• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, jo ještě bych zapoměla na takovou divnou chuť v puse, ale kovovou bych jí tedy určitě nenazvala :confused:

kopretina, děkuju, asi ano, taky si to pořád říkám :wink:
24. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Sabíí, to je hrozný, to je mi moc líto, dokážu si přestavit jak ti asi muselo být.Starch o miminko sebe a ještě takovej šupák, kterej myslí na sebe.Ten si nezasloužil abysd ho milovala.Ale jak řekla Kopretinka všechno zlé je k něčemu dobré a tím, žes ho poznala jsi získala Sabinku a tím, žes ho ztratila jsi poznala Michala a teď jsi šťastná a tak to i zůstane.Prožila sis asi taky svoje.Každej má i tu ošklivou budoucnost asi to tak má být, aby jsme si vážili toho co máme. :slight_smile:
Takže holky, všem nám držím palce ať jsme šťastné s těma našima miláčkama a všechno ať nám vyjde, tak jak si přejeme. :slight_smile:
Blondýnko, všechno bude dobré a ty brzy budeš mít miminko a všechno bude na 100pro dobré :slight_smile: Hlavně dej vědět jak jsi dopadla u dr :slight_smile:
Ájo, tak to je super novinka, to je fajn :slight_smile: :slight_smile: Máš holt plodné dny po všech stránkách :grinning:
Kočandy, tak já už taky pádím domů, všechny si užijte víkend, má být nádherné počasí, takže si užívejte a nezapomentě "milujme se a množme se"
Tak páááááááááááááááááááááááááááááá a v pondělí se těším na nové, pozitivní informace :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky :wink: dneska jsme měli moc fajn den dopol. návštěva odpol. návštěva prostě super. Dala jsem ještě pár fotek.
Budete tu někdo dneska večer?
Sabi taky jsi to neměla jednoduché,hlavně že ted jsi šťastná :wink:
24. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Mládatko no kdepak vás mám ,to je čas kdy mám čas tady být a nikde nikdo :cry: :cry:
24. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobre ranko :wink:
25. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
25. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak tady už svítí krásně sluníčko tak se těším jak strávíme odpoledne venku :slight_smile:
Koupila jsem klobásky a večer si je ogrilujeme mňam,mňam.
Včera jsem s Dendou tvořila do školky čarodejnici tak jsme se u toho vyřádily :sweat_smile:
25. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem dopoledne sama doma, tak budu jen vařit, uklízela jsem včera, takže budu mít dnes klidný den... Večer s manžílkem budeme dělat tataráček, ten mi milujeme, bohužel se v těhu nemá syrové maso jíst :frowning2: ale to vydržím. grilovali jsme včera a bylo to super... :slight_smile:

Co plánujete vy? Když máme dnes tak krásně...
25. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Krásné ráno kočandy,
tak tu máme zase krásný sluníčkový den a já jsem opět v práci, ale jen do 13.hod, tak to je v poho.A dnes nás taky čeká grilovačka asi jako většinu z nás, taky v tomhle počasí - ideální :slight_smile:
Jste tu některá nebo tu dnes budu sama? :slight_smile: Jen užívejte sluníčka, kdybych mohla, taky užívám :wink:
25. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Já jsem zde... :slight_smile:
25. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Jů Ája nezklamala :slight_smile: Ahojky Ájo, copak děláš takhle po ránu?
25. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Já jsem tady taky nakukuji od vaření :wink:
25. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
celkem nic, teď jsem koukala na autosalon a už jsem to přepla za chvíli začně na čt 1 kuchařská pohotovost no a pak půjdu vařit. Chci udělat rizoto z krup, tak už se těším, jaká to bude mňamka :slight_smile:
Manžel jel do Humpolce pro kus auta, aby udělal nové auto pro mě, pr rodinné :slight_smile: já totiž teď jezdím se sporťákem a tam bych se pak asi s břuchem nevešla :sweat_smile:
25. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Andrýsku a co vaříš???
25. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Lussyn tak ať ti to uteče :wink:
Ajo co vaříš dobrého ?
Já dělám kotlety zapečené s bramborem a smetanou :wink: a polévku. Denda lítá po venku a Peťulka je tady se mnou :wink:
25. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
ˇAji tak to se máš, krásná pohodička při sobotním ránu.Koukám, že máš ráda auta, koukáš na autosalon, jezdíš sporťáčkem, to je ten o kterém jsi psala, že ho měl manža viď.Tak ať ti udělá nějaké pořádné autíčko, aby jste se tam pak všichni vlezli :slight_smile: A jak se jinak cítíš, myslíš, že to vyšlo?,poznáváš na sobě nějaké změny?Držím palce aby to vyšlo :slight_smile: :wink:
Andrisku a co kuchtíš dobrého ty?
25. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Aji tak jsme psaly to stejné :slight_smile:
Já vyhopdila peřiny ven ať hezky vyvětrají :wink:
Musím jíd umejt nádobí a vytřít a nějak se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
To jsem se taky chtěla zeptat jestli potencialní těhulinky už na sobě něco pozorují já mám pořád takovej vnitřní pocit že by to mohlo vyjít
25. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Lussyn, jj auta to je moje :slight_smile: stejně jako manžel... Jo je to to auto, já před tím měla Megane a toho jsme po svatbě prodali a já začala jezdit s Opel Tigra... Je to takovej menší zmetek... Teď MM předělává octaviu, tak tam se mi snad vejde břicho i kočárek :grinning:

No a co e týče mimča, tak nevím, žádné příznaky nevidím. Ale protože to asi nevydržím, tak si v pondělí koupím testík a v úterý ráno to zkusím... Myslím, že to neklapne, vždyť ještě minulý měsíc jsem brala HA, vůbec nevím, co se ve mě děje, jestli vůbec přijde MS, jestli se to tělo nějak neblokne, když najednou nemá přísun hormonů... Ale já nemám kam chvátat, ono to přijde... :slight_smile:
Ale přiznám se, že byh chtěla a moc...

Jo a vlastně jsem zapomněla, že jeden příznak tu je... Poslední týden mám pupek jak v 3 měsíci, ale to bude spíš příznak rozežranosti než těhu :sweat_smile:
25. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Aji a snažílkujete už celý duben?
My zatím týden
25. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
JJ, přesně 1.4. dorazila MS a hned po odeznění jsme na to vlítli, frekvence je "ob den" :slight_smile: a v době ovu jsme zkoušeli každý den, tak uvidíme... :slight_smile:
25. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak moc držím palečky,to bude bomba až se začne hromadně testíkovat :wink: :slight_smile:
25. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Já musím něco dělat,ale budu nakukovat zatím páááááááááá :slight_smile:
25. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
JJ, bude to fajn, ale komu to nevyjde, tak budu trošinku smutný, ale to neva, každá se dočkáme. A co ty Andrýsku, ty to vidíš dobře, že?? Kdy plánuješ testování?
25. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Já nevím tak někdy kolem 10.5.
25. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
tak aby jste měly přehled holky :wink:

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 9DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 25DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 48DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 11DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 27DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 9DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 30DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,26DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 8DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,3DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., 4DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09 Calibrum
25. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky ted budu za střevo ale co je to DC :sweat_smile:
25. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
třeba 6DC znamená 6 den cyklu (teda aspoň doufám) :grinning: Taky někdy netuším co zkratky znamenají, ale buď pochopíš z kontextu nebose zeptáš
25. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
AHAAAAAAAAAAA :sweat_smile: tak to já mám 6DC
25. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
ne 7DC
25. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.