• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holky.
Tak dneska jsme si s manželem udělali valentýnskou večeři v restauraci :wink: Všechno bylo naprosto úžasný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Přijeli jsme domu a začala jsem opět špinit!! :cry: :frowning2: Byla jsem z toho strašně špatná a manžel taky, tak jsme se radši sebrali a zajeli k apolináři na pohotovost! :unamused:
Tam si mě vzala sestřička, vyplnili jsme papíry a poslala mě zpátky do čekárny! :confounded: Přišel Dr. a pozval si mě zpátky dovnitř!
Udělal vyšetření, řekl, že je všechno v pořádku, že děloha je klidná a žádný hematom. :slight_smile: Pak mi udělal UTZ a zjistila jsem, že miminko krásně vyrostlo a hlavně to nejdůležitější - KRÁSNĚ NÁM TEPE SRDÍČKO!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Podle MS jak správně psala lendaw jsem 7tt+3 a plod je starší o 3 dny, takže krásných 7tt+6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a měříme 15mm :dizzy_face: :dizzy_face:
Máme s manželem strašnou radost!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky Eliško, zase to proklaté špinění jo? holky, to je děs................no ale aspon že je vše ok, třeba to byla jen blbost.................dávej na sebe bacha, odpočívej, ale to ty víš.................a gratuluju k srdíčku, zase jsi klidnější vid? moc ti to přeju.............. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
laurinka: jsem klidnější!! :dizzy_face: :dizzy_face: Mám fakt radost! :wink:
Dr. říkal, že je to blížící se MS a nebo tím jak se mimís vrtí! :sweat_smile: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
máme už krásnou fotečku a když jsem viděla to srdíčko... tak jsem začala bulet :sweat_smile: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
eli: tak to je paráda, super......................
no můj manžílek jak viděl drobka včera, tak je z toho hotový..................pořád říká, co moji miláčci, mám vás rád.........atd.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky mám fotečku novou, jsem ji vložila do albíka............. :slight_smile:

jdu už spát, mám toho za dnešek až nad hlavu.......
12. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Klárko-to je fajn,že jste doma,s tou krví se to snad zlepší...Porod může hodně ovlivnit srážlivost a krvácivost,ale tak seš pod dohledem,tak snad se to brzy upraví :wink:
Eli-to je bezva,že jste v pořádku a aspoň si viděla miminko a to srdíčko :slight_smile:
Kramli-tak už se pomalu chystáte,že jo? Myslíme na tebe,ať je vše ok!!!

Jinak s tím Valentýnem to máme podobně jako vy....udělám zapečené steaky se sýrem a opekáčky na véču a pak si otevřeme lahvinku vínka a budeme vegetit doma av klídku,ale samozřejmě jsem dostala velké srdíčko jako přívěsek na klíče,plné kamínků a je moc pěkné :slight_smile: takže tak.

Včera jsem volala na ty výsledky spg....no nejsme z toho moc nadšení... :frowning2: nějaké hodnoty má snížené,prej to není nic vážnýho,ale může to dělat problém k přirozenému otěhotnění... :confounded: Takže příští týden jdeme k tomu urologovi,co ho tam poslal,je to dobrý dr.sám má po umělém oplodnění,dvojčátka...tak nevím,mám trochu obavy.Je to první vyšetření,kde jsme byli a už je tady problém,co nás ještě čeká,to netuším.... :frowning2:
13. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
ahoj lancy......
tak zase je lepší, když to víte a můžete to hned řešit, než abyste se třeba další měsíce snažili a nic z toho...............já když jsem se dozvěděla, že nemá ovu, tak jsem už s umělým tak trochu počítala, ale říkala jsem si, že lepší umělé a hned než přirozené a za dlouho.................
moc vám držím palce, at je vše ok....................
13. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
lancy: Ale je fajn, že to víté...Teď se s tím může začít něco dělat!! :wink: Držím palečky kočko :dizzy_face:

Holky mě to zvracení snad zabije!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Holky,díkec :wink: No uvidíme,co se bude dít dál...
Eli-radši bych zvracela a věděla,že jsem těhu a v poho,jako ty!!! Ber to z té lepší stránky :wink:
13. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
lancy: Snažím se, ale když za ten den několikrát běžíš na záchod... :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Jé, Eli, tak to tě lituju, to mě naštěstí minulo..................
13. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
laurinka: Včera jsem celý do sebe nemohla nic dostat, jenom kvůli tomu, že jsem měla žaludek na vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a dneska jsem si chtěla dát sušenku, kterou mám ráda, ale "ejhle" už mi nechutná!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže čekám až se vrátí manžel z krámu a dám si rohlíček se šunkou :dizzy_face: :wink: To ještě můžu! :wink:
Jinak buď ráda, že tě to minulo!! Je to hrozný! Já se bojím i na pít, abych neběžela! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
eli: no jo, chutě se mění.......já jsem ráda, je mi fakt dobře, bylo mi blbě jen ten sedmý týden, ale neblila jsem, ale bylo to peklo...................akorát včera jsem v té olympii obědvala pizzu - měli to na menu v jedné restauračce a pak jsem měla zmrzlinu, a z jednoho z toho mi bylo divně, jak jsme jeli zpátky, tak se mi brkalo a bylo mi fakt trochu blbě..... napadlo mě, že to mohlo být z kukuřice, co byla na pizze, ale naštěstí jsem to zaspala a dobrý. už mi ani nevadí delší pauzy mezi jídlama, vlastně kromě krémového hlenu a citlivých bradavek nemám už příznaky těhu žádné...............
13. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
laurinka: Tak doufám, že mě to taky přejde... :sweat_smile: :wink: Aspoň doufám!!

jj, s těma chutěma máš pravdu!! Mění se hodně rychle! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
eli: no já ti to přeju, at máš pokoj..............a můžeš normálně fiungovat, to mě na tom štvalo nejvíc, že jsem byla tak vyčerpaná, že jsem nemohla nic, jen ležet...............
13. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
lauri: Už se těším až si konečně začnu užívat!! :wink:
Hlavně jsme se už přehoupli přes minulý potrat! Předtím jsem potratila v 7tt přesně, takže jsem trošku klidnější už i kvůli tomu!! :sweat_smile: :wink:
13. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
no to je jasný, a ted už to bude vše dobrý, uvidíš........................
mně zase dneska naskočil už 12tt, tak jsem ráda a taky jsem už klidnější.....................
13. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Eli no tak to je super, tak jsi se koinečně dočkala a nemusíš čekat až do té středy, viď.To je fajn.Moc gratuluju k srdíčku, to je hezký, že tě to rozplakalo :slight_smile: Hlavně, že jste oba v pořádku.A zase se to stalo, když jsi byla v práci, viď :frowning2:
Lancy, sami ti řekli, že to není nic vážného, tak swe neplaš dopředu, uvidíš, že to nakoc bude dobré.A poslali vás na nějaké další vyšetření?Já věřím, že to všechno bude dobré a co nevidět budeš těhulka.
Tak mi jsme včera měli tu rodinnou večeři, moc se vydařila, jídlo bylo výborné, miláček to krásně nazdobil na talíř, dělal bábovičky z šťouchaných brambor, ty byly fakt vynikající a k tomu jsem udělala pikantní roštěnky a zeleninový talíř.Potom se popíjelo vínko a obložený talíř, já si dala top topic :slight_smile: .Hezký večer.
Teď jsme byli něco nakoupit, večer jdeme na ples, tak jsme jeli s našima do jednoho vedlejšího města a nakonec jsem si koupila moc hezkou tuniku.
jak jste tady včera řešili ty přebalovací pulty, Ájo myslím, že to ve čtvrtek všechno omrkneme a hotová z tebe nebudu neboj jsem úplně stejná :grinning: .My řešíme přebalovací pult kombinovaný s vaničkou, protože máme rohovou vanu a nemáme tam žádné odkládací místo, tak jsme si vyhlídli pult i s vaničkou.Ta vinička je anatomicky tvarovaná, a budeme to použíbvat jen v začátcích, potom až bude miminko větší, tak budeme koupat normálně ve vaně, jak říkala Blondýnka.Jinak budeme mít takovou přenosnou podložku, něco jak ukazovala Ája, koukali jsme na úplně stejnou, a tu budeme mít asi v ložnici a dám si ji vždy na postel a nebo se dají položit na postýlku.
Lauri ten kočárek, my v té Praze viděli spoustu kočárků, ještě se nám líbil jeden, ale ani nevíme jak se jmenoval, byl úžasnej, ale už dost drahej, stál 30tis.A myslím, že my máme jasno, ten Casuaplay, i v Praze nám ho doporučili a malej tedy není, to jsou daleko menší kočárky, takže mi pořád ještě koukáme, kočárek budeme kupovat až naposledy někdy v červnu, tak máme spoustu času, ale asi jsme stejně rozhodnutí :wink:
No nic jdu smažit řízky. :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Lussyn: nene, nebyla jsem v práci...šéf mi volal, že jezdit nemusím! :wink: Byla jsem s manželem na večeři!! A přišli jsme domu a stalo se...
13. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahojky Luss, no mně se zatím ten casual po všech stránkách líbil nejvíc, ta prodavačka včera mi říkala, že třeba tam přišla paní a čtyřměsíční holčičku s fusakem tam nedostala - no ale taky kdoví, jak bylo to dítě velké a jaký byl ten fusak že?
13. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
luss: kdyby ses chtěla mrknout (klidně i ostatní), už víme hotýlek, kde budeme v tom mexiku, takže si myslím, že se fakt nemusím bát nějaké vody z kohoutku, když balená bude pořád na pokoji..................no myslím, že to bude v pohodě.....

http://www.dreamsresorts.com/drecu/photo-gallery.html
13. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky,
Lauri ten odkaz mi nejde otevřít píše mi to, že odkaz je nefunkční :frowning2: To je jasný, ty hotelový resorty jsou na vysoké úrovni, tam se nemusíš bát nějaké nákazy z vody nebo tak nějak,z této strany nebezpečí určitě nehrozí.
Tak my jsme byli včera na té hasičské zábavě, bylo to fajn, vydrželi jsme do půlnoci, miláček nechtěl, abych byla v tom zakouřeném prostředí, ale i tak nám to stačilo, bylo to až až.
14. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
lussyn, tak koukám, že jsi šla, to je dobře. Co sis vzala nakonec na sebe? :confused: :grinning:
14. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky.
Lauri: To vypadá fakr pěkně!! :wink: Jela bych hned!! :sweat_smile: :dizzy_face:
Lussyn: takže jste si to užili?? To je fajn!! :wink: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky kočky.......................
eli: takže tobě to funguje ten odkaz? Protože mně taky, tak přemýšlím, jaktože to Lucce nejde otevřít.................
a jak je dneska, už je ti líp nebo pořád blivno?

luss: takže jste si to užili, no vidíš to..................my ted chodíme maximálně do kina nebo na večeři, na pizzu a tak, protože nevím, kam bych tak šla, do zakouřeného nechci, a to je všude..............takže já vyhlížím dovču a pak léto, kdy budou ve městě všude venku zahrádky a tak už se dá posedět.......
14. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Tak jsem to zkoušela znovu a pořád to samé :frowning2:
Blondy mám od kamarádky půjčenou těhu riflovou sukni, tak jsem si k ní vzala tu tuniku co jsme včera koupili k tomu punčochy a kozačky, nebylo to nějak společenské, ale ples to nebyl spíš zábava, tak to šlo.
Lauri my právě nechodíme nikam, jen do pizzerky nebo do nekuřácký ch restaurací, vyloženě zakouřeným prostorům se vyhýbáme, ale nevadí nám to, nacouráno máme dost :grinning: a takhle máme aspoň víc času na sebe a děláme si častěji "hezký večer" ve dvou.A jaká je to paráda vzbudit se v neděli ráno a být krásně čilý :grinning:
Holky zítra jdu k dr, dozvím se asi ty výsledky a uvidím miminko, tak na mě myslete a držte mi palce.Už abych to měla za sebou.
14. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Luss: no my máme taky nachozeno z dřívějška, takže nám to neva, a co jsme se přestěhovali z bytu z centra města na domek, tak se nám ani moc nechce, jak píšeš, uvaříme si večeřku, pustíme třeba film, nebo k nám někoho pozveme atd........přijde mi to lepší, taková ta akce venku stačí jednou za čas.
Zítra na tebe budu myslet, v kolik tam jdeš?

a ten odkaz, zkus ještě toto, jinak fakt nevím:

http://www.dreamsresorts.com/drecu/index.html

a nebo tohle:

http://www.dreamsresorts.com/

ale tady musíš najet na VIEW OUR RESORTS, dát MEXICO, pak CANCUN a pak nakonec DREAMS CANCUN.
14. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Lauri: jj, mně funguje!! :wink:

Dneska mi blivno už neni... Akorát mám furt hlad a holky nejvíc mi chutná rohlík s máslem a šunkou :grinning: :grinning: :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
lussyn: zítra na Tebe budu myslet!! :dizzy_face: :dizzy_face: A držet všechny palečky... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
luss, určitě na tebe budu myslet :dizzy_face:
Tak vidíš jak jsi to elefantně vyřešila :wink:

K tomu zakouřenému prostředí je to v čechách fakt nic moc a to třeba i v čese obědů... Když jde člověk večer do nějakého klubu dobře, ale proč by mi někdo měl hulit u oběda jaksi nechápu. Vadilo mi to vždycky, ale jako těhulce zvlášť a teď s malou extrémně. Klidně bych šla i s malou do hodpůdky na chvíli pokecat s kamarády, ale jelikož se skoro všude hulí, mám prostě smůlu. Byla jsem asi dvakrát, ale bohužel nekuřáckých restaurací je i v Praze málo... Měli bychom si vzít příklad z IT, tam ačkoliv nic nedodržují a na všechyn pravidla kašlou, v restauracích se prostě nekouří a všichni to repektují. A to tam chlapi kouří fakt hodně... Zajímalo by mě, proč u nás to nejde :angry:
14. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.