• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ájo nestresuj, na pohyby máš čas uvidíš, že do týdne je to tady :slight_smile:
Nany naši známý (shodou okolností ti, u kterých jsme byli na té chatě), kupovali kočárek v polsku a komlet je vyšel na 6.5tis, trojkombinace, dostali k tomu všechny doplňky jako pláštěnky, dfeštník a já nevím co všechno a tady by je vyšel bez těch doplňků na 12tis, ale nevím co je to za značku.
Eli tak to je fakt smutný, když se to týká vlastních rodičů, ale určitě obrátí až budeš mít bříško, začnou to vnímat jinak.
22. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
nyny: no kočárek (hluboký se sporťákem) stál 6000,- a autosedačka 1800,- takže celkem 7800,- no a u nás se přes net dá sehnat okolo 10.000,- se vším všudy...
Ona je to přímo polská značka, takže i proto to tam stojí méně :wink: Ale jo mají tam levné věci, my jsme tam kupovali oblek na svatbu.

aja: neboj už brzy se dočkáš :wink: A ještě si toho užiješ :wink:

luss: díky :wink:
22. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Kramli: já už vyhlížím na mobilu, kdy mi od tebe přistane ta krásná zprávička, abych ji tady mohla holkám předat....... :grinning: myslím na tebe........................

eli. ty jo, tak to jsi mě celkem šokovala teda...............já jsem taky mladá, takže jak tady někdo psal, o věku to není, ale naši to berou tak, že je to naše věc, je teda pravda, že máme dostatečně velké bydlení, práci, peníze zajištěné, ale to je fuk, to je důležité jen pro nás............. právě naši jsou z toho nadšení, a to je mamce teprve 44 a tatkovi 47. a babička s dědou mi říkali vloni touhle dobou, at nespěchám v životě - a my jim zanedlouho oznámili svatbu, tak jsem čekala, že budou mít kecy, a vůbec, měli radost, pak jsme jim oznámili mimi a taky byli nadšení, taky jsem čekala spíš opak..........................ale zase třeba tchán, ten si taky do huby nevidí........................na svatbu nám taky neřekl moc pěkné věci a ted se chová, jako by nám ji vlastně on zařídil a na mimčo prosím neřekl ani slovo.....................prostě nic neřekl, podíval se na nás, a jako bysme řekli - dneska jsme obědvali rajskou.....................místo čekáme miminko. Takže mě to taky mrzí, ale co, jeho problém............my si bobečka malého užijeme.....................

jinak teda vybíráme jméno a to je oříšek - bud musíme mít holčičku a nebo budu muset na nějaký obsáhlejší seznam jmen než je náš český kalendář - co se líbí mně, to manža nechce, a mu se zase líbí to, co je moc často dávané.............. :grinning: :grinning: :grinning:

ve čtvrtek jdu k dr. a v pátek na ten NT screening, tak se už moc těšíme, jak nám zlatíčko zase povyrostlo............
22. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
lauri: no snad už to bude tento týden :wink:

o věku to vážně není, naši mají taky 43 a 47 :wink: A to mě je už 26, a z toho že čekáme mimi jsou a byli nadšení...je to spíše o té povaze těch lidí, každý holt není na tu velkou rodinu :-/

Lauri: a už máte nějaké tipy aspoň na tu holčičku ??? Já jsem teď někde na koníkovi viděla jméno Lea a hrozně se mi to líbí :wink: My už ale máme vybráno :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
aja: kdo si pocka, ten se docka :sweat_smile: Myslim, ze to nebude dlouho trvat a Ty tu budes psat, ze mas taky malyho fotbalistu :sweat_smile:

eli: netrap se a vecer ten manzeluv uspech pekne oslavte :slight_smile:

lussyn: hmm, dobra cena :slight_smile: :fearful:

kramli: fakt jsi me navnadila :wink: Doufam, ze to teda neni kocar do mesta..potrebuju neco na vesnici :slight_smile: No, pockam si na Tvoje reference :wink:
22. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
kramli: už se těšíš vid? až budeš mít svého broučka nebo berušku u sebe........................

co se týká jmen, tak jo, holčička bude asi Laura, tu už chci dát několik let. Líbí se mi i Linda, Nikol, Ema, Nela, Vaneska, Viktorka...... a na chlapečka jsem chtěla Dominika, to mi manža zatrhl, že se nu to nelíbí, to byl můj favorit. A jinak jsme říkali - Davídek, Filípek, Alex, Oliver, Šimon, Tadeáš, Matyáš, Tomáš......................ale žádné prostě není ono, bud se blbě sklonuje, nebo ho má kolem moc lidí a tak....................je to těžké................... :slight_smile:
Já jsem řekla manžovi - bud to bude holčička a nebo jméno vybíráš ty........... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Lauri: Tchýně zase u nás s tchánem se těší strašně moc!! Našim je úplně stejně, jako vašim :grinning: Třeba je to přejde!! no uvidíme!
22. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
nany: no to já taky doufám, že to není kočár do města, protože to bych byla nahraná, vzhledem k našemu bydlišti :confounded: Ale má velké nafukovací kola, 4, přední jsou otáčecí a dají se zaaretovat, a je fakt hodně dobře ovladatelný :wink: jezdila nám s ním po obýváku 3 letá holčička a úplně v pohodě, nic neshodila :wink: :grinning:

lauri: to víš že se těším :wink: A jména moc hezké :wink:
22. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
eli: já myslím, že je to určitě přejde......................hlavně by jim mělo dojít, že s tím stejně nic neudělají a pokazí akorát tvůj vztah k nim a pak k tomu malýmu.............stejně si vše uděláte podle sebe..................tak co...........ale mrzí to, já to znám - ne teda od rodičů, ty mám super, ale ten tchán mi občas dává dobré kapky..............zato manželova teta je skvělá, té je už sedmdesát, a ta je nadšená z miminka, i ze svatby byla............je úžasná.................... :grinning: :grinning: :grinning: ona si toho už moc nepamatuje, ve svém věku, ale zase třeba dělá účetnictví na počítači, volá si s náma přes skype, prostě taková moderní teta z prahy................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přijela k nám, byla tady asi dva dny, a za týden si voláme a říkali jsme jí něco o kocourovi a ona se nás ptá - A vy máte kočku????? A my jsme jí řekli - no jasně, vždyt jsi tady byla...................a ona že - To jsem si vůbec nevšimla, že tam byla nějaká kočka................ :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme se měli čemu smát.....................tak ted jen čekám, kdy se nás zeptá - A vy čekáte miminko???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Koukám, že řešíte jména!!
Lauri: Hezká jména!! :wink:
My chceme buď Kristýnku nebo Veroniku a chlapeček je Dalibor :wink:
22. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Lauri: tak to máte správnou tetu!! :grinning: :sweat_smile: To je hezké... :wink:
22. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
kramli: uz se tesim co budes rikat na ten kocar v praxi :wink:

eli, lauri: bohuzel plati, ze pribuzny a rodice si clovek nevybira..., ale klidne by mohlo byt i hur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
nany. jj, to máš pravdu, co píšeš..............ale mohlo by být hůř, já jsem spokojená, jen je škoda, že tchýně už není, to by bylo hned všechno jinak..................
ale i tak dobrý........................

já ty jména asi fakt řešit nebudu, ted jsem našla nějaký velký seznam, ale nic moc se mi nelíbí..................

kočárek mám vybraný, ten je v pohodě..................na ten už se těším, jediné, co budu pak řešit je barva................
22. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Eli to já když si vzpomenu na sebe, když mi bylo tak 21 - 22 let, naší hlavně mamka, do mě a bývalého přítele ( byli jsme spolu 7 let) pořád šila, aby jsme měli maimnko, že chce být babíčka, mysllea to ze srandy, ale přála si to, vždy když jsmke byli ně´kde pařit, říkala, kdyby jste místo paření dělali miminko :grinning: No bláznivka byla.Mě měli naši taky brzy, mamce bylo 4 dny 20 a tatkovi 22 let-A když jim moje o pět let mladší ségra oznámila v 21 letech, že čeká miminko, byli šťastný, hned chystali svatbu a začali velké přípravy na miminko :slight_smile:
Lauri, dobrá teta, přehlídnout živou kočku, fakt vtipný :grinning:
My jdeme zítra s miláčkem na 3D utz, miláček si na to vzal dovolenou, tak se už moc těšíme, jsme na to moc zvědavá :slight_smile:
Tak já pádím ven, jde na velkou procházku, tak večer nakouknu co jste probraly. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
luss. našim by nevadilo ani kdyby jsme měli mimi třeba za pět let, ale takto se jim to brzo nezdá......................a vlastně ani nikomu kolem, jak je to zázemí, peníze a člověk nestuduje, tak na co čekat......................

a ta teta ji nepřehlídla, ona to prostě jen zapomněla................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako všechno, tam přijedeš a ona ti pokaždé vykládá ty samé historky, protože si nepamatuje, že ti je už říkala minule....................
jé, 3D, to bude paráda, už se těším na fotečky......................a co kopkání, sílí?
22. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Lauri ani nevím zda budeme mít fotky, dostaneme to nahrané na DVD :slight_smile: .Tak se už těší celá rodina až poprvé uvidějí ten náš pokládek.Kopání je parádní, neřekla bych, že to nějak moc sílí, je to pořád takové slabé, ale cítím to už častěji a hlavně v autě, nevím asi mu nějak vadí poloha v autě, ale to se vždy ozve :slight_smile: Vždycky swe smějeme, protože kope vždy do rytmu nějaké písničky a miláček mu jí pouští vždy nahlas, aby si pořádně zařádil :slight_smile:
Tak to máte srandu s tetičkou, viď :grinning:
22. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak dneškem začínáme s prckem 3 měsíc... :wink: Je to vůbec možný?? Tak to letí!! Už bych ale chtěla mít první trim za náma.... a testy taky! :wink:
23. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko děvčata,
Lussy,Nany-dík za přání.
Eli-tak hlavně,že ty jsi spokojená a co si myslí ostatní na to nemysli,vím,že je to asi těžké,ale máš oporu v manžovi a taky tcháni budou asi fajn,tak to máš dobré... :wink:
Lussy-tak přeji pěkný zážitek na utz,to už i poznáte na koho je prďolka podobný :grinning: :wink:
23. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahojky holky,
to je dneska teprve jako, včerejšek byl jen takový náznak, ale dneska nádhera...........................mám fakt radost.......

luss . to je super, už se taky těším na pohyby.........................a to 3D, všichni známí mají i fotečky, aspon třeba dvě tři, tak si o ně řekni, je to taky krásná památka.....................

eli: já už začala čtvrtý, takže to možný je, ale letí to neskutečně, je to krása, my jdeme ted ve čtvrtek a v pátek k dr., tak se už těším, až zlatíčko zase uvidím.......................
a to u nás ještě půlka lidí o miminku vůbec neví.....................mě to tak nějak baví to neříkat......................stejně to zatím není moc vidět, jen po jídle nebo v uplých tričkách.
23. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Já jsem to jinak zatím taky nikomu neřekla... Akorát rodina! :wink: A Vy tady :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Tak to já jako jo, jsem přece jen o měsíc dýl....................takže ti nej kamarádi to ví, rodina taky...................ale ještě spoooooousta lidí zbývá, kteří se už i ptali a já odpovídala jen že plánujeme letos..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Tady to nějak umírá, co se děje? nikde nikdo..................asi mají maminy plno práce s mimčama a ostatní nemají náladu nebo co..................... :unamused:
23. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak dnešní UTZ to bylo něco neuvěřitelného, nedá se to popsat, UTZ trval celou hodinu a čtvrt a celou dobu jsem se dívali na toho našeho divocha.Sesřičky z něj byly hotové, jak se vrtěl, nevydržel chvíli v klidu, je to takový malý neposeda.Byli jsme z toho úplně unešený, doporučujeme všem, opravdu úžasný zážitek :slight_smile: Máme 15 videí a fotečku :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
luss: hodinu a čtvrt????????? ty jo, tak to je docela dlouho že? a už víte to pohlaví že jo???? a fotečku hod do albíčka.................jinak gratuluju a závidím, už se na to taky těším, nebo minimálně na pátek na NT
23. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Lauri taky jsme koukali jak to trvalo dlouho, počítala jsem tak 10 minut a je to, ale dělají ho sestřičky a oni to jsou takový holky pečlivky, fakt se snažili ukazovali nám úplně všechno a snažili se aby to bylo opravdu hezky natočené.No těš se na to :slight_smile: Pohlaví neviděly, to prý musí dr ale za tři týdny jdeme na NT screening a tam nám to prý poví, když budeme chtít :wink: Byl to nádhernej zážitek, jsek tam ronila slzičky.Fotku určitě do albíčka přidám, ale neslibuju kdy :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
aha, tak to jsem nevěděla, že vám to dělaly sestřičky, to jsem ještě neslyšela..................tak snad za tři týdny.........a budete teda chtít???
jinak je to super že? a kolik už bobek měří?
23. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Jo dělají to sesttřičky, právě proto, že to trvá tak dlouho, kdyby to dělal dr, tak by to nemohlo být tak dlouhé.Nevím, ale miláček hrozně chce, tak asi jo.Už teď tady zkoumal ty videa a říká, že si myslí, že tam viděl kuličky, že to bude chlapeček.Kolik měří mi neřekly, onbi to jen natáčejí tadyty vš´ěci jako je měření atak dělá dr. a to všechno budeme vědět za ty tři týdny na to NT to bude kontrolovat všechny orgány, měřit a tak :slight_smile: Ale říkaly, že měří něco kolem 16-18cm.
23. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
luss: aha, tak u nás to právě dělá dr, přijde mi to dobré, že ti k tomu řekne všechno, co tě zajímá......ale asi hodku to určitě netrvá...............no my máme ještě spoustu času na to............... :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
No tohle všechno říká normálně na každé kontrole při utz,, toto bylo vyloženě natočení, které si děláš jen ty pro sebe, není to o žádném měření či vážení, je to prostě jen něco navíc.
23. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
luss. aha, no jak jsem psala, asi je to všude jinak.........u nás se to dělá v nemocnici, platí se pět stovek, a dostaneš video i fotky, a dělá to doktor..............ale taky je tady víc míst, kde to 3D mají............... :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.