• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lauri: FB nemam, takze jsem o fotky ochuzena..snad pak neco prida i sem :wink: Ja teda taky nejsem moc vysoka (166), ale tyhle velikosti jsou pro me sci-fi :grinning:
Jak je to s tim kocarkem ?!?
5. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
nany. ona určitě přijde brzo i sem, hodí fotečky a napíše nám, jak to všechno probíhalo.......

no a my jsme s manžou měli dva favority casualplay s4 a quinny buzz 3. oba bysme pořídili nové s doplnky cca za 25000 korun. no a dneska jsme si sedli k netu, že si na místní inzerci najdem nějaký kočárek za pět stovek nebo za litr na zahradu. no a v inzerátu jsme našli ten quinny - korbu, sporták a sedačku maxi cosi, s batůžkem, košíkem, pláštěnkama a dekou za 9000,-. tak jsme tam brnkli, jeli se na něj mrknout a zrovna ho vzali............v tom obchodě jsme už byli, je to prodejna a zároven i bazárek, kočár je sice po jedné holčičce, ale je nový, není na něm škrábnutí, nic zašpiněné, kolečka neojeté, prostě krása.......já vám ho večer nafotím, ale já si myslela, že kočárek koupíme v srpnu, ale za třetinovou cenu, no bomba prostě....................... :slight_smile: mám strašnou radost.....
5. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
lauri: dobrej kauf :wink: uz se tesim na fotky :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
nany: do alba jsem dala fotečky z netu, přesně tyto barvy máme.....
5. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky tak už jsme doma :slight_smile:
5. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
ahoj kramli, viděla jsem na FB.....ještě jednou gratulace a povídej, přeháněj, jak to šlo, co porod, co maličký a co ty, jak se cítíš?
5. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky,asi už všechny odpočíváte doma v obýváčku a tak vás jen zdravím,no jo aspoň někdo musí pracovat :grinning: :grinning: .Vidím novinky-Majatob-moc gratuluji k Beátce,pěkné jméno,taky chci Beátku :slight_smile:
Kopretinko-no to je dobře,že už mršule dorazila,aspoň mám s kým řešit cykly a případné testíky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a vidím,že Lauri ti odpověděla za mě,jj jsem z jihu Moravy,ale tento týden jsem byla ve Žďáru a tak jsem si na tebe vzpoměla :slight_smile:
Eli-tak to je dobře,že jste v pořádku,no jen odpočívej. :slight_smile:
Kramlinko-vy už jste doma,to je bezva,toto letí....a co Honzík,je hodný? :slight_smile:
Blondy-tak ty máš takovou malou žížalku :grinning: :slight_smile: ale je určitě pěkná,že jo?
Tak pěkný víkend všem :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
ahoj lancy, takže v práci seš jo? no to ti nezávidím, ale taky jsem si toho dřív užila té práce přes víkend, fuj fuj......... :sweat_smile:

kde je lussyn dneska, ta se tady ani neukázala....................

my už ukázali kočárek i tchánovi, tak se mu líbil, ho tady ty věci teda moc nezajímají, ani to těhu nějak neřeší, vnuky už má tři, tak co, ale říkal, že super, i si ho zkoušel, jak je lehoučký, tak překvapil..... :grinning:
5. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky,
V první řadě velká gratulace Majatob k Beátce :slight_smile: Teda holka, to byl porod, to ti závidím, tak ať jste stále zdravé a všechno jde tak dobře jako cesta na svět.
Kramli, tak vy už jste doma?To je moc dobře, že je všechno v pořádku, ještě jednou moc moc velká gratulace k Honzíčkovi, a jak si to užíváte?Krásný pocit, že.Až budeš mít čas popiš nám porod, ať víme jak to probíhalo.
Eli, no tak sláva, jsem ráda, že jste v pořádku a doma, snad už bude všechno v pořádku a zůstaneš v klidu doma, tak se šetři holka, jo?
Lauri teda, ten kočárek to je super, to jste šikulky, je nádhernej, miláčkovi se taky quinny líbí,tak to se máte, že ho máte doma, to ybch taky brala :slight_smile: , ale já si ještě počkám.
My byli včera s našima v Praze,byli jsme v Nextu, tak jsem tam slintala, mamka chtěla nakupovat, já ji to nedovolila, říkala, že bude chodit beze mne, že se mnou nic nekoupí,ale ještě chci počkat do 24tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lancy, tak jak bylo na služebce?
Nany a ty už máš představu o kočárku?
S těmi věčeřemi v restauraci, už končím, včera jsem byli v pizzerii Coloseum, asi budete znát, vynikající pizzerie, kde si dělají vše vlastní, tak jsem se nebála, že mi z toho něco bude.Jídlo jsem si tedy nedala, jen špenátový crém, který tam mají vynikající, ale zas mi bylo špatně, takže já už v restauracích nejím :unamused:
6. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
ahojky lussyn..........to si děláš srandu - ty fakt ještě čekáš s nakupováním? ty jo, tak to bych nezvládla - ty máš vůbec silnou vůli, i s tím pohlavím že a tak celkově...................
no s tím kočárkem to byla dobrá náhoda, my hledali na netu něco úplně jiného, a našli jsme inzerát tady na to, tak boží, jako fakt za třetinovou cenu, super..........a je dost podobný casualu - hlavně sporták teda, ale nakonec vyhrál tento, manža casual nechtěl, ale to je fuk, jsme moc spokojení, kočík fakt úžasný, a jak se jednou rukou dá složit a rozložit, taky bomba.........a ještě je rok v záruce, takže taky paráda....
ale jakto, že ti bylo zase blbě v té restauraci ty jo? že bys byla ted citlivější na něco, co se v kuchyni používá...................teda to ti nezávidím...............

a co víkend, co mtáe v plánu?
my jedem za půl hodky švagrovi na čtyřicetiny, i na obídek, tak jsem zvědavá, co budou mít, už mám pěkný hlad..... :grinning:
6. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Lauri no teda kup to byl perfektní, kdyby se nám tohle neskytlo, tak bych asi taky nečekala :slight_smile: A ještě je v záruce, tak to je paráda.
Nevím proč mi to zasa neudělalo dobře, ale možná je to tím, že jsem lajdák v jídle, včera jsem jen snídala ani ne celý kousek perníčku, nějak jsem neměla chuť, pak jsem si při fénování vlasů dávala těstovinový salát, a až potom ta polévka, takže to bylo asi i tím, ale od středy co jsem začala 20tt je mi pořád divně, tak doufám, že nebudu z těch co mají začátek těhotenství v poho a druhou půlku protrpí.
Já mám miláčka ve škole, teď jdu na oběd k našim, máme na mé přání šunkofleky s okurkovým salátem, Ňam to já může.A teď mi miláček psal, ať vymyslím plán na dnešek, ale co jsem mu na to odepsala to tady nemůžu publikovat :grinning: , budeme mít romantický večer :grinning:
Tak to si krásně nadlábni pupík, ňamky to budou samé dobroty, já si dala k snídani bio jogurt borůvkový a je mi zas divně, tak nevím zda budu moc něco jíst, ach jo.
6. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
luss: je sedm měsíců starý, takže fakt bomba, a kdybys ho viděla, řekneš, že je nový, že s tím ani nikdo nejezdil. Ale jinak taky jsem plánovala nákup na léto.
takže dneska máte podobný program večer jako my......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera jsme byli ale hroooozně unavení......
tak víc papej, já ted snídám pořádně, a je mi dobře, ale když to odbydu, je mi někdy blbě i celý den, a to jsem tak pět let nesnídala vůbec...............takže jsem vzorňas......
taky dobrou chut, já se jdu obléct a jedeme....................

jinak jsem si přidala albíčko a dala tam nějaké nové foto............ :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,
Lauri-pěkný fotečky,sluší ti bříško :slight_smile:
Lussy-tak to budete mít pěkný večer,jen si jej užíjte! A můžu se zeptát jakou školu a kde dělá tvůj manžel?Služebka byla v pohodě,ale je to dost únavný v tom autě celej den :angry:
Nany- a jak bylo v Brně jsem se zapoměla zeptát?
6. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
tak jsme zpátky z oslavy, bylo to fajn teda, ale jsem hrozně unavená, bolí mě i hlava, tak jdeme odpočívat....
6. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
miminka:
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Anička od Blondynky - 19.1.2010, 3100g a 51cm
Terezka od Klarusky - 31.1.2010 3:55, 3450g a 51cm
Beátka od Majatob - 28.2.2010 12:06 , 3200g a 50 cm
Honzík od Kramlinky - 1.3.2010 20:15, 3940g a 54cm

těhulky:
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 23.7.2010, další kontrola 8.3
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009, další KO - 15.3.
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, Femibion, TP 23. 8. 2010, kontrola 9.3.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: 27. 8. 2010
25/12: laurinka.22, 22 let, snž. od 11/09, GS Mammavit, TP: 2. 9. 2010, kontrola 18. 3.
12/01: eliska_v, 21 let, snž. 03/09, 22.9. revize, Femibion, TP: 28.9.2010, 12.3. Dr., 18.3. UTZ gennet

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09, ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, Calibrum
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová
6. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
Krásné ráno kočky,
Dnes máme velikou radost, miláček poprvé ucítil kopanečky miminka, bylo to nádherné, položil si ráno ucho na bříško a za chvíli pěkný kopanec, a pak znovu do dlaně.Krásný :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
ahojky holky,
luss: to je úžasné........a jen slaboučký nebo už pořádný kopaneček? je to moc krásné.......už se na to taky těším........ale já jsem teprve v 15tt, takže si ještě dlouho počkám.
7. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Luss to je nádherné :slight_smile:
já se začínám bát zítřka čeká nás ten UTZ a sono srdíčka, ale mám takový blbý pocit, sakra 21tt a žádné šimrání nic natož kopaneček :cry: začínají mě přepadat ošklivé myšlenky, aby zítra vůbec nějaké srdíčko bylo :frowning2:
omlouvám se, že vám kazím náladu, ale musím na to pořád myslet :cry:
7. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
ajo neblbni, vždyt i moje kámošky měly pohyby až třeba 22 nebo 23tt, poprvé, a to jenom šimrání.........mysli pozitivně, určitě tam srdíčko bude, nesmutni........
7. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Áho, rozhododvala jsem se zda vám to vůpbec napsat, kvůli tpobě, a koukám, že jsem měla počkat až do zítřka.Počkej zítra, to budeš koukat až uvidíš toho vašeho miláčka, jak se má čile k světu a to, že pohyby ještě necítíš nic neznamená, každý je jinak citlivý a každý je cítí jinak, někdo dřív a někdo později.Tak zítra na tebe budu moc myslet, už se těším až se vrátíš a budeš nám popisovat dojmy :slight_smile: Na kolikátou tam jdeš?Tak ti držím palce, ať je všechno v nejlepším pořádku.Hned napiš budu napjatě čekat, hned jak se vzbudím půjdu si zapnout koníka, tak se netoulej :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Ajo: Neboj miminko se má určitě čile k světu!! :dizzy_face: Držím na zítra palečky :wink:

Já dnesk opět špinila a zítra jdu k Dr., tak se těším až budu zase doma!
7. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
aja. taky tě tady budu zítra vyhlížet.........
eli. teda zase špinění jo? a zítra jdeš k dr. kvůli tomu nebo jsi objednaná?
7. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Eli teď jsem četla na FB zprávu, co se děje?Hlavně buď v klidu, urtčitě to jsou ještě dozvy toho hematonu :slight_smile: V pátek jsi miminko viděla a víš, že je v pořádku, tak buď v klidu a lež, nic nedělej, dávej na vás pozor :frowning2:
7. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
laurinka: jj, zase ... :confounded: Já tam musím s papírama z nemocnice a kvůli neschopence... objednanaá nejsem!
lussy: Dávám pozor, ale dneska ráno jsem vařila a prala a potom začalo tohle :unamused:
7. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
luss, to neni nic proti tobe, tvuj vzkaz na to nemel vliv, me to trapi uz tyden a ve ctvrtek v praci me nenapadlo nic lepsiho nez si tady na MK cist tema potRat v 31tt a depka je na svete.
doufam, ze zitra bude vse ok, rano jdu do prace a jsem objednana v 9H na kardio a v 9:30 na UTZ, takze se objevim az kolem 10:30.
diky ze na me myslite, mam vas rada
7. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Aji: Tak držím palečky!!! :dizzy_face:
Nečti tyhle téma... Je to smutné sice se to stát může, ale taky nemusí a proč se hned nervovat! Za to to nestojí! malé je určitě v pořádku! :wink:
7. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Holky dobrou a zítra mi taky držte palečky!
7. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ránko holky,
Aji-moc držím pěsti,aby bylo vše v pořádku,určitě bude a za chvilku tu budeš lítat šťastná jako blecha,uvidíš,že jo :slight_smile: Mimčo je jen určitě trošku leňivější a nechce se mu hýbat :wink: a na špatné konce nemysli!!!!
Eli-holka jedna,co ty pořád s tím špiněním? Achjo,snad vše bude dobrý,asi se musíš více šetřit.Ale to bude dobré,určitě!
lussy-tak vy už máte takového fotbalistu,jo? :grinning: Tak to je pěkné... :wink:
8. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahoj kočky,

díky za podporu, jejda já mám takové nervy, že jsem teď strávila pěknou chvilku na WC - já prostě když jsem nervózní tak mám šílený průjem :sweat_smile: :confounded:
tak snad bude vše OK, na UTZ se mnou jde i manžel, tak jsem zvědavá jak na to bude koukat - ještě se mnou na UTZ nebyl... :wink:
tak já se pak ozvu
8. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Ájo tak od rána na tebe myslím, tak doufám, že teď už někde jásáš, že jsi konečně viděla toho pindíka, a že jste oba v pořádku.Jsem zvědavá.To bude pro manžílka krásný zážitek, je dobž´ře, že s tebou šel :slight_smile:
Ahoj Lancy, tak máš volno?Jaký byl víkend?
U nás dnes zas vládne zima, od rána sněží.Kdy už bude to jaro?
8. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.