• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussy, jojo. Minule jsem byla v nemocnici, dneska už ne, bylo to stejné, akorát se příští týden nechám zkontorlovat, zda odešlo všechno. Ono to u mne totiž není nejjednodušší, nežiju teď momentálně v čechách a tady je lékařská péče hrozná.... Vyjde nám to oboum :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Kdepak se toulá Ája, ono to už snad zabalila potvůrka jedna :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holčiny jdu vás aspon pozdravit :wink: . Dočíst jsem zatím nestihla ,ale napravím to :wink:
Lussyn jen jsem si všimla tvého dotazu a nám řekli když jsem přišla o miminko že si máme dát pul roku pauzu a potom to zase zkoušet.
Jinak dopoledne jsem tu měla kamošku ,bylo to fajn pokecaly jsme děti si pohrály (dala jsem foto do alba).
Jdu vás dočíst :wink:
24. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
nany, no rozhodla jsem se, že půjdu do CARU, ať se to veme hezky komplexně, doktorku mám sice dobrou a něco jsem i řešili, ale zatím se žádný problém nenašel, tak uvidím :wink: Jojo, do třetice všeho dobrého :grinning:
24. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
DNES MI TO TU NĚJAK BLBNE UKAZUJE SE MI TO OPOŽDĚNĚ.BLONDÝNKO, TAK TO JE MI FAAKT LÍTO, HLAVNĚ ABY VŠECHNO BYLO V POŘÁDKU, AŤ TĚ POŘÁDNĚ PROHLÉDNOU, ABY JSI BYLA DOBŘE VYČIŠĚNÁ.DRŽÍM PALCE, ABY VŠECHNO DOBŘE DOPADLO A PŘÍŠTĚ UŽ BYLO VŠECHNO V POŘÁDKU.DRŽ SE HOLKA. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky tak jsem vás dočetla.
blondýnko je opravdu moc líto co se ti stalo a držím moc palečky.
sabi opravdu jsem se nasmála u tvého příspěvku o návštěvě kosmetičky,u nás by to dopadlo stejně :slight_smile:
Kopretinko děti jsou takhle zvyklé chodit spát a nedělá jim to problém. Deniska se ještě kouká s pelíšku na pohádku a Péťu toho dáme v pokojíčku do postýlky ,dáme mu pusinku a jdeme pryč a do 5-10 min.spinká(když ho zrovna něco netrápí).
Dneska v noci začal Péta po dlouuuhé době plakat,tak jsme tam šlí a on na nás s postýlky mával že má prázdnou flaštičku s pitím,tak jsem mu udělala nové on se napil a spal dál :wink:
24. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak se mi to co jsem napsala smazalo :angry:

ještě jednou, sedím pořád v práci, protože je tu frmol, takže žádný po óóó

Jo a jak jsem vám psala o tom konci generálního, tak mi můj šéfík říkal, že za ním zajde, aby mě tu nechal. No není ten můj šéfík zlatíčko... I kdyby to nevyšlo, tak ho za to miluju :grinning:

Jo a chvilku nepíšu a už se tu stahují chmury a vykukuje smutek. pro blondýnku, toto je velmi pozitivní stránka, žádné smutky, to je tu zakázané. Všechny máme úsměv na tváři a na prstíkách na klávesnici :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ájo, tak to by bylo skvělý, držím moc palce, aby ti tu výpověď stáhli, musí to být blbý přijít o práci v době, kdy chceš jít na mateřskou.Tak tfuj tfuj tfuj, ať to dobře dopadne :slight_smile:

Ano, žádné chmury, jen :sweat_smile: úsměv na tvářích :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: S úsměvem,jde všechno líp
24. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Díky holky, ozvu se večer, mizím pryč :slight_smile: mám vás ráda :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: s usměvem jde všechno lépe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ježiškote ted jsem klikla na odkaz od blondynky400 a jsem z toho tak trochu v šoku jak se tam blondynka škaredě baví o cituji tlustoprdkách co se tak vyžerou.
Tak to mě trošku šokovalo.
24. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
sabi: no ono je to trošku vytržené z kontextu, patří k tomu i několik příspěvků nad tím...mimojiné i ode mě, ona to ale nemyslela zle, to se těžko vysvětluje... :confused:
24. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Já mám taky svoje míry 90-60-90 a jsem těhu takže asi co se týče velkých tvarů v tom problém nebude.
Musí to na něco svést.
Kámošce pomohla relaxační dovolená naplánovaná na ovu dny
24. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
tady tomu taky vůbec nevěřím, právě naopak, myslím, že holky co mají nějaké to kilo navíc, májí těhotenství lehčí než ty hubené.Vidím to u sebe.Mám 54 kg při 173cm, jím zdravě, nikdy jsem nekouřila, když nepočítám takové to pokuřování v 15-ti, piju jen občas a to víno s kolou, tvrdý alkohol vůbec, když jsem zjistila, že jsem těhu, jedla jsem jen vybraná jídla Mc donalda bych si nedala, v restauraci smažené jídlo taky ne, vařila jsem bio potraviny, pila jen těhotenský čaj a k čemu to vše bylo?K ničemu :frowning2: :frowning2: .Takže teď se naopak snažím něco málo přibrat a jím normální jídla a klidně v 10 večer si dám čoko :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
blondynka: aspon budes v klidu, ze se na Tebe podivali odbornici :wink: Hele, a co naky priznaky ..pozorovala jsi neco - teda krome toho, ze Ti neprisla MS :slight_smile:

Ajo, drzim taky palce, to by bylo fajn, vid :wink:

Andrissek: konecne jsem koukla na fotky..cisi z nich naprosta pohoda vsech zucastnenych :grinning: zvlast na tom pisku :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
lussyn: to je proste jak zakon schvalnosti..a nejen pri snaze a udrzet si tehu :confused:
24. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
..a nejen pri snaze o tehu a jeho udrzeni...jsem chtela napsat :grinning: pisu jak debil, mam tu trosku fofr. :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Nany děkuji ,také jsem chtěla kouknout a žádné album :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Njn, jenze co bych tam tak dala, ze :confused: Mozna psa a tak.., o vikendu zkusim neco vybrat :wink:
24. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
jO KOLIKRÁT SE SNAŽÍME UDĚLAT ÚPLNĚ TO NEJLEPŠÍ, ALE KDO VÍ, CO JE NEJLEPŠÍ?Chtěla jsem aby miminko bylo zdravé a mělo všechno a teď mi po něm zbyla akorát jedna jediná fotečka z ultrazvuku a prázné bříško :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Zase tady bulím ach jo, snad až budu znovu těhulka, tak to bude lepší :slight_smile:
Andrisku koukala jsem do tvého albíčka, moc krásné dětičky, asi si užíváte spousty legrace, tak ať je vás brzy víc :slight_smile:
Nany co ty, jak to vipadá, dorazila mrška nebo ne?
Áji tak pááááááááááá holka, užívej sluníčko :sunglasses:
24. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Lussyn, MS jeste nedorazila, ale cekam ji kazdym dnem :confused: Brala bych PO, pac pristi tyden budu slamena vdova, tak bysme si mohli apon uzit o vikendu :sweat_smile:
Hlavne nebul jo, bylo tam proste neco spatne..nic s tim uz ted neudelas :wink: I kdyz..chapu, ze kdo neprozil, tak nepochopi. Ja bych si z toho vzala to, ze se mi podarilo uz jednou otehotnet bez problemu a ted to pujde zase tak dobre...a se stastnym koncem :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Nany tak ať to dorazí až po víkendu a vy si můžete v klidu a bez překážek užívat radovánek ve dvou.Teď to pořádně natrénujte ať pak na to můžete vlítnout a ono se to podaří :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Lussyn já vím že je to těžké ale zkus se na to podívat z té jiné stránky jsi mladá, krásná máš bezvadnýho muže který stojí při tobě a miluje tě.
Nic není ztraceno díky kouzlu našich stránek to bude jedna dvě.
Zajdi si s manžou na pěknou véču , udělejte si romantickou koupel a budte štastni že máte jeden druhého.

Víš můj přítel, kterého si budu brát není otcem sabinky.
Měla jsem jiného a z velké lásky(jak jsem si myslela) vznikla ona.
Pak jsem se dozvěděla že mě během těhu podváděl a i v době kdy jsem měla komlikace a ležela dva měsice v nemocnici.Podváděl mě v mém vlastním bytě.
Přestávaly mi fungovat ledviny začala jsem natíkat a dusila se vlastní vodou do toho mi sabča přestala přibírat a přestávala jsem mít pohyby.Nakonec jsem dostala porodní bolesti a na začátku 37.týdne porodila sabču měla 2250g a 42cm.Já se uklidnila když měla dítě vedle sebe takže mi začali fungovat ledviny a 25kg vody bylo do druhého dne okamžitě venku,já mohla dýchat a sabča začala přibírat.
Toho cipka jsem se okamžitě zbavila a vyhodila z bytu at si táhne kam chce.
Takže o dítě jsem se starala sama.Doktor říkal že všechny ty problémy v těhu vznikly z těch stresů.
S Michalem jsem se poznala když bylo sabči 4měsíce a od té doby jsme spolu on sabinku miluje a ta jeho taky.
Pro ní bude otcem vždy jen michal.Nikoho jiného nezná.
Biol.otec je bůhvíkde ani alimenty neplatí.
Takže nevěš hlavu ono se to podaří.
24. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak za vámi hned běžím... Právě volal můj milovaný šéfík :slight_smile: a mluvil s GŘ, že prý zůstanu do konce června a podle toho jak se ukáže ta nová nádhera, o které můj šéfík nemá dobré mínění se uvidí. Hlavně už tam pak bude někdo jiný, takže si budu moct udělat dobrou pověst u něj... Holky jsem neskutečně šťastná...

Ale trošku mě mrzí ty těžkosti co tu píšete. Sabi tot je děsný, kolikrát jsem si říkala, že kdyby se mi toto stalo, že bych se zbláznila. Ale buď ráda, že máš svého Míšu, který ti se vším pomůže a stojí při tobě...

A vy ostatní kočky, žádné smutnosti nebo Vás přetrhnu jako hady!!!! :grinning:
24. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
Lussyn: jj, trenovani nam jde skvele..ted uz zbyva trefit se do tech spravnych dni :slight_smile: :grinning:

Sabi: tos mi uplne vyrazila dech :astonished: Co na to rict...ted uz Te cekaji jen sama pozitiva :sunglasses: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Ajo, to je super !!! Dobra zprava takhle pred vikendem, co :wink: Treba se Ti pristi tyden ukazou // a budes mit vystarano uplne :sunglasses:
24. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Nany kéžby, už by mi ke štěstí nechybělo vůbec nic :sunglasses:

No nic, tak jsem se vám pochlubila a musím frčet. Přijede k nám moje babička, ještě u nás nebyla, tak jede na čumendu :slight_smile:

Mějte se a užívejte víkendu :grinning:
24. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
sabinecka, jestli se tě to dotklo tak se omlouvám, ale jak píše kramlinka, byla to rozmluva mezi námi a nebylo to mířeno na nikoho, a co jsem koukala na tvojí fotku tak ne tebe určitě ne :wink: : Nejde o to mít míry co píšeš, ani já je nemám a myslím že to ani nic neznamená. A pod pojmem co jsem použila jsem skutečně myslela obézní ženy, ne nějaké to kilo navíc. To je dokonce pro udržení těhu lepší než podváha... :wink:
Je to přesně tak, jak píše lussyn o sobě ani když je všechno podle tabulek rádoby dobře, nemusí to nic znamenat.

nany123, jo měla jsem pár příznaků, tak skoro bych začínala 6tt, měla jsem taková pevná prsa a citlivé bradavky (to mi tedy ještě zůstalo), občas mi nebylo dobře, jednou jsme i hodila šavli a měla jsme hodně leské a rozšířené zorničky a citila jsem, jak se mi začíná roztahovat děloha... :confounded:

lussyn, neboj všechno bude dobré a v bříško zas bude plné... :dizzy_face: Já jen doufám, že se všechno dobře vyčistí a nebudu muset na revizi, minule bylo vše ok, tak snad se to tak vyřeší i teď....
24. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Blondynka: dik za info..to abysme vedely, co pak muzem na sobe pozorovat..i kdyz, kazda to ma asi jinak :slight_smile:

Holky, za chvili taky poletim, vecer bude neplanovana damska jizda :grinning:

Mejte krasny a pohodovy vikend :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Teda to je řečí,to je řečí :wink: :grinning: :grinning:
Aji, gratuluju, tak ať to klapne :slight_smile:
Sabi, to je jasnej důkaz toho, že existujou chlapi svině i chlapi "borci"Škoda, žes nepotkala rovnou Míšu, ale to bys zase neměla Sabinku, takže nakonec platí moje oblíbený "všechno zlý je k něčemu dobrý" :slight_smile:
Holčiny, omlouvám dnešní odpolední absenci-ale musela jsem dát trochu do kupy tu naši domácnost, navíc D. nechtěl spát a když slavnostně usnul, stihla jsem se stěží najíst a trochu tu poklidit a byl zase vzhůru... :angry:
Teď letíme do lékárny a trochu sde provětrat.
Zdravím blondýnku-je mi to líto, co se přihodilo, ale asi to tak mělo být, tak přeju ať je teď vše v pořádku a brzy mimi v bříšku :wink:
Taky přeju všem krásný víkend
A protože víme jak to tady o víkendu vypadá,tak nejspíš v pondělí ahooj :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.