• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kali rada nad zlato, fakt :grinning:
Do jinéhzo orsay jsem chtěla právě jet dnes, ale to počasí.No v těch Butovicích vím, tam většinou seženu to co už jinde nemají, jenže mi byli na Zličíně a odjížděli jsme až po 8 a znovu jet do Prahy se mi nechce.
Eli pořád zvracíš?Chudinko snad to bude brzy dobré.
Tak co ta Laurinka už by měla mít dr za sebou, tak jsem zvědavá.
11. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Kali-aha,tak to je fajn,že seš doma,pěkně odpočívej nabírej síly..snad se to zlepší :wink:
Eli-tak ty seš taky ve funclubu zvracejících? :sunglasses: Ne,promiň,jen se mi zdá,že se to tady nějak rozšířilo,nejdřív nikdo a teď je toho docela dost,nojo,prostě tohle patří k těhu příznakům.... :wink: neboj to zvládneš :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
kali, no tak pak za zkoušku nic nedáš.... :wink:

lussyn, já na zličín už radši ani nechodím. Vždycky mi to tam přijde hrozně probrané a moc lidí. A k tomu když si tam vyberu nějaký spodek, nikdy už 38 nemají a vršek 42 taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Lauri my jsme včera byli na Zličíně po dlouhé době, jezdíme buď na Chodov nebo na Arkády, ale řekla bych, že swe to na Zličíně docela zlepšilo.Jen teda ten Orsy tam je fakt hroznej, hrozně přebranej.Docela se mi tam líbila jedna sukýnka, měli jen vel 34, tak jsem ji zkusila a vešla se do ní, jenže byla s volánkem a ten vypadala jsem v ní jak v kroji :grinning: Nevím co si vezmu, miláček mi koupil takové úpletové šaty, nebo spíš delší svetr, nosím ho s elasťáky a kozačky, tak možná půjdu v tom, není to žádný maturiťák, je to na vesnici hasičská zábava, tak snad bych tam nebyla jak blb, ale když uvidí to břicho, tak to snad pochopí, nevím, nebo budem doma, taky řešení :wink:
11. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
lussy: jj, bohužel furt!! Od rána mám žaludek na vodě...Vlastně jsem nezvracela jenom jeden den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lancy: Ani mi o tom nemluv! V životě jsem takhle nezvracela.. čím to asi bude!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Holky přesně za týden jdu na UTZ!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Eli: teda taky si to užíváš plnými doušky, co? :frowning2: Držím pěsti, ať to brzo přejde :wink:
11. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
luss, tak zas jen kvůli oblečení být doma.... Určitě něco najdeš, co si vzít :wink:
Žas na drhou stranu já už jsem lehce mimo, je pravda, že mé zkušenosti jsou staršího data, třeba se od té doby něco změnilo :grinning:. V poseldní době jsem byla v orsay vlastně jen jednou a to ve štěrboholích pro nějaká trička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

eli, vidíš,jak to utíká

Tedy holky, když vás tak čtu, tak jsem fakt ráda, že mně se ty nevolnosti vyhly... :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Koukám já píšu Lauri a chci psát Blondy :grinning: To je tím, nže na tu holku myslím, jak asi dopadla.
Eli, to vydržíš, pro prďolku všechno ne?Holka čím to bude, ty snad budeš těhule.Týden uteče jako voda, já jdu v pondělí ale zas tolik se netěším, bojim bojim...
11. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
luss, já to pochopila. I když tedy plést si nás dvě, jsme pravý opak. :grinning: Lauri je malá a tmavovlasá, ja vysoká a blondýna :grinning: :grinning:
Taky jsem si říkala, kde je, že se ještě neozvala...
11. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Lussy-neboj,ono to dopadne dobře,uvidíš,že jo :grinning:
11. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
To já jsem taky ráda, že nezvracím, špatně mi tedy taky bylo a to dost, ale žádné zvracení, ale nic nechci zakříknout, ještě není konec a nebyla bych první kdo začal se zvracením třeba v sedmém měsíci, že?
To já bych si vás holky nespletla, jen jsem zblbla to jméno :grinning:
11. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme zpátky z prohlídky. Miminko je ok, jsme 10plus5, takže trošku napřed, asi o tři dny, super. Máme novou fotečku, tu vložím pak do alba. Na UTZ se byl mrknout i manža, paráda. Ukazovala nám srdíčko, ručičky, nožičky, pupeční šnůru. Mimi se nehýbalo, tak asi spinkalo. No a byla jsem vlastně u té nové dr. a dobře jsem udělala - super. Napsala mi ode dneška neschopenku, dala mi žádanky na screening a v pondělí jdu na krev, na lačno a taky na glykémii. A velice milá sympatická doktorka, letáčků jsem dostala taky spoustu, ještě nějaké slevy na vitamíny, UTZ mi dělala už přes břicho, což je teda mnohem lepší, takže jsem moc spokojená.
Na NT screeningový UTZ se mám objednat v termínu od 25. února do 5. března, tam může se mnou i manža a na kontrolu k ní jdu už za čtrnáct dní, což je paráda, takže to bude rychleji utíkat. Můj doktor byl v poho, ale toto je něco úplně jiného. Takže jsem moc ráda.........
Akorát jsem se jí zapomněla zeptat na to Mexiko, protože jsem tam byla už snad hodinu, než mě zaregistrovali a všechno možné, tak příště.
11. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
No Lancy, ale radši se netěšit, víš jak to kolikrát dopadne, když se člověk na něco těší.Já budu šťastná když nám řekne, že testy jsou o.k a uvidím piškotka jak nám mává ručičkama.Pak utratíme půl výplaty a něco krásného mu koupíme :grinning: Tatka to ještě neví :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Lauri, no tak to je super, tak doktroka bude asi fajn, viď.Tak pak ukaž fotečku.Tak 14 dní to uteče, to je paráda.Oni už utz dělají přes břicho, když už je miminko větší, mě ho spodem dělali jen když bylo miminko maličké, taky jsem to nevěděla, roztahovala jsem mu tam nohy :grinning: a on se smál, že už mi bude dělat přes bříško. :grinning: Tak to jsou super zprávy.No ale teda ty jsi hlava, ale stejně už je to zamluvené a zaplacené né.
11. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
luss, kdy máš mít ty výsledky? :confused:

lauri, on se od nějakého 10 tt dělá UTZ přes bříško standartně (vaginálním už by nebylo vidět celé mimčo). Do té doby ne, protože by to bylo špatně vidět .
Hlavní je, že jsi spokojená. Dobrý doktor je vždycky důležitý :wink:
11. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem si právě volala na výsledky z té krve v pondělí a je to - NEGATIVNI :slight_smile:

tak jsem ráda :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jé ˇajo, ty se máš, že už to víš, tak to moc gratuluju, to jsi ráda, viď.Oni ti řekli ať si zavoláš?Mě říkaly, že volat nemusím, že kdyby bylo něco tak zavolají oni.
Blondy v pondělí jdu k dr na kontrolu, tak tam mi to řeknou, ale jak jsem psala Áje, kdyby něco zavolají, tak doufám, že volat nebudou.
11. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
aja, velká gratulace :dizzy_face:

luss, určitě volat nebudou :wink:
11. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
to bych jim taky radila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
díky, luss - popravdě jsem si ani moc nepřipouštěla, že by mělo být něco v nepořádku, myslím, že už jsem si té smůly vybrala dost a dost...

luss - tobě taky volat nebudou, proč by to dělali :grinning:
11. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
ÁJo já si to taky nepřipouštím, ale víš jak to je, nikdy nevíš co nás čeká.
ALe taky jsem jim to řekla hned v úterý ať mi nevolají :grinning:
A jak se cítíš?V pohodě?Už jsi se rozhodla s tím čtvrtkem?včera jsme byli v té Praze a nádherný :grinning: taže jestli pojedeš ať ti dá manžel velký kapesný :grinning:
11. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Áji: Gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Aji-taky gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Aji: gratuluju k negativním výsledkům :grinning:
11. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
aja: taky gratulace.................

holky, no fakt to byla sranda, já jí taky roztahovala nohy a pokrčené, a ona mi pořád říkala uvolnit, a já pořád nevěděla, co myslí, a myslela natáhnout nohy..... :grinning: :grinning: :grinning:

dneska to tady vůbec nestíhám, ted jsme přijeli, mám hrozný hlad, jdu se rychle najíst, nebo mi snad taky bude blbě.......... :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Dobré ránko děvčata,

tak my pracující slavíme další pátek :slight_smile: a vy nepracující se těšíte na volné víkendy s drahými polovičkami :wink: no a v neděli samozřejmě pro někoho nenáviděný valentýn :slight_smile: ale já si říkám, že není potřeba vymýšlet dary za miliony, stačí si hezky posedět, uvařit nějaké dobré papání, zapálit svíčky a prostě být spolu :slight_smile:

jo a děcka, pro nespavce dneska začíná olympijáda :slight_smile: takže by se dal dnešek nazvat velký pátek :grinning:
12. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
Ahojinky......
aja: s valentýnem souhlasím, jsem říkala miláčkovi, at se na kupování dárků vykašleme, ten největší mám v bříšku a my máme valentýn každý den.........takže jak píšeš, pohodička, dobrá bašta a láska všude kolem..........

já jedu za chvilku do brna, tak snad něco pokoupím, uvidíme.......aspon obhlídnu obchůdky, miláček mi odjel dneska do prahy, vrací se zítra, tak at nesedím doma, jedu na výlet......
ale ten sníh, to je teda něco, už by fakt mohl přestat padat......
12. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno,
opět se z nebe sype ten bílý nesmysl na který každý nadává :grinning: A když nepadá, tak nadáváme taky a to je pořád dokola :grinning:
Tak dnes začíná olympiáda, to já se těším, hlavně na dnešním ceremoniál, jsem zvědavá jak se Kanada vytáhne.A samozřejmě budeme naší výpravě fandit a držet palce.
Tak v neděli je Valentýn,Já mám Valentýn ráda, ale nepotřebuju 14. únor k tomu, abych věděla, že jsem zamilovaná, já mám Valentýna každý den.Ale ráda ho oslavuju, jak říká Ája, není třeba drahých dárků, já připravím dobrou večeři, po bytě rozsvítím svíčky a koupím nějak drobnůstku z lásky.Před třemi roky mě o Valentýna miláček žádal o ruku - nádhera a přesně před rokem, jesm mu o Valentýna oznámila, že čekáme miminko.Letos swe žádné velké překvapení chystat nebude :wink:
Holky poraďte mi, dnes večer jsme pozvali na večeři moji a manželovi rodiče, chtěli jsme udělat nějakou směs s bramboráky, ale včera jsme byli na večeři u manželovo maminy a ona toto uvařila, tak nám sebrala nápad, tak nevím co udělat.myslela jsem gratinované brambory a křupavý steak, ale chtěla bych spíš nějaké dobré šťavnaté masíčko se šťouchanýma bramborama, ale nenapadá mě nápad na to masíčko, nemáte některá nějaký dobrý receptík?Co Ájo naše kuchtičko?
12. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Teda Luss to si mě dostala s tím receptem - v tomto těžko radit, každý má rád něco jiného... Ale já mám třeba ráda, udělat nějaký plátek masa (naložit v oblíbené marinádě), opéct a servírovat s plátkem šunky a upečeným volským okem (naskáladat jakoby hamburger, spodek maso, navrch šunka a úplně nahoru vejce) - vypadá to moc pěkně, je to dobré, syté a k tomu třeba šťouchané brambory nebo cokoliv jiného :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Teda Ájo, to je rada nad zlato :grinning: Právě jsem potřebovala nějaký tip na tu marinádu, něco co nemusí být dlouho naložené, budu to připravovat až po obědě, tak aby to mělo nějakou chuť, ale snad něco vymyslím.
12. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.