• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
miminka:
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Anička od Blondynky - 19.1.2010, 3100g a 51cm
Terezka od Klarusky - 31.1.2010 3:55, 3450g a 51cm

těhulky:
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna a monitor 2/3
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 24.7.2010, další kontrola 2/2
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009, další KO - 9/2 Tripple testy
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, Femibion, TP 23. 8. 2010, kontrola 9.3.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010
25/12: laurinka.22, 22 let, snž. od 11/09, GS Mammavit, TP: 2. 9. 2010, kontrola 18. 3.
12/01: eliska_v, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize, Femibion, TP: 28.9.2010, 3.3. odběry, 12.3. Dr., 18.3. UTZ gennet

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ ?? DC, ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 20 DC, Calibrum

Hezký slunečný den

Bohužel práce se zatím žádná nerýsuje.
6.3. jdeme k zápisu do školky. Uvidíme jestli nás vubec nevzmou,je strašně moc dětí a brát jich budou asi jen deset. Tak pokud kluka nevezmou do školky tak stejně nebudu moct nikam nastoupit,ale tady je to teda s prací bída :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky ať vám všem výjdou všechny kontroly v pohodě :wink: :wink:
27. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem si dneska vyzvedla těhu sukni. :wink: A musím říct, že se mi fakt líbí :grinning:
Holky dneska jsem vzhůru už od 5 hod a nemohla jsem vůbec zabrat!! za to manžel spal jak zabitej!! :rolling_eyes: :sweat_smile:
No, jo no... :sweat_smile:
Jinak dneska jedeme zase pryč, ale když tak večír se příjdu podívat.. :grinning: :dizzy_face:

Laurinka: Strach mám, hlavně když jsem Broučka zase dlouho neviděla a ještě 14 dnů neuvidím!! Moooooc dlouhá doba!! :angry:
no, jo ale nic nenadělám!! :unamused:
27. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Pěknou sobotu všem!
Jak se máte holky? Já pracovně celej víkend takže vás jen zdravím...
U mě nic nového,včera jsem se pěkně protáhla v bázenku a rozhodla se,že budu chodit pravidelně,je to bezva odreagovačka :slight_smile:
Tak se mějte fajna Kramli ty už konečně poroď! :grinning: :slight_smile: Hodně štěstíčka a síly ti přeji,kdybych to náhodou propásla. :wink:
27. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojky holky,
eli: já byla taky vzůru v šest, pak i v osm, ale nakonec jsme si s bříškem v peřinách lebedili až do půl dvanácté........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a venku je tak přenádherné počasí, že jsem řekla, jedem na výlet, a napadla mě zoo, manža že super nápad, takže poobědváme a vyrážíme, už se těším..................pofotíme si zvířata - naše hobby, projdeme se, super.........

andri: aha, tak to nemáš jednoduché teda...................no ale nějak to dopadne, že jo...................

lancy: my byli v bazéně minulý víkend a taky si říkám, že bysme třeba dvakrát do měsíce mohli, je to super....
27. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Lauri-tak přeji pěkný den,sluníčko krásně svítí,to si užijete.A kampak jedete,do Lešné? Tam je moc krásně,tak pozdravuj ve Zlíně :wink:
27. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
lancy: už jsme zpátky, do dubna mají otevřeno jen do čtyř................a joooo, byli jsme v lešné, do hodonína je to zbytečně daleko od nás, pomalu jako do olomouce..... :slight_smile: a bylo tam fajn, i když trošku zima, ale zase jsme se krásně provětrali a nebylo tam přelidněno..................tak super......ted jdu upravovat fotečky, vařit puding a odpočívat.....................

jinak pořád musím myslet na ten včerejší NT, byl to fakt nádherný zážitek, moc půl hodiny pozorovat ten sedmicentimetrový zázrak v břiše, pořád to vidím před očima......nějak mi to nedocházelo, že tam je opravdu živý človíček.......ale ted...... a vím, že to je ještě slabý odvar proti 3D ve 20. týdnu, a pak po porodu, ale i tak no......
27. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky hlásím stav pořád 2v1 :wink:
Sice už nějaké bolesti mám ale totálně nepravidelné, takže spíš poslíčci....no jsem zvědavá kdy nakonec mimis vyleze :wink:
28. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
kramli, tak já už budu vyhlížet smsku od tebe, protože poslíčci už začínají, tak to už prcek vyleze snad brzo...................držím palce......................
28. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím z IT. Cesta ok, malá byla úplný zlatíčko bez jediného problému :dizzy_face:
Pak se vás pokusím dočíst, zatím vybaluju a tak. Je to náročný :grinning:
1. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahojky blondy,
tak to je fajn, že jste cestu suprově zvládly...........................
a k dočítání toho moc mít asi nebudeš, nějak je tady mrtvo v poslední době, nikde nikdo, nic se neděje............ :wink:
akorát čekáme na kramli a její porod............. :grinning:
1. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Pěkné pondělí všem,
Blondy-tak to je fajn,jak jste cestu dobře zvládly,říkala jsem,že malá je po tobě :grinning: :wink: V klídku se vybal a pak na nás někdy koukni...asi tam máte docela teploučko,že jo?
Lauri-tak jak bylo v Lešné? Mě to bylo jasný,že jdete do Zl,Hodonín se s tím nedá srovnat :sweat_smile:
A co Kramli-furt nic? :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj kočandy, tak jak se máte po víkendu.Já krásně.Miminečko nám o sobě dává čím dál tím víc vědět, kopanečky jsou už častější a silnější, tak nám dělá radost, piškůtek náš :slight_smile: Jinak já jsem při pondělí, plná energie, poklidila jsem byt po víkendovém relaxíku, jdu povlékat peřiny a pustím si Mama Mia a budu při tom žehlit.
Blondy, tak to jsem ráda, že jste v poho dorazili, maličká je šikulka, hlavně, že jste v pořádku tam.A jaké máte počasí?Miláčkovo rodiče jsou momentálně na dovolené v Dubaji a mají tam 34C :slight_smile: provokatéři, na to my si budeme muset ještě trochu počkat.
Kramli, tak myslím, že se to už nezadržitelně blíží, doufám, že jsi zažehnala to nachlazení a že jsi o.k. a plná síly.Moc na tebe myslím a držím palce.
Lancy a jak jsi zvládla pracovní víkend?Teď si budeš užívat volníčkia, viď.
Lauri, tak to jste se měli, že jste byli v zoo to bylo fajn, viď.
A kde jste všechny zakrtkované? :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,

Luss - to si mě pobavila, prý zakrtkované :grinning: :grinning: :grinning:

Strašně ti závidím ty kopanečky, já pořád nic, už mě to začíná pěkně trápit, začínám být vybobkovaná, aby bylo vše OK, ale mamka mi o víkendu říkala, že se mnou taky měla pohyby až později, tak snad je vše OK... Už se těším na to pondělí, je to divné, naposledy jsem toho Krtka (tys mě Luss tak inspirovala :grinning: ) viděla v lednu a pak už nic ...

Mě to sluníčko taky krásně nabíjí, o víkendu jsem uklízela a včera přesazovala kytky, tak už o nich nechci aspoň rok slyšet, nechala jsem v baumaxu 700kč za květináče, příšery jedny veliký už se mi do ničeho nevejdou :angry: :sunglasses:
1. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Ájo, no to je fajn, že jsi se ukázala, už jsem si říkala co je s tebou.Hele s těma pohybama si nic nedělej, u prvorodiček se objevují až kolem 20 týdne, takže co nevidět je taky ucítíš neboj.A už jen týden a uvidíš toho vašeho čmuchalíčka a to budeš koukat, jakej je krásnej a počkej až tam uvidíš toho bimbáska, to bude oslavička :slight_smile:
S těma kytkama mi povídej, ty mě teprve čekají, teď jsem je zalévala a koukala jsem jak už na mě volají ať je přesadím, ale mě to tak neba, musím se do toho dokopat, tak to se máš, že to máš za sebou :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Jo a ještě jsem vám zapomněla napsat, že jsme se včera domlouvali s tchýní kvůli tomu kočárku, takže teď někdy v týdnu se tam pro něj zastavíme a podle všeho to vypadá na X-lander, ale nejsem si jistá, pořád o tom tak mluvila, tak to bude asi ono...
1. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Lussy-nazdárek,jj,pracovní víkend za mnou,ale docela to šlo,byl klídek takže jsme s holkama dělaly i blbiny :grinning: a teď jdu až ve čtvrtek,jupí!! Ty kytky-taky na mě už volají,hlavně jedna palma,už je velká a já ji musím každý rok přesazovat,to je děs.A musím taky nakoupit květináče na muškáty atd... dnes jdu ke kadeřnici,tak se už konečně těším :slight_smile: a ve středu jedu s manžou na služebku do čech,tak se taky těším :wink:
Aji-neboj,mimčo ještě odpočívá,ale brzy se probere a to pak uvidíš,co to bude za fotbalistu :wink:
1. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
luss. tak to se máš taky krásně........................no mně jede miláček zítra do olomouce, takže budu mít taky konečně čásek vyprat, vyžehlit a tak........................a odpočívat budu......
včera jsme byli na oslavě narozenin, začala ve tři a doma jsme byli v deset večer, ale bylo to super, akorát chlapům je dneska nějak divně........................no jo, řídící těhule vyvázla nejlíp............... :grinning: :grinning:

aja. kámoška měla první pohyby až ve 23tt, takže je to opravdu hrozně individuální............bud v klídku, a i když se mnou nebude možná moc lidí souhlasit, podle mě se to dědí, stejně jako ty nevolnosti, aspon u prvního těhu.................nebo já nevím, ale zatím mám vše po mojí mamce....................

lancy: ale o hodoníně jsem slyšela že je velice spravený, tak se tam chceme zajet třeba s malým taky mrknout.............byla jsem tam tak před deseti lety naposled..............

holky, a kdy už jdete na kontroly, já už chci vědět pohlaví lussyn a aja - ale oběma tipuju chlapečka................. :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Lancy, tak to budeš mít dlouhý volníčko.A kam jedete na služebku?
Ájo, tak ses dočkala kočárku, to jsi ráda, viď.Konečně si ho dáš do kupy a budeš se jím kochat :wink:
Lauri Ája jde na KO příští týden a my jdeme 15 na Echo srdíčka, tam prý každé mamince prozradí doktor pohlaví, můj dr říkal, že mu fušuje do řemesla a 18 jdeme na screening, tak jsem zvědavá, zda se nám aspoň na jednom UTZ ukáže :wink: , ale mě by nevadilo, kdyby ne :slight_smile: , ale taky se typuju na chlapečka, i když nevím jak se to dá typnout, to mi příjude takové divné, ty pověry, ale když to vezmu v rodinně mé a miláčkovo, tak kluci převažují, tak proto já typuju chlapečka :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Zdravím vás jen na skok :wink: Nestihla sem vás vůbec dočíst a do konce týdne to asi lepší nebude.
U nás už je vybouráno a postaveno, elektrika a voda hotová :grinning: Dneska usazují vanu a začíná se obkládat :wink:
V pátek bysme se už měli stěhovat zpátky :wink: Už se na to těším :slight_smile: I když té práce bude asi habakuk :grinning:

Doufám, že ste všechny v pořádku a že kontroly dopadají na 1* :slight_smile:

Tak zatím :wink:
1. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Luss: myslím, že TIPNOUT se to nedá, ale říká se, že by to mamina mohla vycítit - já se cítím už od začátku na holku, tak jsem zvědavá.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale podle rodin to neberu, tam máme většinou párečky, takže je to vyrovnané......................
aja: a to budeš mít kočárek od tchýně nebo odkud? a xlander jsi vybrala jo?
luss. já nakonec jdu taky asi do toho casualu - naprosto u mě vyhrál, jedeme teda ještě za čtrnáct dní na veletrh, tak tam ještě pokoukneme, ale asi do něj půjdu..............
1. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneškem oznámeno v práci a 3.3. jdu na krev, tak na mě myslete!! :wink:
Dneska mě tak pobolívá v podbříšku, no snad to bude ok!! :wink:
1. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
:wink: Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Anička od Blondynky - 19.1.2010, 3100g a 51cm
Terezka od Klarusky - 31.1.2010 3:55, 3450g a 51cm

těhulky:
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna a monitor 2/3
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 24.7.2010, další kontrola 2/2
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009, další KO - 9/2 Tripple testy
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, Femibion, TP 23. 8. 2010, kontrola 9.3.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010
25/12: laurinka.22, 22 let, snž. od 11/09, GS Mammavit, TP: 2. 9. 2010, kontrola 18. 3.
12/01: eliska_v, 21 let, snž. 03/09, 22.9. revize, Femibion, TP: 28.9.2010, 3.3. odběry, 12.3. Dr., 18.3. UTZ gennet

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ ?? DC, ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 20 DC, Calibrum

Jenom maličkost jsem si upravila v tabulce...
1. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Lauri - já to tu myslím několikrát psala, že kočárek dědíme od tchýně, protože evelína v něm byla jen párkrát, korbička je prý dokonce originál zabalená, se sporťákem jsem tenkrát jela, tak ten vím, že používali, ale mě je to jedno, já bych asi stejně nevěděla pro jaký se rozhodnout a pak bych byla smutná, kdyby nebyl úplně 100%, takhle můžu brblat na tchýni :grinning: :sunglasses: ale myslím, že x-lander není z nejhorších značek, tak snad nám poslouží dobře :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
aja: aha, tak já to asi přehlédla.................................jj, x lander je takový v poho, mně se líbil vždycky, když jsem kočárky ještě moc neřešila, spíš tak od pohledu............a říkala jsem, že kdybych nebyla ochotná dát za kočár dvacet, jdu do něj.................ale takto to máte výborné, že to od ní dostanete,........hned máš ušetřeno..........................
1. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Ájo x lander je super, má ho spousta mých kamarádek a žádná si na něj nestěžovala, a máš pravdu sama jsi to viděla jak je to s tím výběrem :slight_smile: , tak máš o starost míň :slight_smile: A ta barvička co budete mít je krásná.
Kali, tak to je super, že to jde takhle rychle, ten úklid zmáknete, řekneš kámoškám a oni ti určitě rádi pomůžou, když jsi ta těhulka.To pak musíš vyfotit a dát do albíčka, ať vidíme, jaké to máte krásné.
Eli už jsem to taky zjistila na FB, psala jsem ti, tak ještě jednpou vše nééj.
Lauri, tak tohle já nechápu, mě se taky každý ptá na co se cítím, nechápu jak někdo říká, já to cítím, je to holka, toíhle se mě netýká, cítím v sobě miminko, ale jestli to bdue chlapeček nebo holčička :slight_smile: to mě nechává fakt v klidu.Možná podle hormonů by se to dalo nějak vypozorovat, tvé tělo reaguje jinak na holčičí a klučičí hormony, ale já to fakt nepoznám a je mi to úplně jedno, fakt :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Holky, tak konečně doma!!! :wink:
Jdu hezky odpočívat... :wink:
1. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Eli-vše nej nej nej k narozeninkám! Mě to čeká za chvíli taky,ale o pár let více :grinning: ...
Lauri-tak v Ho v zoo jsem nebyla tak deset let,takže je možný,že je to tam pěkný,no tak snad někdy s mimčem se tam ukážeme :wink: ,jinak já si myslím,že ty budeš mít spíš kluka,nevím,nemám na to oko,ale jen to tak cítím,i s těch fotek,ale ono se to ukáže samo za pár týdnů,že jo? :slight_smile:
Kali-tak už máte skoro hotovo,no to je bezva,uvidíš,nové je nové... :wink:
Lussy-no manža jezdí tak celkem po celé Moravě a severovýchodní Čechy,takže teď jedeme do Trutnova,jen tak podívat se někam jinam,já si z toho udělám výlet a jemu to zpříjemním,ten den :wink: no ale už ho čeká i Praha a bude tam mít byt,takže bychom někdy mohly udělát slezinu a pokecát :grinning:
1. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Holčiny, hola hou hádejte co jsme si dneska přivezli??? No jo, kočárek je doma, zítra vám sem dám fotečku :slight_smile: hned jsem o něco klidnější...

No a barvičky jsou následující - korbička je zelená, sporťák oranžový a sedačka do auta vínová... takže vše neutrální i ta autosedačka ta vínová je hodně tmavý takže je i pro kluka...
1. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
aja: no vidíš, paráda...................
už se těším na foto..................
k tomu pohlaví holky, já nevím no, je to těžké........říkám, je to jen můj pocit, takže se můžu mýlit........
1. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Ájo no tak super, to jsi ráda, viď.Na to se taky těším, ale my si na kočárek ještě tak pět měsíců počkáme.Dnes jsm koukala na sety do kočárků, moc hezké, tak se těším až budeme nakupovat :slight_smile:
Lancy, tak až budete mít v Praze byt tak napioš, a sejdeme se, pokud to tedy nebude v červenci :wink: Tak to si hezky užijte výlečt do Trutnova, to je hezký výlečt, já taky takhle s manželem jeszdila, když dělal obchoďáka u coca coly a bavilo mě to :slight_smile:
Lauri, no víc jak dvě možnosti co to bude není, tak buď v klidu, a za pár týdnů už to budeš vědět na tuty :wink:
Eli a co oslavička, bude dnes?
1. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.