• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ne Lauri kvůli vzdálenosti ani ničemu takovému ne, můj názor na to znáš, víš co jsem ti radila ohledně vaší dovči, ale nevím nějak se mi nechce.Nechce se mi vydávat teď tolik peněz, bylo by to minimálně 20-30 tisíc a ty radši investuju do věcí co budou potřeba pro miminko.
3. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
luss. aha, no tak to je jasný, my právě ted počítali daně, tak platíme padesát......no fuj..............a za dovču počítám taky padesát, třicet zaplatit a dvacet s sebou.....a nakupovat na mimi budu až se vrátíme, to už budou chodit prašulky od sociálky, tak z toho se to dá super..........ale to bude tak navíc, mimo výplaty.......
proto já kdybysme měli platit plnou cenu, těch skoro sedmdesát tisíc, tak bych nejela v žádném případě, protože to už je fakt moc a to by se mi před porodem taky platit nechtělo.......
ale ten prodloužený víkend třeba v té paříži vás vyjde na kolik? taky to nebude nic levného ne?

ještě mám dotaz na blondy, takový hloupý, ale napadlo mě to - jak jsou na letištích takový ty snímací pásy, tak je to rentgen nebo ne? myslím ty, kterýma se prochází, jestli člověk na sobě nemá něco kovového............jak se předtím sundávají hodinky, pásky, a tak....................
a ještě blondy jestli jsi pokaždé do letadla mívala potvrzení od dr. o těhotenství a že můžeš letět...........?
3. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ta Paříž by nás taky něco kolem 20tis stála, právě proto miláček říká, že řadši připlatíme a budeme u moře, ale nevím, no, taky nevím jak bych to v té Paříži zvládala, celý den chodit po památkách, kdyby mi bylo tak jak dneska, tak z toho nic mít nebude, dnes mi není fakt dobře, cítím se slabá jak moucha a je mi divně od žaluádku, myslím si, že je to z té včerejší večeře v restauraci, už do restaurací na jídlo radši chodit nebudu, nikdy nevíš co používají za tuky a tak a nějak mi to nesedlo, i když to bylo moc dobré.Dala jsem si kuřecí nudličky na mexický způsob s hranolky a tatarkou a my doma nepoužíváme jiný olej než olivový a možná ten jejich přepálenáý mi neudělal dobře, ale třeba za to ani to jídlo nemůže nevím.
S tím rentgenem na letištích, z toho strach neměj je to vlastně rentgen, ale nerentgenuje tvé tělo, jako zevnitř, takže buď v klidu :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
luss. no právě, já si taky myslím, že ta paříž by o moc levnější nebyla a přijde mi lepší být u moře, kde máš hotýlek, bazén, pohodičku a můžeš sedět, ležet, odpočívat, být ve stínu, ve vodě, prostě podle momentálního stavu a nálady.......v paříži bude ještě i zima v březnu oproti moři, takže já bych radši volila moře......právě kvůli tomu chození po památkách a tak, pro mě by to asi bylo hodně náročné..................
a v těch restauracích - já mám asi kačení žaludek, my chodíme aspon třikrát týdně na meníčka na oběd, a nic mi to nedělá, a doma dáváme teda slunečnicový, olivový jen za studena................ale kdoví, co tam bylo, mohla to být jen drobnost no..................tak snad ti bude brzo líp.....................

já jdu akorát připravit těsto na palačinky, mnamky, jdeme si dát s miláčkem sladký obídek............
3. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vidím, že jste všechny ok. To je dobře :dizzy_face: .
U mne taky v pohodě, počasí je tu krásné, teplo a sluníčko, i když dnesak se to lehce zkazilo. Každopádně s čechama se to nedá srovnat.
Vybaleno většinu věcí už mám, v životě by mě nenapadlo, co se dá do osobáku naložit :grinning:
Akorát malá přes den nechce moc spát, většinou tak kolem poledne a tím to končí. Ale spinká krásně celou noc s jednou zastávkou. Každopádně už hodně kouká, začínají jí zajímat hračky, když jí člověk něco povídá, ukazuje, no prsotě už to není takovéto malinkaté miminko co jen kouká, spí a jí :grinning:
Akorát mi je najednou ten domeček nějaký velký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A taky hrozně vyrostla, už má 58cm a 4,2 kg. Je hrozně dlouhá a hubená :sweat_smile: . Už jí jsou na délku malé oblečky na 3 měsíce :sweat_smile:

lauri, s tím letištěm buď v klidu, to ti neublíží... Jinak já potvrzení neměla nikdy, ale hodně to záleží na letecké společnosti. A každopádně já i ještě v tom 32tt jsem dokázala bříško schovat, že jsme jako těhulka nevypadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
blondy: ahojky, tak to jsem ráda, že ty snímače jsou v pohodě......
no já si ta potvrzení radši nechám napsat, i přeložit do angličtiny, kdyby náhodou.......
a kdyby bylo potřeba, taky to břicho schovám, budu teprve 21tt a ted není vidět nic - na těch fotkách jsem po jídle a chtěla jsem, aby bylo břicho vidět, takže v pohodě......
no a zkusím zjistit, jestli ta letecká spol. se kterou letíme to chce nebo ne.....
3. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
lauri, tak vždycky je lepší ho mít... :wink: . Letíte přímo? To poletíte s travlem nebo s čsa, ne?
Jen počkej, ono zachvilku začně růst :grinning:
3. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska ráno jsem byla na krvi... Pak jsme jeli k mému Dr. ten mi udělal normální vyšetření a protože mě už od včera divně bolí bříško, tak mě dr. radši poslal do nemocnice. Udělali mi UTZ a miminko odpovídá 11tt a krásně tlouklo srdíčko akorát jak mě dvak,rát vyšetřovali, tak lehce krvácím... Nevím jak tu dlouho bude! Sice pc tu mám, ale nevím, jak často si ho vezmu! Jsem dost unavená ještě k tomu mi dávájí utrogestan a ještě abych nekrvácelA! Tak doufám, že prcek bude bojovník! Ale je to krásný ho vidět!! :dizzy_face:
3. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
blondy. no nevím ještě, s kým letíme, podrobnější info dostaneme v březnu.......
a letíme do amsterdamu a z tama do mexika.......
eli: je to nějaké zmatené ten tvůj příspěvek - chápu správně, že ležíš v nemocnici?
3. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Nazdárek děcka :slight_smile:

Eli - taky jsem to pochopila že ležíš ve špitále... tak se drž, aby bylo vše OK

jinak se vám musím pochlubit - v jihlavě teď celé dny svítí sluníčko a mě to neuvěřitelně nabíjí - takže jsem v práci udělala věci, které jsem pořád odkládala na kupičku SEDIMENTY, kde se postupně usazovaly všechny možné nesmysly, do kterých se mi nechtělo a já už to mám všechno hotové :slight_smile: jsem šikulka :slight_smile: já klidně můžu jít na mateřskou, třeba dneska už nemám do čeho píchnout, tak budu serfovat na netu :sunglasses:
4. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
ahojky.....
ajo: tak to jsi teda šikulka................... zvládáš to dobře.... :grinning: :grinning: :grinning:
u nás teda taky svítí sluníčko, ale je tady zima, asi dva tři stupně..... :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
lauri, aha, já myslela že letíte přímo... Z Prahy létají obě letecké společnosti přímo, tak mě nenapadlo, že to budete mít s přestupem. Ta a´t se vám neztratí zavazadla. I když amsterdam je pořád lepší nezž Paříž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
blondy: nene, je to s přestupem, i vloni tak letěli, ale mně to neva, možná naopak.......a zavazadla - snad ne no, pojištěná budou a neletíme my dva s cestovkou, ale větší skupina, takže snad to pohlídají................
4. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj tak já byla celý den bez elektriky až ted jsem se sem doravala jak to zapli.
Koukám na albíčko elišky a její nové fotky a přiběhla sabinka skočí mi na nohy a řve maminka miminko a ukazuje prstem na monitor na eliščinné fotky. :dizzy_face: tak to se mi strašně moc líbilo :dizzy_face:
naučila se totiž říkat miminko a maminko (místo mimi mami ) takže to ted aplikuje pořád.
4. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
lauri, no jsou to větší tlakové změny, přímý let by byl lepší, ale s tím nic neuděláš...
A to že letíte s cestovkou, nemá na ztrátu zavazadel žádný vliv :grinning: . Jde spíš o to, jestli to přeloží samy a nebo si zavazadla vyzvednete a znovu se odbavíte. Přitom, když to překládají sami, se to bohužel dost často ztrácí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale jak jsem napsala, na tohle je největší expert Paříž, tak se ztratí snad každé druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kamarádka ale třeba byla ráda, říkala, že tam měla jen pár hadříků a dostalla od lufthansy 500 EUR. To já jsem jednou dopadla hůř, měla jsem tam spoustu věcí a dostala jsem jen 500 liber, ani náhodou se mi to nezplatilo... :angry: :grinning:
A jak ti vůbec je? Koukám už 15tt, to hrozně letí... :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holky,co to čtu?Eliška je v nemocnici?Ježiš Elisku, buďte statečný a zvládněte to všechno, snad to není nic vážného.Holka ty si taky užíváš, ach jo :frowning2: Brzy dej vědět jak na tom jsi, držím palce, ať je všechno brzy v pořádku.
My jsme byli od včera v Praze, udělali jsme si příjemný den, něco jsme pokoupili, došli si na dobrou véču, večer do kina a teď se chystámje za sportem, miláček na trénink, já na cvíčko pro těhulky.
Ájo, teda, šikulka, tya zvládáš všechno, doma naklidit, navařit, napéct a ještě udělat fůru práce v práci, jsi pilná včelička. :slight_smile:
Sabí tak Sabinka je pěkná šikulka už viď, to žbleptání je krásný :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
blondy. no je mi jasný, že když se ztratí, tak s tím nic neudělám, ale notas a foták budem mít u sebe a v kufru fakt jen hadry, sice by mě to štvalo,a to hodně, ale chci si to nechat ještě pořádně připojistit, stejně jako úrazy a tak.......
pojištění budem mít, ale necháme si udělat radši ještě jedno, podle toho, jaké nám udělají........
a jinak cítím se fajn, dneska mám super náladu..............týdny letí hrozně, už mi leze bříško, dneska jsme šli koupit něco na mimi a nakonec jsme nekoupili nic........ale zato manžovi plavky na dovču......a mně - riflovou sukýnku, krásnou, a dá se nosit pak pod bříškem, schválně jsem vzala S a ne XS, a super...... a další dvě sukýnky, ale plátěné, na šňůrky v pase, takže taky paráda, na dovču jsem vybavená........ a ještě jsem pořídila dvoje kalhoty, taky plátěné, jedny na gumu v pase a druhé na zavazování ,a ty jsou takové volnější, prostě na léto a jaro ideální..................ale já už zase 36 místo 34, dokonce to nebylo ani z dětského.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale v těch jedněch jsem opravdu jako mamina........já si poslední dobou totiž připadám, že jsem si to těhu snad vymyslela..........nic moc na mě není vidět....vidíme to jen my a ti, co to ví, ale když někoho potkám a řeknu mu, že jsem ve čtvrtém, tak si klepe na čelo....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ne, pupíku si ještě užijem........ale z těch nákupů mám radost, že nemusím řešit žádné těhu věci, ale mám normální a krásné a fakt až do porodu.......ještě jsem minule koupila dvoje legíny, taky na gumu v pase, a mám ještě takové látkové džíny, volné, ještě pořád mi padají, takže ty mám taky na dlouho a sukýnky a kratásky, takže jsem vybavená..............a triček mám taky spousty, takže jsem nadšená..................
luss. nevím, jestli je v nemocnici, to si jen já myslím podle toho, co napsala...............
4. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj ženy,
jak se máte takhle před víkendem, co máte v plánu?
5. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Lauri,

já mám v plánu připravit si ten kočárek, hezky ho vyčistit, aby byl jako nový :slight_smile: dneska mám v plánu dobrou večeři, těstoviny s krevetami :slight_smile:

Jinak ráno jsem byla důchodce hadr - vyčetla jsem v letáku, že mají ode dneška do neděle v hypernově akci na PERSIL 8kg za 369Kč (no nekup to :grinning: ) a já prášek zrovna opravdu potřebuju, tak jsem dneska vyjela z práce před osmou a v 7:58 přijela na parkoviště a tos neviděla, důchodci tam stáli v tlupě asi o 20 členech a nervozně přešlapovali a čekali až otevřou, hned jak otevřeli, tak se rozběhli k té paletě s práškama a už to brali po 10 krabicích… No já brala jen 2 jednu sobě a druhou kolegyni v práci :slight_smile:
fakt důchodce hadr, ale cena byla víc než dobrá…
5. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Ájo akce dobrá, aspoň vidíš, co nás jednou čeká, mylsím, že nebudeme jiné :grinning:
Co ta Eliška, z toho příspěvku jsem to pochopila, že je v nemocnici, že tam má PC, ale Eli tak jestli nás čteš, tak nám písni :frowning2:
Jinak u nás dnes zas jaro.Já teď uklidila a zapla pračku a odpoledne jedeme zas do Prahy,Naši jdou na Kleopatru, tak jedeme s nima a my si půjdeme po svém a pak společně na véču :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Zdravim pri patku :wink:

uz jsem zpet, venku padej bily s...y, takze me jarni optimismus pomalu opousti :angry:

lauri: ty taky porad neco kupujes :sweat_smile: Velikost 36/38 mam normalne do pasu, od pasu 38/40 a ted si kupuju tak tu 40 a zatim tam mam malou rezervu..., ale 34 jsem mohla mit mozna tak na ZS :grinning:

aja: ty mas teda nervy :slight_smile: Na to ja proste nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty krevetky bych mohla taky udelat o vikendu :wink: Koukala jsem na ten Tvuj kocar...je vhodny spis do mesta nebo na vesnici ??

lussyn: ty jsi taky sama vecere :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdeme o vikendu na oslavu narozenin moji nejl.kamosky..uz mi psala, jak se zlijem..no, to bude prekvapko :sweat_smile: Uz se tesim na ty jejich vyrazy :grinning:

S tou eli jsem to taky moc nepochopila :confused: Snad uz je doma v klidu :wink:
5. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem doma! Manžel si mě vyzvedl a jsme s mimnkem oba dva v pořádku! :wink: Pc si manžel odnesl domů, nechtěla jsem ho tam mít!
Jinak mrkněte do albíčka! Je tam i víc napsáno... :wink:
5. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj Nany,
no zda je ten kočár vhodný do města nebo na vesnici ti zatím nemůžu povědět, ale má celkem velká kola, dobře se ovládá a je lehký, což mě zatím vyhovuje (jsem zatím nezkušená v tomto směru :sunglasses: ) ale my bydlíme na předměstí, je to už skoro vesnice, ale je to zároveň i začátrek města, většina cest je asfaltových, ale něco je i polňačka, tak uvidíme, naštěstí mimčo bude letní a v zimě se toho až tolik po venku nenajezdí, naštěstí budu moct brblat, když to nebude 100%, kdyby ch si koupila kočát polde svého, tak bych pak mohla nadávat jen sobě :grinning:

Ta Eli by mě taky zajímala, nemáte na ní někdo mobil?
5. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahojte kocky :slight_smile:
jdu vas jen po dlouhe dobe zase pozdravit, vsimla jsem si, ze jsem stale v tabulce, tak vam teda aspon poupravim udaje :grinning:
28.2. ve 12.06 se nam narodila Beatka :dizzy_face: porod byl naprosto pohodovej, bolesti jsem mela 1,5 hodiny a jeste dost kratky a slaby, mezi tlacenim jsme vtipkovali jestli stihnem obed :grinning: proste parada, takhle bych rodila treba kazdej tyden :grinning:
5. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
aja: ja se v tech kocarech vubec nevyznam...takze nejlepsi bude na Vasi osobni zkusenost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kramli ma ten Firkon, tak jsem zvedava a ten Tvuj taky nevypada zle...mozna, je to i tim, ze jsem ujeta na zeleny barvicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas na vsi se vsechny cesty ted po zime podobaji polnackam.. :rolling_eyes:

eli: takze to spineni bylo zpusobeno hematonem :confused: hlavne, ze uz se to vstrebalo, budes mit klid :wink:
5. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
..pisu jak pako.. vypadlo mi slovo "dát" na Vasi....

majatob: je, to jsou novinky :slight_smile: Velka gratulace k holcicce :dizzy_face: Kramli rodila o den pozdeji :wink: Koukam kolik uz ma vlasku... :astonished:
5. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
nany: jj, měla jsem hematom sice malý, ale byl tam, ale nasštěstí se vstřebal!!
5. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
majatob: Gratuluju k holčičce!! :wink:
5. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Teda vy jste ale kámošky,
já tady pořád vyhlížím a vy nikde, a jakmile se vzdálím, tak toho tolik napíšete.....................
majatob: no gratulace, takže máte nakonec páreček.......to je pěkný, a i krásný jméno......................

holky, kramli dala už fotečky Honzíka na FB, tak se mrkněte, kdo ji tam máte...........................

nany: tak já mám něco i 32 velikost, ale tak ted celá nějak rostu no..........a já jsem maličká, tak nemůžu vážit šedesát kilo na svou výšku.......................

holky, ale chcete něco říct - my máme kočárek - doma....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Maji gratuluji k holčičce.Je krásná vlasatá :slight_smile:

Fotečky honzíka jsem viděla moc pěkný klouček :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.