• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Eli-tak hodně štěstí zítra! :wink:
Lussy-taky ti tak perníček voní po bytě? :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Cau zeny !

Teda, to jsou novinky :dizzy_face: Kramli: posilam velkou gratulaci :dizzy_face: Konecne nekdo "rozbil" tu holcici nadvladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych rada chlapecka...

eli: dodatecne vse nejlepsi k narozkam :wink: V praci byli asi docela prekvapeny, ne :slight_smile: Mne ceka schuzka s nejvyssim pristi tyden :rolling_eyes: S neschopenkou neporadim..nemarodila jsem asi 8 let :sweat_smile:

Ja mam docela frmol...chodim do prace (to jsme asi s Ajou uz jedine, co :confused: ) , navecer cvico nebo tanecni..ale od pulky brezna mi to ubyde :wink: Vcera jsem se po obede letela zaregistrovat do Motola, nastesti jsme tam byly asi 4 :slight_smile: Potom jsem vyrazila na Andela do NC trosku provetrat penezenku :grinning: Zase mam na dlouho pokoj :sweat_smile: Nakoukla jsem i do prodejny Chicco..jako moc pekny vecicky, ale z tech cen jsem si malem sedla na p...l :astonished:

lussyn: ja pernik taky rada, ale kdyz jsem se o nej pokousela (asi tak 2x-3x v zivote), tak mi prisel takovej celej nizkej..babi ho dela z hlavy a ma ho pekne vysokej. Zrejme nekde delam chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lancy: takze az do CT si valis sunky :sunglasses: To docela bodne v tomhle pocasi..ja v SO skoro cely odpoledne sbirala na zahrade psi lejna...pekne to zacalo odtavat a "poklady" byly na svete :rolling_eyes:

blondy: tak to je fajn, ze jste cestu zvladli...to se za chvili budete chodit rachat k mori :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Zdar Nany! Ty jako ještě žiješ jo? :grinning: Co jsi pěkného nakoupila?tak ty by si chtěla klučíka jo? No za chvilku se to dozvíš :wink: hele,zase to tak s tou prací nepřeháněj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Lancy voní nádherně, jen koukám, že nemám polevu, tak pro ni musím zaběhnout do obchodu.Kuřátko asi voní, viď. :slight_smile:
Lauri, já jsem takovej uklízecí maniak, každý nade mnoiu kroutí hlavou, já uklízím denně, ale jednou týdně pořádně, mám ráda, pořádek, možná to až trochu přeháním, jak mi každý říká, ale já jsem prostě taková :slight_smile:
Tak to jsem zvědavá, zda tedy budete mít holčičku, ono je to vážně jedno, podruhé si uděláte to druhé, ale nesmíte být jako naši kamarádi, u kterých jsme byli teď v pátek, mají dvě holčičky a čekají třetí, tatínek to dost těžko rozdýchává :grinning:
Teď jsem četla v Betynce nebo mamince (ani už nevím, mám v těch mamiínkovských časopisech už maglajs) o váze miminek a psali tam, že v této době není čtyř kilové miminko nic neobvyklého, vše se odvýjí od doby ve které žijeme a živostní styl, který teď vládne :slight_smile: Ale určitě je rozdíl rodit tří nebo čtyřkilové dítě, teda to si myslím já :wink:
2. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Nany, tak to jsi měla pěknou sobotu :grinning: No a co jsi nakoupila, pochlub se nám ne?Mě perníček pěkně vyskočil, dávám tam 2 prášky do perníku, tak je pěkně vysoký, ale zatím nevím jak chutná, tak se tady nebudu chválit :grinning: Tak ať příští týden dopadne schůzka s nejvyšším co nejlépe :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
luss. no já dřív když jsem byla čtvrtky sama doma a manža v práci, tak já vždy nádherně poklidila a pak ještě třeba neděli, ale ted, jak jsme pořád spolu a navíc pořád někde pryč, tak nemám za prvé čas a ani se mi moc nechce a fakt uklízíme spolu jednou týdně. spíš nevím, co bych každý den uklízela, já zametu, vysaju, utřu prach, uklidím kuchyn, wc, koupelnu, naleštím to tam a vyperu a vyžehlím. denně se maximálně zbavíme nádobí.........................
a my to pohlaví nějak hrotit nechceme, stejně to člověk neovlivní, tak je to fuk, manža má syna, tak by byla holčička pěkná na střídačku, a pak třeba zase kluk, ale je to na přírodě...............pro holku máme i vymyšlené jméno, pro kluka zatím ani ne, takže by to bylo i jednodušší...................
2. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
lancy: ziju :stuck_out_tongue_closed_eyes: o vikendu se mi spustila pekna ryma, takze nic prijemnyho, ale ted uz v poho :slight_smile: Ja to s praci neprehanim..jsem rada, ze muzu normalne pracovat, pac doma by mi asi hrablo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zitra budu v Brne..ale ty jsi asi vic na jihu, ze :confused: Jj, rada bych kluka, MM taky..a muj bracha uz si maluje, jak ho bude ucit fotbal a hokej..nejak porad o tom mimcu mluvime jako o klukovi.. 17.3. jdu k dr., tak uvidime :slight_smile:
No, jestli Te zajima, co jsem nakoupila :grinning: : sobe cerny triko, puncochy, saty a halenku v angl.sekaci, pyzamo..kamosce darek k narozkam, novy sluchatka..
2. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Nany, jj už jsme asi jediné údernice :grinning:

Luss - já taky uklízím ráda, nesnáším bordel, jen doufám, že mi toto nadšení vydrží i po porodu :grinning:
2. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
aja: jeste vlastne hakuje Lancy :wink: , ale jsme uz mensina :slight_smile: Doufam, ze me v tom nenechas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
nany jo na Lancy jsem málem zapomněla... neboj nenechám, co bych doma dělala tam budu sedět příštích 5 let :grinning:
2. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ájo, jo to mi mamka i babička taky říkají, že až budeme mít mimčo, tak že mě ten zápal přejde, ale já myslím, že ne :wink: A to už jsem vypozorovala, že jsme v tomto stejné :slight_smile:
Nany, jo moéžná by ti doma hráblo, jak já bych ráda chodila do práce, nechápu lidi co jsou doma a nepracují, takové ty nemakačenka, já jsem doma měsíc a půl a klidně bych šla něco dělat, pořád vymýšlím, jaký kurz bych si uděla co bych mohla potom dělat i s mimičam :slight_smile: Ale já se zas nudit nestačím, zatím mám pořád co dělat, zabavuji se domácími pracemi, teď mám v plánu na tento týden, umýt a uklidit celou kuchyňskou linku, tak budu mít zas o zábavu postaráno :wink:
2. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
holky no já teda do klasické práce nechodím, jako třeba od osmi do tří, ale doma taky nesedím, taky skoro každé ráno vyrážím do práce.................dneska jsem výjimečně doma, jelikož moje láska se školí, ale denně bych to asi taky nezvládla.................já potřebuju pořád něco dělat...................budu doma cca červenec srpen a myslím, že to mi bude stačit, to si budu užívat, dokupovat poslední drobnosti pro prcka, chodit s kámoškama po kafíčkách a chystat se na porod.........................
luss: ty jsi mě dneska opět tak naštvala ( v dobrém samozřejmě), že místo ležení u fotek už mám komplet přeskládané skříně s oblečením - a že jsou obrovské, vytříděné zimní oblečení, přehozené za jarní, ted jdu vysát, vytřít, uklidit kuchyn a koupelnu a připravit miláčkovi nějakou dobrotu na véču a taky asi něco sladkého.............
já si vždycky říkám, jak budu ležet a odpočívat, i minule s těma oknama a pak si tady přečtu, co všechno děláš, tak mě to tak nějak naladí a jdu taky............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mně to neuškodí, naopak, už máme zase půlku bytu jako klícku, tak jdu ještě dorazit tu druhou.................
2. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
No vidíš jak se tady krásně navzájem inspirujeme, jak v uklízení tak vaření, to je dobře :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
luss: jj, je to fajn, a díky.........ted mi to tady krásně voní vypraným prádlem, peru si většinu jarních a letních triček a kalhot a sukní, aby to zase krásně vonělo.................
a ještě mi chybí zamést a mám hotovo.....pořádek je tady, nádhera....i celou kuchyn jsem vycídila.......a ještě jdu vymýšlet nějakou dobrotu na večer......................my máme tento týden výročí vztahu, už jedeme pátý rok, co se týče bydlení a taky přesně půl roku od svatby to bude v pátek.............. :slight_smile: jako nějaké dárky, a organizované oslavy to nebudou, na to moc nejsem, ale hezký večer si určitě uděláme..... :slight_smile: :slight_smile:
a co ty, už čekáš na miláčka?
2. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky
Tak koukám že už tu máme další miminečko.
Honzík je velký šikovný chlapeček a celkem dlouhý. Kramli se určitě chudák natrápila než honzíka vytlačila.
Ale zvládla to. Tak to moc gratuluji at se má čile k světu. :slight_smile:

Jinak já měla dneska soud.Zbavovala jsem bio.otce sabinky jeho práv. Soud proběhl naprosto hladce v můj prospěch (on tam samozřejmě nebyl). Takže jsem ráda že je to za mnou.
Do třiceti dnů mi přijde vyrozumnění a do 15dnů je možnost odvolání.
Až to nabyde právní moci tak si požádám o změnu příjmení Sabinky a pak už jen uděláme křest obou holek a bude to tak nějak za námi.
Ted v sobotu máme ještě vítání občánků tak se celkem těším :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Sabi no tak to je krása...............to ti gratuluju......protože vím, že tady ty věci nebývají moc jednoduché, takže bud ráda, že tam nepřišel.......ještě by třeba naschvál nesouhlasil a komplikoval ti to ....... takže budete rodinka všichni se stejným příjmením, to je pěkný...... :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Nany-takže rýma jo,no tak se koukej vykurýrovat :grinning: ,v Brně je fajn a ty tam jedeš pracovně? jj,já bydlím ještě kousek pod Brnem.Tak to si pěkně nakoupila,bych taky něco chtěla,já dnes nakoupila truhlíky na kvítka a velikonoční výzdobu a peněženka prázdná :angry: za blbosti,ale když je to pěkné,tak to se neovládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sabí-tak je fajn,že soud proběhl v klídku :wink:
Aji-tak ty jsi na mě jako zapoměla jo??? :grinning: :grinning: Jo já ještě makám jako ďas,no ale s tím rozdílem,že nejsem těhule,jako vy,páč jinak bych v práci už dávno nebyla... :sunglasses:
Jinak holky,vy jste hospodyňky!!! Taky se chystám na velký jarní úklid....
2. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Sabi no tak to je fajn, že je to za vámi, snad už budete mít klid, viď.To ti spadl kámen ze srdce, že to máš za sebou.
Lauri, miláček mi dnes přijel domů brzy, teď jsme byli spolu na véče a teď už jsme pod dekou a dáváme si čaj a k němu perník :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojky kočky.
Mám ňáké nové fotečky, tak mrkněte! :wink:
2. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
luss: si taky užíváte že?
já uvařila vepřové na smetaně s těstovinama, pak jsem si dala kolonádu oplatky, nanuk a ted si dávám hrozny....... takže taky dobrý......................
eli: no jdu kuknout......
lancy. já se ani nechystala, jen luss mě vždycky donutí tady.............. :grinning: :grinning: :grinning: ale je pravda, že je tady krásný pořádek.....
2. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak co říkáte na novou beta verzi koníka??? Mě se to teda moc nelíbí, přijde mi to dost nepřehledné :confounded:
3. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
Krásné ráno :wink:
Holky, hlásím 1DC-to je snad 1.mrcha, ze který mám radost :wink: Ani to nebylo tak dlouhý (29 dní) Takže Lancy, jdeme na to, ať jsme v tom spolu,jooo? :slight_smile: :dizzy_face:
Lancy, ty jsi od Brna? Já myslela, ani nevím proč, že jsi z Prahy :sweat_smile:
Mmch jarní úklid a nakupování kvítek mě už taky bere :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Tabulka - 3.3.2010

miminka:
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Anička od Blondynky - 19.1.2010, 3100g a 51cm
Terezka od Klarusky - 31.1.2010 3:55, 3450g a 51cm
Honzík od Kramlinky - 1.3.2010 20:15, 3940g a 54cm

těhulky:
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 23.7.2010, další kontrola 8.3
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009, další KO - 15.3.
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, Femibion, TP 23. 8. 2010, kontrola 9.3.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: ??. ??. 2010
25/12: laurinka.22, 22 let, snž. od 11/09, GS Mammavit, TP: 2. 9. 2010, kontrola 18. 3.
12/01: eliska_v, 21 let, snž. 03/09, 22.9. revize, Femibion, TP: 28.9.2010, 12.3. Dr., 18.3. UTZ gennet

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09, ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, Calibrum
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová

Kopretinko, tak jsem tě zpátky napsala do tabulky, abychom měli přehled :slight_smile:

Nany, koukám nové foto v pase - moc pěkné :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Jééé Aji... Dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Krásné ráno,
Kopretinko, no tak to je super, to ti moc gratuluju, to bylo rychlé, tak to budeš co nevidět znovu těhulinka, budeme ti všechny moc držet palce, a s Lancy jste už brzy u nás v tabulce :slight_smile:
Ájo jakou novou verzi myslíš?Ničeho jsem si nevšimla.
Eli tak držím palce a hned dej vědět.
Tak já pádím na nehtíky :slight_smile: teď se nechám pro změnu zkrášlit já, úklidu už bylo dost, trtochu jsem to přehnala a včera večer a dnes v noci mi bylo dost špatně :frowning2:
3. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
ty Luss - ty dostaneš na prdel vopico jedna, máš se šetřit a ne makat jako cigán... koukej odpočívat :wink:

Jinak na mě blikala na úvodní stránce možnost vyzkoušet novou beta verzi MK, ale fakt šílené...
3. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
ahojky holky....
kopreti: lancy je z jižní moravy.......
aja: já na tu novou verzi koukala včera, je to super, modrá střecha tak už funguje dlouho. přečti si ty novinky, je to perfektní, můžeš si například album zablokovat a umožnit tam přístup jen komu chceš, třeba holkám odsud z diskuse, můžeš si tam vyhledat těhule a maminy ze stejného okresu, nebudou se už muset zmenšovat fotky, nebudeš moct mít jen tři albíčka, fotky se budou dát vkládat přímo do diskuse, jako super.............asi za dva týdny by to měli spustit.......
luss. taky jsem byla z toho včerejška docela přetažená, dneska můžu akorát tak žehlit a ležet u fotek, a nehty si chci taky udělat, ale já teda sama.............dělám si akrylové.....

a jak se dneska máte dámy?
my si ted naplánovali tři víkendy dopředu - tento víkend jdeme v sobotu na oslavu a v neděli budem mít malýho, další víkend jedeme do brna na mimi veletrh a po nákupech a ten další víkend od pátku do neděle zase do prahy na výletek......tak už se těším...
3. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Ájo, dnes vážně nic nedělám, není mi nejlíp, zablokovala jsem si záda a dost mě bolí, miláček mě včera tedy masíroval, ale nepomohlo to, bolí mě od toho i hlava, takže dnes mám klidový režim :wink:
Já jedu odpolko do Prahy, checeme do Ikey a pak do kina, tak se těšíma v 11 v noci jedeme na letiště pro miláčkovo maminu, vrací se dnes z dovči, takže dnes bude opravdu relaxační den.
Lauri, tak to máte hezky naplánované.My tedy spíš miláček plánuje, zda v březnu ještě někam neodletíme, chtěl by Egypt, ale já nevím, nějak moc se mi nechce, tak uvidíme, spíš jsem říkala, že bych jela někam zas na prodloužený víkend, co jsme byli na podzim, nebo tu Paříž, tak uvidíme jak se rozhodneme.
3. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Eliško krásný fotečky, moc hezké bříško už máš, sluší ti. :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
luss: no to je miláček úžasný, že vám takto plánuje dovču, nám kdyby nevyšel ten karibik, tak určitě někam vyrazíme ještě, at si to s bříškem pořádně užijeme........................je to opravdu poslední dovolená v životě, jen ve dvou...............i když bysme pak nechali mimi doma, pořád už ho máme.......
a jakto, že se ti nechce do egypta? kvůli té vzdálenosti?
u nás byla včera kámoška, ted se vrátila z dovči, byla na mauriciu, vdala se tam, tak bomba romantika a vloni že byli na yucatánu, kam míříme i my, a byla v sedmém měsíci, tak vykládala zážitky a že se fakt bát nemám, že bomba.................tak jsem ráda..................
3. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.