• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
luss. aha, no já si říkám, ty jsi právě psala dneska, tak jsem si říkala, jestli bys třeba v jedenáct, ve dvanáct v noci jedla takové jídlo............. :grinning: :grinning:
no jo, mně taky trčely kosti na bocích, ale zase nějak hrozný to nebylo, štíhlá jsem byla vždycky, tlustá asi v životě nebudu, ale prostě jak píšeš, bála jsem se přesně tady toho, že bych mohla potratit kvůli tomu, proto jsem tak začala jíst, ale i tělo to chtělo, takže nějak na sílu to nebylo.............ale ted už je to ok, mám 160cm a ted 47kg, měla jsem 44, takže už je to lepší, ty dvě tři kilča nahoru stačily, ale prostě dřív mi to přibrat nešlo, i kdybych se postavila na hlavu.................
tak na miláčka se už těšíš vid?
16. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
luss: já spíš tu kofolu, tam je kofeinu asi trošku mín, ale říkám si, že dvě deci občas nemůžou nic udělat...........
že v tom musí být kofeinu maximálně jako v kávě, a tu já vůbec nepiju.............
16. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Tak jen krásně papkej, kdy jindy si to užít, když ne v těhotenství, ale zas to nepřehánět, ono nahoru to jde rychle, dolů asi už hůř, i když to není tvůj případ.
Těším se stašně, jsme jak malé děti, neviděli jsme se od neděle a voláme si a píšeme si jak se na sebe těšíme, jako by jsme se neviděli půl roku.A hlavně se miláček těší až uvidí piškota, sice jsem mu ho poslala MMs, ale to není ono. :slight_smile:
To si teď tak říkám, že jsi asi ráda, že nakonec do toho Mexika jedeš, by se ti asi hodně stýskalo, těch 14 dní, ono se stýská normálně a kort teď v tomhle stavu, když jsme cíti největší :slight_smile: :wink:
16. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Klidně si ji dej, neboj.Nevím kolik má kofeinu, ale pořád je to jen limonáda, takže buď v klidu.Já v životě nevypila ani hrneček kávy, nikdy mi to nechutnalo, takže nevím.
16. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
lussyn: ale tak i u mě, když se to usadí, tak to asi nebude chtít dolů....................no uvidíme.................manža bude rád, když trošku přiberu, já hlavně přes prsa kdyby něco nabylo.......... :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo fajn, ale zase ne moc..............
a s tím smutněním - mně ani nemluv, my jsme stejní, voláme si několikrát denně, píšeme, prostě šílené........takže s tím mexikem jj, bude to super i v tomto směru, že budeme spolu, asi by to bylo pro mě naprd, i v tom, že vloni jsem třeba byla pořád v práci, tak to aspon trochu utíkalo, ale psali jsme si jen jednou za den třeba, z tama stála zpráva docela dost, takže to bylo hrozné..............a ted bych byla jen doma, to bych asi zešílela, musela bych jen chodit na kafíčka a hotovo, ani fotit bych nemohla, protože foták by si bral manža............... :grinning:
16. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
no já jdu spinkat, už jsem unavená, ráno vstávám, takže dobrou noc..................... :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem volala do gennetu, takže na krev se mám zastavit potom 10tt takže od 3.3. a na UTZ jdeme do gennetu 18.3. Tak jsem na to zvědavá!! :wink:
17. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj hoky,
Eli-to je dobře,že ti to dopadlo dobře,jen tak dál...
Lussy-no,ty jsi to tady říkala,že dlouho lyžuješ,tak předpokládám,že lyžuješ dobře a když tě to nutí i v těhu,tak je to jasný :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojinky,
jdu vás jenom pozdravit............jak se dneska máte? Já mám nějakou hrozně dobrou náladu, nevím z čeho, ale jsem taková štastná.................. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Lauri-to je skvělý,že máš dobrou náladičku,taky bych chtěla.... :slight_smile: až na to příjdeš,tak pošli recept :grinning: :grinning: ,ne,že bych tedy byla nešťasná,ale cítím se normal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj kočky :wink:

Tak jsme začali 39. týden a teda nevypadá to že by se mělůo něco začít dít :confused:

Dneska budu dělat ty langoše :wink: Ten recept je teda na kolik těch langošů? Na těch 16 ? Takže když udělám z poloviční dávky, tak by jich mělo být cca 8 jo? Já jen že to budu dělat pro dva, tak ať to nejíme týden :grinning:
17. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahojte holky :grinning:
Kramli: no máš to za pár holka :grinning: Tak ať to je brzo a v klidu za tebou :wink:
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Kramli-co není může být :grinning: Blondy taky nic necítíla,že by měla rodit a pak ejhle a malá byla na světě :slight_smile: ,tak se na to pořádně napapkej langošů a třeba to půjde.. :grinning:
Kali-co ty? Pořád je ti blbě? :frowning2:
17. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
kramli: tak třeba sníš langoš a pojedeš do porodky....... :grinning:
a já to tak pochopila, tak jak píšeš, že z půlky je jich osm.......................

lancy. já nevím, čím to je, prostě mám nějakou super náladičku, tak nějak přestávám řešit drobnosti a hlouposti, a jinak starosti nemám, tak jsem asi proto tak nějak vysmátá..................
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
lancy, já to ale měla vyvolávané :grinning: . Ale je pravda, že dle nálezu bych stejně za pár dnů asi porodila přirozeně :grinning:

kramlu, tak máš ještě 14 dní do termínu, takže času dost :wink: . Jinak k té váze, je to jen odhad, podle kostí, to co je na kostech, žádný UTZ poznat neumí. Ale je fakt, že se většinou až zas tak nepletou... U mě byl třeba odhad úplně přesný, odhad byl 3,1-3,2 a skutečnost 3,1.
Každopádně bych se tím netrápila, ono prostě nějak naroste a ven taky nějak musí. Ale třeba v posledních dnech už některá miminka nerostou, je to různé... :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
blondy: no já si těch 14 dní klidne ještě počkám :wink: Spíš jsem to myslela vůči té váze mimča no :-/ Ale jak říkáš, ven se nějak dostat musí, tak to musíme spolu nějak zvládnout :wink: Už se to snažím nějak neřešit, jenom mě to včera trošku zaskočilo no :-/ No prostě uvidíme :wink:

lauri: no to asi neklapne :grinning: Ale těstíčko hezky kyne, tak snad se langoše povedou :wink:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
kramli: určitě se povedou, jen si dej...................

a chtěla jsem se zeptat, má tady na tebe někdo mobil, až budeš po porodu, abys nám dala vědět? předpokládám, že internet s sebou v porodce mít nebudeš? já si ho tam třeba beru, ale asi každý není takový blázen......... :grinning:

ahoj blondynko, tak jak dopadly kyčle? a jak se máte?
17. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
kramli, tuváhu fakt neřeš. halvně jak už jsem napsala, některá miminka ke moci přibírají hodně, některá vůbec. Střídají se jim pak už období kdy rostou hodně a kdy méně. Neboj, určitě to zvládneš. Hold taky nejsi nejmenší, tak těžko budeš mít králíčka 2,5 kg :grinning:

lauri, kyčle ok, fyziologický nález. Akorát chce ještě kontorlu, protože já jako mimi měla s kyčlemi velké problémy...
Včera u dětské taky v pohodě, sice přibrala na minimu optimální křivky (předtím jsme byly na maximu)ale to neva, hlavní, je, že přibírá, počet pročůraných plen je taky dostatečný a stolička má tu správnou barvu a konzistenci a vypadá spokojeně :slight_smile: Hlavně já jsem takhel i radši, nemám ráda ty oplacáná mimina a vzhldem k manželovy jsem se toho docela bála a zatím to vypadá, že to bude dlouhý hubeňour :grinning:
17. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
lauri: no číslo jsem zatím nikomu nedávala...ani já nemám na nikoho, ale když mi na sebe některá číslo dáte, tak se určitě ozvu :wink: Internet u sebe mít bohužel fakt nebudu :grinning:

blondy: ok neřeším, neboj s králíčkem jsem fakt nepočítala :grinning: Jen jsem doufala, že se vlezem do průměru :angry: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
blondy. to je super, že to je takto.............
taky bych nechtěla buclíka, ale uvidíme, hlavně at je to zdravý že.......................

kramli: tak já ti pošlu číslo do IP, jestli mi budeš chtít napsat, já jsem tady stejně pořád, takže holkám tady hned napíšu..................
17. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
kramli, no je fakt, že já taky počítala s tím, že budu mít mimi větší. 3,1 pro mne byl taky vždycky králíček, kterého bych se bála vzít do ruky, ale pak mě doela i překvapilo, jak byla málá pevná :grinning: . Ale ono dost záleží i na cm, jakmile má pod 50, je to prostě takový prťousek. Jsk je to delší, tak i když je to mimčo hubené, tak malé pak nevypadá... Ale je fakt, že kdyby počkala přesně do termínu, asi by to bylo váhově přesně průměrné mimi :grinning:
Hele uvidíš, třeba ještě jo. Každopádně do těch 4 kil je to pohoda, pak už to hold rodí hůř, ale dá se... Pánev máš dobru? :confused:

lauri, jojo, tohle neovlivníš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tedy když kojíš... Když dáváš umělé, tak pak si vypěstovat oplácánka není problém...
17. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Blondy-řekla bych,že maličká bude spíše po tobě,dlouhý hubeňour :grinning: a kdy se vrcíte za taťkou?
17. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
blondy: no jo, ale zase jsou v tom i geny, když je matka vyloženě tlustoučká, tak to dítě bývá většinou taky, já ty děti pak spíš lituju, protože to je hrůza.......a mají k tomu pak sklony celý život, když je to trošku, tak to neva........ale znám i děti, co byly živené umělou, a jsou krásné, štíhlé, a naopak kojené a to jsou buřtíci.....................
blondy. a andulka měřila kolik? si to už nepamatuju.................
17. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
lancy už brzy, příští týden v sobotu... :sunglasses:
17. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Lancy: no, ještě je mi tak nějak blivno :frowning2: Nevolnosti pořád přetrvávají, ale už sem tři dny nezvracela, tak to třeba ustupuje :grinning: ťuk, ťuk, ťuk na dřevo :grinning:
17. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
kali: tak snad se toho už zbavíš, vždyt u tebe je to nějaké nekonečné....................
17. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Lauri: no ani mi nemluv :wink:
17. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
lauri, 51 :wink:
Kolik má teď nevím, ale už jí musím dávat 62 a nebo věci na 3 měsíce, na délku je jí tak akorát. :wink: Do těch nejmenších věci už si nožičky nedá :grinning:
17. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
blondy: takže jak psala lancy, žížalka dlouhá štíhlá po mamině...............
17. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Kali-tak snad už to ustupuje a začneš si těhu vychutnávat plnými doušky :slight_smile:
Blondy-tak to už se těšíš,že už brzy budete všichni tři pospolu,že jo?To to uteklo... :wink:
17. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.