• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussy: Nne, oslavička nebude! Jsem utahaná jako kotě, takže ňák spíš víkend :dizzy_face:
1. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
luss: no jo, já na to zase tak nespěchám, zatím řekla paní doktorka, že to vypadá spíš na slečnu, ale jak sama řekla, prcek nechtěl moc roztáhnout nožky (málem se nenechal ani poměřit na NT), takže uvidíme... ale zase už to řekla, a kdyby jí to tak nepřipadalo, neříká nic............. takže zatím říkáme bříšku Laurinka, sice jsem se tomu bránila, ale tak nějak to jde samo, i manža mu tak říká...... :wink:

luss. a co plánuješ do kočárku? já dostala od kámošky od emitexu peřinku a deku - mám v albíčku, to je super, ale nevím, kolik toho ještě koupit - spíš ani nic, fusak, ale ten bude od casualu a deky, jinak víc setů si myslím, že není potřeba, možná ještě jeden do barvy......ale víc ani nee.......já se už těším na to nakupování stejně, ale začnu asi až ten květen, červen....
1. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak krásná zpráva mi ted přišla, sice jsem už byla v posteli, ale jak jsem slíbila, tak jsem vylezla, zapnula notas a přepisuju - akorát manža si málem tukal na čelo............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj, jmenuju se Honzík, mám 54 cm, 3,94kg a narodil jsem se ve 20.15 a mám se čile k světu...................

Tak to kramlinka zvládla....................malý je krásný, ale teda macek, zatím se tady rodí samé velké mimča..............
tak holky, já jdu spát jo? :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 23:23  • Odpověz
Tabulka - 2.3.2010

Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Anička od Blondynky - 19.1.2010, 3100g a 51cm
Terezka od Klarusky - 31.1.2010 3:55, 3450g a 51cm
Honzík od Kramlinky - 1.3.2010 20:15, 3940g a 54cm

těhulky:
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 23.7.2010, další kontrola 8.3
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009, další KO - 15.3.
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, Femibion, TP 23. 8. 2010, kontrola 9.3.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010
25/12: laurinka.22, 22 let, snž. od 11/09, GS Mammavit, TP: 2. 9. 2010, kontrola 18. 3.
12/01: eliska_v, 21 let, snž. 03/09, 22.9. revize, Femibion, TP: 28.9.2010, 3.3. odběry, 12.3. Dr., 18.3. UTZ gennet

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09, ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, Calibrum
2. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Jinak kramlince obrovská gratulace a moc se těšíme na fotečky Honzíka a popsání jak to všechno probíhalo :slight_smile:

Jo a dala jsem do albíčka fotky toho našeho vozítka :grinning:
2. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Kramlince moc moc moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka do života!!! Tak už to má holka za sebou,ta se má :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky.
kramlince, strašně moooooooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Nakukuju, a koukám vím proč... :dizzy_face:
Kramli-gratulujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně buďte oba moc zdraví a ať Ti Honzíček dělá jen a jen samou radost...
Dneska se mi zdálo, že jsem na sebe koukala do zrcadla a měla jsem krásný bříško (asi takový jaký bych těď možná i měla, možná o fous větší) a říkám si, jé on tam doktor to mimčo asi nechal...a nahmátla jsem nožičku Bylo to kráááásný,no a pak jsem se vzbudila s plochým břichem
Jinak já mám pocit, že u nás by mohla do konce týdne dorazit MS, tak doufám, že si pohne...
Holky, mějte se tukrásně a přeju všem krásný těhulkování... :dizzy_face:
2. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Kopretinko-ahojky! Tak vidím,že se máš už lépe a to je dobře! za chvíli příjde ms a zase budeš o krok dále,uvidíš,brzy zase budeš těhulka :wink: a co Domča,nezlobí? :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
Lanc,no je to kluk,tak zlobí, ale hlavně, že je zdravoučkej :wink: Je to můj milláček, ještě, že bhomám, i když je to s ním někdy nabednu... :grinning:
Co vy...?Četla jsem, že spermio trošinku horší, ale neměl by tio být megaproblém...Tak držím pěstičky moc moc moc-třeba budem těhulit spolu-už brzičko :wink: :dizzy_face:
Doufám, že mrcha se nebude moc toulat,po ní se na to chci vrhnout znovu...tenhlekrát "pořádně" :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Krásné ráno,
tak dlaší mláďátko je mezi námi no to je krásná zprávička, takhle po ráno, Kramlinko moc moc moc gratuluju, krásné datum si Honzíček vybral :slight_smile: Tak vám přeju ať jste oba hlavně hodně zdravý a jste brzy doma u taťky :slight_smile:
Ájo koukala jsem do alba, moc hezký, krásný barvičky, máš výhodu, bže má tchýně vkus.Jů ty se máš, já už bych raky chtěla mít kočárek doma, ale jak já se znám, tak my ho půjdem kupovat týden před termínem :grinning:
Kopreti, tak držím paloce, ať je MS co nejdříve tady a brzy můžete začít nové snaženíčko, určitě budeš co nevidět znovu těhulka, hlavně, že je ti fajn a cítíš se dobře.
Lauri, to ani nevím, že ti dr řekla, že to vypadá na holčičku, tak to jsem zvědavá, jestli to tak vážně bude.Vy by jste si přáli holčičku?Do kočárku vybírám nějakou peřinku a polštářek něco takového http://www.babymarket.cz/1244,sada-do-kocarku-luxusni-sady-vzor-c.-65.html
Jinak holky, já mám vše hotové, máme krásně čistý byt, včera jsem do 11 v noci žehlila :angry: , ale mám hotovo, teď jdu upéct perníček, miláček měl na něj chuť, tak mu ho jdu udělat, a dnes nás zve s piškotkem na véču, tak se těšíme :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Kopretinko-jj,spg nebylo ukázkové,ale dle dr.to není nic vážnýho,takže to zatím moc neřešíme a snažíme se dál,pokud by to ještě nešlo nějaký měsíc,tak jdu k dr.já.Já to nechci nějak hnát do extrémů a pořád na to myslet,tak uvidíme,zda se zadaří :wink: No to by bylo bezva,kdybychom byli pospolu těhule,ať mám s kým řešit těhu nevolnosti a testíky atd :grinning: ,páč tady už holky budou pomalu všechny rodit,tak ať tu nejsem sama samotinká,ju? Beru tě za slovo :wink: :slight_smile: .Věřím,že Domča je tvé zlatíčko,i když někdy s růžkama na hlavě,to je jasný,je to kluk :wink:
2. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
2. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojky lussy:
takjak se máš? Co tak čtu, tak se máš skvěle... :wink: To je moc dobře... :dizzy_face:
Já jdu zítra na tu krev, tak jsem zvědavá... Chci si zítra zajít ještě ke svému Dr... Tak snad miudělá i UTZ :wink: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Elísku, jojo nechci to zakřiknout, ale mám se vážně skvěle.Cítím se moc fajn a jsem anbitá pozitivní energií, jám pořád dobrou náladu, pořád s usmívám, jak máčo :grinning: :wink:
To jdeš už zítra na ty tripple testy?Určitě ti udělá UTZ a když ne, tak si o něj řekni, že by jsi chtěla vidět miminko a on ti ho určo udělá.Tak držím palce, ať je vše o.k. A co na to v práci ani jsi neříkala jak to přijali.A zůstaneš už doma, nebo se ještě chystáš do práce?
2. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti nakukuju, a co nevidím, kramli porodila :grinning: :dizzy_face:
Takže velká gratulace, a nakonec klučík. A to si myslela, že to bude holčička, ne? :confused: :grinning: . A ta váha taky super, na klučíka žádný velký macek, jak se bála... :wink:
2. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
lussyn: Právě, že chci zítra u Dr. probrat rizikáč, protože včera mi sama šéfka říkala že tady v klidu určitě nebudu! Tady to fakt nejde! Takže mu to tak řeknu a uvidíme, snad mě nechá doma! Příští týden už hledají náhradu, tak snad brzy někoho seženou! Uvidíme! :wink:
Vzala to šéfka celkem dobře! Tak nepotěšilo jí to, ale co může nic!!Tak mi drží palce, aby to dobře dopadlo!
Ale musím říct, jsem druhá den v práci a jsem vyřízená! Spala bych jak malá!!
Zítra jdu na tu krev, asi jo měli by to být, aspoň si myslím! :sweat_smile: No a 18.3. UTZ v gennetu!!
Furt si říkám jestli je všechno ok! Že mě tak divně píchá a jako by tahá v bříšku, ale snd je to tou dělohou! Doufám!
2. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
blondy: Ahojj, tak jak se máte s malou? :wink:
2. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Blondy, tak už jste se vybalili?Jo já to říkám s tím pohlavím pořád, že největší jistotu máš, až když to máš v náručí, proto já bych se nechala překvapit :grinning: A jak tam máte?U nás se klube sluníčko, tak snad bude trochu jarně.
Eli, tak snad tě nechá doma a s tím taháním a pícháním to je normální z toho strach neměj, já to mám občas taky, je to tím jak miminko roste :slight_smile: Uvidíš, zítra zas budeš klidnější.
2. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
lussy: No už chci mít zítra!! Hlavně po odběrech, snad sebou neseknu! A i kdyby, jde se mnou manžel a chtěl by jít i k Dr. na ten UTZ, tak jsem zvědavá!
2. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Blondy-ahoj! Taky v Itošce tak krásně svítí sluníčko jako u nás? :slight_smile: :grinning:
Eli-raděj běž na to rizikové ať seš v klídku... :wink:
Lussy-takže už máš vše poklizené jo? No seš šikula.Já už mám taky,jen dovařuji obídek-kuřátko s houbovou omáčkou a pak mě čekají ty okna,ale moc se mi na to nechce,asi ještě počkám až k velikonocům :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já když mám taky všechno podle svých představ,tak jsem taky moc spokojená,ale jak se něco se.e,tak je to nic moc :angry: ,ale vždy může být ještě hůř,o tom vím své.
2. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
lancy: Já bych šla hned na rizikáč, ale je to na mém Dr., ale když mu to řeknu, tak jak to je, že je tu frmol a stres, tak snad mi to napíše! :wink:
2. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Eli-pokud je to normální dr.a ty mu to takhle řekneš a navíc ví,že jsi potratila,tak ti PN napíše,pokud ne,tak to není dobrý a hlavně lidský doktor. :wink:
2. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Lancy ňamaa to jsi mi udělala úplně chuť na to kuřátko, taky jsme ho už dlouho neměli, taky ho tento týden mám v plánu upéct :slight_smile: Já už mám perník v troubě a peče se mi, tak až ho upeču tak se obléknu a půjde se podívat k babičce a kousek ji vezmu.Co bvůbec tvoje babička, jak na tom je?Je to už lepší?Doufám, že ano.
Eli, snad to nebude problém, ne?Tak jsem zvědavá jak zítra pochodíš :wink:
2. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Lussy-tak koukám,že máme podobný myšlenky :slight_smile: Já se právě chci taky obléknout a jít navštívit babičku a taky ji vezmu kuřátko k obědu :slight_smile: :wink: No babička,jakž takž v pohodě,děkuji za optání, ona má nemocný srdíčko,takže já vím,že to dobrý není,ale hold s tím už nic neudělám a tak ji chci aspoň navštěvovat a být s ní,ona bydlí jinde než my a tak je ráda,když nás vidí...no perníček musí být taky dobrý a dáváš tam i marmeládu a čokoládu? Já chci na víkend upéct míša řezy s tvarohem,tak budem zase mlsat :dizzy_face: .Dnes je fakt jak na jaře!! :dizzy_face:
2. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Holky, tak zítra na mě myslete a já se pak ozvu a dám vědět! :wink:

Teď mi volala hlavní účetní, že chce ještě ňáký papír k neschopence co má lékař u sebe, tak to asi zítra rovnou vyzvednu u Dr.... Teda jestli mám vůbec ukončenou neschopenku??!! :sweat_smile: :confused: Nák se v tom nevyznám :sweat_smile:
2. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Eli-tak tu neschopenku neukončuj a pokračuj až do mateřské? To by snad šlo ne?Jen ať ti k tomu přidá vycházky! :wink:
2. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Lancy, tak hlavně, bže je babička jakž takž v pořádku, tak to si dá a bude ráda, když příjdeš a doneseš ji obídek :slight_smile: Jasně dávám na perník čokoládu a někdy marmeládu, podle chuti.Jak moc máme chuť nja sladké :slight_smile: Ty míša řezy, ty taky miluju, ňamky to si dáte.
Eli s těmi neschopenkami je to teď fakt divoké, jsou rozdělené na tři části jednu dáš zaměstnavateli hned, druhou si necháš pro kontrolu u sebe a třetí se posílá na konci měsíce, já byla na neschopence naposledy v roce 2000 a až teď, tak jsem taky koukala.Jasná věc, že na tebe budeme myslet, halvně dej vědět co a jak.
2. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
lancy: Já měla neomezené vycházky, takže by to tak mohlo klidně zůstat! no uvidíme zítra co mi poví!
Lussy: To má špravdu s těma neschopenkama je to šílený!
2. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojky,
aja: tak na kočárek jsem koukala, no vidíš, máš vyřešeno..........................
luss: ten odkaz mi nefunguje...........píše mi to chybu......
jinak já jdu uklízet dneska (i když mi teda přijde, že to dělám pořád ), miláček se vrátí asi v pět, v šest, tak mám času dost, potřebuju upravit nějaké fotky, roztřídit cédéčka, uklidit a žehlit........ale docela se na to těším......
a ano, dr. nám zatím řekla toto, ale sama dodala, že to není nijak jisté, protože prcek se tak mlel, že to moc zkoumat nešlo, byla ráda, když ho poměřila na NT..........
a holčičku, no přála bych si zdravé miminko, za holčičku bysme byli moc rádi, ale chlapečka bysme brali taky, chceme páreček, tak uvidíme...............
lancy: hod receptík na míša řezy, to by mohlo být dobré........................
blondy: na klučíka žádný macek jo? teda čtyřkilový dítě je podle mě macek............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.