• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Sabi, tak to jsem ráda, nže jsi se zase ozvala.To je dobře, že se máte dobře.Tak kolečkoi se polámalo, jo.Tak pro manžílka to nebude žádný problém, ho zapravit.Tak to pak ukaž fotečky, to jsem zvědavá.
Blondy, Aničce už je měsíc?To není možné, to to nějak uteklo :slight_smile: Tak to budete mít dámskou jízdu, viď :slight_smile: oslavit se to musí.
Lancy nevím zda je to tam levnější nebo jestli tam mají něco jiného než u nás, to si nemyslím, už to není jako kdysi, jen že je to kousek a ti známý ke kterým jedeme na tu chatu, tak tam jezdí, tak pak ti povím :slight_smile:
Nany tak to si užijte, to budete mít super, mě tam hrozně chutná hříbkový krém a mají tam vynikající zmrzkuz.Pak napiš jaký byl film,a suprově si to užijte.
Nějak jsme nenakupovaly, ÁJa si koupila krásný botičky, fakt moc hezký a já mám úchylku na lahvičkya, tak jsem koupila dvě lahvičky od souvinexu a dudlík a Ája taky lahvičku a ponožtičky.Jinak nic :slight_smile:
Blondy tak to by mě taky naštvali, ale snad se příště polepší.
19. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
ahoj lussyn, jak se máš?
19. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahoj Lauri, právě jsem vše dobalila a za chviličku frčíme na hory, tak se těším. :slight_smile:
Všechny si krásně užijte víkend.Pááá :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
lussyn, no uteklo to... :sweat_smile: . jojo, dáme si dámskou jízdu, si připiju kojícím čajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
U mně už každopádně žádné příště nebude, takovéhle jednání fakt nesnáším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak mně napadá, na co kupuješ lahvičky? :confused: . To máš pěknou úchylku :grinning:
19. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojky holky......
jak je?
my jedeme dneska do bazénu, tak se už těším...........a jinak u nás sněží s deštěm, ale sníh krásně taje, tak mám radost............
co budete dělat o víkendu?
20. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Lussyn spravil nám to jako u kola. Vyndal duši našel dírku a zalepil a kolečko dofoukal nic víc :wink:
Ale i tak je moc šikovný :slight_smile:
20. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
čauky děcka, u nás ráno trošku sněžilo, ale už je to pryč, konečně pořádná obleva a jaro se blíží :dizzy_face:

jinak já jsem dneska byla akční - ráno jsem pekla, dělala oběd, připravila jahodový koktejl a teď koukám na pana tau a odpočívám :slight_smile:

no a večer jdeme na ples, to bude zase akce :grinning:
20. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky,
moc jsem tady včera nebyla a vidím, že jsem ani o nic nepřišla.................
u nás je dneska krásné sluníčko, tak super...............a sníh je skoro už pryč......
jinak včera jsme si užili skvěle bazén, pak jsme s malým smažili palačinky, miláček ho naučil je otáčet ve vzduchu na pánvičce, tak on je ted chce pořád dělat......... :grinning:
dneska jedeme k našim vařit svíčkovou, tak už se těším, a pak ke kámošce na návštěvu..............takže takový pohodový víkend......

aja: jak jste si užili ples?
21. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme swe vrátili z úžasného víkendu, bylo to supée, užili jsme si to, bylo spousta srandy a hlavně jsme se užili my s miláčkem :slight_smile: .Ani domů se nám nechtělo.
Doufám, že jste měly i vy krásný víkend.
21. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojky Luci,
tak to je suepr, že jste si to užili.....................
my měli taky pohodovku, akorát jsme se vrátili domů, ale jsme dost unavení, tak dneska už jen odpočíváme..........
21. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Lancy: jo, jo :slight_smile: já jsem ta velká nevěsta a ty tři drůžice jsou dcerky od bratránků. Byly asi to nejkrásnější z celé svatby :slight_smile: Měla sem je pořád za zadkem - doslova :grinning: měly za úkol držet vlečku :slight_smile: Úplně se do nevěsty zamilovaly :slight_smile: Byly vážně skvělé :grinning: A to sme tam měli ještě dvě mini-drůžičky v kočárku a dva drůžičkáky :slight_smile: Prostě paráda :grinning:

Aji, Luss: tak vidím, že ste si to na nákupech skvěle užily :grinning:

Sabi: Hlavně že ste v pořádku :slight_smile:

To je neuvěřitelné, jak ten čas letí :grinning: A na těch dětičkách je to ještě víc vidět :grinning:

Jinak já jsem to s tím, že už mi je lépe asi fakt zakřikla :frowning2: Zase nastoupila nepřetržitá nevolnost a občasné zvracení :frowning2: A ještě se k tomu přidala nějaká bolest hlavy :frowning2: Nevím, možná migréna, moc tyto bolesti neznám :frowning2: Ale pořád doufám, že to bude lepší :wink:

Od pátku vyklízíme kuchyň, koupelnu a chodbu :frowning2: Bouráme vestavěné skříně, přesouváme všechny věci do pokojíku :slight_smile: Vypadá to u nás jako po výbuchu :slight_smile: V úterý by měli začít bourat jádro a snad už to pak pude všechno jako na drátkách :grinning: Budu teďka týden bydlet u našich, už sem si to vyběhala na sociálce a u doktorky :grinning: Holky, já už se tááák těším, až to bude všechno za náma :grinning: Až budeme mít krásnou novou kuchyň a koupelnu :grinning: Držte nám pěsti :wink:
21. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Kali, tak už to u vás vypuklo, jo.Tak ať to máte doma co nejdříve krásný.Ty nevolnosti to je asi vopruz viď, ale už to přeci musí skončit.
Lauri, tak to je fajn, že jste si taky hezky užiloi víkend.My už zase vegetíme a hlavně fandííííme :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
luss: jj, užili, suprově............já si nejvíc užívám to spaní..................přes týden spím třeba do osmi, a o víkendu i do deseti................ :grinning: :grinning: :grinning: ale kolik se mi zdá v poslední době snů, to je hrůza.............. :grinning: a samé šílenosti, miláček se mi směje pořád, že bych to mohla vydávat...................
21. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky,

tak je to už dobré ne? Poslední únorový týden a jaro je opravdu za dveřmi, já ho už vidím v kukátku :grinning: :sunglasses:

jinak sobotní ples byl otřesnej, ani bych to nepojmenovala jako ples, ale setkání na vlachovce. Byli tam jen mladí lidé a oni celou dobu hráli jen dechovky. Pak asi v 11h začal nějaký DJ hrát moderní, ale zase moc rychlý, tak to jsem se bála jít se natřásat, takže jsme si nezatancovali ani jednou (já ani manžel totiž neumíme polku :sweat_smile: )

Kali - dokážu si živě představit jak to u vás vypadá, takhle jsem bourala už několikrát, jednou koupelnu u našich, pak koupelnu svojí a rok na to už koupelnu v našem bytě s manželem :grinning: neboj tenhle bordýlek přežiješ a pak se budeš těšit z nové koupelny a kuchyně :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Pěkné pondělí všem!
Tak vidím,že víkend byl pěkně nabitý!! My taky oslavovali jsme mamčiny narozky a užívali volna a pěkného počasí,konečně už ten sníh slezl,alespoň u nás na jihu :slight_smile:
Aji-tak snad jste aspoň něco vyhráli v tombole,ne? Mě teda nevadí dechovka,jako na plese,umíme s manžou tancovat, takže nás to i baví :sunglasses:
Kali-jejda,zas nevolnosti :confounded: snad se to už konečně upraví... :wink: .Já to taky zažila,když jsme stavěli domeček,tak to bylo něco,všude spousta práce a prachu,ale věř mi,že pak ta radost z nových věcí a navíc kuchyně,kterou budeš mít podle svých snů,bude perfektní :slight_smile: a na nepořádek hned zapomeneš :wink:
22. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak koukám, že jste všechny měly krásné víkendy :wink: To je moc dobře! :dizzy_face:
Já v sobotu musela odpoledne do práce a nakomec jsem tam byla až do 19:20 :sweat_smile: :confounded: No fakt zábava!! Ale neděle byla aspoň fajn... přijela včera tchýně s tchánem a bylo to fakt fajn :dizzy_face: :wink: Takže neděle byla už v pohodě... a plná odpočinku!! :wink: :slight_smile:
Dneska ráno mi bylo zase zle, ale naštěstí jsem to ustála, tak jsem ráda!! :sweat_smile:
22. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
ahojky.......
taky je u vás takové krásné sluníčkové jaro?
eli: a co vaši a tak, už o miminku ví nebo to ještě tajíte?
lancy: taky máš radost, že je ten sníh už skoro všechen pryč?
22. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky jen v rychlosti zdravím :wink:
Zatím pořád 2v1, ale břicho už kleslo, tak asi už to nebude snad dlouho trvat....zítra jdu na další monitor, tak uvidíme... :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Lauri: Naši a manželova rodina už to ví! Aspoň že jeho rodina měla z toho radost, když né ta moje! :pensive: :frowning2:
kramli: Tak držím palečky, aby jsi měla brzy svého broučka už v náručí!! :wink:
22. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
eli: jaktože neměli radost??? :astonished:
A děkuju :dizzy_face:
22. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Kramli-přeji,aby to bylo už co nejdříve a vy měli miminko doma :slight_smile:
Eli-jaktože vaši nebyli rádi,že čekáte rodinu?
Lauri-jj,jsem ráda,že už pomalu přichází jaro,ale jinak mi tento týden začal poněkud smutně :cry: opět se na nás neusmálo štěstí,já už pomalu doufala a zase nic,ve středu jde manža k dr.tak uvidíme,co mu řekne.Zdá se mi to fakt nekonečné a nejsem z toho tedy vůbec happy :frowning2: :frowning2: .
Tak se mějte lépe než já...
22. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
kramli: naši jsou bohužel názoru toho, že mám času dost! Fajn já jim to neberu, ale neni to na nich..je to naše rozhodnutí! Prostě si mohli odpustit spoustu bolestných slov!! :pensive: :cry: A jsou věci na které jen tak nezapomenu!
Lancy: Neboj... Ono to příjde!! Já vím, že se mi to říká, ale doufej... :wink: Moc držím palečky na další snaženíčko! :dizzy_face:
22. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj zeny :slight_smile:

u me vikend v pohode..az na to, ze byl kratky :stuck_out_tongue_closed_eyes: V SO byl u nas masopust, pak jsme se jeli nadlabnout a do kina...a na zaver jsem si koupila teh. dziny. Vcera jsme byli asi 2 hod. na prochazce v lese..vsechno fajn, az na to, ze jsem mela pocit, ze uz nevyjdu zadny kopec - jakoby ze me nekdo vysal vsechnu energii. V posledni dobe je to cim dal tim horsi :unamused:

kali: ty jsi fakt exot s tema nevolnostma :sweat_smile:, ale chapu, ze Tobe z toho moc do smichu neni... Nas rekonstrukce (spis prestavba pudy) ceka co nevidet. Uz ted mam z toho neurozu. Stacilo mi, kdyz jsme predelavali komplet elektriku a okna najednou... :rolling_eyes: Zas to ale budete mit vsechno novy a urcite nekolik let oddych od zedniku :slight_smile:

aja: mne dechovka zas az tak na zabavach nevadi, zvlast po par sklenickach, ale za strizliva tu musi bejt neco :grinning: Polka je jednoducha, to urcite nacvicite :wink:

kramli: uz to u Tebe zacina byt zajimave :sunglasses: Docela Ti zavidim, ze Ti to vyslo takhle na jaro :wink: Mam na tebe dotaz: nakupovala jsi nejake veci na mimco v Polsku ???

lancy: jakoze jsi to dostala :unamused: uvidis, co Vam reknou ve ST - verim, ze to bude OK :slight_smile:

lussyn: a co na horach..bylo slunicko :sunglasses:

eli: rodice to urcite nemysli zle a tesi se... :slight_smile: Je fakt, ze treba ja v Tvym veku nemela na m. ani pomysleni, studovala jsem - a to nejzasadnejsi - nebylo jaksi poradne s kym :grinning:
22. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
nany: No, jo já na miminko měla myšlenky už hned po střední! Hlavně s manželem se známe 7 let a teď rok bude manželé, takže si můžou ...... :rolling_eyes: Je to naše věc! Mrzí mě to, ale o nic je neprosím...
22. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
eli: to je na houby, že to vaši berou takhle :-/ Taky by mě to moc mrzelo, je fakt, že mladá jsi, ale jak píšeš, je to jen čistě tvoje a manželova věc. Každý člověk je zralý na mimčo v jiném věku, a je to podle mě od nich nefér hlavně po tom co se vám stalo loni...ale já věřím tomu, že se s tím srovnají a ještě budou hooodně rádi, že mají vnouče :wink:
Mám jeden případ přímo v rodině, moje teta otěhotněla, když jí bylo 16, tchýně i tehdejší přítel ji posílali na potrat, ale ona nechtěla a její maminka, moje babička se za ni postavila a říkala, že ona se klidně o to dítě postará, ale že žádný potrat nebude....no a teď ta tchýně je z vnoučete nadšená (má už teda 16 let) a neví co by mu dovezla a dala...
Takže ikdyž se to teď nezdá, vaši se s tím určitě srovnají, dej jim trochu času, ale je fakt, že pokud ti řekli něco nehezkého tak to už se zpátky vzít nedá :pensive:

lancy: tak držím pěsti ať to vyjde příště a ať má manžel co nejlepší výsledky :sunglasses:

nany: no vyšlo nám to hezky :wink:
No v Polsku jsem kupovala jen kočárek Firkon Verano i s tou autosedačkou pro nejmenší...jinak nic, všechno ostatní jsem totiž víceméně podědila :grinning:
22. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
kramli: víš moje mamka je strašný "workoholik", ale strašný... já když byla malá, tak jsem jí doma moc neviděla, byla jsem furt s taťkou... A jednou, když jsem byla už starší, jsem si řekla, že nechci ,aby tohle zažili i moje děti..Být bez maminky! A hlavně já miluju děti a moje mamka kdyby nemusela, tak by nejradši rozmazlovala jenom cizí, ale vlastní... :pensive: No, škoda slov! Když jsem byla starší tak mi mamča řekla, že doufá, že budu jako ona!! Tak na to jsem jí řekla, že nejsem jako ona, tak se tak na mě podívala, ale asi pochopila... jsem spíš po tátovi!
Ale musím říct, že když jsem loni potratila, tak jsem čekala, že až příjde ten okamžik, kdy se nám to znovu povede, takže naši zareagují, tak že jsme mohli počkat, ale oni řekli dost ošklivý věci a bolí to!
nebudu se už k tomu u nich vracet, ale nezapomenu! Prostě některý slova nejdou vymazat, i když bych chtěla! :pensive:

Ale jak říkám, my s manželem jsme šťastný a to je pro mě to nejdůležitější! Čekáme miminko, na které se strašně mooooooooooooooc těšíme oba dva!! :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Kramli zrovna dnes jsem si na tebe vzpoměla, jak na tom asi jsi.Takže už to začíná vypadat nadějně?Tak to je super, to tady co nevidět budeme mít další mláďátko.Tak držím palce.
Nany a na co jste tedy nakonec šli do kina?To jste si pěkně užili víkend, viď.Na horách bylo suprově, sluníčko tedy nebylo jen v sobotu trochu, ale včera byla šílená kalamita, hrozněj vítr, chumelilo, že nebylo pomalu vidět, fakt pravá horská zima, ale na dvě hodinky jsme šli na procházku a stačilo to, byli jsme vymrzlí a zasněžený jak sněhuláci :slight_smile: Ale jinak super.
Eloi, jé tak to je mi líto, to jsem nevěděla, myslela jsem, že vaši z toho mají radost.Ale určitě to nemyslí zle, možná mají jen strach po té minulé zkušenosti, tak to nedávají tolik najevo, ale uvidíš, jak budou za chvíli poprděný z tvojeho pupíku.
Ájo, tak ples pěknej jo, tak to musíte do tanečních a dopilovat polku :grinning:
Lancy, dodatečně všechno nej k včerejšímu svátku :slight_smile: Tak to mě moc mrzí nevím co ti říct, věřím, že jste z toho smutní, ale hlavu vzhůru a hurá do dalšího snaženíčka.
22. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
eli: no, tak to je jina situace :wink: Samozrejme, ze Vasi rodinnou situaci tady nikdo nezname, ale clovek by cekal aspon nejakou podporu od tech nejblizsich... Myslet si muze co chce, ze... Uvidis, ze az jim treba ukazes fotku z UZ atd., tak treba otoci :wink:

kramli: ja se ptala pro to, ze MM rodice bydli skoro na hranicich a obcas do P. zajedeme a je fakt, ze spousta vecich tam maj levnejsich (hlavne hadry a doplnky na me :grinning: ) O kolik vas ten kocar+autosed. vysla levneji ? Jsem zvedava jak stara Blazkova :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lussyn: byli jsme na "Litam v tom"a spokojenost :wink: U nas bylo v SO celkem slunecno.. v NE polojasno :slight_smile: No, aspon jste si uzili posledni vykrik zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jeste, ze to lussyn pripomnela - Lancy: vse nej k vcerejsimu svatku :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ach jo, holky jsem celkem mrzutá, že pořád necítím pohyby :frowning2: Luss už má v bříšku malýho fotbalistu a já pořád nic :frowning2:
vím, že je ještě čas, ale už bych ráda cítila alespoň sem tam něco...

to jsou problémy, co? :grinning: :sunglasses:
22. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
lussyn: minulá situace... Na tu mi máma řekla, že je to lepší, že to skončilo, takže asi tak... :frowning2: Ale já jí neřeším!
nany: UTZ viděli a nic zo s nima neudělalo, možná až porodím, tak to bude jiné...ale nevím a nehodlám se tím trápit! Já jsem šťastná a to je důležité!!

jinak můj milovaný manžílek udělal zkoušky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jupíííí...Jsem ráda, že to má za sebou šikula jeden! :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.