodná, akortá když jí zlobí bříško, tak je to trošku protivka. Jinak ale fakt pohoda.... :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Blondy-tak to je fajn,jaké máte zlatko :wink: ,takže plně kojíš jo?A jak často koupeš? Prý je teď moderní koupat jedenkrát za tři dny :unamused: to se mi zdá docela málo...
7. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
lancy, jojo, plně, přibírá tak jak má, tak to vypadá, že mléka mám dost a jalové není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já koupu obden, jednou za 3 dny mi tedy přijde taky málo. Navíc po prvotním řvaní se malé koupání fakt líbí, tak nevím, proč bych jí o to měla šidit... Ale koupu tedy jen ve vodě, bez nějakého mýdla nebo pěny a pak akorát olejíček na kůži :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Blondy: tak přesně to si taky říkám :grinning:
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
blondy-tak to jo,taky myslím,že obden je tak akorát.Těšíš se do IT? nebo je blaze v Praze? :grinning:
7. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
kali, jindy než v těhu pyně ukazovat "větší" bříško nebudeš :grinning: . Akortá na začátku je problém rozlišit, zda jsi těhu nebo je "vyžraná". Já si takhle vyslechla jeden rozhovor asi v 30tt (neveděly, že jim rozumim, mluvili totiž spanělsky a nepředpokládaly, že rozumím :grinning: ), jak mám velkou vanu. Jedna tvrdila, že jsem jen vyžraná a ta druhá, že jsem těhotná. Že to břicho k mé postavě nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
lancy, no ono ma každé své. Teď převažuje že se těším do IT, chybí mi moře, to jaro je tak krásné a hlavně budem s manželem už všichni spolu. Už je to "dlouho" co jsme od sebe a chybí mi. A teď s malou kočkou ještě víc... :frowning2:
7. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
lancy: jé díky, to jsem házela holkám z jiné diskuse, ale to je z konce čtvrtého týdne, jenom pro ukázku............
tedka už je to takový pupek pivásek - teda vypadá tak........
a sukýnka je z Terranovy............ale s NY mají hodně podobný styl..............

blondy: to je dobrý teda........ :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Blondy-některé ženské jsou dobré drbny,měla si jim španělsky říct,aby se staraiy o své břuchy :grinning: :grinning: Věřím,že se těšíš do teploučka,to bude tedy mateřská dovolenka se vším všudy :wink:
Lauri.ty seš jak opuchlá niť,tak myslím,že na tobě bude vidět každé dkg navíc,ale je to pěkný,ty fotečky :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
lancy, já jsem nereagovala, ono je to někdy lepší... Ale doceal jsem se bavila :grinning:

lauri, pěkné fotečky :sunglasses: . Kolik vůbec měříš? Nevím jestli ty fotečky zkreslují, ale zdá se mi spíš méně, ne? Ono na manších ženských je to bříško vidět dřív (jestli se pletu, tak se omlouvám, ale z té fotky to tak vypadá :sweat_smile: )
7. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
blondy-jj-urazit tě může jen inteligent :wink: a pak mluviti stříbro,mlčeti zlato :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
lancy: děkuju, no jsem vychrtlinka, ted jsem dvě kila přibrala, ale vážila jsem 44kg.............ale na mých 158cm to zase až taková hrůza není, takže tím odpovídám i blondy - jsem prcek.......vždycky jsem byla nejmenší ze třídy..........
a občas nakupuju v dětském, mám trička 140, kalhoty 152 atd.............takže jsem fakt maličká hodně.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
Lauri- to já mám spíše opačný problém,já jsem zase vysoká. Tak to si pak mužeš s mimčem půjčovat věcičky na sebe :grinning: :grinning: a i oblečky v dětském jsou levnější ne? :grinning: :slight_smile: :wink:
7. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak jsem byla ráno na krvi a protože sestřička už pochopila, že v lokti ze mě nikdy nic nedostane, tak jste tentokrát šly na jistotu a krev mi brala ze zápěstí, trefila to napoprvé (což je u mě úspěch), akorát, že se mi tam dělá docela modřina a bolí to jako čert, musela jsem si už sundat i hodinky, protože mě přesto pořád šmrdlaly...

takhle jsem dopadla :sunglasses:
8. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
lancy: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no levnější moc nejsou, jak kde.....................
aja: to je ta krev na tripply že?
já s odběrama naštěstí problém nemám, žíly naběhlé pořádně, takže dobrý..............
8. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
Ájo, tak to máš za sebou, to se máš, já jdu zítra a už začínám mít docela strach, bojím se aby bylo všechno v pořádku, kolik zkumavek ti odebrali?kamarádka na tripplech byla někdy před vánoci, a vyšly ji špatně testy na downův syndrom, musela na odběr plodové vody a potom tři týdny čekat na výsledky, bylo to dlouhé a nervózní čekání, zrovna přes vánoce, ale naštěstí vše dopadlo dobře, ale pořád na to teď myslím a mám z toho trochu strach.
Kdy budeš vědět výsledky?Prý by měly být do týdne, já jdu příští pondělí k dr, tak tam mi je asi poví a kdy tobě?
8. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
luss: mojí známé to taky vyšlo blbě, a taky šla na plodovku, ale je to dobrý, naštěstí..................
a ty se neboj, určitě to bude ok............
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky moje,
já už chci domůůůů! Terince byl včera týden, žloutenka se zlepšila, tak už by ji propustili, ale mně se ty výsledky zlepšujou strašně pomalu. Pořád mi berou krev a pořád se čeká a já už z toho začínám být nervózní :frowning2: ...Ještě, že tu s námi může být aspoň taťka. Taky tu byl dvakrát na návštěvě Tomášek. Terezku hladil a myslel si asi že je to panenka, protože zrovna spinkala. Přála bych vám potom vidět ten jeho překvapený výraz, když začala brečet :grinning: .
Blondy, děkuju za radu s těma ubrouskama, koukala jsem na ty stránky a mají tam spoustu zajímavých věcí!
Holky, nebojte se těch testů, miminka jsou určitě v pořádku!
8. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Klárko, jé vy jste ještě v porodnici jo.Tak ať se ti to hlavně brzy zlepší a je to už v pořádku.Terezka už je tedy dobrá, tak to je dobře.Určitěš už brzy půjdete domů.HJste na tom nadstandardu viď, tak to je fajn, že tam můžete mít u sebe taťku aspoň to lépe utíká.Tak držím palce ať je to brzy dobré.Napíšeš nám také ty stránky od té blondy?
Lauri snad bude, ale já se bojím snad všeho, asi i čerta :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.