• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lauri: já uklízela taky v sobotu, ale te´d na mě vykouklo prádlo, tak jsem ho musela vyžehlit, další vyprat a převlíkla jsem rovnou peřinky, takže super... Krásně provoněný byt!! :wink: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Nany-no já už myslela,že vůbec nežiješ,či co???A kdepak jste byli na dovči?
Lauri-takže nějaká ta kapka krve ti ještě zůstala,že jo? :grinning:
Lussy-hodně štěstí na prohlídce... :wink: takže dámská jízda? :wink:

Koukám,že už jste tady pěkné těhulky..... :slight_smile: :wink: co nevidět se to tady rozrodí.... :sunglasses:
15. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
my máme teď v práci šílený baby-boom - jedna kočena porodila dneska (byly jsme stejně těhotné, bývala bych už taky měla svojí prdelku u sebe v náručí), další rodí začátkem května, pak já a ještě druhá holčina (s tou jsme taky stejně), takže to tu žije jenom pupkama :sunglasses: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Aji-tak to je docela bezva,že je vás tam tolik těhotných :wink: !! U nás v práci to bývá tak,že když otěhotní jedna,tak další dvě jsou v tom za chvíli taky,takže vždycky takové trojice,takže čekám,kdo to teď začne!Třeba já se obětuju :grinning: :wink:
15. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
lancy: jj ziju, jenze pred dovcou toho bylo hafo a ted je toho taky nak hodne :unamused: Byli jsme na horach v Rakousku :sunglasses: Jak jste vlastne dopadli s tim spg ?? Je vse OK ?

aja: ja slysim o babyboomu vsude kolem sebe, jen u nas v praci to moc nehrozi..jsou tu skoro samy chlapy :slight_smile: zrovna vcera mi rikala segra, ze u nich na hotelu maj dve tehule (2.+3. mesic), a ta, co je ve druhym uz chodi s rozepnutyma kalhotama apod., a to nema jeste potvrzeny srdicko. Asi naka tehu demence, ne :confused: A samo, ze to vi celej hotel :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
aja. tak to máte dobré, já vždycky v každé práci mám kolem sebe samé chlapy...............takže mám na spolutěhule smůlu..............ale zase ti chlapi jsou někdy hrozně roztomilí, co se týká dotazů na těhu...............
:grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Nany-tak to jste si užili,muselo být krásně v Alpách,viď? Ten spg nedopadl úplně nejlíp,má tam nějaké změny,sice to není nic vážného,ale může to prej bránit přirozenému otěhotnění.Ale to říkala jen ta laborantka,musí jít ještě k tomu urologovi,co ho tam poslal a ten mu řekne víc... tak jsem sama zvědavá,co se z toho vyvrbí :unamused:
15. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Holky tak poslední dobou vůbec nevím na co mám chu´t!! To je strašný!! Jediné co teď nemám ráda je kuřecí!! To fakt nemusím! :sweat_smile:
Jako teď mám na něco strašnou chuť a nevím vůbec na co!!
15. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Eli-tak zkoušej jíst cokoliv a třeba na to příjdeš,co ti zachutná :wink: když to tedy nebude tatarák :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
lancy: Je to strašný!! Doma tolik jídla a já mám chuť na langoše, cukrovou vatu, hamburgra!!.... a další a další věci!! Jenomže takové věci doma fakt nemám!! :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
lancy: krasne bylo, to jo :slight_smile: Takze ted cekate, co rekne urolog...treba nasadi jen nejake leky a bude to OK :wink: , ale hlavne, ze se neco deje :wink:

eli: ja ted ujizdim na celerovym salatu, jsem zvedava, jak dlouho mi to vydrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
nany: Mám chuť na mrkvový salát s jablkem :grinning:
15. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
lancy - ty se budeš smát, ale jak já trpím, mám na ten tatarák děsnou chuť, ale musím vydržet, no, nedá se svítit :wink:

jinak langoše mám moc ráda, eli jestli chceš dám ti recept a můžeš si je udělat doma, je to jednoduché a máš to čerstvé :slight_smile:

já odpoledne bude dělat pizzu k večeři :slight_smile: už se těším
15. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
aji: Tak mi dej receptík... prosím!! Mám fakt na něj strašnou chuť!! :wink:
Hmmm, pizzu bych si dala taky :wink:
15. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Nany: jo jo, byli sme tam i s manželem :slight_smile: Moc se mu to líbilo :grinning:

Holky, dneska mi je fakt mizerně :frowning2: ať sním cokoli, je mi po tom blbě :frowning2:

O víkendu sme TO řekli tchýníkovi :slight_smile: Měla až překvapivě radost :slight_smile: Byla sem překvapená a potěšená :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
eli: hamburger i langoše si můžeš přece jednoduše udělat...............
já to mám taky šílené, pořád jím a pořád mám chut na další a další jídla, tak mě ted i víc baví vařit..............
aja: pizzu miluju, měla jsem minulý týden......... :slight_smile: ale děláš mi chutě, možná ji udělám i dneska, receptík na těsto mám suprový, ale budu muset do města, nemám žádnou šunku doma....
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
laurinka: Já taky ráda vařím, ale teď mám takový malý -velký problém!! :sweat_smile: nemůžu cítit syrové maso... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééé :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
eli: jablka s mrkvi jsem mela vcera vecer :sweat_smile:

aja: ja mam jit ve ST s kamoskou na pokec a v ty restauraci delaj vybornej tataracek..to bude zkouska odvahy :grinning: ja chci taky recept na langose... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kali: a jak dlouho to tak trva ? on tam byl celou dobu s Tebou, nebo tam sel jen na ten UTZ ? ja to taky asi vybalim na nase - pokud to v PA dopadne vse OK
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Nany: trvalo to tak 3/4 hodinky :slight_smile: byl tam celou dobu, ale vlastně celou dobu se dělal ten UTZ a pak až na konec doktor seděl chvilku u počítače, chvilku tam něco datloval a pak nám vysvětloval výsledky.
15. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Aja: já chci taky recept na langoše :grinning:
Lauri: klidně si vezmu i recept na těsto na pizzu, to co sem dělala minule se mi moc nelíbilo :frowning2: tak se ráda nechám inspirovat :wink:
15. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
kali: diky :wink: uz ted mam tlak asi 150/100...to jsou nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
No holky,tady se to peče,vaří,smaží o sto šest...nejsem sice těhu,ale vše,co tu vaříte bych si hned dala,jsem nějaká rozežraná po těch svátcích a musíme něco zhubnout,jinak to vidím bledě :sunglasses: .Hoďte do placu nějakej recept na tu pizzu,či langoše...tchýně dělá langoše,ale nejsou tak fajn,jak ty kupovaný :wink:
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Nany: no, to chápu... když sme tam přicházeli... měla sem nerva jenom trochu :wink: Ale pak sme tam skoro hodinu čekali a během té doby sem se teda vynervovala strašně moc :frowning2: Ale když pak, když nám doktor říkal, že je všechno v pořádku, bylo to super :slight_smile: Obrovské uklidnění :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
kali: já ti ten receptík sem vložím, je fakt super...........já má radši tenčí křupavo-měkké těsto, než takové to vysoké co chutná jak buchta.............takže je fajn...........
jdu pro něj.............

kali: a pohlaví nezkoušel doktor poznat???

lancy. taky bych pořád žrala, ale asi to nebude jenom těhu, jsem fakt hrozná kyselina, už se mi všichni smějou.........................

eli: mně to v tom sedmém osmém týdnu vadilo taky, proto jsem vůbec nevařila, ale ted už dobrý.............přešlo to........
15. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
laurinka: Tak to už se těším až budu v dalším stádiu.... :grinning: :sweat_smile: Už chci zase vařit! :wink:

už se těším na receptík!
15. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Lauri: neptali sme se :grinning: Manžel to nechce vědět :wink: Ale není kam spichat :slight_smile: stejně ještě nenakupuju, tak to vlastně ani nepotřebuju vědět já :grinning: Snad se mi ho do 20. tt podaří překecat :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
kali: To bych nevydržela to nevědět!! :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Kali-a jaké máte jména pro mimi? Nebo se ptám ještě brzy,že? Já už bych teda byla nedočkavá,chtěla bych to vědět hned,co mám v bříšku.. :sunglasses:
Lauri-jj,mám taky ráda,tenší a křupavé těsto než ty vysoký buchty :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
PIZZA
20 dkg hladké mouky, 2 dkg kvasnic, vlažnou vodu, 2 lžíce oleje, sůl,
/60 dkg mouky na balíček kvasnic = 2 plechy/

LANGOŠE
50 dkg hladké mouky, 2 dkg droždí, ¼ lžičky cukru, 4 dcl mléka

jinak pro info - kvasnice 1 kostka má 42g, což jsou 4dkg, takže jen pro info (ale vím, že to víte) :grinning:
15. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
kali: No co vůbec jména??
my už máme vybrané!! Veronika nebo Kristýnka, ale spíš Veronika a kluk po tatínkovi Dalibor :dizzy_face:
15. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.