• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lancy: tak to sme na tom stejně :grinning: taky mám nejraději povedení jaro a podzim :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
lauri, no povíme si to v sprnu, jo? :grinning:
Ikdyž souhlasím, že hodně záleží na tom, jestli "něco musíš" a nebo si můžeš válet šunky na zahradě. A neí léto jako léto....Na
víc každá těhulka to snáší jinak, ale to dopředu neodhadneš ... :dizzy_face:. Já zažila pořádná vedra ještě v 5 měsíci a jak tedy teplo mám ráda, byla to občas docela síla...

nany, tak držím na zítra palečky. Neboj,ty dotazy zvládneš :grinning: . Já to taky řekla někdy ve 13tt, do té doby to věděl akorát manžel a nejlepší kamarádky (nechtěla jsme to říct, ale poznaly to v 6tt a lhát jsem fakt nechtěla a ani to neumím) ...
Tak hlavně nerodit v létě jo? Tak to sis vybrala opravdu dobrý termín :grinning:
18. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
nany, no já bych i klidně jela sama, ale to by manžel asi nepřežil. Prostě si mně a malou musí pohlídat, aby se nám něco nestalo :grinning:
18. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Blondy-jo já zapoměla,že seš přes ty auta,že jo?Ale je to pěkné,že má manžel takovou starost,ten můj by mě určo taky nikde daleko samou nepustil...ale i tak jeďte opatrně!! :wink:
Kali-pěkná fotečka,to seš ty,ta nevěsta? Tolik malých družiček... :slight_smile: milunké... :slight_smile:
Nany-tak to jste dlouho vydrželi v utajení.. :dizzy_face:
18. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
blondy: to vis, u me plati zakon schvalnosti na 150% :sweat_smile: , ale jsem rada i za ten srpen/zari :wink: Uz zacinam mit z toho zitrka nerva ted :rolling_eyes: Diky za drzeni palcu :wink: Mozna, ze nektery kamosky tusi..hlavne, kdyz ted nepiju alkohol..se tomu vsichni divej.. Je fakt, ze na nekterych akcich bez kapky alkoholu si clovek pripada jak na planete opic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, bud rada, ze mas takovyho manzu :slight_smile:

lancy: jj, vydrzeli :wink:
18. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
lancy, no jo, trošku :grinning:
tak já za normálního stavu (když jsme neměli malou a nebyla jsem těhu), tak bych se ho mocd neptala, ale takhle je to něco jiného..
On má někdy až moc velkou starost, ale chápu to. Ono když člověku na někom záleží, tak je takový. Já bych ho třeba samotného taky nepustila :grinning:

nany, hm, tak to jsme na tom stejně...
Neboj, všechno bude ok :dizzy_face:
Já jsem ráda, za nic na svtě bych ho nevyměnila, zatím :grinning:
18. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
blondy: ted mas vlastne doma dva poklady :dizzy_face:

Padim tancovat :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Blondy-taky mívám starost,manža většinu času tráví za volantem a když člověk vidí ty katastrofy na silnicích,tak se občas bojím...ale bohužel to moc neovlivním :unamused: Je to, jak to říkáš... :wink:
Nany-držím všechny pěstičky,aby vše bylo na jedničku!!! Určitě bude,dej pak vědět...a neboj. :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
nany, no to tedy má... Ten jeden malej poklad zlobí celé odpoledne, pevně doufám, že už konečně vytuhla, ať je na chvíli klid. Když se přetáhne, je fakt nazabití ...

lancy, no bohužel to co dělá okolí moc neovlivníš... :confounded: Ale člověk v tomhle směru musí myslet pozotivně, nebo by se zbláznil :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
nany: a kdy máš termín porodu ty - v srpnu ne?
a co jsi psala, že už slyšíš od všechy ty dotazy, až jim řekneš o těhu - jako jaké?

blondy. já bych řekla, že většina těhulí už se těší ke konci na porod - neříkám každá, ale většina jo, a ono už je jedno, jestli je léto nebo zima. Jak jsem psala, každý to snáší jinak, já ted rozhodně netvrdím, že u mě bude vše dokonalé v tom létě a ani jednou neřeknu, že je mi třeba vedro atd. ale jsem rozhodně radši takto, než kdyby to mělo být v zimě...............navíc jsme věděli, kdy budem rodit, když to klapne, takže to bylo vědomé..........
a komu dělá horko zle, tak jak jsi psala, může to být problém i v půlce těhu.
Já léto miluju, pořád ho trávím někde ve vodě, ve stínu a hlavně v pohodlí. Je mi ale jasné, že kdybych už třeba běhala kolem dvou dětí, nebo musela někam do práce atd, tak bych mluvila jinak. Ale vzhledem k tomu, že jsme s manžou pány svého času a v půlce dne, když se rozhodneme jet k vodě, tak prostě jedeme, tak je to určitá výhoda......takže já se na to těším. Kámoška rodila vloni v květnu, kdy má být ještě relativně dobře, a byly takové vedra, že ta z toho byla úplně hotová............no ale taky pořád lítala někde po městě jako trubka, pěšky, to by mě zmáhalo i netěhotnou, natož v devátém měsíci, a měla teda mega pupek, takový já určitě mít nebudu.............takže zatím jsem v klidu a v poho.

s těmi strachy - mně přijde vtipné, že když manža někam jede sám autem (a to řídí samozřejmě luxusně), tak mám o něj strach, hlavně když je to někam dál................no ale jakmile jsem s ním, jako pohodička............jako bych ho mohla ochránit nebo já nevím.... :grinning: :grinning: :grinning: ale prostě jsem s ním, tak dobrý.....

mě se na těhu pořád někdo ptá, je to už k nevydržení, každý koho potkám, se zeptá, jestli neplánujeme mimi, kdy bude, atd....... ještě to u nás taky všichni neví, tak říkám, že plánujeme, letos......... :grinning:
a ti kdo to ví, mají ještě blbější otázky:
- Už víte co to bude? :grinning: :grinning:
- Co byste chtěli radši - holku nebo kluka?? Co na to říct?
- Ty rodíš v září? Jé, to je na hov.., přes léto.............. :grinning:
- A už máte vybraná jména? Všem říkám že ne, aby mi je nehodnotili - už se to stalo spoustě kámoškám, že řekly jméno někomu a on jim ho začal kritizovat a těm to tak leželo v hlavě, že se jim přestaly líbit............a na chlapečka stejně ještě jméno nevíme................
takže tak.............hrůza, z každého lezou ty stejné kecy.............. :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
lauri, ale ty nejhorší kecy tě ještě čekaj :grinning: . Jako třeba. Tak jak? Už se to narodilo (minimálně měsíc před :grinning: ). Jak se cítíš? a pod. nejhorší je, že je to pořád do kolečka a není dne, aby se těn a tohle někdo nezeptal a na konci, jak hormony pracují ještě víc, je to fak milá otázka. A hlaně to musí být fajn, když přenášíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
blondy: no mně je to právě jasné......................já si dřív myslela, jak jen to nebude krásné oznamovat jednou, že čekáme přírůstek, ale ted mě to u některých lidí ani moc netěší.....................protože ty rozumy co následují, to je něco....................a všechny ty rady, jen kámošky, co už mají děti - Ukaž, co jsi koupila? jejda, tak toto ti bude na nic, tady to, to vyhod, toto jsme nikdy nepoužili...................atd...................prostě všechno špatně...............a nebo naopak lidi, co děti nemají - Tento kočárek nekupujte, vždyt je malý....................
A já nechci všem říct, že jsou debilové a že mě jejich názory nezajímají, že si každý vše dělá podle sebe...............a každý při péči o mimi využije jiné věci, no prostě srandy...........a nejvíc se těším, až bude na světě, jak mě zase bude někdo poučovat, co dělám blbě, jak mám vychovávat a tak..............když se tchán plete i do toho, jak se hrajeme s kocourem, tak jsem zvědavá, co bude říkat, až bude prdolka...............
ještě že mám normální mamku s tatkou a babičku, a pár kámošek taky............... :grinning: :grinning: :grinning:

se svatbou to bylo totéž, mně se měsíc před ptali - A už máš šaty???? :grinning: Já je doma měla od ledna že jo, ale když se mě na to zeptal pátý člověk, tak jsem jim říkala - Nemám, koupím je týden před, času dost.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: atd, jako fakt hrůza...............nechápu přemýšlení těch lidí...........
A s tím přenášením - to jsem taky často slyšela otázku na těhule - Tak co, už??? Bych jim řekla, a vidíš mě s bříchem nebo s kočárkem .............
18. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky,

tak teda nevím jak Luss, ale já včera po tom našem maratonu po Praze padla únavou... Ještě dneska mě bolí tlapky, naštěstí tu dneska nikdo není, tak nebudu nic dělat...
19. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak jste se měli v Praze Aji a Lussy? Určitě jste to všechno polítaly,že jo?
Lauri-no ono je to na druhou stranu fakt těžké,co se týče těch těhu otázek....sama vzpomínám,že jsem se taky těhulek ptala,jak jím je a co budou mít??? Víš,když někoho vidíš po delší době a je těhotná,tak na co se jí máš vlastně zeptát,že jo? Bohužel tohle jsou nejčastější otázky-co to bude,jména atd... tady se taky ptáme holek,co mají rodit,kdy to asi bude a jména a jak se cítí...že jo Blondy?? :grinning: Asi je taky občas štveme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no ale co se dá dělat,s tím už se asi musíme smířit... :wink:
19. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Krásný pátek kočky moje,
tak včerejší den s Ájou v Praze jsme si krásně užili, pokecaly jsme si, pokochaly jsme se a zas si udělaly o lecčems obrázek.Navštívily jsme Malvíka a každá jsme dostala krásnou zavinovačku :slight_smile:
Ájo, já tedy padla úplně, hned jsem letěla na cvíčko, pak do obchodu, večeři vařil miláček, udělal výborné ravioly a asi v 10 jsme vytuhla u telky.
Dnes odjíždíme na víkend na hory, tak tady teď poklízím, peru a jdu balit, odpoledne chci upéct s s ebou nějakou buchtu a můžeme vyrazit.Tak se těším, že aspoň na dva dny vypadneme.I když se necétém moc dobře, něco na mě leze, tak snad to přejde.
Lancy máš pravdu, myslím, že tyto otázky pokládá každá z nás, mě to tedy nevadí se o tom bavit, je fakt, že když potkáš těhulku, tak tyto otázky jsou právě ty, které asi každý položí.A co ty máš volný víkend?
19. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Lussy-tak to je fajn,jak jste si ten včerejšek užily! To tedy koukám,že se ještě někde něco dává zadarmo :confused: ,ale určitě je to příjemné,kdybych nebydlela tak daleko tak tam jedu s váma :wink:
Takže na hory,jo? No to je bezva,to si pěkně užijete,odreagujete se od starostí všedních dnů... :slight_smile:
Já mám dnes ještě noční,ale pak jdu až v úterý,takže to docela jde.V neděli má mamča narozky,tak půjdeme k nim na oběd,ale jinak si budem asi užívat doma,páč s manžou se docela málo vidíme,tak jsme rádi,když se doma na dva dny potkáme :wink:
Ty se tam hlavně nenachlaď a pěkně se kochej zasněženou přírodou,asi nebudeš lyžovat,že jo?
19. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Lancy, tak to budeš mít pěkné volno, to si krásně s manžílkem užijte a v neděli mamčinou oslavičku, to budete mít určitě nějakou dobrotu.
taky jsme si říkaly, zda se jim to vyplatí dávat tu zavinovačku zadarmo, ale asi jo, jinak by ji nedávali.Ale určitě je to příjemné.
Lyžovat nebudu určitě, má být teplý víken, tak si budeme užívat procházek a hlavně sami sebe.Zítra pojedeme do Německa je to odtam tud asi jen 15km na hranice, tak si uděláme výlet.
19. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Lussy-tak to je pěkné,je to fajn,když si tak zajedete na víkend.My jak byli na těch horách,tak to bylo taky bezva,člověk se zrelaxuje a hlavně je v jiném prostředí :slight_smile: a to je někdy zapotřebí :wink: .Taky bych určitě nelyžovala,i když seš lyžařka,tak za to riziko to určo nestojí...
Tak si moc užijte!!
19. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Cau zeny,

tak z kontroly jsem zpatky, vse je OK, takze mi spad kamen ze srdce, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manzel byl taky prizvan a dr. mu vse trpelive ukazoval a vysvetloval :wink: Dal mi i USB s fotkama :slight_smile: Akorat, kdyz jsem se zeptala, kdy bude videt pohlavi (pry cca za mesic), tak MM hned pohotove odpovedel, ze se nechame prekvapit :angry: Jsem mu pak venku rekla, ze on se necha prekvapit, ale ja ne..no, bude to jeste boj :grinning:

lauri, blondy: s tema dotazama - celkem jste to v tech prispevcich vystihly :sweat_smile: U me je to navic umocneno tim, ze jsme celkem velka rodina+bydlime na vesnici..Muj tata i segra jsou v poho, ale ty ostatni..jako treba sestrenice nebo tety..mam je rada, ale v tehle vecech si nekdy proste nevidej do pusy :confounded: Treba ty moje dve kamaradky jsou v pohode, tak jsem zvedava na ten zbytek. Pak sem treba hodim ty nejlepsi perly :grinning: Jo a to my jeste volala kamoska od nas z ulice, splin jako krava a ze musime pokecat - rozvedla se, ma ted o 16let starsiho chlapa a on ji ted rekl, ze dalsi dite nechce. Byla z toho fakt na s...y :frowning2: A hned co my a mimino?? Jsem vubec nevedela co rict.. :confounded:

aja, lussyn: to jste mely jako damskou jizdu po obchodech ci co :sweat_smile:

lussyn: hory jsou moc fajn, pekne se tam zrelaxujte :sunglasses: Do Nemecka jedete jen tak nebo nakupovat ?

lancy: ja se chci taky odmenit za ten dnesek, takze jdeme zitra s MM na jidlo a pak do kina, uz se tesim :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahjoj Nany, npo tak super, to je moc pěkná zprávička, jsem ráda, že je všechzno o.k.Tak to můžete konečně ofociálně oznámit, ty budou koukat.Obrň se proti těm všem dotazům a připrav si odpovědi :slight_smile: To si zasložíte oslavičku, tak si to spolu zítra krásně užijte, jak jídlíčko, tak kino.Pak písni na co jste šli.
Lancy, ložování mi za to určitě nestojí, na horách si užiju i bez lyží.
Nany, do Německa jedeme po nákupech :wink: S Ájou, jsme se sešly, měla cestu do Prahy a tak jsme se domluvily a já také přijela a byly jsme po miminkovských obchodech, hlavně jsme chtěly do toho Malvíka, kvůli té zavinovačce.Dávají ji každé těhulce, jako dárek, jen si o ni musíš říct a nemusíš si ani nic koupit, jen ukážeš průkajdu a dají ti ji :slight_smile: Tak když budete mít cestu do hostivic, tak si tam zajdi, je opravdu hezká :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky
Gratuluji ke všem výsledkům a kontrolám jsem moc ráda že je všechno ok.
Hlavně at vy se cítíte dobře a není vám moc zle a miminka rostou.
Na koníka koukám ale nestíhám odepisovat.
U nás je všechno v pořádku, Laurinka nám roste jako z vody na kontrolu jdem až ve třech měsících na očkování.
Chystáme se na profi fotky bude nám je fotit od kámošky známý- ale musíme počkat až laurinka bude předpisově pást koníčky at můžeme nafotit více snímků.
Dneska jsme byli venku a podařilo se mi píchnou kolo u kočárku takže máme defekt a musíme čekat na tatínka až nám defekt spraví.

Slyšela jsem jak jste si Prahu užily a že to bylo super. Koupily jste si něco v tom malvíkovi? A zavinovačku nemáte v albumu ani jedna jak to?
19. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Kámoška mi poslala recept na domácí chléb peče ho normálně v troubě na plechu.
Prý je výborný tak zkuste :
1kg hl mouky (tesco-líp se z toho dělá)
2 kostky droždí
1 lžička soli a 1 lžička ml.kmínu
půl litru teplejší vody !!!ne vlažné musí být víc jak vlažná ale ne horká!!!!

droždí a trochu vody-kvásek
mouku a to ostatní smícháš, necháš vykynout a dáš na plech s peč. papírem nemusíš ale já ho tam dávám.
vytvaruješ jako bochník a pečeš naplno 1hodinu a nepropichovat!!!!!! co 10-20 minut potíráš vodou se solí, je výborný i tak samotný s máslem.
19. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
lancy, jojo :grinning: . Ale on když se čověk trošku obrní, tak je to v poho. A hlavně když se reálně zamyslíš, každý děláme v podstatě to samé :grinning:

lussyn, užijte si to :wink:

nany, tak to je super, že je vše ok. Koukám, nahodila jsi týdny těhu :grinning:

Ten čas horzně letí, dneska je malé akorát měsíc :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Nany-tak to ti holka gratuluji,že je vše v naprostém pořádku,to je velký důvod k oslavě :wink: .Na druhé lidi se vyprdni :grinning: ,každý je zvědavý,znáš to,rychle jim odpověz a máš to,oni si na to pak zvyknou,že čekáte rodinu a nechají tě na pokoji.. :slight_smile:
Lussy- a v Německu je to levnější nebo mají lepší věcičky? Asi oboje,že jo?
Sabí-tak to je fajn,že jste spokojená rodinka až na ty kola u kočárku,viď? :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Holky, diky za gratulace :wink:

lussyn: mam poukaz od brachy do Friday´s, takze jdeme tam a do kina bud na Kawasakiho ruze (to chce manzel) nebo na Litam v tom..tak uvidime :slight_smile: Vsechno pekne na Andelu...Chtela bych se kouknout i na naky tehot.kalhoty, pac uz nosim pouze ty, co zapnu pod pupkem :unamused: Na toho Malvika jsem koukala..plati to po cely rok 2010, takze bysme si mohli nekdy udelat vylet. Koupily jste neco ?

sabi: rada Te zas vidim :slight_smile: Moje nejlepsi fotky jsou z obdobi 0-3 roky - nasi se mnou chodili taky do atelieru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

blondy: jj, uz jsem si je nahodila..snad uz to nejhorsi obdobi je za nama :slight_smile: Tak Anicka ma dnes svoje prvni vyroci :confused: Leti to neskutecne.

lancy: jj, mas recht..ostatni nam muzou tak akorat ...... :wink:
19. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
nany, určitě, ten prví trim je nejrizikovější...
No jo, má, už je to velká holka :grinning:

Jo ještě k tomu malvíkovy, docela mě tam naštvali. Zhruba před týdnem a pl jsem tam něco objednala. Asi za dva dny, co se mi nikdo neozval a telefom mi tam nikdo nebral, jsem napsala mail, že bych potřebovala vědět, kdy to bude. Asi za dva dny mi odepsali, že se jim zatím dostupnost nepodařilo zjistit, jestli satčí v pondělí. V pondělí se samo nikdo neozval, v úterý taky ne. Tak jsem se naštvala a ve středu jim napsala,ať si to s takovýmhle přístupem strčí někam. A dneska mi volala paní, že to tedy příští týden asi bude... tak jsem jí řekla, že už jsme psala maila, že s takovým to přístupem opravdu zájem nemám a že už jsem si to dávno sehnala jinde a ještě levněji. :angry:
Docela mě to překvapilo, protože předchozí objednávky byly bez problémů. Každopádně od nich už nikdy nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
ahojky holky.................
jak se máte dneska?

lancy - já vím, já to spíš myslela tak, že před svatbou se mě každý ptal, proč se "tak brzo" chci vdávat, a po ní se mě každý, koho potkám ptá, jestli náhodou nejsem těhu...............to mi přijde divné, ty otázky od všech, když už se to dozví, to se už dá přežít.............
19. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Lauri-jak jsem už psala kašlej na lidi,co jsou zvědavý a kdo tě má rád,tak to myslí úpřímně a určitě ti to přeje... někdo se hold vdává ve dvaceti,někdo ve třiceti...prostě jaký si to uděláš,takový to máš :wink: a ještě záleží taky trošku na štěstí,koho v životě potkáš :grinning: :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
blondy: hmm, to nastve...treba meli jen blbej den, kdo vi..hlavne, zes to sehnala :wink: Ja s nima zkusenost zadnou nemam.

lauri: nektery lidi maj fakt starosti, co :sweat_smile:
19. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
lancy: no to je pravda, někteří mají nemístné poznámky, ale tomu se nevyhneš, nejsou to ani přátelé, spíš známí a když je potkáš, hold s něma ty dvě tři věty musíš prohodit, pokud nechceš, aby tě nesnášeli......
ale přátelé to je něco jiného, s těma o tom mluvím ráda, a ti mají i inteligentnější dotazy......já myslela spíš takové ty mín blízké..................

dneska u nás prší, tak sníh krásně taje, tak mám radost, a už vyhlížím jaro.................byla jsem i na myčce s autem, tak snad nebude hned zase tak zasr..é :grinning: :grinning: :grinning:
jedu za dvě hodky s kámoškou na kafčo, tak se těším, až pokecáme, ona pak letí na půl roku do texasu, na kurz a brigádu, tak se ještě musíme vidět............
tak ted jdu dodělat další kámošce fotky její malé, jedeme jí je v neděli zavézt, už mi volala, že má pro mě připravené věcičky na mimčo, tak se těším...... :grinning: :grinning: :grinning: ale ona má holčičku, tak zatím si vezmu ty neutrální, a až budem vědět pohlaví, tak kdyžtak zbytek....... :wink:
já mám tedka v nákupech útlum, spoustu toho už mám, kočárek, postýlku atd. - na to je čas, to budem kupovat tak v květnu, červnu, nejdřív........ a ostatní chci trochu sladit podle pohlaví, takže ted není co....... :grinning:
19. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.