• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak nás to stálo 600kč, máme 15 videí a fotečku a kamarádka byla jinde a dali za to 1200 mají jen 4 videa a fotku, takže ty ceny jsou fakt síla, spoléhají na to, že to ty lidi za to dají.Ale kdyby to neměl můj dr, tak by jsme těch 1200 dali taky :slight_smile: Fakt to stojí za to.A vy tam jdete kdy?
23. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
luss. jj, to je pravda, rozdíly jsou obrovské, jinde to stojí 900 u nás, ale jak jsou ty videa dlouhé nebo tak, to netuším, to jsem ještě neřešila.......................my to máme ještě za dlouho, takže já teprve uvidím.................
my jdeme ted ve čtvrtek na první kurz, tak jsem zvědavá................tam nám to ta sestřička určitě taky řekne, kdy se tam objednává.....................je to totiž v nemocnici a to 3D za pět set dělají právě v té nemocnici................tak se už těším, ale nejdřív se těším ted na pátek na NT........a taky na čtvrtek na kontrolu.............. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Lauri u nás to dělají tak od toho 15 tt, ale říkaly, že v tom 18 je to nejhezčí, že už je tam miminko krásně vidět, a dokud není tak veliké, tak aby se tam krásně zobrazulo.Tak to máš tento týden taky pěkně nabitej, viď.To je jasný, že se těšíš, tak jsme zvědavá jakej bude ten kurz :slight_smile: To by ti v pátek na NT mohli říct pohlaví, když ho chcete vědět.Nám dnes dr říkal, že včera krásně určil pohlaví v 11tt, ale prý to není moc časté, aby to mohl s určitěostí říct, ale prý to miminko krásně ukázalo, tak třeba budete mít taky štěstí.Naše miminko ví, že moc nechi aby se nám ukázalo, proto se nám nechce ukázat :slight_smile: a schovává si to. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holky,

Luss - no muselo to být nádherné :slight_smile: já už se taky těším na to MDŽ :sunglasses: ani ne tak kvůli svátku žen, ale jdeme na ten screening a kardio srdíčka, tak zase po 2 měsících uvidím drobka :sunglasses:

jinak holky perlička pro zasmání - přijdu včera z práce domů a na botníku sáček s něčím bílým, a než se stihnu přezout, tak vyběhla babička, že prý mi tchýně posílá čepičku pro mimi, že to bylo v nějakém sunaru jako dárek a jí že to k ničemu není... Tak jsem se zaradovala, jenže když ten sáček otevřu a vytáhnu tu krásnou heboučkou čepičku, tak co nevidím - UŠI - ta krásná čepička má 2 uši na každý straně jedno :angry: :grinning: no ještě, že máme letní miminko a ty čepičky nebude až tolik potřeba, to snad přežiju i ty uši...
24. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
holky, ahojky.................

ve kterém obchodě se dostává ta zavinovačka zadarmo? chtěla to vědět kámoška...........je to malvík nebo neee?
protože prý to nemají na netu napsané.....

luss: my si děláme dneska s miláčkem volno, jedeme do města po obchůdkách a na obídek.........zítra kontrola a kurz a v pátek NT, tak se už těším a máme vlastně víkend už ode dneška............jednou si to zasloužíme..........
a to pohlaví - no uvidíme no, byla bych ráda............... :grinning:

sabi - pizza:

3 hrnky hladké mouky
lžička soli
2 lžíce oleje
kvasnice - 1 kostka (42g)
1 lžíce cukru
1 hrnek teplé vody................
je to na dva plechy.......

smíchat kvasnice, vodu a cukr, udělat z toho kvásek, pak přimíchat ostatní, vypracovat těsto a nechat cca hodinu kynout, pak vytvořit cca 2-4mm tenké pláty a můžeme zdobit - potírám, olejem, pak protlakem nebo rozdrcenými rajčaty a už sázím co chci......... šunku, sýr, hříbky, bazalku, oregano, mozarellu, rajčátka, slaninu, olivy, prostě co kdo chce.............. A peču na 180-200 stupnů asi patnáct minut............
24. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Lauri, jo je to malvik a na netu je to napsané, že ta akce platí celý rok 2010
24. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
24. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj zeny :slight_smile:

lussyn: tak to byla vcera bezva podivana :wink: Jeste k tomu pohlavi - fakt to dokazal rict uz v 11tt :astonished: Mne dr. rekl, ze s urcitosti mi to rekne tak za mesic - a to jsem byla 13tt. Dokonce ho prohlizel ze vsech stran, i mezi nohama, ale pry je to porad 50/50 :grinning:

aja: tak abys malyho poznala..za ty dva mesice musel pekne vyrust :wink: Ty nemit rada cepicky s usima :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hmm, kocar je fakt za hubicku..ted jde o to kde je/neni zakopany pes :confused:

lauri: tak vy mate vikend ode dneska...hmm bleda zavist :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jste to četly?Schválili nám navýšení mateřské na loňskou úroveň - super :slight_smile: Šikovný kluci poslanecký :grinning:
Ájo, MDŽ je za chvíli to už máš za pár, to budeš koukat jak se miminko změnilo, a určitě ti už poví, že je to ten chlapeček :wink:
nany jo, v 11t, ale říkal, že je to ojedinělé, že až kolem toho 20t se to dá lépe poznat, ale prý to bylo tak krásně vidět, že nebylo pochyb.
Lauri, tak to si krásně užijte prodloužený víkend a něco pěkného si kupte.
Já jsme dnes trošku akční, už mám v troubě bábovku, mám už uklizeno, teď jdu ještě uklidit šuplíky do vestavěné skříně v chotbě a pak vytřít a vyluxovat a k večeři dnes budu dělat pizzu, miláček dnes udělal poslední zkoušku, tak mám radost :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ájo tak ta cena za ten kočárek je hodně dobrá, ale už jsem to tu psala, ty naši známí taky koupili takhle levně swe vším všudy a nestěžují si.Ale je to podezřele levné, není to jen na Baby born? :grinning:
24. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Luss - i ty vtipálku :slight_smile: píšou o tom hezky, tak by mě to zajímalo ale nemá to žádnou značku... to je jedno, jen že mě to celkem zaujalo, pro někoho kdo je třeba úplně bez peněz je to zajímavé řešení :sunglasses:
24. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
lussyn: mne to volal MM, ze to slysel v radiu...ted jen aby to schvalil Senat a prezident :wink: Docela to bodne, ja bych jinak mela skoro o 5 litru min :unamused: Jinak teda dneska jedes na plny obratky :sweat_smile: Ja jsem po obede a mam totalni KOPR :sunglasses:
24. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
ahoj kočky :wink:
Tak hlásím, že u nás se pořád nic neděje....včerejší monitor v normě...nakonec ještě budu přenášet :rolling_eyes:
24. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
To určitě, to je přesně to, o čem jsme se spolu bavily, jsou možnosti, pro ty co si mohou dovolit něco víc i pro ty, ktečří tu možnost nemají a chtějí mýt také něco hezkého :slight_smile: A Focus určitě nějaká značka bude, podle mne je to Polskiá výroba, ty vyrábí celkem levné kočárky, nejsou to žádné super značky ..., proto jsou i takto cenově dostupné.
24. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Nany tak doufám, že to dopadne v náš prospěch :wink: Jo pět tisíc mít nebo nemít, to je sakra rozdíl.
Kramli, tak pořád nic jo, no do termínu ještě pár dní schází, tak je pořád ještě čas.Tak sjem zvědavá, držím palce.
24. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
lussyn, aja: nasla jsem ohledne toho Focusu toto (teda pokud je to ono):
http://www.nejlevnejsikocarky.cz/kombinovany-kocarek-nowalex-focus-p-322.html

kramlinka: takze porad cekas, kdy to vypukne :sunglasses: my uz tu jsme taky napjate :sweat_smile: ..ale TP mas az zac.brezna, ne :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
ahoj kramli - no vy si teda dáváte načas :sunglasses:
ta mateřská je super - jediné co je na tom smutné je to, že to opět zvýší státní schodek, takže jsme zase o kousek blíž státnímu bankrotu k kterém někteří ekonomové mluví již celkem otevřeně. Bohužel se to navaluje a dřív nebo později to dopadne katastrofou... Tak alespoň my a naše miminko z toho ještě něco získáme, protože až ti naši kulíšci vyrostou budou je čekat samá "pozitiva a sociální nejistoty"
24. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
nany, myslím, že to asi není ono - mrkni na kola a košík na nákup :wink:
24. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
aja: s tim schodkem mas naprostou pravdu - a pokud vyhraje "oranzovy Jyrka", tak mame vystarano :rolling_eyes: Tak to asi nebude ono...no, dal patrat nebudu...
24. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tak jsme zpátky z nákupu.....................máme něco pro prdolku, manža nové džíny, já nové nike tenisky, opět jsem nakoupila v dětském............ :grinning: :grinning: :grinning: ještě jsou levnější..............a taky mám troje nové legíny a svetr - jako těhu, nakoupila jsem to v Takko, dosud mi tam bylo vše velké, ale odted se z toho stane můj těhu obchod. :grinning: :grinning: :grinning:
s tou mateřskou to tam právě hlásili v rádiu, akorát neřekli od kdy...............jestli už od května nebo až od července.................já nastupuju na mateřskou cca v půlce července (chci šest týdnů před porodem), tak jsem zvědavá................ale je to super, já teda paroubka nesnáším, ale co no, za tohle jsem ráda, dělá mi to taky přes pět tisíc, spíš šest měsíčně, to je už dost rozdíl........... :slight_smile:

a ten malvík je holky na zličíně nebo někde jinde? já v tom mám už zmatek.............
24. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
lauri: vy jste dneska meli nakupni den :sweat_smile: Ja myslim, ze ten Malvik je v Hostivicich - to je tim smerem jako Zlicin...ale mrkni na jejich stranky... :wink:
24. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
nany. no četla jsem hostivice, ale nemám tušení, jak daleko od zličína to je..............
24. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
lauri: H. uz nejsou Praha - je to kousek za..mrnkni na mapu :wink:
24. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Lauri Malvík je v Hostivicích a je to ze Zličína cca 10 min autobusem, co jsme to jely s Ájou, takže pokud pojedete autem, tak jste tam coby dup :slight_smile: Tak to jste pěkně pokoupili.Já taky teď nosím jen elasťáky a dlouhé svatříky, je to pohodlné a i hezké a módní :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
luss: no já tam pojedu jedině před odletem do mexika, takže v dubnu..............a ten bus tam jede ze zličína? tak to bysme se tam mohli stavit - spíš se i mrknout..................
a ty hadříky - máš pravdu, je to super......................

jinak jsi mě tak nahlodala tím uklízením - já si plánovala jak nic nebudu dělat, jen odpočívat.............no a mám vytřeno, vysáto, převlečenou postel, utřený prach, zalité kytky, vyprané dvě pračky prádla a umytá okna....................od půl páté do sedmi.....................manža pomáhal.......... :grinning: :grinning: :grinning: tak ted jsme po večeři a za chvilku jdeme nafotit zase pár foteček s bříškem, už jsme dlouho nic nedělali................ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,
víte co jsem viděla, když jsem ráno vykoukla z okna?JARO?Vážně, dokázala bych se dívat celý den, sníh už je pomalou dole, sluníčko svítí, no není to nádhera?Holky my se snad už brzy toho teplíčka a sluníčka dočkáme :slight_smile: Tak můj plán dne:Půjdu si koupit nějakou pěknou kytičku :slight_smile:
Lauri šikulka, tedy, chválíém, jen nechápu jak jste to mohli zvládnout, já když myju okna,k tak jedno okno myju hodinu a půl :slight_smile: Ale jo, mysíme tím jarním úklidem, to jaro přivolávat :wink:
A kdepak jste dnes všechny, kočenky?
25. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Luss - jo jaro je super, mě to úplně nakopává k práci, tak jak mám vždycky šílený KOPR tak jsem dneska ráno už udělala vše co jsem měla na dnešek v plánu udělat :slight_smile:

včera odpoledne když jsem šla z práce, tak jsem se nadechla a cítila to jaro a dnešek je jako malovaný :slight_smile: já se na okna taky chyastám, ale musím počkat až odtaje všechen sníh, protože jak to kape z okapů, tak mi to teče po oknech... tak to musím ještě chvilku vydržet... jarní výzdobu jsem dělala začátkem jara, takže v tom jsem v klidu :slight_smile:

Jinak Luss - ještě jsme se minulý týden bavili, že jaro málo přivolávám a týáden se s týdnem sešel a je to tu :slight_smile:)))
25. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ájo jo, já jsem taky jako akumulátor, slunířčko mě hrozně nabíjí a dává mi novou energii, kterou už jsem potřebovala.U nás je tedy dnes takhle krásně poprvé, všude hlásili jaro a krásné počasí a u nás nic, tak jsme se konečně taky dočkali.Já se na okna chystám až koncem března těsně před velikonocemi, i když to mám přísně zakázané od manžílka, ale budu si je dělat pomalu, každý den jedno a bude.Já výzdobu žádnou ještě jemám, jen mám na swtole jednu primulku, ale dnes se půjdu po něčem hezkém do květinářství podívvat a udělám si radůstku.Mám všude otevřená okana a úplně jinak se dýchá, ať už to tak vydrží a je jen líp, tak snad jo. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás na jihu je krásně teploučko,pomalu schovávám zimák a kozačky :slight_smile: a cítím se taky fajn,když je příjemně.No ty okna,mám jich doma docela dost,hlavně ta francouzská,ale chystám se na ně až nějak před velikonocemi,až to počasí bude stabilnější.
Jinak manžel byl včera u toho urologa a on koukal na ten spg a říkal,že to není nic vážného a že by v tom problém určitě neviděl,ale samozřejmě mu dal navíc vitamíny,takže ještě to zkusíme a pak se uvidí,řekl,že se to musí i déle zkoušet,ale jako další rok určo čekat nebudu.Počkám nějaký měsíc a pak zajdu k dr. a začnu to řešit já.Taky říkal,že změnou životosprávy a ty vitamíny se hodnoty spg významně mění,tak se necháme překvapit.Snad vás ještě doženu :wink:
25. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se máte dneska? U nás super...........
Ráno jsem byla u dr., vyšetřila mně, udělala i utz a dala mi další fotečku. Bobek se hýbal, takže jí to dalo trošku práce, ale super. A zítra jdu na to NT, taky k ní, tak už se s manžou moc těšíme. No a dneska jsme byli na tom prvním těhukurzu...........a super.....čekala jsem, jaké to asi bude, a fakt paráda. Porodní asistentka perfektní, vykládala všechno možné, ted hlavně o stravě a tak, to bude i příště a pouštěla nám video o ultrazvukových vyšetřeních a tak, dala nám Prenatal box - jsou v tom časáky, vzorečky olejíčku na břicho, krému pro mimi, slevovými kuponky na plenky a ještě nějaké letáčky, takže dobrý................sice to bylo čtyři hodiny, ale mohli jsme se procházet, jíst, pít, takže taková pohodovka. Manžílek byl se mnou, a super. Taky se mu to líbilo, takže jsem ráda. No ale už toho mám dneska dost, konečně jsme doma, takže ležím, jím, a odpočívám................večer chci žehlit a hlavně upravovat fotečky, co jsme včera fotili, protože jsou fakt krásné, tak už se těším, až vám je ukážu.......
25. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.