• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Blondy mě to teda taky hrozně vadí.Nikdy jsem nerada chodila do hospod, kde se kouřilo, ale je pravda, že takových kde se nekouří moc není.Teď tedy chodíme výhradně jen do těch nekuřáckých, aspoň, že mají kuřácké a nekuřácké místnosti.A co mi vždycky hrozně vadilo, a to jsme s manželem byli úplně naštvaný, když jsme byli třeba na dovolený a u snídaně lidi kouřili, to mi fakt jako vadí, po ránu čuchat nikotýnový výpary, brrr.
Lauri nejde mi ani ten druhý, nevím proč :frowning2:
My jdem teď do divadla s Davídkem na dětské představení Broučků, tak se těším i náš mimísek se těší :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
lussyn, na dovolené u snídaně kouřili? :confused: V které to bylo zemi? To se mi tedy naštěstí nikdy nestalo.... To bych se asi odstěhovala :grinning:
Hm, podle mne to neřeší ani oddělené místnosti, stejně trošku smrdíš (ale já jsem na to fakt extrémně vysazená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).
14. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
luss: ty jo, tak u snídaně, to jsem taky ještě neslyšela....................a holky celkově, já teda dřív kouřila, ale jen někde v baru, večer, nebo na diskotéce, ale i když jsme šli na oběd, tak prostě bych neměla ani tu potřebu a řeknu vám že i jako kuřačce mi to vadilo, když mi někde někdo u jídla hulil....................

blondy - v itošce je toto super, jenomže u nás je debilně postavený zákon - oni musí mít "nějaké" nekuřácké místo, takže někde je oddělená místnost, ale to je na nic a nebo ještě hůř, třeba dva tři stolky nekuřácké a kolem kuřácké, tak to vyjde přece nastejno....................takže já jako těhule nebo pak s mimi jedině ven na zahrádku sednout, jinak to nevidím..................a nebo na obídek a tak jen tam, kde se prostě vůbec nekouří, protože člověk fakt načichne hned......a jak píšu, to jsem kouřila, ale vadilo to i mně...................

luss. užij si divadélko, my se akorát vrátili od našich, večer budeme dělat nějaké fotečky, jsme už dlouho nic nefotili............
a zkusím ti prezentaci toho hotelu najít jinde, toto jsou jejich ofi stránky a mají tam krásné fotky...........
14. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
lussyn: tak jsem ti našla stránku od cestovky o tom hotelu.....

http://www.etravel.cz/hotel-dreams-cacun

bohužel je tam jen pět fotek, ale aspon máš popis v češtině, tam na těch to bylo vše anglicky........
14. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Teda Lauri, supeeer, tak to si tam budete žít jako prasata v žitě :grinning: Myslím, že jsi udělala dobře, že jsi se rozhodla letět, teď jen aby bylo všechno v pohodě, a ono bude a máš super zážitek.To jsem zvědavá na vyprávění až se vrátíte.Kdy přesně letíte?
Tak holky, divadlo bylo super, moc hezká pohádka, bylo to i vtipně zahraný, Brumda se Čmeldou třeba říkali "tak to je hustý" :grinning: fakt krásná pohádka.
Teď jsme se vrátili z Valentýnského vypouštění lampionů, bylo to nádherné, sjelo se tam strašná spousta lidí a všichni najednou vypouštěli lampiony s přáním.
Blondy, tak s tím kouřením u té snídaně se nám to stalo na více dovolených, třeba v Egyptě ale i na Zakhynthosu v Řecku a bylo to fak strašné, snídají tam děti a u vedlejšího stolu si normálně zapálej,normální hulváti, někteří lidi.Já tedy nekouřím a když nepočítám nějakou tu cigaretku v patnácti, tak jsem nikdy nekouřila a k cigaretám mám odpor, vadí mi, že jdu ven, čistá vyvoňěná, a když se vrátím musí jít všechno do pračky a já celá včetně vlasů pod sprchu.Vážně bych to zakázala, dobrovolně si kazit zdraví a otravovat tím život ostatním :angry:
14. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
lussyn: Takže divadlo se povedlo?? To je supéér :grinning: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
ahoj holky - kecalky :grinning:

my byli odpoledne v kině na pohádce Dešťová víla - opravdu moc pěkný, po dlouhý době zase pěkn klasická česká pohádka - sice manžel brblal, že je plný kino dětí a my tam jako blbci, ale mě to bylo jedno, chtěla jsem to vidět a nelituju, opravdu je to moc hezky natočené :slight_smile:

luss - zítra na tebe myslím, já jdu v úterý ráno na poradnu :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky,
Lussy-přeji ti,aby zítra dopadlo vše na jedničku :slight_smile: .Já věřím,že to tak bude.. :wink:
14. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
luss. no vidíš, ty už si zvykáš na život s prckem vid?
jinak na dovču se už opravdu těším, obavy stranou, prostě si to užijeme a bude to ok.....................a letíme 21. dubna, ale už den před musíme do Prahy, předpokládám, že se zase poletí brzo ráno, tak přespíme u tety v Praze...............ona bude aspon ráda, že nás uvidí. A vracíme se na lásky čas, prvního května zase do Prahy.......

A pouštěli jste taky přání? Já vařila miláčkovi večeřku - kuřecí špízy s pomerančem a hermelínem, k tomu brambory ve slupce zapečené se strouhaným sýrem, tatarka, a ted ještě tvarohová a jahodová zmrzka se šlehačkou.............mnamky.......... :grinning:

aja: taky si už zvykáš, když na pohádku jo?

lancy. jak je kočko?
14. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Lauri-zdarec,ale jo jakž takž to jde,teď mi zkončilo volno a zase pracovně,no jo,co mi zbývá...ale víkend byl pěkný,udělali jsme si pěkný valentýnský večer s dobrou véčou a jen jsme se váleli v obýváku u krbu,páč manža je trochu maród,tak jsem ho kurýrovala :wink: .
A jak ty?
14. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
lancy. no já dobrý, víkend utekl rychle, v pátek jsem byla v brně po obchůdkách, sobota byla rychlá, byli jsme na oslavě a dneska pohodička, oběd u našich, pak jsem vařila véču taky a ted mám na hlavě barvu, takže si to jdu umýt, vyfoukat, vyžehlit vlasy a spinkat.......
ráno jdu na lačno na odběry na NT screening a ještě nějaké další, tak jsem zvědavá, kolik krve mi budou brát.......... :grinning: :grinning: :grinning: žádanky mám asi čtyři......
14. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Lauri- taky ti přeji,aby to všechno bylo ok :slight_smile: snad ti zbyde ještě trocha krve :grinning: :grinning: .V pátek jsem byla ve Zlíně ve zlatém jablku,tak jsem si na tebe vzpoměla :wink: .Tak dobrou :slight_smile:
14. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
lancy: já tam byla ve čtvrtek, akorát šíleně sněžilo a foukal vítr, tak to byl takový dobrý úkryt..............
a nějakou krev mi snad nechají, ještě že mi odběry nevadí................

tak dobrou...........
14. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska vstupujeme do druhé půlky února, těch 14 dní uteče jako voda a bude tu březen a to už je jarní měsíc, takže už ten bílej hnus začne tát a bude teploučko a my budeme moct vystrčit pupky ven :grinning: :sunglasses:
15. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Ahojky, dobré ráno.....
tak mám za sebou odběry, celkem šest zkumavek, ale v pohodě...................no ale jsem trubka, jednu žádanku jsem jim zapomněla dát, a to na ten krevní test který patří k NT screeningu, takže se tam budu muset stavit ještě zítra ráno..............snad to nebude ničemu vadit, řekla mi ve čtvrtek že tam mám jít v pátek nebo v pondělí, já tam šla dneska, tak snad ten jeden den ničemu neuškodí, termín NT ultrazvuku stejně ještě nemám.
15. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Lauri: Téda šest zkumavek...No to mě čekají věci... :grinning: :grinning: Já nesnáším odběry!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno kočky moje.
Lauri, tak to máš za sebou, to jsi ráda, viď.S žádankou snad problém nebude.
Já jdu na jedenáctou tak jsem zvědavá co mě dnes čeká.Pak jdu taky na vlásky, tak si krásně zarelaxuju.A večer jdu do kina na Bathory s kamarádkou, protože miláčka mám v Německu na Zuchspitzu na lyžích a vrátí se mi až zítra, tak máme dámskou jízdu, tak se těším.
ÁJo, tak pohádka byla hezká?Já bych klidně do kina na pohádku taky šla, a nevadilo by mi, že tam budu jak ten Otík z vesničky střediskový :grinning:
Ájo ty zítra začínáš pátý měsíc, viď - to je paráda, já v sobotu, tak doufám, že ěm dnes nečeká žádná jobovka a v sobotu tu půlku s miláčkem krásně oslavíme.A my to oslavíme spolu ve čtvrtek, se tak těším :slight_smile: :wink:
Lancy, tak vy jste měli krásný valentýn u toho krbíku, to musela být romantika, snad se toho krbu taky jednou dočkám.Tak ti zas začal pracovní proces, viď, ale neboj uteče to a za chvíli máš zase volno.
Tak holky máme první zlato, naše žhavé želízko v ohni, Martina Sáblíková opět dokázala, že to není jen obyčejná holka, ale supermanka, je fakt dobrá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Luss - jj Martina je borka jako sviňa a je to rodačka z vysočiny ze Žďáru to je tam co bydlí kopretinka - cca 30km od jihlavy :grinning: :sunglasses: :wink:

Pátý měsíc - toto letí, viď :slight_smile: ve čtvrtek to řádně oslavíme, neboj, myslím, že mě budeš mít po 2h plné zuby :grinning:

v 11h na tbe budu myslet

jo a pohádku opravdu vřele doporučuji - opravdu to bylo moc pěkně zpracované, výprava skvělá, kostýmy i dialogy opravdu moc pěkné… Po dlouhé době opravdu moc pěkná pohádka
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Tak to jsem na tu pohádku zvědavá, to je Troškova pohádka?
To jo letí to jako blázen, ani bych nechtěla aby to tolik letělo, chci si to krásně užívat co nejdéle a pak si chci užívat miminko a né aby mi za chvíli vyrostlo :wink:
Myslím, že tě nebudu mít plné zuby, to zvládnu, myslím, že na tom budeme hodně podobně, obě bláznivé těhule :grinning: Hele co je s tou Sabčou proč sem nechodí?
15. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
ne není to troškova, ale Milan Cieslar, mrkni na info http://www.ofilmu.com/film-destova-vila.html hudbu napsal hapka

já myslím, že Sabča nás čte, ale nestíhá psát, určitě si dost užije s oběma dětma...
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,

vratila jsem se z dovci, tak v rychlosti nakukuju :wink: Vypada to, ze vse je OK :sunglasses: Ja se tu prodiram mailama a dalsima chutovkama :unamused:

kali: ty jsi byla ted nekdy na tom NT i s manzelem ?
15. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
eli: mně odběry naštěstí nijak nevadí, blbě mi není ani nic, jen mi přišlo šílené, jak tam přede mě chystala ty zkumavky, šest................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dobrý...................
lussyn: a ty jdeš dneska na klasickou kontrolu nebo na něco spešl?
já byla na vlásky ve čtvrtek, mám je tak o patnáct čísel kratší, ale to moře už by nezvládly tak jak byly...................
nany: a kdepak jsi byla na dovči?
15. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
LAuri jdu na kontrolu k dr a dozvím se výsledky těch tripple testů z minulého týdne.A po měsíci snad uvidím miminko, jestli mi ho teda ukáže, odufám,že jo.
Tak já pádím.
15. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
lauri: byli jsme lyzovat, ale ten navrat do pracovni reality je opravdu kruty :confounded:

lussyn: ty jo, ty uz mas za sebou tripple testy :confused: Budou mit pro Tebe urcite dobre zpravy :sunglasses:
15. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
lussyn: tak už jsi asi po kontrole, výsledky určitě dopadly dobře.....................
a snad přineseš i novou fotečku......nějaký detailík.

nany: a ty jsi taky lyžovala???
a věřím, že se ti do práce nechtělo.............já dokud byla zaměstnaná, tak to bylo taky naprd, ted si naštěstí čas řídíme sami, tak je to o něčem jiném.
15. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Holky, tak doma uklizeno..už to bylo potřeba!! :grinning: :grinning:
teď si dávám polívku.... :wink:
15. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
já jsem už po obědě a to je pro mě vždycky krizovka, když se vrátím zpět do kanclu, tak se mi chce spát a ne pracovat...
15. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
lauri: jj, taky jsem lyzovala :wink:, pak jsem byla schopna usnout jeste pred veceri :grinning:

eli: nechces prijit taky k nam, taky je potreba velky uklid :sweat_smile:

aja: ja jdu na obed az ted...je mi jasny, ze s plnym zaludkem nastava doba utlumu :slight_smile: by bodla nejaka siesta :sunglasses:
15. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
nany: Popravdě už nemám sílu :grinning: :grinning: :sweat_smile: jsem ráda, že jsem uklidila tady.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aja: po obědě je vždycky fajn siesta! Ta mi už taky končí :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
eli: já uklízela pořádně v sobotu dopoledne, dloooouho jsem se přemlouvala, ale nakonec jsem se na to vrhla, tak mám ted klídek............ale zase na mě čeká prádlo na vyžehlení..... :unamused:
aja: taky to tak mívám......
15. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.