• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Klárko, tatka je tam celou dobu s váma jo? a celé dny?
no přeju ti at jste co nejdřív doma..........................
luss: já ti rozumím, vždyt já mám taky strach ze všeho a pořád.....
8. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Lussy-neboj,já věřím,že vše bude v pořádku :slight_smile: Oni i dost často ty maminy plaší,ale pak ve většině případech je to zaplaťpánbůh dobrý...
Klárko-jejda,tak alespoň,že je maličká už v pořádku,teď ještě ty a šupky dupky domů...snad už to bude brzy :wink:
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
lancy, kolik měříš? Já 180 :grinning: . K tomu mám hodně dlouhé nohy a byl poměrně velký problém sehnat těhu kalhoty, protože všude mají jen jednu délku a prodlouženou jaksi neznají :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já mám tedy problém sehnat kalhoty i normálně, věčně je mi všechno krátký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lauri, tak jsem to odhladla správně... Co je malý, to je hezký :grinning: . Řekla bych, že ta váha je k té výšce tak akorát... Jedna kamarádka je taky maličká, myslím že má 159, je taky hubená a taky nakupuje občas v dětském :grinning:

lussyn, neboj, určitě to dopadne ok. Já si byla jistá, že tripply mi vyjodu negativí, ale i tak ten týden čekání byl protivný, on ten mrcha červíček hlodá a hlodá :pensive:

klaruska, hlavně že se to zlepšuje, i kdžy pomalu...
To víš no, brečící a hýbající se panenka, to není jen tak :grinning:
Není zač, jedině občas trvá třeba i 14 dní, než to přijde. Ale asu záleží, jak to mají zrovna na skladě.... :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
lussyn, tady jsou ty stránky www.branakdetem.cz :grinning:
8. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj Luss - no brala mi jen jednu zkumavku, a prý mám zkusit zavolat ve čtvrtek, že by už mohli být výsledky hotové, když jsem šla takhle po ránu, ale prý běžně do týdne jsou hotové, tak uvidím, já si zatím nějak nepřipouštím, že by byly výsledky špatné. Nevím proč, ale nebojím se... Víc mě trápí ta placenta :sunglasses:
8. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak Bondy už vám stránky napsala :slight_smile: ....
Teď tu byla sestřička s výsledkama a už se pomaličku blížím k té hranici, kdy by mě mohli pustit domů. Tak nám holky držte palce, třeba to bude už zítra, i když už si radši nechci nic slibovat....
Lauri, taťka tu s námi celý den není, ale spí tady a chodí sem, když chce. Tomášek je u babičky, tak si to můžeme dovolit.
8. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
blondy: jj, trefila ses. ale zase ty hadry z dětského jsou už v dnešní době moc hezké, žádné s obrázkama, tak mám docela široký výběr..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
klaruska, a to jsi na nadstandartu, že tam může spát? :confused:
Tak vidíš, ono to půjde :dizzy_face:

lauri, no mě někdy skoro přijdou hezčí, než klasické dámské. hlavně třeba trička, vždycky má na sobě nějakké hezké a na otázku odkud to má, tak vždycky z dětského :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Blondy-já měřím 174,ale mám taky dlouhé nohy a pak do toho nosím dost podpadky,takže si někdy připadám vůči jiným lidem jako žirafa :grinning: ,no ale na tebe koukám nemám :slight_smile:
Aja-neboj,ta placenta se snad otočí,hlavně se šetři :slight_smile:
Klárko-tak to je bezva,za chvíli budete doma,jupííí :wink:
8. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
lancy, no já právě bez podpatků taky nechodím. A nosím spíš vysoké, takže tak mám pak skoro 190 :grinning: . A jako žirafa si občas připadám taky,ale já si to vždycky užívala a těžila jsem z toho . Prostě vysoká blondýna s dlouhýma nohama je nepřehlídnutelná :grinning:
8. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Blondy-já se taky v podpadkách cítím lépe,ale někdy z toho bolí nohy a tak jsem ráda,když je léto a dám si jen žabky.To seš teda dlouhán,mě se to docela líbí,když je vysoká žena i s podpadkama ,je to takové elegantní...jen musí mít k sobě vyššího chlapa,jinak mi to příjde divný,i když lásce se nedá poručit :wink:
8. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
lancy, to je přesně můj případ, jsem taky vyšší a ráda nosím podpadky a s manželem jsme stejně vysocí, ale když si vezmu podpatky, tak jsem vyšší a je to celkem vtipné - musela jsem se vdávat v balerínkách, abychom byli stejně vysocí, naštěstí to pod šatama nebylo vidět a sehnala jsem krásné krajkové bílé balerínky :sunglasses:
8. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
lancy, já právě taky. Hlavně jsem se vždycky oblékala tak, že k tomu boty bez podpatku nebo jak píšeš žabky prostě nehodili... Navíc já jak jsem fakt zvyklá, tak mě ani nohy nebolí, spíš naopka když si vemu boty bez podpatku a dlouho v nich chodim, bolí mě nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Každopádně jsem zjistila, že nevadí ani tak výška podpatku, ale některé boty jsou blbě udělané a ikdyž mají podpatek nižší, ta noha prostě bolí. Naštěstí už jsem se to naučila poznávat. Protože nejde ani tak o cenu nebo značku. I boty za tisícovku můžou být v tomhle ok a boty za deset litrů se nedají nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky si myslím, že je to elegantní (tedy když k tomu nemá 100 kg :grinning: ).
A s tím chlapem plně souhlasím. Navíc mě se ani malí chlapi nikdy nelíbili (a pro mne je malej chlap tak do 185 :grinning: ). Navíc potřebuju, aby to nebyla žádná sušinka, jako že foukne vítr a on odletí, vedle někeho takového bych se prostě necítila dobře :grinning:

aja, tak to já na svatebních fotkách vypadám skoro vyšší, i když ve skutečnosti má manžel o nějakých 9 cm víc než já. Ale já měla docela vysoké podpatky (měla jsem vhodné bílé boty a nové se mi kvůli jednomu dni kupovat nechtělo) a on se jak na potvoru zrovna hrbil, takže to skoro vypadá, že jsem větší. Ale na šířku naštěstí ne :grinning:
8. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
aja,blondy- rozumím.Můj manža má 185,takže docela ok,ale když si dám vyšší podpadky,tak jsem jenom o kousek menší a to už se mi taky nelíbí,jj,taky se mi líbí vyšší chlapi :slight_smile: ,ale zase proti gustu žádný dišputát :grinning: je to o tom,co člověk cítí...
8. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
holky, já podpatky taky nosím, ale pro mě je to jedině přínosem............. :slight_smile:
a když si obuju kolečkové brusle, tak jsem stejně vysoká jak manžel - on bez bruslí teda......... :grinning: :grinning: :grinning:

byli jsme omrknout kočárky tady v jedné prodejně, jeli jsme kolem a teda dobrý no - líbil se nám casualplay s4 a quinny buzz 3, tak ten quinny je prej lepší, casual prý hrůza, že je jenom krásný a nic víc, že se hrozně kazí a lidi na ně nadávají, tak že jsou moc maličké.....................no a bylo nám opět doporučeno jané - už nám to radili asi tři známí, kteří ho mají nebo měli, tak uvidíme. jedeme za měsíc do brna na veletrh, tak tam toho obkoukneme víc. a v pátek jedu taky do brna do olympie, tak taky něco obhlídnu...
no a ještě co nám pochválil tak byl mutsy.....
8. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Lauri my tedy chceme casualplay, porovnávali jsem už se spoustou jiných a vždycky jsme se vrátili k tomuto, takže mi máme asi jasno.A tři naši známí ho mají a všichni nám ho jen doporučují a v prodejně, kde jsme se na ně byli dívat tak nám ho jen doporučili, a dělá tam moje kamarádka, takže ta by nám špatně neporadila, tak nevím, ale myslím, že už máme jasno, i když za 14 dní jedeme do baby parku kde je veliký výběr, tak třeba ještě najdeme nějaký jiný, ale pochybuji :slight_smile:
Ájo a kdy jdeš k dr?Jsem zvědavá jestli se ta placenta nějak umoudřila, věřím tomu, že to bude dobré.A co jinak jak ti je?
Blondy děkuju za ty stránky, už jsem na to koukala, je to moc hezké, možná o těch ubrouskách budu přemýšlet, říkáš, že jsou opravdu dobré a nedráždí pokožku?
Tak koukám, že jste tady všechny samé žirafky, to já jsem proti vám prcek, mám "jen" 172 :slight_smile:
Kláruš, určitě držíme palce, aby vás už co nejdříve pustili.
Kde se toulá Sabča?Dlouho tady nebyla, na nás nějak prdí :wink:
8. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Tak vidím, diskuze o kočárcích, to moc neporadim. :grinning: . Ale já osobně, kdybych si pořizzovala hluboký kočárek, volila bych asi teutonii...

lussyn, jsou fakt o hodně lepší než ty bežně prodávané v obchodech. To samé, je mi jasné, že je to jaště za dlouho, ale doporučuju od té samé firmy vložky po porodu. Jsou mnohem lepší, než ty igeliťáky, co se dají koupit v obchodě a pak je potřeba, aby "podvozek" dýchal :grinning:
8. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
luss: já vím právě, že vám se líbí, ale podle čeho jste vybírali, co se vám na něm líbí a jaké jsou tvoje požadavky na kočárek?
jde o to, že on je malličký a taky ten výrobce není moc dobrý, jsou prý hodně kazivé, četla jsem to i na netu...........ale tak uvidíme, půjdeme do více obchodů a tak, ale je to fakt super si to radši vyzkoušet osobně, do té doby nemá vůbec cenu mít nějaký názor. protože obrázky na netu - to je fakt o ničem..........

blondy. já chci právě kombinaci, takže to bude oříšek..........
8. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
lauri, ap roč chceš kombinaci?
Ty jezdíš hodně autem ne? Mně totiž kombinace přijsou hrozně těžké a neskladné, na každodenní manipulaci do auta a z auta naprosto nevhodné.... Tu sportovní variantu skoro nevyužiješ, to je pak lepší kalsický golfáč.... hluboký kočárek je tak na půl roku, pak jak chce mimi vidět ven, už vevniř stejně moc být nechce...
Ale to jsou mé zkušenosti, každý to máme jinak a každé mimi je jiné :grinning:
A hlavně je potřeba ozkoušet, jestli to dáš do kufru auta, na tohle už spousta hole dojelo, co nemá kombíka :grinning:
8. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
blondy: jj, autem jezdím dost, ale ted, protože jsem pořád v práci, pak budu i chodit s kočárkem po venku. Takže korbu chci na zimu, tak od toho září do února, března........
a ten sporták právě že využiju nejvíc, do těch dvou roků určitě..............a právě proto se mi líbil casualplay a nebo ten buzz od quinny, protože to jsou malinkaté lehoučké kočárky, a ne takové ty velké těžké krávy.

a kufr má manža změřený, to je první, co jsme řešili, ale v našem autě je celkem v poho kufr, proto chci skladný a menší kočárek. budu s ním jezdit po městě, takže žádný terénák nepotřebuju, prostě náročnost moc velká není - jen aby byl skladný, lehký, trojkolka nejlíp..............ale vybírám podle sportáku, to je nejdůležitější, korba je na chvilku...........takže proto a když se mi líbí korba i sporták od jedné značky, tak proč to nekoupit jako kombinaci a na co budu kupovat korbu nějakou, pak ji prodávat, pak vybírat sporták a mít ho jiný.............
jako takové ty klasické hluboké kočáry fakt nechci, to se mi nelíbí..............
8. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
lauri, já se jen ptám :wink:
No jsem zvědavá, jak Ti pak dlouho vydrží jezdit s tím sporťákem. Co mám všechny kamarádky, co už mají dítě, všechny ho velmi rychle vyměnili za golfky. Je to prostě pohodlnější a skladnější...
Ale uvidíš. On člověk takhle dopředu stejně neví, co mu bude vyhovovat a navíc každému vyhovuje něco jiného. Ale je vidět, že v tom máš celkem jasno a přemýšlíš u toho hlavou, to je nejdůlěžitější :wink:
8. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
blondy: v pohodě, já ti akorát napsala, jak to beru já.............je pro nás důležité, aby se vešel do auta, aby nebyl moc velký a těžký - přece jen - na mou postavu.......
a když se kukneš, jak vypadá sportáček od casualplay s4 nebo od quinny buzz3, tak uvidíš, že to není klasický sporták, ale spíš takové lehátečko na kolečkách. a golfky pak určitě přikoupíme taky, spíš bych chtěla oba a střídat to podle potřeby, podle toho, kam s ním pojedeme............
a ty to budeš mít jak - budeš s malou pořád doma nebo ji budeš všude vozit autem, když jsi psala, že u vás to na procházky moc není...........
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahojte holky,
vidím, že už tu řešíte kočárky :slight_smile: To ste dobré, že už máte jasno... Já sem o tom ještě ani nepřemýšlela :slight_smile: Jediné co vím, tak budu vybírat podle toho, aby se nám podvozek vlezl do kufru :slight_smile:

Dneska jsem byli na kontrole :slight_smile: Viděla sem mimíska - kopal nožíčkama, mával ručičkama, ukázal nám kotrmelec :grinning: Prostě paráda :grinning: Sem šťastná jako blecha :slight_smile: MUDr. měla už i výsledky NT screeningu - těch odběrů a jsou v normě :grinning: tak ještě UTZ a budu zase o něco klidnější :grinning:
Dostali sme průkajdu a nějaké vzorečky :slight_smile: Tak už sem konečně ofiko těhu :grinning:
8. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
lauri, já vím jak to vypadám právě proto mi přijde to využití takové o ničem. A každý den do skládat a dávat několikrát do auta by se mi prostě nechtělo.... Ale každá máme představy jiné a to je dobře :sunglasses:
Určitě pořád doma nebudu, to už nejsem teď. Neumím si představit celé dny sedět doma... Navíc tam mám i jisté povinosti, a to že mám mimi mě jaksi neomlouvá...
Jinak já bych nechodila na procházky ani moc v čechách, já to prostě nějak nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No mám to tak, že mám golfky, z kterých se dá sundat ten vršek a pak se na to dá nasadit autosedačka. A to jak klasické vajíčko, tak ta speciální ležící sedačka, kterou mám (vypadá to jako menší korbička od klasického kočárku). Takže když moc chci, mám v podstatě funkční hluboký kočárek, do obchodu a tak nasadíš jen vajíčko a jakmile bude sedět, budu používat jenom ten golfáč... A jakmile bude jen trošku chodit, bude chodit po svých, žádné sezení :grinning:
8. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
blondy: aha, tak já právě denně autem jezdit nebudu s miminkem, a proto chceme taky vybrat takový, který se bude jednoduše skládat. a pokud pojedu autem třeba nakoupit nebo na kafčo do města nebo něco vyřídit zpočátku, tak nacvaknu na konstrukci jenom vajíčko a boudu nebudu vůbec tahat s sebou. a tyto sportáčky jsou prtaté, tak na ty se těším, třeba moje dvě kámošky, které mají stejně staré děti - tak jedna šla hned do golfek, a druhá jezdí pořád ve sportáku s malým, protože koupila pořádný a lehoučký, takže je to fakt na každém, jak píšeš.
8. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
lari, tak to potom jo :wink: . Já se hold bez auta nehnu a potřebuju být hodně mobilní...
Ted mě tak napadá, chceš vědět, co to bude? :confused:
8. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
blondy. no jo, když pojedu do města, autem ok, ale nebude to pořád, takže v poho. a dneska jsem si třeba ten quinny zkoušela a byl suprově lehoučký, úžasný, a pohodlný, casual jsem naživo ještě neviděla, tak to nemůžu porovnat, ale ten quinny je fakt lehunký, takže se asi vykašlu na rady, jak má být kočár pořádný a mohutný a půjdu do něj nebo do něčeho podobného...................

a co se týče pohlaví - to chceme vědět určitě, už se na to těšíme. Já si myslím, že čekáme holčičku, manžílek tipuje chlapečka, tak jsem zvědavá................ :slight_smile:
Ale když sleduju, jak mi tady rychle naskakují týdny, tak se už těším, že už to bude za chviličku, kdy nám to řeknou......
8. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
kali, jé já úplně přehldla tvůj příspěvek, tak super že je vše ok a gratulace k průkajdě :dizzy_face:

lauri, jojo, už jen pár týdnu a dočkáš se :wink:
Hele hlavní je aby ti vyhovoval a libil se ti. Na to co kdo říká nedej. Hlavně jeden říká jak je jedna značka poruchová, někdo jiný si jí nemůže vynachválit. Jedině bych si dala pozor na velikost korbičky, protože ty "moderní" je mají fakt hodně malé a když si k tomu přidáš na zimu fusak a tak, pro mimi ti už moc místa nezbývá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
blondy: jj, to je pravda.................kámoškám se dokonce stalo, že šly dvě nezávisle na sobě do jednoho obchodu, ptaly se na stejný kočárek a tatáž prodavačka ho jedné z nich chválila až do nebe a druhé řekla, že je poruchový.,......a pak si vyber....
takže si fakt asi vybereme podle sebe a bude...............

a s tou korbičkou uvidíme, toto jsem taky už slyšela, ale jde i o to, jak bude velké mimi, a jaký fusak............no kdyby se to tam fakt nevešlo, tak se nevyrábí že jo...............ještě že na to máme ještě spoustu času........ :grinning: :grinning:
a co dělá anička?
8. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
lauri, tak to je tedy docela síla. Čemu pak má člověk veřit. Asi záleží, co zrovna potřebujou prodat :grinning:
Na veliksti dítěte hodně záleží, ale to dopředu stejně nevíš, jak bude velké. A nechci ti brát iluze, ale výrobci ani tak nezáleží, jestli se to dítě do toho pak vejde, ale spíš jestli je to moderní a pro dá se to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anička lehce zlobí, už přes dvě hodinky nechce spát. Kouká na mě těmi svýma kukadlama a dělá ksichtíky :grinning: . Ale už by měla pomalu usnout, nebo bude zas přetažená a bude to boj... Ale nestěžuju si, celou noc a den byla až extremně hodná. tak si to někdy vybrat musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.